Kadınlar Kulübü Günlük

burayı özellikle okuyanlar var biliyorum,özellikle beni taklip edenler bile var ama hiç bişey umrumda bile değil,boğuluyorum nefes alamaıyorum günlük,iş bulmam lazım bulamıyorum hergün en az2-3 yere başvuruyorum ama 2 aydır bir netice aldığım yok,boşuna kürek çekiyorum,annem herkesin gördüğü bildiği gibi biri değil yoruldum ...................bişey olacağı yok ama arkamda kimse yok günlük barıştan başka bana destek olacak kimse yok yoruldum gerçekten yoruldum ve kulaklarım çınlıyor uğulduyor korkuyorum kulaklarıma bişey olacak işten çıkacam günde böyle olmuştu 10 dk.felan duymamıştım,hatta bu yüzden çıkmıştım işten bu kadar stres yeter diye şimdi kulaklarımda aynı uğuldama aynı kısılmalar var patlak verecek yakında biliyorum ,allahım ya canımı al yada bi yolumu aç ta yürüyeyim ne olur ama dayanamaıyorum artık bende insanım bende mutlu olmak istiyorum neden ben neden neden...

Son düzenleme:
şu gerizekalı pkklıların hepsini bogmak istiyorum alkışlarla geliyolar Türkiyeye buna fırsat verenlerin Allah..........versin....
günlük içim acıyor hiç günahsız gençlerimiz onların yüzünden can verdi nasıl hazmedilir bu söyle bana...
:1no2: turkbayragi

"mektuplarını üzülerek okudum. sen ki son liman, son ümit, son dost, ilk ve son sevgilisin.
sen ki yıldızım, sen ki annem, sen ki çocuğumsun..acılarımla hırçınlaştığına üzüldüm.
ıstıraplarım çok mu çirkin,çok mu çocukça? onları senden mi gizleyeceğim?
sahneye maskeyle çıkmak! ben aktör değilim.
sesinin tonunda minnacık bir soğuyuş hissettiğim an yokum. acılarımın kaynağı sensin, evet ama hayatımın kaynağı da sensin, senin için ve seninle yaşıyorum.
sen uçuruma yuvarlanırken tutunulan dal, sen vaha, sen bütün hayal kırıklıklarımın dudaklarında ümitleştiği kadın."

boyle insan kaldi mi...

ve..kocam gitti günlük..pazar gecesine kadar yok:sinifsinif:
eğlensin de gelince 1 hafta alyaya o bakacak;öyle anlaştık..
bende yarından itibaren gezgiçliğin dibine vuracağım inşallah..çocuk,dere,tepe,bayır demeyeceğim:lepi:
uykum kaçtı sağsalim ankaraya gitsin hele..yarın saat 1de imiş uçak..
bu arada dün alyamın kulaklarını deldirdim..bu zamana kadar zor durdum.6.aydaki denemelerim sonuç vermeyince dün gittim deldirdim.ah pekde bir yakıştı kuzuma maşallah:nazar:
azcık sesten korktu,kucağıma gelince sesi kesildi..
bu arada pati niye banlandıki acep:bbo:

Günaydın günlük çok heycanlıyım bi o kadarda tedirgin
hep düşünüyorum kafamda senaryolar kuruyorum:kedi:
herşeyin hayırlısı için dua ediyorum
umarım öyle olur

zemuszemus
Günaydın günlük
Bu sabah eşimi kıbrısa yolcu ettim pazara kadar yok :a015:
Ama şimdiden özledimmm onu ilk defa bu kadar ayrı kalacağız offf ne yaparım ben onsuz acep bende sarıkafa gibi gezintimi:1hug: olsam kaydirigubbakcemile3 ama alyaylada ne kadar gezebilirim ki :tomato:
neyse inşallah sağ sağlim gelir çok özledim aşkım seniii:asigim:

Son düzenleme:
günnükkkkkk...! :sm_cool:
bu haftasonu kesin geliyolar
aşkım çiçeklere çikolatalara bakmaya başlamış şimdiden kaydirigubbakcemile3
ayy nasıl heyecanlıyım bi bilsen :kedi:
allahım sen herşeyin hayırlısını nasip et :Saruboceq:
ne giysemki ben ya :uhm:

zemuszemus
Günaydın günlük
Bu sabah eşimi kıbrısa yolcu ettim pazara kadar yok :a015:
Ama şimdiden özledimmm onu ilk defa bu kadar ayrı kalacağız offf ne yaparım ben onsuz acep bende sarıkafa gibi gezintimi:1hug: olsam kaydirigubbakcemile3 ama alyaylada ne kadar gezebilirim ki :tomato:
neyse inşallah sağ sağlim gelir çok özledim aşkım seniii:asigim:

Aha bu karıyla bizim kocalar aynı sektördeler ya günlük..şimdi Diloşcuğumun telefonuyla öğrendim eşininde Kıbrıs'a gideceğini..
Ama onları ayrı firma götürüyormuş müşteri olarak..Bundan ne çıkıyor demek Diloşun kocası o benim bahsettiğim iyi müşterilerden:roflol:
Ayrı otellerdelermiş ama tesadüfe ben bile şok oldum;hatta sabahın 08:16sında çalan telefondan bile daha şokakannehirkaydirigubbakcemile3

miraba günnük:kahve:
gece askımla konusurken uyya kalmışız ıkımızde :sinifsinif: bı uyandım saat 02:15 ana telımın yere düşmesı ıle korkarak tabı
sonra bı baktım tel acık akannehir
2:15 dk acık kalmış
askıma fatura şoku yaşatcak sanırım
hatta bana bısıler demış ama ben coktan uymuşum hadı ben uydum oda benım nefesımı dınlerken uymuş:asigim:
cnm benım ıyıkı varsın:kedi:

içim hala kan ağlıyo günlük
tv ve gazetelere bakmıyorum :nazar:bakmıycamda
bu gunler sanırım bızım daha ıyı olduğumuz gunlerımız
ALLAHım sen bızı koru düşmana fırsat verme
ne buyuk bı acı ya
kelıme bulamıyoum
bugunlerı gördukya ölmekten betermış be
ağlayan eşler analar cocuklar kardesler gözlerımın onunde
acaba buna sebep olanlar nasıl bı vıcdana sahıpmafoldumbenmafoldumben

Günaydın günlük,
Bugün biraz durgunum, beni sinir edecek bir vukuat olmadı dahakaydirigubbakcemile2
Bide günlük görümcemin düğün tarihi belli olmuş 3 gün düğün yapacaklarmış 2 gün kına 1 gün salon
Bu da demek oluyor ki bana 3 tane kıyafet lazım, benimki kuduracak emme yapacak birşey yok
Battığımızın resmidir. Görümcem eşime bizim düğünden maddi olarak destek olmuş (gerçi ben görmedim ama neyse) bizde şimdi onun oturma odası koltuklarını alacaz.
Gerçi daha çok var o zamana, hayat ne getirir bilinmez ben belki o düğünde olmayabilirim de :umursamaz:
Durum onu gösteriyor zaten:umursamaz:
Ben gittim günlük uğrarım yine daha gün yeni başlıyor bende olaylar bitmez....

Pek sevgili günlük..
Son yazdigimdan beri, biraz daha iyiyim. Hatta cok cok daha iyiyim.
Beni okuyanlardan dua isterken kendimi o kadar yalniz ve caresiz hissediyordum ki,
sanirim dua edenlerin duasi kabul oldu, 2 gündür kafam biraz daha rahat..
Allah razi olsun herkesten.
Icim hala cok yansa da, hayatin herseye ragmen devam ettigini görüyorum.
Ayrilik acisini tatmak da varmis kaderimizde.
Oysa ne cok isterdim zamanin geri dönmesini ve bunlarin yasanmamis olmasini..

Gecenlerde duymustum:
Birinin size ne kadar cok aci cektirirse cektirsin, herseye ragmen ona sarilip aglamak,onda teselli bulmak istemenin adina ask derlermis :nazar:
Ona buna ahkam kesmeye benzemiyormus..
Yasayinca anliyormus insan..

günaydın günlüğüm
Keşke bugün cuma olsaydı haftasonu gelsin uyuyayım istiyorum..
Gerçi haftasonu da manyak gibi erken uyanıyorum bi daha da kızıyorum kendime hani çok uyuyacaktın diye..
Hani bizimkine gece seni seviyorum yazıp teli kapayıp yatmıştım ya cevap yazmadı sanıyodum kontörü olmadığı için oysa faturalı hattından cevap yazmış dün öğleden sonra iletildi bana malesef
Ben de seni seviyorum mesaj hakkım bitti kontörüm de yok haberin olsun uyuyorum şimdi ben de yazmış..
Dün aradım açmadı çalışıyo ya meşguldü..Sonra müsait olduğunda çaldırdı o zaman da ben arayamadım ben meşguldüm
Konuşamadık yani..Bugün ararım belki yine..Belki de aramam ondan beklerim bişeyler..
Akışına bırakmaya karar verdim günlük..Allah hayırlısını versin..
Çalışmaya yeni başladı o nedenle maddi olarak iyi durumda değil...Artık babasından da para almak istemiyo çalışmaya başladı diye
O nedenle kontör alıp arayamıyo beni,faturalı hattından da aramıyo fatura yüksek geldiği için babasıyla kavga ediyo diye
Geçen sene farklı bi yerde çalışıyodu oradayken bu kadar yoğun çalışmıyodu ve parası da oluyodu gün içinde saatlerce konuşuyoduk..
Bürodan dışarı çıktığı gibi arıyodu..Bi sürü mesaj yazıyodu..
O günleri çok özledim..İlişkimiz mesajlaşmaktan ibaret çok nadir de konuşuyoruz..
İş yerinde msne giremiyo yeni taşındıkları için evlerinde de henüz internet bağlı değil..
Mesajlaşmaktan ibaret anlayacağın bizim ilişki..Bu durum da çok can sıkıcı..
Biraz daha çalışıp para kazanalım da faturalı hat alalım dicem hani bedava konuşma süresi olanlardan,aylık belli bi ücrete..
2 ayımız kaldı görüşmeye..O gün bi an önce gelsin istiyorum..
Gerçi o gün gelecek sonra yine memleketlere dönücez sonra yine aylarca görüşemicez..
Mezun olunca ise kimbilir kaç ayda bi görüşçez..Ama olsun o zaman en azından ailelere açıcaz durumu..
Allahım sen hep yanımızda ol bizim..Senin herşeye gücün yeter..

Sende de hava kışa dönmüştür,
Eminim ellerin dizlerini dövmüştür.

Ne düşündüğünü bir kestirebilsem... Bugün Ankaraya gelcektin. Mesaj atsam mı bilemedim. :sinifsinif: Ama görüşücez. Çünkü ben istiyorum. Acilen bi plan yapmam lazım :hulya:

10 hafta kaldı dolu dolu.....:asigim:

Beklediğimiz melek, kuuuzumm ve annesi sağlıkla atlatsın bu süreci de her şeyi atlatırız biz...

Ailemize hediyelerin en güzelini yollayan, yolumu da açacak biliyorum...vereliniortak

merhaba günlük
bugün bizim evlenme yıldönümümüz:asigim::nazar: hihoyyyt
eşimin hediyesini aldım hazırlıklarımı yaptım birazdan kızım uyansın kuaföre gidip saçlarımı yaptıracağım :dance:
bakalım o bana ne alacak çok merak ediyorum :uhm:
belki 10 gün önce çok beğendiğim ama fiyatı biraz tuzlu diye vazgeçtiğimiz kazağı alır ne dersin?:1rolleyes:
çünkü 2 gün önce yine o kazaktan konu açıldı ve bana hangi rengi beğendiğmi sormuştu
bakalım akşama kadar sabredeceğim:kahve:

Ben geldim günlükçüm...
Annemi özledim...çok özledim artık yeter yani...bir hallolsa şu işler, bir gelse benim mis kokulum...izin alsam rahat rahat keyif yapsak onunla...alışveriş yapsak, masa sefası yapsak...ben öyle yatsam dizine...
çok özledim günlük...çok özledim...
aman daha yazmiimm...yazarsam ağliiciimmm zati herşeye ağlıyorum bu hamilelik yüzünden...
kaçtım ben...

Merhaba günlükçüm..
Şu an eski türk filmi şarkılarını dinliyorum, "kulakların çınlasın", "neler oluyor hayatta", "senden başka" opuyorumnanaktan Çok harika yaa, yumuşacık şarkılar..
İçimi bir tuhaf ettiki sorma gitsin..Türk filmi izleyesim geldi :hulya:
Hava da kapalı, keşke evde olsam, kapalı havalarda en çok evde film izlemeyi seviyorum, kış kokuyor dışarısı, ayyyhhh kış beni mutlu ediyor ya :dance::dance:

X