Kadınlar Kulübü Günlük

yeterrrrr..bıktım tükendim artık....
herkesi memnun etmeye çalışmak kendi isteklerimi gözardı edip başkasına göre yaşamaktan bıktımm..
herkes tutturmuş bi psikolojim bozuk lafına asıl benim bozuk ben yedim kafayı..
insanların afraları tafraları işsizlik parasızlık..tükendim....
ben insanlardan kaçtıkça insanların bana gelmesine dayanamıyorum..
istemiyorum hiçbirinizi is-te-mi-yo-rummmm...
kimseyi eğlendircek dermanım yok...
off niye anlamak istemiyorsunuz niyee????
planlarımı niye kafamın esttiği gibi değil de insanlrın isteklerine göre yapmak zorunda kalıorm..
bu sefer olmıcak yapamıcaksınız...
lafımı esirgemicem bu sefer benim isteklerim olcak bu sefer kendi hayatımı yaşıcam...
isster alının ister kızın..
benim öncelikil olan benim isteklerim önemli.benimmm
o kadar sinirliyimki günlük..bugün iş görüşmesiden çıktıktan sonra maruz kaldığım telefon görüşmesinden sonra kendime gelemedim bi türlü...bıktımmm allahım al canımı kurtulayım

Merhaba günlük...
Bu aralar duyduğum hamile haberleri,bebeğim oldu haberleri
nasıl etkiliyor,nasıl mutlu ediyor beni anlatamam sana...
dün akşam yemeğimizi yedik,masayı topladık,mutfağı da topladıktan sonra
çayımızın demlenmesini beklerken,telefon çaldı,arayan eşimin iş arkadaşı,
ama ailece görüşürüz,yeni bebekleri oldu,daha 3 aylık...kapıyı açın,biz geldik diye,
hemen kapıyı açtık,ilk işimiz bebeği kucaklarından almak oldu,Allahım nasıl güzel bir bebek (maaşallah)inanın eşim ve ben onlar gidene kadar bebekle ilgilendik,agular,sesler,gülmeler,
Ezgi hanım uzaktan sevdi,kıskandı mı ne...ama benim melenkim
sevme konusunda kıskançtır zaten...çok fazla kimseyi sevmemizi istemez,tek çocuk olduğu
için sanırım...bazen hata mı ettik diyorum ama....neyse zaman geçti zaten...
işte öyle günlük,bebişin resminide çektim,şimdi resmine bakıp seviyorum,
negüzel bir duygudur o,inan hep dua ediyorum anne olmak isteyen herkes için,
Rabbim onlarada bu mutluluğu yaşatsın diye...

yazanların bol,sayfaların çok olsun...

Günnüşş annemi çok özledimmm,:çok üzgünüm:
Bu sabah annemi aradım telefonda ağladım annemde ağladı....senağlama
Çabuk gel dedim inş. yarın sabah yola çıkar:Saruboceq: Şimdi yine aramayı düşünüyorum gelsin hemen yaa mafoldumbenmafoldumben
Annem gideli bugün tam 1 hafta oldu....:gitme: O 1 hafta nasıl geçti sen bana sor günnüş:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Sevgilimede ayrıca çok kızgınım kırgınımkötükedihüso:mymeka:
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Rüzgara kapıldım gidiyorum
Sonum hayırmı şermi bilemiyorum
Rüzgara kapıldım gidiyorum
Hem çok seviyorum dostlar başına
Hem sıcak demir aşk olsun tutana
Hem çok seviyorum düşman başına

Hem sıcak demir aşk olsun tutana
Ben yoruldum söyle
Senin gücün varmı hala
Kaç yenilgi var söyle
Ödül de Allah aşkına
Akışına kapıldım gidiyorum
Akışına kapıldım gidiyorum

Hem eriyorum günden geceye
Hem kapı duvar verilmiş sözler

Ben yoruldum söyle
Senin gücün varmı hala
Kaç yenilgi var söyle
Ödül de Allah aşkına

:gitme::gitme:

günnük ben tohtora gitcem tohtor amca ben manyak oldum artık böyle olmuyo bana ilaç tedavisi başla dicem. içiym ilaçlarımı uyuşuym zaman geçsin gitsiiiiin. en güzeli oh mis gibi.

Merhaba günlükçüm,
Bugün biraz geç yazdım dimi sana.
Sabahtan A.Ş.K topicimize takıldım,
Valla vakit nası geçti annamadım.
Okadar şirin insanlar var ki orada,
Zaman su gibi geçmiş farkına varmadım ben.
Allahın Şaşkınlar Kulübü açık adı, tabi sebebi AŞK.
Seviyoruz mutluyuzi seviliyoruz mutluyuz.
Birde birbirimizi tanıdık daha da mutluyuz.

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Ben bi kuşum ve yanına geliyorum kanadımda bir not seni seviyorum her gece camında gülümü bekliyorum melek gibi yatışını izliyorum yetmiyor bize ne bana nede sana yanına gelsem ama bana gelecek bela güneş doğuyor gülüm uyanacaksın hadi ay parçam sana elveda kalbim alev alsın seviyorum buralar sana uzak bunu biliyorum ben güneşin ama sönüyorum çağırsınlar gülümü duyamıyorum biliyorum sana gelmek zor gibi beni gören olsa derdi yok bunun evi sensizlik ilk aşkın misali bendeyse eski kötü bi mazi yarim beni sevsin benide duysun elimi beline koyup öyle uyusun el bebek gül bebek
gülümün dikeni gönül yaramıda dikecektir elbet yarim bana gelsin elimi tutsun kanadımın hasreti acımı unutsun eller gülümün elini ellemiş şimdi allahım beni durdursun gülüm sana bakmaya kıyamıyorum sen benim namusum dokunamıyorum sıcak tenin tenime deydimi alev alıp mum gibi karşında eriyorum kalbinin zindanına beni bağla ol bi dalga fırtınayada kapılma gel vur yanaş benim limanıma alt üst et gemide ben ve koca tayfa yazdım kazıdım adını ağaca yaprak dökümü aşkım bahara kar düşerse gülüm kapının önüne girsin bir tohum gözünün içine bak gözüm dinle bu şarkı sana besteler yazdım ben senin adına aşklar dikendir basalım inadına gülüm yalnızım yetiş imdadıma yarim beni sevsin benide duysun elimi beline koyup öyle uyusun el bebek gül bebek gülümün dikeni gönül yaramıda dikecektir elbet yarim bana gelsin elimi tutsun kanadımın hasreti acımı unutsun eller gülümün elini ellemiş şimdi allahım beni durdursun sen bir kurşun kalbime sıktım sensiz yaşamaktan gülüm bıktım günlerim sayılı sana kavuşacam kanadı kırık güvercinle barışacam aylar bana yıllar gibi geldi gülümün gülüşü gözümün önündeydi acılar verdim nedeni neydi onca acıya rağmen beni sevdi gülüm biliyon bu sarkı sana kuş ol bi öpücük kondur şurama burama bu gecede sensiz yastıksa koynumda taşıyom gülüm adını boynumda bu şarkıyı özel birine yazdım ve bir kez daha adını andım aşkın inadına sevecem seni aşkın inadına sevecem seni yarim beni sevsin benide duysun elimi beline koyup öyle uyusun el bebek gül bebek gülümün dikeni gönül yaramıda dikecektir elbet yarim bana gelsin elimi tutsun kanadımın hasreti acımı unutsun eller gülümün elini ellemiş şimdi allahım beni durdursun..

günlük bu amatörce bir şarkıymış
sözlerini bana yollamış
niye böle yapıyo he niye
canımı acıtmak içinmi
:gitme::gitme:

merhaba günlük, bugün allaha binlerce dua ettim şu midemdeki ağrıyı alsın bende rahat rahat yemeğimi yiyim, istediğimi içeyim diye, gittim bide o eli büyük hemşire koca bir iğne yaptı hala popomun üstüne oturamıyorum, şimdi maça gideceğim, ağrım biraz dindi umarım bir daha ağrımaz mafoldumben

geldım gunnuk..
bugun doktora gttım,cok tatlı dıllı guler yuzlu bı bayandı..cok guzel ılgılendı cok methını duydum zaten gıtmeden bugunde tabı benı goren suratımı soruyo ,ıyı doktr dedıler....
ılac verdı on gun sonra kontrole gıdıcem..bı nemlendırıcı verdı koca golcukte kac tane ezcane gezdım yok yok yok ...ay sınır oldum..yarında kozmatıklerı gezecem...depoları bıle aradılar yok kalmamıs...
sınır oldum ...
neysem kuafore gttık yarına randevu aldık..kardesım saclarını boyatıcak hamıle dıye boyatamıyodu..dıplerı gelmeıstı yarın bayatıcak...bende haftaya gdııcem...benımde dıpler geldı...
bıraz bıseler aldık...bakındık dolandık geldık..yemek yedım bırazdan dus alıcam...yoruldum ya...
ay hala bana rahmetlıyı soruyolar ya gıcık oluyorum..evlendımı dedı bugunde bırı..yok dedım ayrılmıs...adalet dedı...sız bu gdıısle bırbırınızınsıznız galıba dıyo.o sayfa kapandı artık ıhtımal bıle yok..ayrılması bıse degıstrmez dedım..gece ruyamda onlarla ugrastım ..ıkı gecedr degsıık ruyalar goruyorum...pembe kedıler buyukbas hayvanlar..bıde yuruyemıyodum kalkıyorum basamıyorum...en sonunda yurudum ama:))hayr olsun...neyse bukadar ıste...

Zaten sinirlerim bozuk gerginim birde üstüne üstlük dahada sinirimi bozucak rüyalar gördüm ne gördüğümü hatırlamıyorum ama kalktığımda barut fıçısı gibiydim onu hatırlıyorum.
Herkese patlayasım var. Kimse bana laf söylemesin kimse bana bulaşmasın istiyorum.
Adım atmıyor bende adım atmıyorum dahada geriliyorum 2 gün önce bi kaç şey yazdı ama pas vermedim sinir olucağı şeyler yazdım yine ona. E tabi paşam kızmıştır kızsın kızan kıçına buz koysun yeter be valla küçük çocuk gib. bardak taşmak üzere değil taştıııı taştı yani artık.Ne olursa olsun artık bazı şeyleri gözden geçiriyorum tabi bunada inanmaz o ciddi olmadığımı falan düşünüyor herhalde.ıstediği kadar ciddi olmadığımı düşünsün görücek ciddi olduğumu yakında.Ha birde E... domuz gribi gelmiş annem dedi bi kızı hastaneye yatırmışlar... Banane dedim ölsün çokta umrumda baktı bana bi kere demiştir bu kıza ne oluyo kaç gündür cani gibi dolanıyor.. Neyse şimdi kaçtım ben biraz gezicem..

günlük;
Dünde bugün doğru düzgün giremedim şu kk ma ..
çünkü internetimiz kopuktu akşam tam yazayım derken yine gitti çıldırdım resmen..bu akşamda benim içimden dolaşmak gelmiyor..Çünkü hala kafam kardeşlerime takık bana küsmüşler..nedeniyse evlilik yıldönümümüzde yani ayın 20sinde annemden sanırım izin alıp bize geldiler.bize dediysem bi alt kattayım çaprazda..bende banyodaydım kocama güzel kokayım gribliyim diye yıkanayım dedim bide baktım kapı çalıyo haciz memurunun çalması gibi ..tamda yıkanmaya yeni başladım..:mymeka: neyse öyle hemen suyu dökünüp çıktım baktım hala çalıyo açtım küçük kardeşlerim..niye dedim bu kadar uzun basıyosun zile dewdim banyodaydım saate bakmadın mı? dedim..doğalgaz saatine..görmedim abla dedi sesi mahçup..çabuk dedim doğru eve size internet falan yok..zaten kopuktu aslında ama zilin öyle çalması canımı sıktı..sinirlerim fırladı bian onlarda küsüp gittiler..o gün bugün ben yukarı çıkmıyorum onlardanda her zamanki gibi gelen yok..
ben bıktım artık bu çocuksu işlerden..şimdi yukarı çıkacağım bi ton laf..annemden..uğraşmakta istemiyorum ama napim artık olmassa cumartesi babam evdeyken çıkarım..onlar bize evlendim evleneli hiç gelmiyor neymiş damatları evde oluyomuşben zorla çağırırsam ancak.. annem rahatsız etmek istemiyomuş..bana bekarken evlen kurtulayımda evine ayak basmam diyodu o yeminini sürdürmeye çalışıyo sanki ben bilmiyorum..nasıl bir ailenin kızıyım ben yaa..çok anlayışsızlar çoook..her yaptığım el çocuğuymuşum gibi batıyo ya aileden yana çok kısmetsizim..oohh yazdım içimi döktüm biraz..şimdi
aşk_ı memnuyu seyredeceğim..sonrada kk nın başına ...hırsımı çıkarayım dimi..bu arada yazımı okuyan arkadaşlardan güzel cevap ve önerilerini bekliyorum ne yapmam lazım hep ben mi? annemlere çıkacağım..zaten çok pişmanım aynı apartmana taşındığıma..ooff..ooff:çok üzgünüm:​

bugun doktora gıttım yıne of bıktım yarın sabah 6 da kalkıcam emar cekılecek ınsallah beynımdekı kıst onemlı bısey degıldır tek ıstegım bu suanda yorgunluk oluyor gunluk gıt gel bıttım mıgren seker bunlar onemlı degıl ama buyuk hastalık olmasın 27 yasında daha ne gordum kı hayattan

slm günnüş
şu fasulye pişemedi gitti
beyim inş kurtlar vadisini izlemezde bende yayıla yayıla aşkı memnuyu izlerüm

günlük len sinirim tavan yaptı kaç saattir KK'ya girecem diye göbeğim çatladı
nefret ediyorum toplu internet kullanımından ya
napıp edip içine ediyorlar her gün bağlantının ya sabır yaa..off..

Sevgili günlük bugün canım çok sıkılıyor ya.kötükedihüso

Bir yandan işlerdeki yoğunluk, bir yandan denetim:1no2: müfettişlerin kendini beğenmiş tavırları yok şekerim var sağım solum belli olmaz hesabı abuk söylemleri yaw sanki her şeker hastası olan ali kıran baş kesen mi abuk, subuk triplerinizi çekmek zorundamıyız allah allah. :mymeka:

Oda yetmezmiş gibi kursiyerlerden bile gına geldi valla bugün içim sıkılıyor diye seçmece toplandılar herhalde başıma bir insan sırf soru sormuş olmak için durmadan soru sorar mı? Evettt bizzat biliyorum ki soruyorlar hemde sorduğu sorunun cevabını dinleme gereği bile duymadan sürekli soruyorlarrrrrrrrrrrr. Yeter diye bağırasım geldi bir ara ama bağırmadım çok sabırlıyım çokkk...

nihayet belli oldu.. önümüzde kooskoca bi 365 gün askerlik olacak.. neden illa uzun dönem yaptırıyorlar, neden seçme şansı tanınmıyor anlamıyorum.. neyse en azından sayılı zaman.. ya geçen seferki gibi biteceği vakit belli olmasaydı?

slm günlük...
çok iyim Allaha şükür ,tosunum büyüyo
öyle güzel anne diyoki bana...bunu duymak dünyanın pahabiçilemez güzelliklerinden
anne olduğunu insan işte bunu duyunca kat kat anlıyo
Allah isteyen herkese yaşatsın inşlh bu güzelliği.

günlüküm :)
bugün bu iki söz takıldı aklıma.gördüklerimden dolayı ...
"WILKINS, Richard:
Birçok insan hayatının büyük bölümünü olduğundan farklı görünebilmek için heba eder..."

yazık kendi olabilmeli insan .

"Kurbağayı koltuğa oturtsan,o yine çamura atlar."

Son düzenleme:
slm günnüş
askı memnu da bittti
dizinin özeti
yalancının mumu yatsıya kadar yanar
ki bu söz yalancılara ithaf olunur zemuszemus
Başkasından övgü bekleyenler, mutluluklarını başkalarının elinde bırakmış zavallılardır

Son düzenleme:
Günlük
Sana yazmak güzel bir duyguymuş
Bugün bir kez daha gençleştim
Şarap gibi hissediyorum kendimi
Bomboş bir gündü işleri serdim biraz, evime verdim kendimi.
Temizledim ohh misler gibi.
Çok yoruldum ama çok da mutluyum
İyi geceler günlük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…