Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüş çok güzel haberlerim olacak sana ama kesinleşsin bi helezemuszemus
Ayy günnüş kız doğumgünüme azz kaldı hee...Sevgilimde unutmuş bilmiyormuş numarası yapıyoo kaydirigubbakcemile3
Neyse günnüş ben bi dolaşıyımm şekerim öperim senii:1rolleyes:

gunluk sana uzun zamandır yazmıyorum
yarın aşi olucam korkuyorum:KK43:
sevgilimle aram kotu cok vurdum duymaz ya ooofof yanliş ben miyim hayat mımafoldumben

Çok yoruldum ayaklarıma kara sular indi resmen ...
Çok gezmişim...
Bugün dövmemi doldurtmaya gittim ama çocuk istanbula gidicekmiş bugüne bi tane randevu verdiğim için şuan burdayım dedi bi hafta sonra dönücem o zaman gel düzeltiriz dövmeni dedi.
Bi hafta sonra gidicem kısmetse.
Birazdan yine gezmeye gidiyorumm yorgunum ama olsun...
Ha bu arada beyfendiyi gördüm bugün işteydi ve üniformalarıyla çok tatlı duruyordu..
Amaaaa yumuşamıcam çünkü öyle yelkenleri hemen suya indiren düş yook :)

günlüğüm püsküllü belan geldi kaydirigubbakcemile3
bugün naptım biliyon mu :icecream: bugün direksiyon dersinden önceki son hatırlatma dersine gittim..vınn vınn sürdüm arabayıgamyoncuiremsu hem de güzel sürdüm hee aferin dedi hoca:roflol: ay sınav günü de böle güzel sürerim inş:Saruboceq:
neyse dersten çıkınca kankamla gezdim az biraz.. bişeyler aldık ee bayan olaraktan bitmez eksikler tabisırnaşık şeysoracığıma tıkındık bi yerde..arka masadaki kızın çenesi düşmüştü kendi konuştuklarımızı duyamadık onun konuştuklarını dinlemekten:roflol: sonra evimize koyulduk geldik günlük..ee bi gün de böle geçti bitti..gerçi daha bitmedi du daha dizi izlicemsırnaşık şey
sosyete bey bu ara çok yoğun olsa gerek..boşladı mesajlarıfisfisfis gerçi bana da ii oldu..öle kafam karışıyodu düşünemiyodum..böyle düşünüp taşınma fırsatı buluyorum..alacağım kararlar daha doğru olur böylecevereliniortak
neyse ben kaçarrrrr:eek:

Selam Günlükçüm :dance:
Çok mutluyum, böyle devam etsin istiyorum..
Bugün makyaj ve saç provam yapıldı, tam da istediğim gibi oldu kaydirigubbakcemile5
Yani belirsiz olan kuaför bugün kesinleşti...
Geriye bir tek dinlenme faslım kaldı...
Ayakkabımın altına yazdığım KK hatunları aşağıdadır şutarafagitti

Saruboceq'in kardeşi ( ismi bende )
Kar
Gunicen
PamukPrensesPathem
Boncuk84
Sibel1907
Cicikız34

Bir de Deniz, ama nickini unuttum kaydirigubbakcemile3 Olsun bize de adı lazım..Denizzz okuyorsan beni dürt a.s

Evet günlük belki giremem yarın..Şimdiden herkesle vedalaşayım,
Yorumlarınızla beni kimi zaman güldürdüğünüz, kimi zaman da hüzünlendirdiğiniz, her zaman da keyiflendirdiğiniz için hepiniz teker teker sağolun..
Hakkınızı helal edin, ben evleniyorum sositosositosositososito

yine bn günnüş...bugün kadınlar kulübünde bi link vermişler linkte bebeğinizin ismine göre ninni diye söz müzik meyraya ait öyle güzelki hatta dinlemek isteynler için linki kopyalıyorum altta nasılım dersen biliyosun psikoloji
bnde neyse günnüş
bn kaçar...

ailemiseviyorum.com bunu google yazın çıkar

Son düzenleme:
ayrıldık
ruhum senden cok uzak dedim..kendimi sana ait hisetmiyorum dedim
o da sabrım taştı artık dedi ve bitti..
oysaki ben böyle olsun istemiyordum
gerçi ne istediğimide bilmiyorum ya..
içimde bi yer onu özlüo..
hemde cok..
sadece hayırlısını istiyorum
haftasonu kalecik e gidiyorum
çay tanıtımı yapcam
okul acılmadan ii olcak..
5 ekimdede okul acılıo
O'nsuz hiç okula gitmek filan istemiyorum
dün msj attım
pazartesi yüzyüze konusalım diye
cvp atmadı..
hakkımda hayırlısı..
hoşcakal..

Selam günlük bu 2.yazışım sana.Baya bir ihmal ettim seni...
Bebeğimi gördüm dün ben birkilo olmuş mudur derken oğlum 1kilo 200 gr. olmuş,büyüyor artık benim oğlum:nazar:
Dr. ilk kez yüzünün görüntüsünü verdi renlki ultrasonla çekip de.Eşim ve annem babam da burnu ve ağzının bana benzediğini söylediler.Daha bir sevindim nedense günlük:asigim: Erkek olduğu için hiç bana benzemeyecek sanıyordum.Ama tabi daha ne belli olacak kii.sağlıklı olsun da bana benzemese de olur hem:Saruboceq:

günnüküm çok şükür bugün kulağımın ağrısı geçti gibi... gece rahat bir uyku çekeceğim anlayacağın...
Bugün keyfim yerindeydi çok şükür.. Ya inan bana bu siteyi çok seviyorum...
Arkadaşlarımı çok seviyorum.. Yalnız değilim ailem sevdiğim adam bana destel her an yanımdalar ama inan bana dertleşebileceğin bir dost arıyorsun bazen... Çevrem çok genişti o kadar arkadaşım vardi ki sürüsüne bereket.. Ama çoğu beni yanılttı şaşırttı... Ummadığım insanlardan beklemediğim davranışlar gördüm.. Yıkıldım zaman zaman.. Ama sonra dedim ki bundan sonra akıllı ol! Karşındaki insanlara koşulsuz şartsız güvenme! Son bir kaç senedir kimseyle yakın bir dostluğum yok gerçekten... Zaman zaman bunun eksikliğini hissettim ama zarar görmedim yaralanmadım bu süre içerisinde...
Burayı bulmam bir tesadüftü.. ıyi ki sizinle beraberim.. Sanal da olsa inanın benim için yeriniz bambaşka... Sayenizde kimseye ihtiyacım yok.. Mutluluklarımı da hüzünlerimi de sizinle paylaşmaktan keyif duyuyorum.. Neyse yine duygusala bağlandım kaydirigubbakcemile3
Hepinizi çok seviyorum kendine iyi bak günnüküm.....

beklemek hiç bana göre bişey değil ya hu!!
dün mail atmıştım bugün kendisi aradı pazartesi firma yetkilileri gelicekmiş bayram dönüşü fabrika kapalıymış kadın 3 kez inşAllah olur dedi çk umutlandım inşAllah olur bu iş benim son şansım:çok üzgünüm:
yarın kursa gidecem günlerimi değişmeye iş olursa gidemem gitmek çok istiyorum
herkez yapamaz diyor ya daha çk hırslandım içten içe..
sevgilimle aram normal dün yani (24.09)13üncü ayımızdı ama hiç tık yok gerçi kendi biraz hasta o da benden medet bekliyor..
Rabbim ne verirsen hayırlısını ver..

günaydıın canım günlük:asigim:
üzerimde bir hafiflik uyandım bu sabaha..,:zemuszemus:
kızımın kahvaltısını,kocamında ballı sütünü hazırladım..ben ona göre daha iyim kocam aynı kızım gibi ses mes gitmiş,burnu akmıyor bile o kadar tıkalı..:sinifsinif:
bu akşam dananın kuyruğu kopacak inşallah.kocam şirketiyle konuşup önümüzdeki hafta için izin isteyecek.eğer verirlerse de ver elini istanbul:CüvCüv:
gerçi alya düzelmezse ben gidemicem ama o gidecek araba işini halletmesi şartkafamçokkarıştı
dün akşam kardeşimin yanına gittik bankaya saat 7den sonra.azcık işimiz vardı.alyayı da alt kattaki halaya bıraktık..işimizi hallettikten sonrada yemeğimizi yiyip dışarda öyle dönelim eve dedik.1 saat sonra evdeydik.biz alya uyumuştur diye düşünürken baktık camda bizi bekliyorlar.
eve girmemizle alyanın beni görüp hışkıra hıçkıra ağlaması beni mahvetti.kuzum ya..hastalanınca iyice döndü bana..gün içinde de böyle hep yanında istiyor beni.illaki görecek.opuyorumnanaktan
aldım onu kucağıma o akan gözlerinden öptüm..gülmeye başladı hemen..
Allahım sen anne olmak isteyen herkesi evlat sahibi yap.hayatta başıma gelen en güzel şeysin annecim sen.Şükürler olsun Rabbime.:Saruboceq:

gunluk kıs gunydın ...
sasırdınmı benı bole erkenden gorunce..sabah sabah...
dedem gttı gunlukcum...almanyaya yolcu ettık...dun bılet almaya gtmıstı bugune bulmus en erken gttı ıste..7de kalktık yolcu ettık...yolu acık olsun ınsalllah hayrlıısyla gıdıp gelsın..kurban bayramı doncek ınsallah...daha bellı degıl ama...o gıdınce uzuluyorum sankı donmucek gıbı hıssedıyorum...allahım onu basımızdan eksık etme..

dun gece msn de ısım benzerlıgınden bı karısıklık yasadımkı sorma gunluk...bı kac ay oncee gorstugum bırısıyle yenı tanıstıgım bırısı ısımler aynı...once tanıstıgımı sılmıstım..aynı ısım olunca yenısı dıye cvp verdım meger eskısıymıs...engellemeden sılmısım demek aslında ole yapmam ama nasıl oldu bende anlamadım..neyse nasılsın ıyımsıın derken cabuk toparladım...ama komıktı ya..bı yandanda arkadasıma yazıyom yensıını o tanıyo goya yenısıyle konusuyom ya:)))ayy cok komıktı ya...cocukta dıyo yanlıs yazdın galıba...
neyse tutturmus yuz yuze goruselım dıyo...kapalı ıstıyodu o ...belkı fıkrın degısır demıstı bana..bende soz veremem demıstım...dusunmuyorum demıstım...sımdıde o degısmıs benı her halımle kabul edebılcegını duusnuyomus...neden bu degıısm dedım...etkılenmıs benden..bı cok ıltıfat ettı..herseyı soledım ..onu olmucagı ııcn taaa ozaman sıldıgımı ...dusuncemı falan soledım hep...nolur msn ekle goruncede yaz bana nolur dıyo :))ıyı geceler dedım sadece...ekledım pesınden ama engellemek ıcın..ıcım ıstemıyo ya bı elektrk alamadım..uygun degıl bana...
oburkuylede bı kez gorustuk bıdaha gorsmedık...bı goruselım agır konuscam onada...ne usuk ya bı kızla gorscek uyusukluga bak...bendenmı beklıyo neyse...hıc beklemesın haytta yazmam...sonucta gorsmek ısteyen o...keyfı bılır...ama bunda azcıkta olsa benı ceken bı taraf var..belkıde bole herseyın hemen olmaması...merak etmem beklemem..bılmıyorum...heresyın hayrlısı bakalım..dun gece cok komıktı ama ya...hakanlar karıstı:))ıste bole gunnus...
bugun carsıya cıkıcam...su pastanecı cocuga gıdıcem hanı pasta parasını almamıstı ya ona parayı verıcem..bakıım napcak:))bıseler var oda bos degıl bana anlıyorum ama .yok oda olmaz...zaten o bana acılamaz bıle araya koycak kımse yok.gercı onda dırek pastanenın ortasında acılcak bı tıp var ama :))
neyse...
gıdıp uyusammı acaba gunluk nedersın...
bu arada kardesım dun lıseye basladı gunnus..tum ogrencılere hayrlı bı egıtım ogretım yılı dılıyorum..yolları hep acık olsun...
hadı cok konustum gıdıyom

buarada azelya55 'e mutluluklar dılıyorummmmmmmmmmmmm

Bizim Günlük..

cok mutluyum ya :asigim:
mirayima resimleri yolladim,begendi alkisalkisalkis
tabi kendi güzel olunca güzelden anliyor tabi :jeyyar:
hahah saka bi yana..öyle güzel uyumusumki sorma hihoyyyt
sabah yine selcugun gelmesiyle uyandim, bilerek saatimi normal kalkmama kurdum (sabahin köründe kim kahvalti yapacak ya akannehir) ..ama selcuk bey napti,gitmis kahvalti hazirlamis..öperek uyandirdi gel kahvalti yap diye :asigim:
mecbur kalktim,zar zor atistirdim birseyler..simdide migdemden sesler geliyor..alisik degilim ya o saatte yemeye kafamçokkarıştı

neyse düsünmüs,gerisi önemsiz..
günlük bir haber bekliyorum..dogrulansin,sana burda büyük bi aciklama yapcam :1rolleyes:
hee bide eda hanim bizim memlekete yakin su an..hanim geziyo peeeh :1closedeyes:
ii gezsin oralari,cünkü bende gezdim..belki bana ait bir iz bulur -tatlicadiarzu-

günlük!!!
azelya55 evleniyor ne mutlu inşallah ömür boyu çok mutlu olur ......
pamukprensespantem ve sibel1907 canlarım inşallah bizimde yakındır ayakkabılarımızın altına bekar kızları yazacagımız günler.......

ona zerre kadar güvenim kalmadı
inancımda...hayatımın güllük gülistanlık olmayacağını biliyorum
mutluluk buraya kadarmış.
sahi içten bi gülmeyeli ne kadar oldu?

ınşallah boncuğum yaa, dilek kapılarımız açık olsa şu mübarek saatlerde :Saruboceq:

Rabbim herkesin gönlündekini hakkına hayırlı bi şekilde versin inşallahhhhh....

Hayırlı işler, hayırlı eşler inşallahhhhh :Saruboceq:

Unutmadan azelya55 arakadaşıma mutluluklarrrr.............

Son düzenleme:
X