Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günnüküm Allahın izniyle geri sayım başladıııı 10
bisürü yapmam gereken iş var hasta falan olmim da hepsini halledeyim bari...
hadi gelin hanım, koşturma başlıyooooodelikafadulden

Günlük lan, minik tosunum ağlamış bugün okulda.:gitme: Babasıyla görüştük az önce ayakkabı dolabını bulamayınca ağlamış bebeğim.O kocaman siyah gözleri yaşlanmış bebeğimin.:çok üzgünüm:,

Biz sadece 2-3 saat bırakıp sonra almayı düşünüyorduk bebeğimi, ama akşama kadar tutacaklarmış orda, vermiyceklermiş tosunumu. Birkere aldınızmı çocuk hep bekler, o yüzden yapamayız demişler. Oyyyy minik bebeğim, nazlı kuşum, nasıldır şimdi kim bilir. ınşallah diğer ağlayan çocuklardan etkilenmezmafoldumben, inşallah çabuk alışır

bebeğim yanında olmayı ne çok isterdim

günlükkk kaydirigubbakcemile2

gün geldi ve biz gidiyoruz :lepi: doğru Adanaya
kuzen ve arkadaşlarımla uçağa binices en son çok korkmuştum ama yapacak bişi yok laelaelaelaelae
kocem dünden beri demeye başladı özlicem seni diye :hulya:
daha çok özle dedim kaydirigubbakcemile3
cumartesi döneceğim Rabbim izin verirse
pazartesi aranızdayım Hakkınızı helal edin ne olur ne olmaz

hepicinisi seviyom

günlük bizim kızlara iyi bak -tatlicadiarzu-

Selam şekerim.

Dünden beri ilgini çekecek birşey olmadı,yazmasam da olur yani

Günlük bişi sorcam neden sence ben işten bu kadar sıkıldım,hiiiiç çalışasım yok bu aralar?

Düşün sen ,gelcem gene
:hulya:

günaydın günlükümm bende 10da kalktım annemin günü var bugün her yerleri temizledim annemde mutfakla ilgilendi şimdi bitti temizliğim az oturdum birazdan cicilerimi giyip bekleyeceğim misafirlerimizii hepside büyük insanlar canım sıkılacak ama napıyım annem ben gitmeden yapalım dedi yardım etmem için çoookk yorulacağımmm çookkk

benim icin onemli olan beni etkileyen seyler bazilari icin dalga unsuru olabiliyormus..
sasirdimmmm dogrusuuuuu...akannehir

Pembişş çok uyuşuğum çoook hep o beyfendinin yüzünden :mymeka: Benide kendi gibi uyuşuk yaptı :mymeka:
Kaç saattir hazırlanamadım yaa sor bana ne yapıoyrssun bu kadar diye valla birşey yapmıyorum duşa girdim çıktım saç kurutttum bak işte hala giyinemedim bileee öfffffff pöfffff çok uyuşuğummm çook ben böyle işe bile hep geç kalırıımmm yaaa vay benim başıma gelenlerrr-tatlicadiarzu-

Selamin hello...
Sunumuma 4 gün kaldi ve ben simdi´den heyecanlaniyorum...
Tir tir titriyorum (((
Ve sanirsam o günü "halam" gelicek :-( berbat olucak yani....

Bugün biricik kuzinemin dogumgünü.
Daha bir kac gün önce buradaydi :-(
SImdi 2500 km uzakta.

Iyi ki dogdun canimin ici,
iyi ki bizimlesin.

Kalbin hangi güzel sey icin carpiyorsa, dogan günes sana onu getirsin....
BIDIGIM

opuyorumnanaktan

selam günnüşş

senle ilk yazışmamız gerçi daha yeni kayıt oldum ama neysekaydirigubbakcemile3

ayy günlükkk bugün okullar açıldıııı okulumu özledim yaa liseyi hiçbişiye değişmem günnüş yaaa resimlere bakıp bakıp duruyorum...Bende şaka maka üni.li oldum ya günnüşkaydirigubbakcemile3.Hakkımda hayırlısı sonra yine görüşürüz günnüş öptüm senisositososito

rep sistemi değişmiş ha günlük?
aksine yorum yapma fırsatımız dahi olmuyor.
KK'da anarşi dönemi başladı.
tadım kaçtı.
biliyorum, rahatsız oluyorsan girme diyeceksin ama...

günlüğüm yaaa
bunalıyorum bugün :sinifsinif:
herşey her kıyafet sıkıyo sankiakannehir
şu sıralar eşimin üstlerini giyiordum benimkiler göbeğimin yarısını açıkta bırakıyo
şimdi havalar soğudu kalın eşofmanlara geçince eşofmanlar sıkmaya başladı ee bende yine büyükte olsa belleri rahat diye yine eşimin eşofmanlara geçiş yaptım
oturduğum yerde ha bire bişeyler yiyesim var özelliklede şu sıralar tatlı manyağı oldumyasakkelime
Allahım bu günümede şükür:Saruboceq:
ama ilerisini düşünemiyorumkafamçokkarıştı

gunlugum
yarin yarismaya katiliyorum
ekimde belli olacak sonuclar 1 ay icerisinde yani
bunu okuyan herkes kazanmam icin dua edebilir mi gunlugum..
benim acimdan cok ama cok onemli.. 1,5 senedir calistigimin bir karsiligi olmasini istiyorum..
hem belki bu bir cok is firsati da cikarabilir karsima bilmiyorum..
tek istedigim bu yarismadan elim bos donmemek.
dua istiyorum sadece..

ansızın bir firmaya cv yolladım.. bakalım cevap gelecek mi?. ay gelse ne iyi olur .. bir de olumlu olsa o cevap.. evde oturmaktan sıkıldım be..hem benimde cebim üç beş kuruş para görsün değil mi ama.. mucuk günlük.üm

Ne kadar keyifsizim günlük, galiba sende sıkıldın benden hep mutsuz hem karamsar, emin ol geçecek günlükçüm ben Allahın izniyle bunuda atlatıcam.

çok üzgünüm günlük mafoldumben
berbat bi gün geçirdim offfff mafoldumben
kuaförüme gittim,işim bitince çkınca sevgilimle bi ortak arkadaşımı gördüm...konuştuk braz bende sevgilime anlattım bunu...vay ben onla neden konuşmuşum mafoldumben çok kırdı beni
ben nerde nasıl davrancağımı bilmiyomuyum len :mymeka:
ayrıca kötü bişe daha oldu mafoldumben berbat bi durumdaym şuan

aaa bu arada yeni nickim yeni avatarım yeni yakvimim var zemuszemus
tek yaptıgım degişiklik bu hayatmda sositososito

günlüküm kardeşim yetenek sınavlarını kazandı :sm_cool::içelim::teytey::hooray::enbuyukkk:alkisalkisalkissositososito

çok sevindim sevinçliyim

hem de resim bölümüne yaaaa istediğimiz bölüme düşünebiliyor musun 1 kişi kayıt yaptırmamış o da diğer bölümden ilk yedekte olduğu için resim bölümüne geçmiş yuppiiiii şanslı kardeşim benim beeeee:)))))))

yarın yurt işini araştıracam kayıt masrafı çok tuttu((( halamın oğlu kırgızistanı kazandı çocuk ta oraya beş kuruş para vermeden kayıdını yaptırdı yurduna girdi.. biz tl leri saçıyoruz şu canım Türkiye mizin okullarınaa yurtlarınaaaa ne edek işte.....

bu arada en yakın arkadaşımı ekimin 2 sinde istemeye gelecekler arkadaşım geleceksin diyor aşktom olmaz diyor gidilmez diyor öööff ya kaçıracaklar sanki manyak mı ne ya bu aşkitom benim allah aşkına??

neyse mesai bitti yarın devam günlükçüm bi kıstırdım yanaktan seni balımopuyorumnanaktan

günnük az önce içim bi tuhaf oldu
arada olur böyle içimde sanki bişey kopup gider ve anlık bir sıkıntı hissederim
hep böyle olduğunda canım bişeylere çok sıkılır
bişeye üzüleceğeim ama neye??????

Rabbim korusun inşallah
içimdeki bu his hayırlara çıksın
dua et günnük bana, bu his bu sefer çıkmasın

ne umutlarla gittiğim iş görüşmesi foss çıktı
erkek arkadaşımla aram berbat
hüsrana uğradığım yetmemiş gibi birde onunla kavga ettik
hiçbirşeyden zevk alamıyorum
çok sıkıcı bir gündü çoook =((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…