Kadınlar Kulübü Günlük

pek muhterem gunlugumm

gunluk bayramdı arıfeydıı derkenn buda gectıı o kadar beklıosun ama jet gıbı gecıor.
galıba en guzel yanı beklemek.bayrama bıraz buruk baslamıstım nedenınıde yazmıs oldugum gıbı unıwersteden bı arkadasımı kaybettım malesef.allah mekanını cennet eglesın:Saruboceq:bırıncı gun ew o kadar doluydu kı hep ıs yapmak zorunda kaldım sureklı
masa hazırla tatlı wer ole gectı ama tatlı telaslar tabıkı.aksam uzerıde bız teyzemlere gıttık.ıkıncı gunde bıze askım geldı bayramlasmaya.cıkolatasını almıs tık tık caldı kapımızı.
aldıgı cıkolatada sankı kız ıstemeye gıderken alıolar ya oleea.s3 saatten fazla oturdu benım yaptıgım yaprak sarmasını cok begenmısskaydirigubbakcemile2
zaten hele bı begenmeseydı gorurdu o:eek:klava:annemınde baklawasını cok begenmıs bana yıne yapın dıo yarın kalkıcamda dolma sarıcam degerımı bılsın gunluk sole onaa:1closedeyes:ucuncu gunde bıdenemle gorustuk ama kısa bı gorusmeydı bır saatlık falan fransadan dayısı gelmıstı.ordan cıkolata falan ole seyler getırmıs bna.bu bayramda seker komasına gırmedım ya dahada gırmem sureklı cıkolata yedırdı bana yaa:roflol:
bugunde dayımlara gıttım yıgenımle oynadım.ayy ufak cocukları cok sewıyorum yaa
onlarda benı paylasamıolar zatengamyoncuiremsucok tatlılar ablası bı gorsen sen onları operde opersınnnopuyorumnanaktan
yarında askımla elbıse almaya gıtcezz dugun ıcın resım eklerım sekerım hadı gorusmek uzeree sımdılık benden bu kadarrrrzemuszemus

selam günnüşümopuyorumnanaktan
içim kıpır kıpırrr 2kocaman güsel haber aldım bugün:lepi:
esasında bir tanesini biliyodum ben satende onaylanmasını bekliyodumkaydirigubbakcemile5
2.side belirsizliktii oda belli oldu yarın işe başlıyorum allah nasip edersee:lepi:
ay 1.yi sölemedim dimi
canım arkdaşımmmmm güllüşüm hamile hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:emir_bebek:
hazır değilim istemiyom sus nilü pskolojim bozuluyo die die sonunda hamiş olduukaydirigubbakcemile3
ama kızgınım ona sırasını beklemedii önce ben yapıcaktım Çok üzgünüm çoook
ama oda ne yapsın garibim baktıkii bu kızın yapacağı yok ben yapam bareme
hem o benden daha büyükk bence önce sıra onda:dilcikar:
allahım ona sağlıklı sorunsuz bir hamilelik nasip etsinn sağlıklı huzurlu mutlu kucağına almayı nasip etsin bebişinii:Saruboceq:
son olarakta allahım banada ve tüm isteyenlerede nasip etsin:Saruboceq:
güllüşü ve minik yeğenimi öpüyorummmmŞenizŞeniz​

günnük ben hasta oldum biliyo musun?
bugün hep yattım,uyudum...sonra rüya gördüm bi ara...mafoldumben
bursadaymışım...mafoldumben
annecim bana acayip bi sofra hazırlamış mafoldumben
ben anlatıyorum,yolculuk şöleydi böleydi diye...mafoldumben o da dinliyor mafoldumben
ikimiz varız sadece,ben gezmeye gelmişim arada dönecekmişim sonra...
sana bişi diyeyim mi;ben annemi çok özledim...mafoldumben
nasıl geçecek bu zamanmafoldumben

günnüşşş

yarın okul maratonu başlıyo günnüş sabah 6 da kalkmam lazım nasıl yapıcam onuda bilmiyorum gerçi uykumda yok offf babamda yat kalkamıcan diyip duruo sıkıldım ama ya...Bütün gün koşturmaca yok hırka daralt yok pantolon bilmem ne az öncede bıcı bıcı yaptım şimdide yatıcam ama uyuyabilirsem...Öptüm seni günnüş...

günlük sanırım alıyoruz artık araba..
eğer alya düzelirse pazar günü dönüyoruz görümcemlerle istanbula.1 hafta içinde ikinci el istediğimiz nitelikte araba bulursak da alacağız..
şükürler olsun Yarabbim sana..:Saruboceq:

Hangi bahane avutur, bilmem.
Hangi günahın bedeli bu?
Kandırmıyor, ne gündüzüm, ne gecem...
Böyle intikam olmaz!

Çok mu fazla bu sitem,
Ağır değil mi bu ceza? mafoldumben
Söyle kim çok gördü seni bana,
Böyle yalnız kalınmaz...

Paylaşılmıyor hüzün,
Paylaşamam, yolu yok bunun...
Anlatamam, sözü yok bunun.
Çekilecek başa geldikçe dertler... :1no2:

Çok mu fazla bu sitem,
Ağır değil mi bu ceza??? mafoldumben
Söyle kim çok gördü seni bana,
Böyle intikam olmazzz senağlama

Ah günlük beni bu şarkıdan başka sözler daha iyi anlatamaz bugün... Hoşçakal :gitme:

Günnüükk insanların arkamdan konuştuklarını duydukça deli oluorum :nazar:
bidee yüzüme eveett dedim söyledim söyleediim evet söyledim die
binlerce tekrarlaması yokmuu deli etti benii delii :nazar:

yaa günlük bayramda 2 kg aldım ya çok sinirimi bozuyor bu durum..
bir de reglim gene gecikti.. onun da şişliği var sanırım..
aldıgım o 2kg regl şişliği mi yoksa kg mu?

artık lütfen birileri regl şişkinliği ve yağı ayıran bir tartı icat etsin..

pembişim
karma karışık bir haldeyim
inan ki öyleyim
ah şu yurduma bir yerleşsem hayatımı düzene soksam
içimde bir korku var gerçekten çok korkuyorum
korku tedirginlik arası bir şey
Allah'ım feraha erdirsin beni inşallah

ış karışık, sadece karışık diyebiliyorum başka kelime yok açıklayan
Maddi durum karmakarışık
Gönül karkarkarmakarışık
Kafa duman zaten
Anlayacağın ben ölmüşüm akannehir

Tek güzel yanı ne biliyor musun ?
Cesedim güzel olacak bee :jeyyar:

iyi geceler günlük
dün gece çok kötü ve garip rüya gördüm öğlene okulda çocuğun yere düşmesi sonucu eşimle tartıştık ağzına geleni saydı öyle ağır konuştu ki bu iş bitti artık boşanıyorum :KK43:(

bugun gordugum ruyadan dolayi tuhaf duygular icindeydim cunku gercek gibiydi..
simdi fena degilim ama artik ruya gormek istemiyorum..

iyi geceler günlük
dün gece çok kötü ve garip rüya gördüm öğlene okulda çocuğun yere düşmesi sonucu eşimle tartıştık ağzına geleni saydı öyle ağır konuştu ki bu iş bitti artık boşanıyorum :KK43:(

tam mesajimi yolladim sizinkini gordum..:1shok:ne tesaduf ikimizde ayni seyleri yazdik..ALLAH ruyalarimizi hayra cikarsin:Saruboceq:
cocuk bu duse kalka buyur..esinizde o anlik sinirle soylemistir..ins.hersey duzelir..:Saruboceq:

günnüküm bugün sana erkenden yazıyorum...

Kulağımda fecii bir ağrı var nedendir bilmiyorum canım çok acıyor...
Bu aralar adım gibi çok duygusallaştım.. Anneme çok üzülüyoru günnüküm.. Biliyorsun ben tek çocuğuyum ailemin. Sanırım yakında evleniyor olmam onları derinden etkiliyor..
Dün annemi balkonda ağlarken yakaladım mafoldumben
Anneme çok düşkünüm günnüğüm.. Onun gözünde bir damla yaş görmeye dayanamıyorum. Zaten şeker kalp hastası.. Bazen onları bırakıp nasıl gideceğim diye düşünüyorum. Babam menenjit hastası bazen düşüp bayılıyor çok zor günnük çok zor... Onları bir başına bırakıp kendime yeni bir hayat kurmak... Allahtan yakınım da bir elim onların üstünde olacak...
Bu duruma kendimi ve ailemi hazırlamam lazım. Keşke diyorum bir kardeşim daha olsaydı..
Bugünleri de atlatacağız biliyorum günnüküm... Allah sağlık sıhhat versin anneme babama...
Ben onları hiç yalnız bırakmayacağım günnük hemde hiç söz veriyorum sana mafoldumben

şev baş günlüküm ne alemdesin
ben hap aynıyım be günlük hiçmi düzene girmeyecek benim hayatım
dün abi bildiğim kardeş gibi sevdiğim birinden hiçde hoşuma gitmeyen
şeyler duydum korkuyorum tamda boşanmak üzereyken
nedir şimdi bu nekadarda olayların dışında kalmak istesemde
herşey gelip beni buluyor
çok huzursuzum yanlış anlaşılmaktan
yanlış anlatılmaktan korkuyorum
ALLAHTAN korkmayan insanlar herşeyi yapar iftira dahi atarlar
işte bu korkutuyor beni yoksa kendimden eminim
kendimi çocuklarıma adadım onları ve ailemi mutlu etmek için
elimden negeliorsa yapmaya çalışıyorum bundan rahatsızda değilim
ama bazıları beni saf bulup faydalanmayamı çalışıyor
gerçi hak etiği cevabı aldı ama benim içim rahat etmiyo
keşke daha fazlasını yapsaydım

günlük
insanlar yazmış yarın okul var iş var falan filan bi koşuşturma içindeler ne güzel öyle imreniyorumki okula işe gidenlere evlillik hazırlıgı içinde olanlara Allah ım bi gün banada nasip etsin inşallah......

Canım sıkıldı oturdum birşeyler karalıyorum bir yandanda kaçırdığım yaprak dökümünü izliyorum...
Hava çok serin oluyor geceleri mesela şuan çok üşüyorum... Yarın çarşıya çıkmam lazım çok zor geliyor.. Ama çıkmam lazım şu dövme işini halletmem lazım maaş çekmem lazım istediğim kitabı ve çantyı almam lazım ohoo...
Kesin çanta satılmıştır... sinir olurum kesin bende...
Sonra birde halkeğitime uğrayıp kafama göre kurs varsa yazılmam lazım ne çok iş yapıcakmışım yaa ben :S
Ama hepsini tek başıma yapmak zorundayım arkadaşım sattı beni ya resmen sinir oldum ben her seferinde ona okey diyorum bana kendi yarın çıkarız dediği halde şimdide yarın başka yere gidicem diye sesleniyor camdan gerçekten çok kızdım yani... Herneyse zaten sürekli böyle şeyleri yapıyor ama gerçekten kızmaya başladım yani bir değil iki değil... Zaten sayılı arkadaşım var ama anlıyorum ki onlarda çıkardan dolayı yanımdalar artık kimseyi umursamıyorum biliyormusun hiç kimseyi ben bi kere 2 dostumdan kazık yemişim bir daha aynı hataya düşmem dost değil arkadaştır yanımdakiler ama onlarında nasıl olduklarını görüyorum yavaş yavaş... Olsun ben kendime yeterim kendi işimi kendim görebilirim kendim eğlenebilirim...Bu arada beyfendiden hala haber yok ama bende hiç arayıp sormuyorum keyfi bilir artık adım atan bi düş yok karşısında ne o sanki kadın o erkek ben o devir geçtii geç oldu ama geçtii... neyse şimdi ben döneyim işime..

kocamı çooook seviyorum günlük....

nasıl birşeydir tarif edemem.. o ççoook harika bir eş... hiç surat asmaz hep rahatımı ister. benim üzerime titrer.. beni çoook sevdiği bellii..
cicim aylarındayız dimi kocacım dedim. hayır öyle bir ay yok. bizde hiç öyle bir aya girmedik. biz hep böyle olucaz dedi..
onu severken içim kaynıyor resmen ateş basıyor. çoook seviyorum. iyi ki evlenmişim...
iyi ki hayatımda...
bir insan her anlamda her konuda bu kadar mı süper olur. 4*4 lük derler ya o kesin benim kocam...
bugün yine kalktı işine gitti çok yoğun çalışıyor çünkü...sanırım gündüz 3 gibi gitti... şuan saat gece 3 oldu hala çalışıyor.... ve eve hala enerjisi bitmemiş durasell gibigelip birde benle ilgileniyor işindeyken her iki saate arar. zaten ben onun yanına gün içinde biraz mutlaka uğrarım. az önce konuştuuk.. küçük kızlar gibi nazlanarak konuştum.. kocamı özledim gel bana sarıl dediiimm:) korktum sensiz dedim... o da kojajında seni şhokkk özleymiyş.. merak etme dedi bebeğimm benim:)) koca adamda benim gibi nazlanarak konuşunca pek tatlı olyoor:)))

Günlük gününün ilk günaydını benden olakaydirigubbakcemile5
Artık sadece Alya değil hepimiz hastayızmafoldumben
Sabahın 4ünde Alya ağlamış,kocam pestil gibi halimi görüp almış salona gitmiş onu.Biraz burnunu spreylemiş,rahatlatıp tekrar yatağa getirmiş.Karnı acıkmıştır diye Alya oynarken gitmiş sut ısıtmış ona,biberonla içemeyince burnundan dolasyı dökmüş fincana kaşıkla yedirmiş.Hepsini bitirmeyince rahatlasın diye üstne sıcak su,limon,az şeker yapmış.4.kaşıkta Alya kusarken kalk demesine uyandım ben.:gitme:
Yatak,yastıklar,üzerimizdeki pike,Alya heryer her yer battı..akannehirİlk Alyayı değiştik,sabunlu bezle boğazlarını sildik.Sonra yatağımızı değiştik,Allahtan yatağa geçmemiş..kafamçokkarıştı
İşte Alya hazır kusmuşken ilacını verdik filan.Şimdi baba kız uyudular.Ama bizde şifayı kaptık.Neyse o düzelsinde gerisi önemli değil..:Saruboceq:

X