Kadınlar Kulübü Günlük

Tatlım iki mesaj attım cevap vermedi...
Aradım açmadı...
Bir şey oldu herhalde dedim.
Meğerse uyuyakalmış tv karşısında.
Ondan duymamış telefonun sesini...
Ev halkıda ne gaddar he.
ınsan bir uyandırır çocuğu.
Yarın kışlıklarımı çıkaracağım günnüşüm.
Yani çok işim var çok...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim için önemli ve özel bi gün yakşıyorr pempişş :)Hadi bakalım beni ne beklicek o gün:)
Bugün kuşlar kadar hafifim acayip bakımlıyım pamuk prenses yanımda halt yemiş asıl pamuk prenses benim :)))
Üstümdeki miskinliği atıp her zaman böyle olmalıyım.
Bugün arkadaşım geldi bi kaç haftadır görüşmemiştik başka yerde okuyor bana diyo ki kurumuşun iyice:))) kızım ben kurumadım mankenler gibi oldum sen şişmişin diyorum gülüştük öyle:) 46 kiloyum pempiş aldığım zamanda bi kaç kilo oynuyor sadece acayip yiyorum aslında ama sonra keşfettiğim şeyi yapıyorum şişkinlik falan kalmıyorrr:)Amaa tek sorun ne biliyormusun etlerim çok yumuşak kuş tüyü yastık mübarek sıkılaşmam lazım:) Ama o zamanda daha ince durucamm neyse spora başlama zamanı tabi düş mıçını kaldırabilirse:)))
Bakalım yarın nasıl plan yapıcaz beyfendiyle yarın ola hayrola:)Şimdi kk da gezeyim ben.

dear günlük..

4e kadar yoğun bi gündü, öğrencilerim geldi yine, çok güzel geçti, ingilizce şarkı öğrettim onlara çok sevindiler kaydirigubbakcemile2

sonrası bi tiramisu yaptım kendime, ama tadına varamadım ya 20lik ağrısını hissediorum hep ensemde :sinifsinif:

bende oturdum pc başına, gazete okudum, ev araştırdım.. çok güzel bi ev buldum Lara'da, tosunda çok beğendi bu olsun aşk yuvamız dedi :asigim:

bakalım herşeyin hayırlısı...:Saruboceq:

neyse ben yatim artık, yarın yüzmeye gidioruz arkadaşlarla, 8de kalkmam gerekio..

ii gecelerrrr

Seni veren rabbime şükürler olsun ,

Seni yazan kadrime şükürler olsun ...

ALLAHIM BANA BÖYLE MÜKEMMEL BİR AİLE VERDİĞİN İÇİN SANA ŞÜKÜRLER OLSUN :Saruboceq:

BANA AŞKLARIN EN GÜZELİNİ NASİP ETTİĞİN İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN :Saruboceq:

Sen herşeyin hayırlısını nasip et yarabbiim..... :Saruboceq:

Ahh be oğlum her sabah 6 da kalkmak zorundamısın yaaaa çalışırken bile bu kadar erken kalkmıyordum pöff...Ama sen herşeye değersin benim bir tanecik kuzum:asigim:
Ya bu aralar inanılmaz iştahım açık neler oluyor bana bilmiyorum kilo almaya çok müsaitim ve bunu hiç istemiyorum acil çare....

ohhh be içimdeki herşeyi söyledim ve rahatladım...zemuszemus
artık bundan sonrası ona kalmış...:1ninca:

Günaydın günlükcan
Benim çok uykum var ya devirip mıçımı uyumak istiyorum tekrardan :kedi:
Allahtan bugün yarım gün 12 de gidicem inşallah :dance:
Yarın da tatil uyurum bol bol..Sonra pazara da gitmek istiyorum çalıştığım için ne zamandır gidemiyodum
Ama gidersem de para harcarım şimdi çok kararsızım yani şekerim neyse bakarız artık
Dün dangalak sevgilim sinir etti beni yine yanımda olsaydı büyük ihtimal paralardım onu :mymeka:
Neyse sakinleştim şimdi o da anladı sanırım hatasını hiçbişey olmamış gibi davranıyo..
Ama yüz vermiyorum vermicem de yeter valla kendine gelsin artık bıktırdı saçma kıskançlıklarından
Ne olacak günlük böyle ya neden sürekli sorun çıkarcak bişeyler buluyo ki..
Ne var sanki tutsa o çenesini mutlu mesut yaşasak..Alışkanlık edindi adam 2-3 günde bir periyodik olarak kavga çıkarmayı
Amaaan neyse yoramıcam hiç beynimi şimdi onun için Allahın uyuzu :mymeka:
Hmm başka da anlatçak bişey yok sanırım bugünlük bu kadar olsun şekerim
Hadi sonra görüşürük kaydirigubbakcemile

Çok karışığım günnük çok...
Herşey bir yoluna girse...
Şu koşuşturmalar bir sona erse...
Endişelerim kafamdan silinip gitse...
Herşey bana bu kadar batmasa...
Detaylarda bu kadar boğulmasam...
Sakin ve kararlı olsam...
Of of..
Ne zor işmiş evlenmek ya...:sinifsinif:

Ben geldimmm günlüğümm...hihoyyythihoyyyt
Seni ve burayıı çoook özlemişim ben yaa...
5 gün ayrılıktan sonra kavıştuk birbirimize ....
Bu kadar uzun kalmıcaktık aslında ama Rize yi hiç göremicez diye bir gün daha erteledik biletlerimizi...
Olağanüstüydü herşey.Anlatamam okadar güzel ki oraları ....zemuszemus
Cennetten birer bahçe sanki.Bütün sahil şeridini gördük...
Özellikle Ünye ye bayıldım bittim insan orada yaşasa ömrü gerçekten uzar...
Samsun,Trabzon hepsi şahane benim için bir ilkti inş.bundan sonra tekrar gidip görmek nasip olur oraları.
Otobüsle gidip geldiğimiz için çok detay göremedik ama görebildiğimiz kadarı ile çok güzel yerlerdi..
Bol booll fotoğraf çekildik çay bahçesinde çay bile topladık yani günlükçüm..:1shok:
İnsanlar bu kadar dik yerde nasıl o çayları toplar diye düşünürken kendimiz o dik yamaçlardaki çayların içinde buluverdik.Rize kalesi,Ziraat ve botanik bahçesi,Andon Ilıcaları ve şelalesi ne bayıldımm...DağMaran dedikleri bir yer var yine Rize nin heryeri gözüküyor...hihoyyyt
Kankamın düğününe çok güzel oldu...Yine çok güzel bir gelin oldu..Orada düğünler 6 da başlayıp 9 da bitiyormuş değişik geldi bize.Horon bile teptim ya günlük gam yemem artık...kaydirigubbakcemile5Oyy oyyy anlatıcak çook şeyim var hangisinden bahsedeciğimi şaşırıyorumm...
Neyse şimdilik bu kadar ...Çok özlemişim herkesleri...öperimmm çokkk...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Neden pişman olsun ki nazar yüzünden mi?

babamla pazara gittik tezgacıların hepsi akrabamız sohbet ede ede alışveriş yaptık,biber aldık turşu kurcaz,tarladaki biberleri yedik valla turşuluk kalmadı :) :)
sonra babamla yeni su kovası aldık kaplıcada kullanmak için , annemle kaplıcanın yolunu tuttuk evle arası 5 dk zaten hafif yağmur çiseledi,güzelce keselendim ohhh...
29 Ekim nedeniyle her yere ATAMIZIN bayrakları asıldı Türk bayrakları ile her yer güzelleşti turkbayragi şimdilik böyle kali hoşcakal...

Günlükçüğüm,
Kızımla ve kocamla 4 günlüğüne bir tatile çıkıyoruz.
İzmir- Bursa gezip döneceğiz kısmetse.gamyoncuiremsu
Bu sebeple çok mutluyumsırnaşık şey

Yarın da bayram. Herkesin bayramını kutluyorum. Ne mutlu Türk'üm diyeneturkbayragi

Şimdi kimbilir kimlerlesin?
Ah be bir tanem, nerelerdesin...
Nazlı bebeğim ne alemdesin?..

Üşenmedim, buldum son gönderdiğin mesajı. Tam 232. mesaj.

23 Ekim 2009 Saat: 22.50
'Asma lütfen yüzünü. Yarın bir gün anlarsın beni o zaman hak verirsin. İyi geceler.'

Ondan öncekileri silmiştim bir bu kalmış bir de 'napıyorsun' mesajın. Yani günün ilk ve sonuncu mesajları...

Köprünün altından çok sular aktı... diyebilmeyi isterdim! Ama ben olduğum yerdeyim K., bıraktığın yerde :çok üzgünüm: Hak veremedim sana henüz! Suratım da asık hala... Gerçi daha 5 gün geçti ama her gün mü insan kalktığında ayın 24 ünde olduğunu sanır? Her gün mü okula gittiğine şaşırır? Yaşama sevinci insanın elinden böyle mi alınır!...

Üstelik seni bana soruyorlar K., hiçbir şey diyemiyorum. En acısı da ne biliyor musun, 4 hafta sonra karşılaşacak olmamız. Ve daha da kötüsü ben istersem devam edecek olmamız. 'Artık istemiyorum bitti' desen daha kolay olacak belki. Toparlanmam için 4 haftam var ama ben olduğum yerdeyim... Sabit, ne yapacağını bilmez, ruhu uyuşuk... Bu durumdan kurtulmak için herhangi bir planım bile yok, hani olsa tamam başaramadım diyeceğim ama... Düştüğüm yerdeyim, ellerimi de gizledim, kimse kaldıramıyor...

Bomboş geçen 4 günün ardından dün tiyatroya gittim, iyi geldi. Ama ordan bir replik mıh gibi çakıldı aklıma. Seni hatırlatan...

'Çok güzeldi gözlerin, daha da güzeli; bakışların....'

niye artık cok mutluyum hic bi sorun yok dediğim anda sorunların en buyuğu beni buluyo
isyan etmiyorum asla Allahım herseyin hayırlısını versinmafoldumben

Bunu her yere yazmak istiyorum ..Teselli mi arıyorum bilmem..Belki de ümitsiz ve üzgün bir içimi boşaltma isteği..:gitme:

Tedavi tutmazsa eşim için çok üzülücem..geçenlerde buraya geldiğinde taksi dolmuşa bindik eşimle..ön tarafa annesi arka tarafa da teyzesi ve kucağında küçük bir kız çocuğu vardı..1 buçuk -2 yaşlarında..anne anne diyordu,sevimli bir kızdı..eşimin gözünden yaşlar akıyordu...iş yerinde bir adam sürekli telefonda kızı ile konuşuyormuş..eşim kendimi çok kötü hissediyorum,çok üzülüyorum diyor..o böyle dedikçe ,ağladıkça ben daha kötü oluyorum..mafoldumben
Eşim küçük bebeklere bakamıyor,hemen gözünden yaşlar dökülüyor..Onu teselli etmeye çalışıyorum..Çok zor ya..Onun göz yaşları beni çok üzüyor,yüreğim eziliyor........mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Ona tekrar bir kız evlat verebilcekmiyim...Bilmiyorum.........:çok üzgünüm:

Neler neler değişip ,geçip gidiyor şu hayatta..
Bugüne baktım ve sonra da 2 yıl önceyi düşündüm...
ınsan içinde bulunduğu şartlara adapte oluyor,benimsiyor.
Güzel bür gündü, hele ki yağmurda keyifli keyifli saate bakmdaan yürümek, yürürken sohbete dalmak ohh nasıl özlemişim böyle zaman geçirmeyi...sengözlerimebaksanab

garip bi huzur var içimde, anlayamıyorum.. çocuk çekip gidiyor yahu huzur da nerden çıktı şimdi? başka şeyler hissetmem gerekmiyor muydu? sen bilmem kaç ay boyunca her gün görüş, sonra çocuk tam 12 aylığına askere gitsin, benim de için manasız bi huzur dolsun!

bazen hakikaten anlaşılmaz oluyormuşum gerçekten.....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…