Kadınlar Kulübü Günlük

selam gunluk ilk kez yazıyorum sana.çok üzgünüm bu sabah içim çok buruk
eziliyorum sankı hersey üstüme üsütüme geliyor ben yapayanlızken..
zayıf anımımı beklıo acaba bu dertler???
keşke annem yanıda olsaydı
keşke babama eskısı gıbı sarılsaymışım evlenmeden evvel..
bu kadar yanlız kalcagımı keşke bırı bana söleymiş..
yada birileri bana eminmisin dedgınde keşkeee azda olsa dınleseymişim..
kocamı cokkk sevıyorum ama burası benım ömrümü yıyorr gunlukkkkkk çok mutsuzumm bır ömürde mutsuz olucam burda oldugum süreceee :1no2::çok üzgünüm:

Günnüş ben geldimm
Gece rüyamda babamı gördümm:gitme: Bu aralar çok sık görüyorum:çok üzgünüm:
Babamı çok özledim acaba beni görebiliyormudur:gitme:
Neyse günnüş benim hazırlanıp çıkmam lazım :a015:

sefgili günlüşüm
eyyim dipiçik igibiyim şükürler olsun emme yüzümdeki sivilcelerden bıhtım la.
okadar yüzüm soyluyor kremi kullanıyorum aemmeee geçmiyor geçmiyor geçmiyor
sabır sabır diyorum((akşam olsada eve gitsem
yemekaneye gttim ordada aç kaldım laa...ole işre kankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

selam günlük :lepi:

işlerim bitmiyo ya çok yavaşladım enerjim kalmadı benim evden işe işten kursa kurstan eve akannehir
dün kardeşimde kaldık arkadaşımla
hep birlikte ders çalıştık mirmirmirmir
sana kaç gündür demedim evdeki yabancı sessiz sedasız gitti :bbo:
eşimin bile haberi yoktu
neyse yine benim için değişen bişey yok evde keyfe tam gaz devam :lepi:
başımda yaralar çıktı arkadasıma gösterdim korktum surat ifadesini görünce :bbo:
çok kötüymüş ya
buralara yakın doktor da yok napçam bilmiim :gitme:
kocemin doğum günü de yaklaşıyo ne yapacağım konusunda hiç bi fikrim yok ya benneyaptımki
fikriniz varsa bana yazın emi :kedi:

öptüm herkesleri opuyorumnanaktan

Pek sevgili günlük

Bir taraftan sana yazarken diğer taraftanda mis gibi çayımı yudumluyorum.

İnşaat Müh ve topoğraf tanıdıkları olan varsa yarın çıkacak ilanımıza başvursunlar günlük söyle kızlara

Son günlerde kendimi çok yorgun hissediyorum günlükcüm:gitme: zati rüyamda 2 tane bebek bezi alıyordum marketten. Sonrada eve geldiğimde allah allah niye aldımki ben bunları küçük bebem yokki diye düşünüyordum.:sm_confused:, hayırdır inşallah.

Kız günlük, kocama biri musallat olmuş, mesaj çekip duruyor. Kocemin okulu değiştiya eski okulundan bir kız öğrencisi başka bir öğretmenden almış eşimin numarasını habire mesaj çekiyor. İlla konuşmam lazım, nolur bana cevap verin, cevap vermezseniz kendime değil başkalarına zarar vericem filan diyorakannehir. Delimidir nedir. Eşim zaten normal değildi bu kız diyor, napacağımızı şaşırdık. :gitme:, haleti ruhiyesi yerinde olsa adam gibi konuşursun ama belli, delinin teki, sorunlu bir öğrenci, şimdilik muallakta herşey.

Annedir yüreği fazla dayanamaz
Herkes bıksa benden annem bana doymaz
Öper besler beni unutur kalbinde
Annem burda olsun
Bana bişey olmaz ...

Hergün bakar bana
Kusurumu görmez
Günler gece olsa
O ışığı sönmez
Ellerim büyüdü avuçlarında
Bi tek annem olsun bana bişey olmaz...

bunu her dinleyişim de annem değil de neden kızım geiyor acaba aklıma.
fazla mı bencilim

merhaba

hiç gelip yazmıcaktım oysaki ama saatler ilerledikce işlerimden fırsat bulup düşündükce.
Acaba nerede hata yaptım hatam ney. Neydi ki benim sucum???:gitme:

Cumartesi morukumla görüşüp ablası gile gidicektik. Ve uzun zamandırda gitmeye calışıyorduk. Tabi işlerimden fırsat bulup gidemiyorduk. Hem tekrar bi görüşmek hemde kızı olmuştu onu görmeye...
Yine olmadı benim burda işim cıktı yükleme cıktı gidemedik. Bir gün önceden zaten ona izah etmiştim. Yarın gidemeyebiliriz diye. Hem hediye alamamıştım hemde işim olcagını biliyodum.
İşim cıktıgını cıkıcam saate yakın aradım söyledim. Bir şey demedi. Gayet normal karşıladı. İyi güzel dedim cünkü tepki bekliyordum ondan.
Eve geldiğimde 6-00 falandı saat o vakitte bir daha görüştük. Gayet normaldi.
Pazar görüşmedik. arıyamadım sacma sapan insanlarla muhatab olmak zorundaydım.
Pazartesi aradım. Döndü dolaştı laf gitmeme geldi. İstemiyorsan söyle falan dedi.
Öyle bir şey olsa söylerdim dedin. Senle bile görüşmek isterken zaman zaman böyle işim cıkıyodu bunları düşünüp bana bunu söylemeliydin dedim. Sakin bi şekilde.
Daha önce benim yengemle alakalı olan bi konuyu actı bi baktım. Sinirlendim.
Hiç seslenmedim. Cvp bekliyo daha bide :mymeka:
Yine seslenmedim. neyse kapatık telelri bana soguk bi şekilde kapattı.
Akşam beni kendi baya aramıştı duymadım. Yarım saat sonra görüp ben aradım.
Abisinin eşi actı teli.Onla biraz konuştuk falan. Daha sonra bizimkini aldım.
Öyle bozuk bi şekilde benle konuşuyor ki. Ben hiç aldırmadan konuşuyorum yada onun konuşmasını bekliyorum. En sonunda dayanamadım kapatıyorum ben telefonu dedim.
Ve kapattım. Kapanış o kapanış.
Şu vakte kadar ne ben aradım nede o...
Ve ben asla aramıcam... Sonucta ben izahiyatımı etmişim.
Buna ragmen bana soguk davranıyosa neden arıyayım ki...

Birde şöyle düşünüyorum şimdiden onlar için benle kötü olmaya başlıyabiliyosa.
İlerde neler olur kim bilir. Dimi günlükcüm...
Hadi biraz dillende bana söyle nerde yanlışım hatam var...
İşim bazı şeylerime engelse benim mi? sucum...
İşte böyle sorularla kafamı boşa mı? meşgul ediyorum dersin ha...
Arıyan ben asla olmucam asla...

Biraz olsun rahataladım.:gitme:
Eykü varsın dipcikkkkkzemuszemus

Bu kadar tatil yaparsan zor gelir tabi çalışmak..:mymeka:
Ne güzeldi ekmek elden su gölden,sabah işe yetişicem,akşam ne yapıcam derdin olmadan..

Bu aralar çalışmamaya taktım günlük, güzel bir işim var,çalışmayı da seviyorum,ama işte böyle bir dönem bu da,evde oturayım,misafircilik oynıyım arkadaşlarımla,sabah istediğim saatte uyanıyım,temizliğimi yapıyım istediğim gibi,tüm sevdiklerime vakit ayırıyım,çarşı pazar dolanıyım dimi ne güzel olur du?

Ne dedin,en fazla 2 ay sonra sıkılırmıyım?,Yok ya 3-4 ay olur yine..Öyle bir iş olsa ne güzel olurdu düşünsene,1-2 ay ev hanımı,sonra yine iş kadını,yine daldım gittim hayallere dimi..:roflol:

Aman sanada 2 hayal kurmaya gelmiyor doğrucudavut günlük..:dilcikar:
Gidiyim bari çalışıyım tıpış tıpış
:teselli:

selaaamm

bugun superr gectıı cunkuu sabahtan aksama kadar askımla bırlıkteydık.
oohh ozlemısım yalnız kalmayı bıtanem benımm:asigim:zaman ne cabuk gecıo yaa
bı baktık aksam olmus.nese aksam ustude sahıle ınelım dedık cıktık bı baktık dısardada
yagmur yagıoomafoldumbengıtmeedık bızdee napalım baska zamana artıkk.
lodos gelıomus gunluukk.ucmasam barııkaydirigubbakcemile3

baskaa bu aralar çello sewdam yıne kabardıı.derslerde zor kursada gıtmek ıstıorum
off yaa.wızelerden sonrada yuzme kursum baslıo ama cok ıstıorum yaaaaaaa...
sımdı yıne cello dınlıorummmmmm:asigim:yazın gıtseydım keskee dıorum ama yazında
tatıldeydım.senağlamabı yolunu bulursam askımla gıderız nolcakkı dımı amaa:1closedeyes:
kıtaplarımıda hala almadım gunluk hafta sonu beyazıttan yada kadıkoyden alıcam.
sonrada baslıcam calısmaya.bu yıl bolum bırıncısı olmak ıstıorum desene aklın celloda
yuzmedeyken mı olcannkaydirigubbakcemilebellı mı olaarrrrhihoyyytdua et dans sewdamı
erteledım yaza.onumuzdekı kışada tofel ıcın ıng kursuna gıdıcemm.oyy oyy oyyy.

nesee yaa askımı ve aılemı cook sevıyorumm.bu aralar aramz pek bı ıı.
allah agzımızın tadını bozmasın haadı gorusuurz sekerıımmm

Ben geldimm şekerim.. Bugün gayet güzeldi herşey yolundaydı şükürler olsun, şimdide süper yağmur yağıyor camıda açtım mükemmel bir koku var dışarda bayılıyorum yağmur yağarken gelen bu kokuya.. nescafemide aldım elime ohh değmeyin keyfime bir yandanda bi şarkı dinliyorum çok hoşuma gitti sözleri çok güzel gerçekten ..

"Soran sorana bak seni bana
Konuşmama hakkımı kullanıyorum
Son bir kıyak o da benden sana
Kocaman kocaman öpüyorum

Kaptırmak mı anlayacaksın
Senin gibi birisine düş de gör
Sen insanın ömrünü yersin
Son nefesine kadar tüketirsin

Şimdi sen düşün taşın
İkinci bir şans daha tanımıyorum
Aynı hatayı ikilemem ben
Seni bir daha görmek istemiyorum

Soran sorana bak seni bana
Özgürsün şimdi sen
Kafana göre takıl dönmüyorum

Soran sorana bak seni bana
Son bir kıyak o da benden sana
Kocaman kocaman öpüyorum" sositososito:sm_cool:

Bi yandada Düş'ü bekliyorum msn'de yahu hem Düş hemde Okypete msn'de benim bi sorunuma ortak oldular ikisinide çok seviyorum yaa hele Okpeyte gelir gelmez soru bombardımanına tuttum yaaa öyle ince öyle anlayışlıki nede güzel şeyler iyiki tanımışım dediklerimden ..
Düş hele hele o tam bir matrak süper ötesi Kırmızı şarap içicez karşılıklı bol bol Düş'ümle :içelim: neysee şekerim ben biraz turlim sonra msn'de Düş'üümü bekliyimm:CüvCüv:

sıkıldım gunluk sıkıldımm herseydenn herkesten kendımden fazlamıyım neyım bu hayatta yoruldum yaa yaslandımm ne bı umudum var nede bı hayalım umut olmadan yasanırmı bu hayatta derler ama ben yasıyorum gunlugum yada yasamak buysa dıyelım yasıyorumm senıde sıkmım be gunluk derdımı anlatarak gozyaslarımla ınsanları yeterınce boguyorum zaten ne bı carem var nede bı dermanım ne zevk alıyorum boş bı ınsanım ben gunluk yada ınsanmıyım onuda bılmıyorumm ne dostum var nede duşmanım hem etrafımda arkadasım cok hemde cok yanlısım karısgım anlıcan ben de bulamadımm kendımı arıyorumm

niye bu kadar hirsliyim ben ya.. etrafimdaki insanlari da buna itiyorum sanki. oyle olmalari gerekliymis gibi..
acilarimi skntilarimi calisarak atlatmayi seciyorum.. buna alismisim.. degilse katlanamazdim dayanamazdim.
ama herkes boyle olmak zorunda degil..
neden bunu mankafama sokamiyorum..

bir neşeli bir keyifliyim günlük..
hiç sebepte yok ortada..
sence yağmurdan mıdır..
evet evet ondan
mucukss pembişim

sevgili günlük;

tüm gün sevdiceğimleydik:asigim:
bir sarmaştık bir dolaştık yanikaydirigubbakcemile
ayy ayy onu sıkıntılarından arındırıp güzel bi gün yaşatmak çok güzelopuyorumnanaktan

Son 3 aydir ilk kez cok guzel bir gun gecirdim, cok eski bir arkadasim ABD'den surprizlerle geldi, hayatim biranda baska bir yone gider oldu, zor ,mutsuz gunlerim geride mi kaliyor ne??
Cok sukur kirginliklarimi, uzuntulerimi coktan unuttum, baska ufuklara yolalmaya basladim,beni seven/sevmeyen herkese guzellikler diliyorum...

slm günnüş
nassın iyisin
ben iyim
sezen aksu abla ne güzel sölemiş
Çok söylediler bana çok söylediler
Dinletemediler
Bir çift tatlı sözün kurbanı olursun
Hiç anlamadan dediler

Yalancının birisin yalancı

Bir dediğin bir dediğine uymuyor senin
Bir dediğin bir dediğine uymuyor senin

zemuszemus zemuszemus

Yine buz tutmuş gibiyim.

Hayatta insanın başına gelebilecek en kötü şey, doğruları bilip yanlışları seçmek istemesi midir?

:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…