Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüşşşş ben geldimm
Bugün teyzemlerde iftar yaptık çok güzeldi eğlenceliydii opuyorumnanaktan
Çok güldümm wallasengözlerimebaksanab
Bayramda teyzoşlarla tatile gidiyoruzzzzzz:sm_cool::sm_cool:
Bugün kesinleşti Allah nasip ederse bayramda tatil yapıcam ohhhhhhkaydirigubbakcemile2
Ayrıca bayramdan sonrada doğum günüm herkesi davet ettim şimdiden akrabalarla ailemle bir kutlayacam sonra sevgilimle ayrı kutlarız artıkkk
Şimdi mutfağa gidipp güzel bir börek yapıcamm sahur için hadi Dilay kaçar günnüşşş:a015:

Günlük buyrunnnnnnnnn

Bir karar aldım. Artık aşka sevgiye endeksli bir hayat yaşamayacağım. Bundan sonra sana yazdığımda daha farklı bir yöne kaymış bir hayatım olduğunu göreceksin. Çünkü yazdıklarımı okudum da, bomboş.. yasakkelime Sana ne kadar süre yazmam bilmiyorum. Zaman göstericek. Hoşçakal. a.s.

günlük...
uyuyamıuyorum bacaklarıma kramplar gırıyo karnım sertlesıyo bebegıme bıse olmasın ne olur allahıms en duy sesımı...
cok tedırgnım cok

AŞKIM YOK ARTIK ESKİSİ GİBİ
ALIŞKANLIK KALBİMİN İÇİNDEKİ
KİMLER GELİR KİMLER GEÇER
SENSE BENİM İÇİN KÜÇÜK BİR KİNDEN BAŞKA HİÇBİRŞEY DEĞİLSİN

NE BENİ UNUTMA DERİM NE DE BENİ ÖZLE
KORKAK OLMAK NEYİMİZE YARADIKİ
CESARETİMİZ BİR YERLERE GETİRSİN
EN GÜZELİ NE SEN ARA NE BEN SORİM SENİ
YOLUMUZ AYRILMIŞKEN İKİ MEDENİ İNSAN GİBİ
GÜLE GÜLE OLSUN SON SÖZLERİMİZİN DEMİ

TENİMİN KOKUSU SENİ ÇEKMESİN
GÖZLERİN BENİ GÖRMESİN
DUDAKLARIN SAKIN AMA SAKIN KONUŞMASIN
KALBİM SENİ BİR DAHA İSTEMESİN
ÖYLE BİR ŞEY KALSINKİ HATIRLANICAK
GERİDE KALAN KALPLERİMİZ DÖKÜLEN BAHARLARI HATIRA SANICAK

DURDURAN KALBİMİ SENİN GİDİŞİN DEĞİLKİ
YÜREĞİMİN SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVMESİ
DUR GİTME BEKLEKİ SEVDAMIN SENİ BİR KALEMDE ACIMADAN SİLİŞİNE ŞAHİT OL
GİTMEKİ BU CANIN SENİN UĞRUNA NELER YAZDIĞINA ŞAHİT OL
GİTMEKİ KENDİNİ BİLMEZ ELLERDE NASIL DALINDAN KOPARILDIĞINA ŞAHİT OL
GİTMEKİ...

Günlüğüm bu saate kadar oturdum güzel bi sofra hazırladım halam bizde hem igftara geldi hemde sahura kaldı güzeel bi sofra hazırladım ve tava böreğide yaptım şimdi gidip onları kaldıiımm hee bu arada "Şu Davulcuyu Seviyorum Yaaa Bu Gece Bizimkide Roman Havası Çalarak Beni Gecenin 3'ünde Oynatıyorr Bozuk Moralimi Bile Yerine Getiriyor :) Hay Tokmağına Sağlık Davulcu Bey Kardeş zemuszemus:teytey::dance:"

mutluyum mutluyum mutluyumzemuszemus
zafer bayramımız nasıl mutlu olmamturkbayragi
ayrıca sönmezim ayşem kocasına kavuştu,onun adına çok mutluyum:asigim:
kankam patiyle planlarımız var özel:1ninca yüzdende mutluyum:1rolleyes:
kısaca pozitifim be çiko
bu arada türkselin 3g li reklamlarına kıl oluyorum,şu ara en kıl olduğum 2 kardeşin taksideki şarkılı konuşması-tatlicadiarzu-

günlükkk opuyorumnanaktan ayy sabah oldu artık ama bi damla uyku yok gözümde kaydirigubbakcemile2
asomla iyi vakit geçiyo cidden Şeniz seviyorum valla bu deli kızı naniknanik
tam kafa dengi
ayyy ben susadım :a015: napcam akşam 8 e kadar delikafadulden
yarında yatıp uyurum artık,ayy bugün işte :))
yarn çook işim var günlüküm bana şans dile canum :1rolleyes:

bu arada hihoyyyt

turkbayragi zafer bayramımız kutlu olsun hepimize turkbayragi

uyuyamıyorum amaaaa ben yaaaaaaaa
moralimde bozuk...
bunca yıla bunca sıkıntıya rağmen bazen yalnış karar verdiğimizi düşünüyorum...
asla mutlu olamıcaz sanki...
ben bu kadarımmmm...daha fazlam yok benim ne bir eksiğim ne bir fazlam yok...
yanımdada yoksun iznede gelemiosun...
depresyonamı giriom yawwwwwww hiç çekemem şimdiiii...
allahım yol göster bana...

cadilara bak gunluk sabaha kadar muhabbet etmisler ben skntidan patladim don allah don yatakta.
sevgilimin kafasinin etini yemiyim bu gece dedim onu da yedim. hala gram uykum yok sinir basti valla.
cok dusundum sabaha kadar yakin zamanda yapmam gereken seyleri belirledim. ne enteresan yahu gep gelecekle ilgili ne yapsam diye duusnurken gecmisimdekiler dusunmeye daliyorum ve yine onlar icin bisi yapmaya koyuluyorum. bir adim ileri gidemiyorum. neyse karmasik isler bunlar.

Bide bnm bgn doğum günüm nen günlükkkk senağlama senağlama senağlama senağlama
ayyyhhhşşşş çok ağlayasım varrrr...

bu arada Zafer bayramımız kutlu olsun...turkbayragi turkbayragi turkbayragi
Bıraksınlar kürt açılımımı neyse işte kendi değerlerimizle ilgilensinler....yasakkelime
Kızıyorum aklıma geldikçe meclisin işi gücü yok herkes birbirine çamur atıyo dava açıo...
ule azcık şu ülkeyle ilgileninde dalaşmaya vaktiniz kalmasın...
turkbayragiturkbayragiturkbayragi

sigarayı bırakmaya çalışıyorum günlük.. bırakmayı gerçekten istiyorum. bir haftadır içmiyoruz (eşimde benle birlikte bıraktı). gerçi 1 haftadır içmiyorum dedim ama bu arada 2 kere içtim.. ne garip bir ilişkim varmış sigarayla.. eşimin dayanamayacağını beklerken o benden iyi gitti, ben ise hala zorlanıyorum.. hele geceleri günlük.. uyuyamadığımda. yatakta dön baba dönelim yaparken nasıl istiyor canım anlatamam.. neyse.. bir söz verdik.. dayanacaz. ama valla gerçekten başlamak istemiyorum tekrar günlük.. bu arada başka bi mevzu.. bu sitede biri vardı.. sonra bir şekilde kayboldu.. ne oldu tam nasıl gelişti olaylar bilmiyorum.. şimdi bir vesile ile aklıma geldi.. sitede mesajları filan arayayım dedim. hiçbir şey çıkmıyor. sanki hiç var olmamış gibi.. garip geldi.. böyle bir gün bir anda silinivermek hayattan. sanki hiç olmamış, hiç yaşamamış gibi.. tüm kayıtlarının silinmesi.. insan ne hisseder acaba? ne düşünürdüm? rahatlar mıydım, yoksa panikler miydim? neyse günlük. daldım yine derin mevzulara.. artık uyumam lazım.. uykuu gel artık yaa.

pazar mesailerimden birindeyim,.Çokkk çalışkanım çokkkk.....
Önümüzdeki hafta bitsin başka bir isteğim yok bugünlerde, sağ salim atlatayım şu kayıt dönemini (inşallah)
kızmı da özledim şimdiden, yoğunluğumdan dolayı izmire ananeye gitti kuzum, ne kötüymüş evde çocuk sesi duymadan yaşamak. rabbim herkesin evini çocuk sesiyle doldursun inşallah. akşam eşimle kös kös oturduk, o bana bakıyo ben ona bakıyorum. sayılı gün artık napalım , geçecek...

bu arada zafer bayramımız kutlu olsun : )

Evet günlük gene ben... Beni aslında tanıman lazım her seferinde çıkartamıyorsun.

Herkez güzel şeyler yazmış ama bugün ki sözüm ; ınsanın çocukları sağ iken, yokluğunu kimseye yaşatmasın. ama az kaldı...

selam günlüğüm;
son zamanlarda apasız ani şeyler yaşıyorum hiç düşünmediğim ama sonu güzel olabilecek şeyler.
bazen karnımda karıncalar hareket ediyor gibi oluyor bazen telaştan heyecandan ellerim titriyor ama
kimseye farkettirmemeye çalışıyorum.
Bana çok güveniliyor günlük ya.
Ben bukadar güveni hak ediyor muyum ki.
Bu kadar mı güçlü ve herşeye muktedir görünüyorum.
ınşallah kimseyi yanıltmam günlük.
Güvenim tam ama bukadar sorumluluğu bu yaşta almak da zor.
tek olsam neyse ama bana güvenenlere laf gelmesi daha çok üzer beni.
Neyse sonucu hayırlı olsun bakalım herşeyin hayırlısı.
Gün doğmadan neler doğarmış yaşayıp göreceğiz.
Sen bana ve yardıma ihtiyacı olanlara şu mübarek günerlde yardım et Allahım bizi sensiz bırakma yüzümüzü eğdirme...
Amin:Saruboceq:

günlükkkk ben ben ögren artık zate bugün çok bozugumklava:

sıkkınım çünkü kızım rahatsız biraz üfffff ne diyim sağlıksız oldumuydu o ben 1000000 kat kötü oluyorum bugünlük bu kadar keyfim sıfır:a015:

gunluk ya evdeyım balkonda oturuyorum annem yok ogluslar uyuyo...benımde canım cok sıkılıyo ya...uzerımde bı tuhaflık var...offfbırı falan gelsın ya:))

naber günnük zemuszemus

yazlıktayım hava mis gibi bahçede takılıyorum sülale de burda..
hafta sonumu güzel değerlendirdim hihoyyyt
cuma iş çıkışı burculara gittik iftara :lepi:
süperler ya gülmekten karnım ağrıdı :roflol:
akşam ordan çıktım kuzenimle arkadasına gittik oturduk gece 2 ye kadar :lepi:
ordan çıktık geldik yazlığa sabaha kadar evde keyif yaptım
ezandan sonra uyudum kalktım saat 2 :1shok: :1ninca:
aboo bu ka geç kalkmazdım baktım kızlar onlıne iftara kadar lak lak ettik delikafadulden
annem yemekleri benim yapmamı istedi datüle geldim ya ana neyse kırmadım yaptım -tatlicadiarzu-
bitirdik yemeklerimi sülalece bahçede takıldık
bu sabah erken uyandım kociş benı kaldır sabah dedi
uyandım alarm sesiyle daha uyuyamadım iyi mi :dilcikar:
ne zaman alışıcak la bensiz erken kalkmaya :mymeka:
neyse benden bu kadar günlük :roflol:

zafer bayramımız kutlu olsun ne mutlu Türküm diyene diyorum!...

ah be günlük yine çok sinirlerim bozuk artık yoruldum bir gün iyi bir gün kötü ne yapmaya çalıştığını anlamıyrum beynim yolruldu yaptıkalrı mantıksızca geliyo dün gecede yine yok evlilik muhabbeti açıldı ve neymiş bi tanıdıkları geçim sıkıntısında ayrılmış geri vlenmişler bizde aynı olurmuşuz ben hayatımda hiç sıkıntı yaşamamışım oyüzden sınavı kazanamazsam evlenmek istemiyormuş anca sınavı kazanırsam olurmuş ya böyle saçmalık olurmu sen beni sınav için mi sevdin 7 yılımı bunun için mi harcadın off anlamıyorum ailem eylülde gelcekelr biliyo ve ben şimdi ne yapcam ne diycem çıldırcam yaa neymiş ben bunun sınav olmazsa evlilik olmaz düşüncesinden belkide yanlış yaprmışım yalan söylermişim sürekli kafasından bişiler kuruyo ve ona inanıyo ben çıldırmak üzereyim birileri yardım etsin allahım mantığım almıyoooooooooooo ne demek sınavı kazanamazsam evlenemeyiz söyledim belki hiç kazanamyıcam bi süre daha bekelrim baktım olmuyo evlenmeyiz bende kimseyle evlenmem dedi ya neymiş sevgilim olatak kalırmış ama kazanamazsam asla evlenmezmiş aklından bile geçmiyrmuş kalan ömrünü borçlarla geçirmek istemyrmuş ya benim yerimde kimse olmaz istemez heraldeee off allahım yardım etttt atamam yapılsın

Selam günlük opuyorumnanaktan
Bugün pazar ve benim dinlenme günüm dimi :umursamaz: sen öyle san evi b.. götürüyor temizlik lazım temizlik yaptım ev de büyük anam temizle temizle bitmiyor mafoldumben çamaşır yıkanıyor bir yandan bitsede assam diye bekliyorum sositososito evdekileri dışarı gönderdim sakin sakin temizliğimi yaptım yemek derdi de yok :sm_cool:iftara kadar buralara takılırım artık hadi baaayyy :lepi:

turkbayragi 30 Ağustos Zafer bayramımız kutlu olsun turkbayragi

Eyy günlük..

ınsanlar değişiyo..
ınsanlar çirkinleşiyo..
Şu mübarek günlerde yalvarıyorum Allah'a bana bir can yoldaşı olacak arkadaş çıkarsın karşıma :Saruboceq:
Delikanlı, cesur, heyecanlı, babacan arkadaşlar lazım bana günlük

ınanıyorum çok yakında ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…