Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili çiko,bu gün klavyemle aşkın doruklarına çıktık,saatelerdir klavyemle parmaklarım arasındaki ahankle olan iletişime hayran kaldım:asigim:klavyemde bi güzelki yazarken ses çıkarmıyo yağ gibi akıyo şerefsiz:nazar:aşık oldum sağa klavyem-tatlicadiarzu-
bu arada patimi kızdıran o arkadaşını böle yapıcam ben:eek:klava:Çok üzgünüm çoook

Bugün bir temizlik yaptım günlük sormaa :1rolleyes: her yeri baştan aşağı kaldırdım valla... Ablamdan gündelikçi parası isticektim sonra düşündüm de bana haftasonu arabayı ver dersem daha karlı çıkıcaktım yerimseniben ama ablamın ters bir günü hiçbir şey demedim. Haftasonu beraber gidicez ama... Bi aksilik çıkmazsa yerimseniben

Lavoboyu temizlerken aynanın da önünü sildim, ordaki süs taşlarını da sildim tek tek ve baş harflerimizi yazdım... Sonra onunkini bozdum, benimki kaldı... Çok özledim günlükk mafoldumben

Beni alsalar ipe koysalar
Dayanamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak.
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden...
Zaman geçiyor, bekliyorum bak benneyaptımki

"Birini cok sevdiginizde; o sizi cok üzse de onun yaninda aglamak isterseniz..
O size korkunc birsey yapsa da, onun kollarinda teselli bulmak istersiniz..
Birini cok sevdiginizde; size bin kere de yalan söylese yine de herkesten cok ona inanmak istersiniz.."

Ne diyebilirim ki;
berbat bi gündü benim icin..
Yürüdügüm yol, bindigim tren,ciktigim merdiven,aldigim su,bölüsmedigim ekmegim, bir yabanciyla paylastigim sira, dinledigim ders..
Hersey o kadar eksik ki,ömrüm boyunca tamamlayamam gibime geliyor..
Kötüyüm, baska ne söylebilirim ki..

slm günnüş
bizim bu yalanlara karnımız tok günlükk
he bu arada sandığınız kadar saf değiliz dimi günnük

ıyi Sabahlar Günlükcüm..

Benim O Kadar Harika Arkadaşlarım Varmışki..
Doğduğum Saat Bile Arayıp Sms Atıp Uyandırdılar Sağolsunlar :eek:
Bir Yaş Daha Yaşlanıyorum Bugün.. :1rolleyes:
Daha Yasım Bitmeden Mutluluktan Ağlattılar Beni..
ıyiki Varsınız.. Sizi Çok Seviyorum.. Hayatımdaki En Doğru Kararlarımı Sizler Sayesinde Aldım.. Sonsuz Tşkler a.s.
Gün içinde Yine Gelir Seni Yoklar Dedikoduları Aksederim Bidenem :1hug:
Bu Arada Herkes Meleğim Diyo Bugün Bana.. Acep Kanatlar Nerdeki :uhm: :roflol:

Hayırlı sabahlar günlüğümm....
Çoookk uykum var benimmm...
Haftasonum yoğundu...Dünde aynı şekilde devam ettii tabiki..
Gece geç yattım,bu sefer uykum kaçtıı ...
Tabi öyle olunca da uyku gözlerimden akıyor....
Yarın bitanecik,canımmm kankamın nikahı var allahın izni ile maraton başlıyor...
Cumartesi kına pazar da düğün olucakk hayırlısı ile...
Rabbim onun yüzünü hep güldürsünn çook mutlu ve huzurlu olsun inş...
Herbikesleri öperim....
Mutlu günlerrrr.....

Günnük selam..

Kurs güzel geçiyor benimki sağolsun anlamayınca hemen anlatıyor:ecrin_bebek: Bu aralar çok yoğunum günnük çok... Kurs iş ev düğünler nişan telaşı falan derken iyice karıştım :1ninca:
Bu hafta sonu teyze kızının düğünü var.. Yavaş yavaş sıra bana geliyor :1shok:
Herşey çok çabuk gelişiyor. ınşallah hakkımda hayırlısı olur günnüşüm...
Mutsuz olmaktan çok korkuyorum. Ama inanıyorum ki onunla el ele verince herşeyin üstesinden geleceğiz.. Bir de bu aralar biraz duygusallığım üstünde galiba kaydirigubbakcemile3
Hemen herşeye hüzünlenip ağlıyorum. Teyze kızı evlenip gidiyor teyzemle ben oturup ağlıyorum vallahi bu aralar bir tuhafım :hulya:

Yasadigim her zorluk, uzuntu bana iyilik ve guzellikle geri geliyor, hergun Allahima sukrediyorum bir de su ozlem olmasa... :nazar:

Git sen de git unut beni
Git sen de git herkes gibi
Bir büyü bir lanet bu
Bitmedi ömür boyu
Galiba sevilmeyi hak etmedim

Bir Ben Miyim Yenilen Kadere
Bir Ben Miyim Bana Hükmediyor
Hiç hatrım geçmedi mi bir kere
Yine bir bana zulüm ediyor

Benim Adım Aşk Benim Adım Yalnızlık
Dik Yokuşlarla Çevriliyim
Benim Adım Aşk Benim Adım Ayrılık
Olmazlara Meyilliyim

selam günlüğüm
dünden beridir canım çok sıkkın:1no2: dün kızımın sonuçlarını alıp dr la görüştüm kızımın kalp ritminde vede tansiyonunda sorun var :çok üzgünüm:
bu yaştan perhize girmek zorunda yavrucum:1no2: offffff ya offffffffff bütün sorunlar bizimi bulacak hep ya :sinifsinif:

Günaydın günnüküm

Bu aralar pek sessiziz, hayırdır inşallah... :nazar:

Sinirim geçti ya takmıyorum artık her bir şeyi kafama
Ama yine aynı şeyleri yaparsa bilemem sengözlerimebaksanab

sil baştan başlamak gerek bazen, hayatııı sıfırlamaaaaaak sil baştan sevmek gerek bazen herşeyiiii unuuutmakkkk

umarım böyle bir şey mümkün olur her ikimiz içinde
sil baştan başlasak herşeye
yeniden sevsek birbirimizi olmaz mı? :asigim:

mrb günnük naber nan:ecrin_bebek:
patron canıma okuyo
geberıyom yorgunluktan :nazar: maaşları zamanında alamıyoruz genede cok şükür :Saruboceq:
aşkımı cok özledım :asigim: annemı babamı cok özledım :asigim: bu ay sonu annemler dönuyo
düğün gunu bellı olcak
cok heycanlıyım

Selam günlük o kadar yoruluyorumki anlatamam malum oğluş başladı anaokuluna ödevleri yemeği derken akşam bana yetmıyor sabahta bir koşturmacaki sorma onu okula bırak mızmızlanmasını engelle aaa bide sınıfta bir çocuk var anneye göre oğlu üstün zekalı ama çocuk şddet eğilimlisi sene sonu gelirmi bu çocukla bilmem dün oğlumun kolunu ısırmış görsen morartmış içim acıdı

Günlük çok bunaldım bu evlilikten ben, resmen duygularım köreldi:gitme:
Geleceğe dair hiçbir beklentim kalmadı artık.:a015:
Resmen delilerin arasında can çekişiyorum:gitme:

selam günlük.. bayadır görüşemiyoruz. eee... oğluşla uğraşıyorum. 1 haftadır tıp ta doktor doktor dolaştık. ne zor yaa.. allah herşeyden önce sağlık sıhhat versin herkese. çok zor çoookkk....şimdilik beklemedeyiz.kendine iyi bak sağlık herşeyden kıymetli...

X