Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük!!
Bugün güzel bir gündüüü
Kankim hastaymış sanırım benden bulaştı grip :gitme: Gelemedi okula yavrucak. Tam da onun bayılacağı kırmızı mini elbisemi giymiştim, gri çorap, kahverengi bot ve ceket, kırmızı çanta. Tuğba görür görmez süslü pakize dedi kaydirigubbakcemile2 Yosefin dersi oldukça sıkıcı geçti, Betül hocaya bayılıyorum çok tatlı kadın. Zevkli geçiyor dersleri, onun verdiği kitapları okumam lazım bir an önce.
Neyse işte yarın okul yok, cuma günü de yokmuş, haftasonuyla beraber etti mi dört gün tatil! Offf nasıl iyi gelecek bu bana. Havalar da soğudu ya ne güzel uyunur, kitap okunur yatakta oh, gel keyfim gel zemuszemus
Okuldan sonra babamla elbise almaya gittik. Dizaltı mor, sıcak tutan bir kumaştan, cinsini bilmiyorum ama güzel bir şey. Sözü vardı yerine getirdi. naniknanik Eve gidince de şımarıklık yapıp eve cici mamalar getirttim cokacimcoook Aramız düzeldiği için acayip mutluyum, ne olur hep böyle iyi olalım, evimize kavga, huzursuzluk uğramasın :Saruboceq:

her gün daha güzel artıkk ..

ama artık bişeyler söyle bana ben dınleyım senı sıkılmadan sus demeden hiç ..

okadar güzel vakıt gecıyorkı senınle ..

mutluyummm :nazar:

Nan bişi yazmıcam buraya özel hayatımla ilgili artık:)
Sadece :nazar: :asigim: ve çok güzel bi gündü pembiş bunu bil yeter sana :)

biri bana cemin benim kocam olmadığını

zaten o ceminde dizi ürünü olduğunu

benim kocamın hayatta ve yanımda olduğunu

ve şuan kahkalarla bana ve ağlayışıma yarıldığını

annatabilir mi günnük :gitme:

Arkadaşımın kınasından geldim şimdi... Bir an düşündüm kendi kına gecemi... Olacak mı acaba? Biz evlenebilecek miyiz? Aşkım'la kavuşmadan önce ellerime kınalar yakılacak mı? Hüzünlü türkülerle anneme sarılıp ağlayacak mıyım? Hiç bilmiyorum, korkuyorum çok korkuyorum...
O kadar hüzünlü ve umutsuzum ki geleceğimle ilgili... Rabbim nolursun hayırlısını ver...

o kadar yorgun o kadar mutsuzum ki günlük
kelimeler bile düğümleniyor boğazımda
neden herşey böyle olmak zorunda sanki
benim gücüm kalmadı dayanmaya...

Az önce yaprak dökümü mahvetdi beni...Kaybetmeden değer bilmek gerek
Ben kocacıma sert davranmıycam artık ........sters yok BıTDı.........

dun gece birbirimize girdik gunlugum.. su gecen haftadan beri asiri gergindim dun sonunda ikimiz de patladik. sonra sabah kalktim erkenden giyindim hazirlandim kuaforun yolunu tuttum. sonrada dogruca yanina. ilk basta baya konustuk tartistik. sonrasi ise cok guzel baristik. ve tam eve donerken de sevgilimin elini tutmus yururken, gecen hafta ondan ayrilmami isteyen kisi gordu ikimizi. olamaz bakislari ile bie dudak buktu. cok kotu hissettim kendimi.
insanlar baskalarinin hayatlarina neden boyle muadehele etmeye calisirken allah kitap diye girer ve damarlarina basarlar anlamam.
bu kadar gunah evleniirsek eger bir sekilde ikimizden cikarmis.
insanin bundan etkilenmemesi umursamiyorum bunu demesi mumkun mu? bence degil.
offf neyse.. kararimi gormus oldu boylece..

Yazmak istedigim o kadar cok sey var ki.. ama uykusuzluk beni perisan etti, halim kalmadi...uyku perimi hala heyecanla bekliyorum..:enbuyukkk:

sevgili günlük;

iş iş die öldüm bittim ama bu işte beni bitirdi doğrusu yerlerde mi sürünmedim sırılsıklammı olmadım neler neler geldi başıma
sana da yazamadım yoğunluktan yorgunluktan uykusuzluktan hiçbişe yapamadım
bide şerefsizler modemimin şifresini kırıp kullanmışlar faturada girdi bana ohhh valla
allaha sığınıorum böle haram yiyenlerden, rabbim onlara ne ceza vericeni bilir
beddua etmicem

gunluk bugun geldım sana yazdım yazdım ama pc kayıt etmedı ya
bende bıdaha yazmadım gttım
noldu bılıyomusun
yarım saat oncesıne kadar,hanı bırı vardıya msn de konusmustuk bıkere
hanı ıkımızde sonrasında bırbırımıze laf atmıyoduk
onunla konustuk..benı cay ıcmeye davet ettı..gozlerıme gormek ıstıyomus gozlerıme bakıp konusmak ıstıyomus..agzıda laf yapıo..resmımı degısmıstım..burda hayat dolu bakıyosun ınsallah yuzun hep gulsun yazdı..bende senınde amın dedım
cay ıcmeye cagrdı sonrasında bende hayr dedım
senı tanıyorum sankı dıyo bana 3kere soledı:))
tanır tabı en samımı arkadadsım karsısında calısıyo ve ben mutlaka carsıya cıksam ona ugrarım...:)))
sonra bana bu geec ruyanda bıse gorrsen yazarmısın bana deıd
neden dedım
merak etmıs
oda gorurse yazıcakmıs...bunada hayr dersın sen sımdı zor ınsan dedı
yazarım dedım bende..anlastık...1kasım dogumgunuymus ..satler kaldı dedı
hayr getrsın sana dedım saol beyz guvercın dedı
musadenle ben yatıyım dedı
vedalstık..bakalım yarın aksam napıcak...bı tuhaf bu ya
msn de okadar karsılastık..tık yok...
ben msn acınca dısardaysa durmu uygun yapıo..bendenmı beklıyo bısler bende anlamadım gttı..
yada alkollumuydu buaksam acabna:)))
anlıcaz bakalım..kokusu cıkar...
buarada hıc uykum yok gunluk tabı 1de kalktım bugun...uykum gelırmı

sevgili gunluk
harika bir aksam gecirdim. esimle yemege ciktik onceden rezervasyon yaptirmis.masayi suslemisler ve cok guzel bir pasta geldi onume 3 yilimiz kutlu olsun gozlerine baktikca hayatin manasini anliyorum yaziyordu....cok mutlu oldum .birdebana hediye cok begendigim bir saat vardi 200ytl onu almis:):).
onu cok seviyorum.

kkkulubundeki tum arkadaslara tebrikleri icin tesekkur ediyorum.

tüm KK nın CUMHURİYET BAYRAMI kutlu olsun günlük..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!!!
turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi turkbayragi

güanydın günlüküm opuyorumnanaktan
ayy bugun bayram yaa bı çoşku varkı sormaturkbayragi nıce bayramlara ınş.
3 gundur sana yazamıyorum:sinifsinif:kk sorun vardı
evde pc bozuk delırcektım burda :gitme:
neyse dün aşkım bana süprıs yaptı gene :asigim:
gece 1de gıttı uykum var ama olsunn:kedi:cok sevıyorum onu cokkk:asigim::asigim:
haftaya annemler gelıyohihoyyytdiğer haftada ızne cıkcam 1 hafta yokum
sabırsızlıkla o gunu beklıyorum sositososito
akşama erken yatmayı düşünüyorum tabı önce komşu anneme gıdıp ona annemın yolladığı pekmez elma kuru baklagıllerden falan götrcemzemuszemus

Günaydın Günlüküm; Pazar günü yeni evime geçiyorum ınşallah...Hala evimi topluyamadım,hertaraf darmaduman ya:KK43:
ıstanbuldaydım Bir hafta eğitimde.Tatil gibi geldi çok güzeldi ama kocamı evimi özlemiştim:))

2010 a Anne olarak girmek istiyorum ınşallah...Öyle çok bekledimki onu
Rabbim dualarımı geri çevirmesin...

Bayramımız kutlu olsun günlükturkbayragiturkbayragi
Bu Memlekette gözü olanlar;avuçlarını yalarlar ancak.Hiç bir şey o kadar kolay değil!!!!kötükedihüsoBaşka diyarlara anam,hadi naşşşşşşşş:mymeka:

Neyse...

Bizde iyiz bildiğin gibiyiz,dün evimize geldik..Kayınvalideme şehirdışından gelen arkadaşları Alya'yı görmek için uğramışlardı ya gelemeyen komşulardan da 4 kişi geldi.Benim kıjıma gene bir sürü hediye geldi.Beğendiklerimden aldım 2 takımı,beğenmediklerimi kayınvalideme bıraktım.Çay yapacaklar bu ara Anneler Derneği olarak,Çay da çekilişe koyacak..
İşte böyle cancağzım..Herşey aynı gördüğün üzre..

ağlamak istiyorum ağlayamıyorum,gülmek istiyorum olmuyo gülemiyorum nolur hersey acıklığa kavussun artık Allahım yardım et

Daha nice 86. yıllara cumhuriyetle günlük...
Atam sen iyi ki hala bizlesin tüm ruhunla...
a.s

X