Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlük;;;
ders çalışıyorum şimdilik iyi sayılır 10 temmuzdada iyi olur inşallah herşey bakalım...
hayat iyi gibi pek bi değişiklik yok kurs dışında ama bi amacım var,,,,,,, bide işim olsa ufaktan tefekten bişe süper olcak inşallahh
:eek:turkbayragi turkbayragi

sevgili günlük;

bugün sabahtan güzel bi kahvaltı yaptık annem ve arkadaşıyla
sonra benim sevdicekle hastaneye gittik raporunu aldık doktora gösterdik
önemli bi hastalığı yok dedi doktor ama bikaç tahlil daha yapılması gerekiomuş
onları da yaptırdık sonuçlar 10 gün sonra çıkıcak
dahasında yemek yedik
iş meselesi oldu gibi part time da olsa parası azda olsa en azından heray elime garanti bi para geçicek buna seviniorm
ama azcık daha fasla olsa daha çok sevincem valla
hayırlısı yaa allah olmayan herkese iş nasip etsin:Saruboceq:
babam dün akşamki sitemlere dayanamayıp
bu akşam bizi sınamak için tatlı almış
neyse ki yarısını yedikte laf edemedi kaydirigubbakcemile3

nan günlük ilk defa geliyorum yanına pişman etme beni:eek:lmaz:
Tam 7 yılönce bugün ellerimin ortasında kınayla uyumuştum canım annem yakmıştı ağlıyarak
ısrarla yok demiştim
olmaz diye tutturdu gelin kızın olurkınası fındık kadar olsa bile :1closedeyes: dedi herzamanki edesıyla
o gece evimde bekar uyuduğum son geceydi
o gece bu geceydi
o gece öyle rahat ailemin evinde evimde öyle huzurlu uyumuştumki mafoldumben tekrar evim diyebileceğim bi ev istiyorum öyle rahat uyumak istiyorum annem ellerime kına yakmış gibi babamın evinde güvende gibi
ben evimi özledim oranın evim olduğu günleri özledim

Aşk-ı memnuda gibi hissediyorum kendimi :hulya: Tek fark kimse evli değil kaydirigubbakcemile3 Ne o vazgeçiyo benden, ne de ben ondan... Beraber de olamıyoruz... Dayanamadı işte biliyodum... Msjıma cevap yazmadı çünkü trip yaptı, ben de üstüne düşmeyince face den yazdı... Telefonu yanında değilmişte sonra da geri dönmemişmiş... Geç bunları canım geç opuyorumnanaktan Dayanamadın biliyorum... Yarını iple çekiyorum... :eek:

ayy iyi gezdim gece gece kkda aşkımın dişi çok ağrıyo bu akşam günlük o yüzden bende uyumadım dolaştım burda biraz..aman yarın işimmi? var sanki..bu arada aşk_ı memnu topiğine bayağı bir uyarı gelmiş aman dikkatli olalım...a.ssositososito​

Bakım yaptım kendime yüzüm kendine geldi vallahi :)
Az öncede bi sayısal loto oynadım annecik yarın yatırsın belli mi olur çıkar belki :)))))
Ama fazlasına gerek yok bi kaç istediğim şey var onları alayım yeter:)
Hımm sonra beyfendi msj attı deli edicek beni ya oyunla ilgili msj atıyor sinir oldum yine:)
Aman neyse aşkı memnuda ne heycanlıydı yaa bundan sonraki bölüm de ne olucak acaba:)))

çok muhterem günlük kardeş...:smiley-cool:

en çok kendimi seviyom ,sonra kocamı ...:jeyyar:
ama veledime tapıyomm:Saruboceq:

iyi geceler günlük..
Alyaya mama vermek için kalktım ama uyu uyuyabilirsen..
bugün teyzoşuma gittim.ellerinden mis gibi su börekleri yedim..sonra r2d2 den gelen hediyelerle çocuk gibi sevindim..zemuszemus
sabahtan çıkıp kardeşimle dışarda bir kahvaltı edeceğiz..sonra kayınvalideme geçerim diyorum..akşamada eltime.eltim kalalım diyor ama kararsızım onda mı kayınvalidemde mi kalmak konusunda..:bbo:
aslında yardımcımız gelecekti bugün için ama toplu nikah mı ne varmış onun provaları varmış cumartesi gelecek o sebeple..
kocimin sesini geçde olsa duymak çok sevindirdi beni bu da ayrı bir şey..:gitme:
ben mis kokulu kızıma sarılayımda uyumaya çalışayım biraz daha..inan günlük böyle bir sevgi yok hayatta..yok.ötesi yok.mis gibi kokusu,ben ona sarıldığımda onunda bana doğru kendini vermesi..Allahım ayırmasın bizi hiç inşallah.:Saruboceq:
cts de kızlarla gece buluşup sonra bizde kalacağız..dibine vururuz artık..arabamız olsaydı geçmişteki gibi piyasamızı yapardık ama şans:sinifsinif:
iyi geceler yedicüceler günlük..

işte geldik gidiyoruz günlük
Zaten hayat hep böyle değil mi bizlere karşı...Bir gün veriyorken bir bakmışsın diğer gün elinden kaymış...Ne acı diyorum sessizce ne acı elindeyken bir şeyin değerini bilememek...
Bugün daha bir çok anladım hayatın elimden almasıyla çok istediğim bir şeyi...Ama haketmedim saymıyorum ben onu aslında en çok ben hakettim onu...çok çabaladım çok çalıştım ama kısmet değilmiş...Yine hayat işte yine senden yana sınıfta kaldım...

senağlama çok midem ağrıyo yaaa ... dün gece yarısı çok özür dileyerek söylüyorum istifhar ettimm.. 5 gün öncede aynı şey olmuştu ... :çok üzgünüm:

işyerindeyim ama nasıl duruyorum bende bilmiyorum mirmirmirmir

bu arada dün akşam aşkımla konuştum.biz aramızda konuşmuştuk haftasonu bize gelip beni isteme durumu için.annesi yada babası arayıp geliyoruz diyeceklerdi.dün akşam aşkım dediki zorunlu mesai olucak bu haftasonu ve önümüzdeki haftasonu :a015: bana süpriz yaparak gelmek istiyodu...haftasonunu konuşurken süpriz kaçtı ama falan demişti.şaka yapıyoda olabilir..dün gece bidaha sordum canım ciddimisin gerçektenmi mesai var dedim.kendisi ilaç fabrikasında şef olrk çalştığı içn ilaç sayımları olabiliyo haftasonları.gerçekte olabilir şakada olabilr.yarın 4ten sonra belli olucak dedi,bugün için..bugün saat 4ü sabırsızlıkla bekliyorum...

ama gelemezse çok üzülücem çok büyük heyecan yapmıştım biliyosunuz senağlama midem hala çok ağrıyo... ooofh... dün nasıldı morelim bugün nasıl..

Ben derdimi hangi daga
Yüregimi hangi suya diyemiyorum
Sen benimsin bahar gözlüm, yarinlarda ikimizin
Yürüyoruz

Turnalar sevdigim ol
Sen benimsin bahar gözlüm
Yarinlarda ikimizin, yürüyoruz

bugün çok romantikim be günlük..
dün çok güzeldi herşey.. :asigim:
Allaha duam en kötü günüm dün gibi olsun..
Allah herkeze hak ettiği mutlulugu versin..

Kızın bloguna yazınca seni unuttum ben haliyle:asigim: Gusura kalma-tatlicadiarzu-

Bu saruboceqin de iyi ki kocası gitti. Dokunsan ağlayacak. En azından kardeş, babası vs si
yanında. Benim ki gittimi kalabalık içinde yalnız kalıyorum. Herkes başka memlekette:çok üzgünüm:

Buraya taşındığımdan beri havuzda, parkta bahçede konuştuğumuz kadardı komşularla
muhabbet. Artık bir arkadaşım var Gidip geliyoruz . Ev alma komşu al demişler ne doğru valla.
Dünde tiramisu yapmıştım. Akşamüstü tatlımı da alıp kahve içmeye gideceğim. Buna bile
çocuk gibi seviniyorum:1hug:

Kızım da pek mutlu. Doğum günü çocuğu diye sesleniyoruz ona. Geçen sene Perşembeyi
Cuma ya bağlayan gece 03:10 da doğmuştu. Tam 1 sene geçti. Allah'ın izniyle yarın
kocamla beraber doğum gününü kutlayacağız. Pazar günü de evde parti yapacağız.
Bugünlük yazacklarım habukadardur. Hade bana naş.:smiley-cool:

Selam günlük

Hayırlı cumalar herkese
çok şükür ya cuma geldi :ecrin_bebek: evim pırıl pırıl yemek de var tatlı da yaptım
iş çıkışı koşucam evime keyif yapıcam :lepi:
annem gelebilir bize gelsin ya özledim mafoldumben
yarın da kızlarla buluşuyoruz yağmur yağmaz inşallah mirmirmirmir
akşama da başka bi program var kuzenlerle
pazar da gündüz evde dinlenirim akşamüstü eşimle arkadaşlarda toplanıcaz maç izlemeye
Gs yener demi :mymeka:

Günnüşüm çok üşüyorum çok içim titriyor resmenmafoldumben hasta olacağım sanırım...
Hafta sonu da çok yoğun geçecek nişan için kıyafet bakmaya gideceğiz, davetiyeleri seçeceğiz:eek:
ınşallah hasta olmam da hafta sonum çileli geçmez...
Yarın sabahtan aşkımın banka sınavı var dua edin bizemafoldumben Evleneceğiz ama hala bir iş yok. Tamam ben çalışıyorum çok şükür ailesi de tam destek ama nereye kadar böyle günnük. Onca okulu boşa mı okudu çok üzülüyorum vallahi..
Bana yansıtmıyor ama bu durum çok canını sıkıyor. Bir işe girse herşey daha içimize sinerek olacak...
Bütün kalbim onunla inşallah bu sefer olur inşallahh:Saruboceq: :Saruboceq:

günlük günaydın,
sonbahar kendini iyiden iyiye hissettiriyor.
mevsimsel dönüşüme ağlı depretif ataklarım başlar artık:hulya:
iş bulmam lazım acilen ama lütfen şöyle eli yüzü ve beyni düzgün insanların olduğu bir yer olsun.
şimdilik okuluma gidiyorum deneylerimi yapıyorum derslerime giriyorum.
Allaha şükür ki iş ararken evde tıkılıp kendimi yemek gibi boş vaktim olmuyor.
Sevgilim iyileşirse yarın güzel bir gezicez.
manyaka dam testere vizyona girdi h.sonu gitcez diyor ama ben onun eskilerini izlemedm ki hem de kanlı kanlıakannehir
dedim bunun öcünü kötü alırım romantik aşk filmelrinin dibine vurdurcam senin dedim.
ne dese beğenirsin zaten hep aşk filmine gidiyormuşmuşuzyasakkelime
daha da gitcez dedim içimden:jeyyar:
neyse işte günlüğüm hayat rutin şekilde akıp geçiyor böle :1shok: olduğum bir durum yaşamıyorum buaralar.
herkesi öpyürum yanaklarından kendine ve kk daki arkadaşlarıma iyi bak günlükhihoyyyt

Günlükçüümmmm Günaydınlar olsunn.....
Güzel bir günn yeni bir günn...
Yeni hayatların başlangıcıı olacak bir gün....
Bu gün çook mutluyummm...
NAZLI ablam Yağmuruna kavuşuyor allahın izni ile güzel haberlerini paylaşıcam inş....
Onun haricinde Bu akşam gerçekten Rize yolcusuyuz ciddi ciddi gidiyoruzz...
Hala inanamasam da...Okadar saat yolu nasıl gidicez diye...
Allahın izni ile giderde geliriz inş..Dua et bizim için olurmuu günlükçüm....
Neyse ben işime döneyim bugün erken çıkıcam malum saat 7 de otobüs kalkıcak....
O yüzden işlerimi bitirmem gerekiyor....
herkesee Hayırlı Cumalar Olsun inş..Rabbim gönüllerimizin muradını versinn inş....
Herkesleri öperimmm.....Salı günü görüşmek üzere...
Byeeeeeeee.........

hayırlı cumalar günnükçüm
off off hala ben aynıyım yaa delırcem he
sabır dılıyorum RABBIMden dayanma gücü versın
vatanımızı mılletımızı korusun:Saruboceq:kımseye güven kalmadı

yarın aylık günü tabı bız 1 ay gec alıyoruz aldığım gıbı doğru takstlere elde var 0 :hulya:ınş kuracağım yuvamda cok mutlu olurum
annemı babamı cok özledım kavusmama cok az kaldı
aşkımı cok sevıyorum
hıc ayrılmayalım ınş:asigim:

biz miniğimle hazırlandık çıkıyoruz günlük..
bütün gün yokuz..:lepi:
hatta yarın sabaha kadar yokuz...dediğim üzre önce teyzoşumuzla kahvaltı edeceğiz,sonra kayınvalideme,akşamda eltime geçeceğim..eltimde kalacağım akşam yoğun istek üzerine..:CüvCüv:
yarında temizlik var akşamada alemlere kayıcaz..
hani merak eden arkadaşlarım olabilir..yada svemeyen ama takip edenler olabilir..:roflol:
herşey olabilüüü hayatta...sositososito
ayy çok komik..hadi kaçtım ben..delikafadulden

X