Kadınlar Kulübü Günlük

insanın doğduğundan beri yaşadığı ev bu kadar mı uzak gelir insana günlük..
hiç rahat edemedim..evimi çok özledim.:gitme:
yatağımı.eşyalarımı..
sadece bugünle birlikte 2 gecedir burda kalıyoruz..
ve ben yarın akşam dönmek istiyorum evime..:1no2:
kardeşim yıllık iznine ayrıldı.bu bahaneylede kayınvalidesine trabzona gitti 2 günlüğüne.
o gidince babam tek kalmasın diye geldik buraya ama öfffff...
neyseki sabah biniyor otobüse:sinifsinif:

beni kendinden sogutan sen değil miydin
üzen kıran yoran bıktıran
eee
ben salak mıyım anlamıyorum
ne diye durmadan vicdan azabı çekiyorum senden ayrıldıgım için
niye seni düşünüyorum
uyuyo mu yiyoyu mu içio mu gülüo mu diye..
sanma ki seviyorum seni..
alışkanlık işte

iyileşmek istiyorum ben artık günlük ya senağlama
tavuk gibi erkenden yatıyom kolum bile kalkmıyo resmen her tarafım ağrıyo
zaten sile sile burnum aşındı valla fisfisfis
sevgilim olcak ruh hastası da canımı sıkıyo
bizim bunla kavgasız en fazla 2-3 günümüz geçiyo günlük bıktım vallahi bu durumdan
dün yine nolduysa parladı birden kalbimi kırdı sonra ben de ağzıma geleni saydırdım ve dün hiç mesajlaşmadık
bu sabah beyfendi günaydın yazmış ama mesajı geç geldi bana ardından da demek günaydın mesajıma bir şey yazmamayı tercih ettin iyi sen bilirsin yazmış
ruh hastası işte sonradan dedim her iki mesajın da yeni geldi sana da günaydın diye
günlük sence biz 3 sene ayrı şehirlerde bu ilişkiyi yürütebilir miyiz?
bana bu çok zormuş gibi geliyo..baksana sürtekli kavga ediyoruz
zaten hastayım dün baya kafama taktım bu durumu çok üzüldüm
güzelce konuşun anlaşın dikkat edin diceksin ama bunu defalarca yaptık inan
ben bu ilişkinin en başından beri bi histen kurtulamadım
ya ne bileyim sanki hep bişeyler eksikmiş bu ilişkide gibi hissediyorum..aramız iyi olsa da böyle hissettiğim zamanlar oldu
tam olarak ne olduğunu da bilemiyorum ama sanırım belirsizlik bu hissettiğim
uzak şehirlerdeyiz,o kadar sene devam ettirip evlenebileceğimiz uzak bir ihtimal gibi geliyo bana bazen de evlenemicez belki ne diye bu kadar yoruyosun ki kendini diyorum
aslında günü yaşamam gerekiyo kimin ilişkisi garanti ki di mi..ne ayrılmaz denen insanlar bile ayrıldı(ben de dahil)

en son her iki mesajın da yeni geldi yazmıştım ya bizimkine ''o zaman seni seviyorum'' yazmış
bu adam bana çok farklı duyguları aynı anda hissettiriyo
sevdiğini vazgeçemediğini biliyorum ama bazen de tam tersini hissettiriyo
allak bullak ediyo beni napçamı şaşırıyorum
kendimi belli bi kalıba sokmak da istemiyorum çok ilgilenmicem çok umursamıcam vs diye
napsak ki günlük..sen de hiç akıl vermiyosun bana :mymeka:
neyse en iyisi yine akışına bırakmak..Allahım hayırlısı ne ise onu yaşat demek..

yeni bir gün daha beni bekler hadi görüşürük günlükçüm opuyorumnanaktan

günnük laa ben edayı özledım :gitme:
onu cok sevyom
yarına kdar beklıycem napım

dün 10 da tavık gıbım uydum mirmirmirmir hala uymak ıstıyom nolıy bana
anam pekmez yollamış onu ıcıyom ıyıkı varsın annem benım :asigim:
az kaldı annemle babama kavuscam sonrada aşkıma:jeyyar:
düğün gunu bellı olsun ayrı bı heycan baslıycak bende

aşkımıda cok özledım 3 gundur göremıyom cok calısıyo cok yoruluyo
hep yanımda olsa :asigim:

Rabbım sana şükürler olsun bu gunlerımızı aratma :Saruboceq:

bazen karmakarışığım bu aralar , bazen huzur dolu ...

bazen yeter artık diyorum , bazen de "işte tam zamanı"

nedir böyle hissetmemin sebebi bilmiyorum.

bugün kendimi iyi hissediyorum ve hep iyi hissetmek istiyorum.

aşkım bana varlığınla hayat veriyorsun...

Rabbim en kısa zamanda yollarımızı birleştirsin,

mutlu bir yuvanın en temel adımını inşaa edelim inşallah

Rabbimin izniyle...

:asigim:​

sana kocaman hayal kırıklığıyla geldim
herşey eskiye döndü
ne işim ne aşkım herşey çok kötü
işim var diye sevinmiştim ama oda artık yok
aşk desen o zaten yoktu ama
dün gece gelip tekrar mahfetti beni
ben ne yaptım bu kadar
bu acıları yaşıyorum günlük söylermisin
:gitme:mafoldumben

KKdaki çoğu insanı çözdüm, çözmeye de devam ediyorum...
İyi bir gözlemciyim bence..
Peki ya sence yerimseniben

Çok bunaldım artık 128 gün kaldı ama bende bitim. Günler geçiyor ama delipte geçiyor bir gelse bu yaralarım iyileşecek biliyorum.
Çok zoruma gidiyor her şey, taşımak zor kaldıramıyorum , çığ oldu içimde biriktirdiklerim.
Gelde bitsin bu yaşananlar , gelde huzura erelim. Biliyorum sende bunaldın, sende dayanamıyorsun artık
bazen senide üzüyorum sonra seni üzdüğüm için üzülüyorum, karma karışık hallerdeyim.
Yüreğim yangın yerine döndü , kan oldu içime akıttığım gözyaşlarım.
Biliyorduk böyle olacağını o yüzden şikayet etmiyorum ama çok zaman oldu sevdiğim tam 7 ay 1 haftadır yüzüne hasretim.
Biçareyim, elim kolum bağlı yere göğe sığamıyor bedenim ve yüreğim.
Bİr sen vardın bana kanat geren bir sendin limanım, bir sana sığınırdım sorgusuzca.
Sen gittin fırtınalara yenik düştü yüreğim , bedenim dimdik ama. Belli etmiyorum çaresizliğimi , kimseye hissettirmiyorum virane halimi.
Gülerken ağlamayıda öğrendim , gözyaşlarımı saklamayıda.
Çok şey öğretti sensizlik bana , çok kişiyi tanıttı , çok anlamlar kattı hayatıma hasretlik, çok şeylerde alıp götürdü yanında.

gnd günnüş
beym tarafından 10 da kaldırıldım ne acı uyumaya devam mı etsem acaba mirmirmirmir

nan günlükk baksana bu gözaltlarım nıe mor kafayı fene taktımm :1ninca: yanlızktan olsa gerek kendıme sarıyorum..sende iki kelime etmıyon haaa hade ne haın vara görr:mymeka:

offf günlük akşam bir noktadan sonra süperdi yaa.. tam ekşındı yani... monoton başlayan bir gece tek düze devam ederken bir anda ortalık aksiyon alanına döndü. ortama hareket geldi valla.. biliyorsun bende aksiyonların insanıyım...ama sonunuda çok merak ediyorum acaba ne oldu? neyse önümüzdeki günlerde nasıl olsa bir yerlerden duyarım neticeyi... seviyorum hacı ben adrenalini ya..

Günnüşşşş ben geldimmm
Dün yazmıştım ya sana güzel haberlerle gelmek istiyorum diye ama olmadı malesef
3-4 ay sonra belkide 1 yıl sonra yine belirsiz herşey hayatımdamafoldumben Nefret ediyorum şu belirsizlikten:sinifsinif:
Aşkımla herşey mükemmel gidiyooopuyorumnanaktan
Hayatımdaki tek iyi şey sevgilim zaten:asigim:
Neyse günnüş Dİlay kaçar:a015:

Geldim ama sırf seni unuttum sanma,ayıp olmasın diye :dilcikar:

Yoksa hiçbir değişiklik yok dünden beri,aynı herşey,yalnız akşam olsada yatsak yaz olsada yüzsek modundan sıyrılmaya başladım hafiftan bu iyi.:a.s

Bu kadar.Büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.
Şeniz

Merhaba günlük'üm...
Bazı değişiklikler söz konusu olabilir.
Yeni hedeflerim var işimle ilgili..
Hayırlısı olsun diyerek sana veda ediyorum...
Rabbim yüreği temiz tüm insanların dualarını kabul etsin inşallah..
Hakkımızda hayırlısı...

yazımmı yazmım karasız kaldım sana mutlu seylerımı yazınca mutsuzlasıyom bı anda nedenınıde bulamıyom
okul cok ıyı gıdıyo dersler zevklı gecıyo nuran hanımla dostlugumda cok ıyı ılerlıyo pastanesını mutfagını bana actı okadar mutluyum kı sankı cocoukların bı hayalı olur ya şeker pasta ulkesıne gıtmek gıbı kedımı oyle hıssedıyom gercekdende cok zevk alıyom gulmekden mımıklerım cıkdı ya )))))))
spor salonunda yakısıklı bı hoca gordum gecende dunde gıdıp yazıldım uff zamanımda yok ama olsun spor sarttır hayatta )))))..13 gun kaldı dogum gunume dun bı bluz aldım sırtı zıncırlı jeala gıyerım bıde beyaz elbıse aldım ne olur dıye ...artık uzun sure alısverıs yapmıycam ..gercekdede kendımı yuva ışıne cıddı bıcımde verdım ve oranı gelecegı ıcın dıslerımı sıkma vaktı ..bu arada cılegımı cok ozledım hemde cok dılerım işlerı hal olur yolunda gıderde gelır yoksa hayat bısı verırken bısı alırmı ınsandan allah korusun dusunmesı bıle kotu ..dun gece kotu dusundum ya cılegım le daha gorusemezsem dıye hayatta kaldıramıycam şeydır ..

selam gunlukcumm
okuldaım bırazdan ders baslıcakkk sana ugrımm dedım
askımı cok sevıyorum sole ona benı cello kursuna yazdırsın emııı :asigim:
aksam ewden tekrar gelıcem sana sekerım hadı gorusuruzzzopuyorumnanaktan

off günlük ben bu nişanlılıkdan sıkıldım söölim sana .
eski sevgililik günlerimize dönmek istiorum, o günler daha güzeldi.

ve yine onun anasını babasını ablasını tanımadığım günlerdi ,, herşey daha güzeldi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…