Kadınlar Kulübü Günlük

ben de isterdim şöyle organizasyonlu bi parti hazırlığı içine gireyim.
kızımın doğum gününü kalabalıklarla kutlıyım.
ama kimsem yok bu cins şehirde..
bi babanne ,bi dedesi..
öffff

hazırlık falan yapasım yok.
kimseyi de çağırmak istemiyorum.
sadece eşim,ben kızım mı kutlasak??:uhm:

günlük bugunlerde bi garibim,, bi alınganım sanki acayip şeyler oluyor bana..
herkesin dediği batıyor sanki niye böle oldum anlamıyorum
dedimya garibim diye dün kırmadıgım şey kalmadı tabak çanak kırdım ,,,
artı çay dolduruyodum koca kalın bardak ortadan ikiye bölünüverdi çok tuhaftı ya üstümde bişeler var ama hayır olsun inaşşallah.....
kendimi yalnız hissediyorum günlük ((((
:a015:

günlük çok kötüyüm bugün
gece rüyamda ümiti gördüm çok kötü oldum ya
yaşasa başka anlamlara yorardım ama senağlama
oturup konuşuyoruz ben çok sevdim seni diyo bana
hiç unutmadm ama o gün öle olması gerekliydi diyo
şimdi bana hakkını helal et ben gidiyorum diyo
uyandığımda yüzüm gözüm ıslaktı galiba hem rüyamda hemde gerçekte ağladım
çok etkiledi beni
ben çok özledim galiba ümiti çokkk :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

doktordan geldim günlük..
bebecik çokm iyi doktor tombiş çok sağlıklı ve güzel bir bebek dedi
yüzünü tam gösterdi
net yani
koca koca yanaklı
normal d. yapabilirmişim ama kesin olarak sonra belli olacak.
bakalım...

ofhhh bayılazağımmmm yööö
ne zor şeey bu ev düzmekkkk
çatalından ütü masasına kadar bi dünya şey benneyaptımki
sonra neymiş düğünü erkek yapıyomuşşş
pehhh şakkıdı
yalnız bnm alakaya bak çataldan ütü masasına delikafadulden

ayy bu günde bu ifadeyle bozdum kafayı hee

delikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

löööö...bugün bi koptuk allahın şaşkınlar kulubü topiğinde..

pembelimi kopardım kaydirigubbakcemile3
hazanımda bi ara tüydü geri geldiii sonra oda geldi hobaaaa kafa salladık delikafadulden
derenim kaçış yaptı soracam ona hesabını kaydirigubbakcemile3

çok sevirem ama ben hepiciği yöö.. :)

selam sekerımm
bugun ıtıbarıylennn bes sınawım bıtmıs bulunuyor.
allaha sukur kotu gecen sınawım yok yalnız bugunku wergı sınawında hoca arkaya kopya
werıorum dıe kagıdımı aldımafoldumbenallahtan bıtırmıstım ama hıc kontrol edemedım
ya bıdahada bole bı hata yapmıcam bakan kendı baksın ne paralıcam kendımı
dımı amaa:umursamaz:
askımlada aramız ıı:asigim:yarın annemle alıswerıse gıdıcem carsamba gunude askıtomla
gıdıcem bu hafta cok streslıydım fena alıswerısım geldıı bu sıwılcelerın hırsını cıkarıcam
sekerım.baska ayrıntıları ewden yazarım sımdılık dayımlardaım mamam mıı
hadı gorusmek uzeree bugunluk benden bukadarrr:asigim:

sevgili günlük;

bu sabah annemin "gülizarın katili bulunmuş" nidalarıyla uyandım...
tabi tırslamadım başta devirdim kafayı yattım
kalktığımda annem yoktu gittim izledim müge anlıyı
anam oraya kim çıksa muhakkak sonuç verio yani
bide en eenterasanı hep katiller aileden tanıdıklardan çıkıo:bbo:
programdan sonra kalktım evi bi güzel temizledim
annem döndüğünde ona süpriz olmuş oldu
bizde bu temizlik faslından bi süre daha uzak durmuş olucaz
babam bugün beni çok güzel korumuş dedeme karşı
dedem demişki "bu kızları bi saatten sonra dışarıya salmamak lasım"
babamda hemen cevabını vermiş" üniversiteyi bitirmiş kız aklı başı yerinde akşamda çıkıcak tabi"
aferin babama yaa aslan babamalkisalkisalkis

Günlükkk koş koşşş bomba bi gündüüüü yerimseniben
Sabah aşkımla süper bi kahvaltı yaptıkk herşey çok güzeldi günlük nazar değmesin ya çok mutlu oldum :asigim:
Yeni balıklarım geldi yine çok mutlu oldum alkisalkisalkis
Bıdığımla gelecek hakkında ne yapıp edicez konuştuk umut doluyum şuan huzur doluyum

günlük dışarıda nasıl bir isi var anlatamam. pencerenin kenarında çakılı kaldım izlemesi çok keyifli sanki bulutlardasın...
mp3 çalarıma yeni parçalar yükledim bugün, taktım kulağıma koydum eşofmanımın cebine oynaya oynaya evi süpürdüm.
günlerim, birbirinin aynı ama her biri farklı günlerim
iş bulmam lazım hem de hemen, şimdi... dayanamıyorum bu rutine artık...ALLAH bugünlerimizi aratmasın elbette, şükürler olsun...

Acayip bi his var üstümde:)
Yorgunluk uyuşukluk bi hafilik ağırlık hepsi karışık:)
Bütün gün uyumadan durmuştum yani 24 saatten fazladır uyumamıştım aslında:)
Birde alışverişe çıktım gerçi bir şey beğenemedim.
Bot beğendim çizme beğendim ayağıma giydim çok garip durdu ondan almadım bende şekil itibari ile sonucundan memnun kalmadım..
Aynı şekilde montta almadım hep kaşe vardır normal mevsimlik güzel bi mont bulamadım bi kaç yer kaldı aslında orayada bakmam lazım..
Sadece parfüm aldım. 212sexy..Freeshoptan alıcaktım ama dayanamadım bayıldım143ü ama buram buram kokuyorum kaç saat oldu sıkalı.. Neyse sonra geldim eve bi vurdum kafayı saat 7de 12de kalktım birazdan yine yatıcam bakalım sabahta 7de kalkmam lazım hazırlıktı duştu saat 10da istanbul yolcusu kalmasın:) Bakalım sınav nasıl geçicek ..

aso:aşk, dövmeye izin verdiğin için allah razı olsun senden:asigim:-tatlicadiarzu-ama bide elimin üzerine yaptırmama izin versen:Saruboceq:hadi be hacı yap bi güzellik:asigim:
asker:bak şımarma işte verdiğim iznide geri alıcam kalıcaksın böle:1shok:konu kapanmıştır
ne uyuzsun sen bebenle bidaha konuşmakötükedihüso
yok anam yok...adamı günlerdir kandıramıyorum.ne kadar yalakalık şirinlik ve duygu sömürüsü yapsamda boş:çok üzgünüm:ama elimin üstüne olması lazım onun..ona artık baybay diyorum napim:a015:dierini yaptırıcam izin çıktı ya bunada şükürmirmirmirmir
pati karısı ile buluştuk tabiki...her zamanki gibi makaranın kralını yaptık allah onun belasını vermesin:roflol:sonrada onu eve bırakırken ismail yk nın feys buk şarkısını açtık bangır bangır:smiley-cool:espirili şarkıları seviyorum ayol kimene

[
B]çooooooooookk uzun zaman oldu sana yazmayalı artık giremiyorum pek girmişken sanada yazayım dedim günlük..en son iş yerinden çıkmıştım şimdi başka bitane buldum pazartesi başlıyorum inş. bakalım.. hayırlısı bayramdada çalısacağım 10da çıkıcam iştenn yaşadım kimsenin yüzünü göremicem.... ( bakalım bir süre idare edicem mecbur..
hayat kötü gidiyo aslında iyi amma bazı seviyesizler yüzünden bütün ailem kötü durumda akılları bende ne yapsam nereye gitsem (( bıktım ben bu pislikten yaa... az kaldı az.. herşey için çok az Rabbim biliyo inş. benim yanımda olucak........................!!!! hayat sana zindan olucakk Rabbimin izniyle... bana yaptıklarının aileme yaptıklarının cezasını bir bir çekiceksin görüceksin inş.. dur bakalımmm durr...................!!!!
[/B]

kötüyüm işte günlük düzelmiyor hiçbirşey maddi olarak göçtüm manevi olarak berbatım. şuan herşey bu kadar kötüyken yanımda olsun sarılsın sığınayım unutayım herşeyi kollarında istiyorum ama kocam olaylara o kadar uzak ki soğuk duvarı kırıp geçemiyorum. böyle olsun hiç istemedim günlük bu parasızlığı bu sevgisizliği bu hayatı hiç düşlemedim. şimdi kocam rahat rahat uyuyor oysa ben ne pişiricem kızıma ne yediricem diye düşünüp ağlıyorum. bayram geliyor çocuğuma bişey almak istiyorum ama ona sütü bile almaya zar zor gcüm yeterken ne cicisi ne bicisi. insanlar hep güldüğüm için derdim yok tasam yok oh ne rahat diyorlar bir ben biliyorum ne çektiğimi ne düşündüğümü çalışayım desem çocuğuma bakcak kimse yok bakıcıya veya kreşe versem maaşlar belli. ne yapıcam ben günlük. sonunda derdimi anlatacak gücüm oldu. kimseyle konuşup anlatamadığım o kadar çok şey varki ne kendim nede dünya umrunda olmayan kocam umrumda tek düşüncem kızım kendime kızgınım kızıma sadece sevgi verebiliyorum diye. açıköğretim fakültesine kayıt oldum ama beynim o kadar doluki okuduğumu anlayıp ders çalışamıyorum. aptal kocam bugün öyle saçmaladı kendince cevap verme gereği bile duymadım. bana adanaya bayramda aileme gidelim dedi bende paramız yok dedim ne yani ben para yok diye ailemi görmeyeyimmi dedi sustum kaldım daha ne dicem ki ben bu adama. ailenden sakın para isteme durumu bilmesinler anlamasınlar diyorbenim ailemede hiçbişey belli etme diyor da başka bişey bilmiyor. ne yapcam ben??????

öylesineyim günlük, öylesine sadece mafoldumben
ne anlatayım ki
şuanda hiçbirşeyin doğru gitmediğini bil yeter
çok sıkıldım,sıktım kendimi,patlayacağım
doya doya ağlamak istiyorum
yapamıyorum :gitme:

gunluk canim yaniyor hemde cok yaniyor!
aciyor dudaklarim aciyor yaniyor.
kocaman kocaman ucuklar kapladi dudaigimi.
sisti dudagim sanki ameliyat oldum.
ne yiyebiliyorum ne icebiliyorum.
krem vaselin surdum gecmiyor gunluk.
gece uyutmadi kalktim cocuk gibi agladim yarim saat acidan :gitme::gitme:
esim uyandi sarildi teselli etti iyleseceksin dedi:asigim:
ama cok aciyor gunluk cok.
dogal tedavi yokmu sunu gecirecek ya.:gitme::gitme:

günlüğümmm opuyorumnanaktan ne kadar güzel yaa etraf rahat ferahh opuyorumnanaktan
asomm :jeyyar: manyak bu kız yaa deli deli şeyler sokuyo aklıma...iyi de ediyo :))
kendime gelmem lazım..eski pati yok artık...ama bende onun aklına 2 güzel şey sokcam...
o güzelim arabadan ismal yk şarkısı bulunan cd yi atması gibi :roflol: beyonce flan hedaye edim bare yılbaşnda :smiley-cool:
günnük içimde fırtınalar kopuyo bee...şöle sarhojj smile de yok ki sende...başım kazan gibi :a015:
ama gülüyorum mutluyum bi yandan...iyi ki varsın canm arkadaşm benm yaa :1hug:
kazandıgım en degerli varlıksın (aldık başımıza bi bela çaktırma )
enişteme selamlar bu aralar pek bi kanım kaynıyo biliseenn naniknanik
hadi ben yatim sana yazmaya grdm zate yerimseniben

Günlük sabah sabah eşimle tartıştık neymiş sabah geç kalıyormuş benım yüzümden ben etrafı topluyormuşum mış mış da mış nasıl canım sıkıldı anlatamam arabadan inerken bile yüzüne bakmadım ben sanki şamar oğlanı iyice canımı sıkıyor sabah sabah bütün gerginliği üstüme yükledi

Günlükçümm ben hasta oluyorum :gitme:
Aşkımın hastalığını kaptım sanırım, tüm kemiklerim ağrıyo.
Bu arada biraz salaklaştım ben, yüzüğümü öpüp uyuyorum :1shok:
Hayırlısıyla kendi evimizi, düzenimizi bi kurabilseydik günnükçüm :kedi:
Hade şimdilik iyi bak kendine, arada bi yazıyorum diye de kızma emi a.s.

naber nan günlük:ecrin_bebek:
ayy bugun öğlen çıkcam işten keşke hergün öğlende cıksak:1rolleyes:
istanbul forma gıtcez bugun ablam enıstem falan bakayım işime yarar bişey bulursam alcam
bernardo ya uğramak ıstıyorum var mı bılmıyorum ama vardır sanırım
gunluk çatal kaşık almam lazım
yarında ev bakmaya gıdıyoruz cok kararıszım gunluk
sanırım benımkısının kuzenı ıle arası acıldı dün eve gıtmedı başka yerde kaldı öncekı gunde gene öle
acep dıyorum ondan mı acele edıyo
neyse gunluk hayırlısı olsun zamn cok hızlı ılerlıyo
aşkımı üzmek ıstemıyorum ama keske acele ıle evlenmesek hele bu kış ayında
genede sen bılırsın Rabbım
sen doğru yolu göster bıze yardımcı ol
:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…