Kadınlar Kulübü Günlük

selaaaam günnük uzun bi aradan sonra
sorma ben koşturuyorum
bizim bi iş vardı ya,oldu sonunda çok şükür :sm_cool::sm_cool::sm_cool:
yarın yine ankara ya gitmek gerekiyomuş ama,yolcuyuz yine yani
eşim ordan ben bursadan ankara da buluşucaz kısmetse.
artık gideceğimiz günü bekliyoruz ve havaalanında yapılacak işlemler son artık
heyecanlıyız
bi aksilik olmaz inş.
bi de 20 kg sınırı varmış nası sığdıracağız o kadar şeyi bilmiyorum
o bu çok şey lazım olacak.
adiooos günnüğüm

Güünlüük .. Bu AraLar hic istemedigim seyler oluyo cok daralıyorum .. naptıgımı hic bilmiyorum kimseyide üzmek istemiyorum ki :KK43: KaLbim ikiye Bölünmüs gibi sanki icimde fırtınalar kopuyo ama kimsenin haberi yok .. Sadece Allahıma Güveniyorum .. O beni bu sıkıntıdan kurtarıcak ins . evde otur otur cok sıkıldım inanıyorum ki bu günLer biticek feraHa kavusucam ..

Pembişim selamm :kedi:

Bir haftanın ardından yine geldim sana yazmaya.
Öyle bir haftaydı ki...
İşe başladım, işteki ilk haftam çok güzel geçti.
Mm aslında biraz karmaşık ama bazı olaylar da oluyor.
Çok şükür ki iş arkadaşlarım iyi.
Hele biri ile kardeş gibiyiz. Önceden tanışıyor musunuz diye soruyor herkes kaydirigubbakcemile3

Yüksek lisansım bu hafta belli oluyor.
Büyük ihtimalle de olacak.
Kalacak yer problemim var pembişim.
Buca'da kız yurdu arıyorum, ama bulamıyorum.
Çünkü tek kişilik odaların hepsi dolu :umursamaz:
Bu hafta yurt bulmam lazım, yoksa sokakta kalırım :gitme:

Çok şükür bugünüme de pembişim.
Olmaz dediklerim oluyor, olur dediklerim olmuyor.

Öpüyorum kocaman pembişim opuyorumnanaktan

Merhaba bizim günlük..

aslinda gelmiyordum.. birdaha gelmicem diyordum ama dostluk agir basti ve geldim..

sana kisa ve öz birsey yazicam.. sen gereken yerlere ulastirirsin zaten..

Ben simdi Simayimi, Allahimin bana verdigi en güzel hediyeyi hazirlamaya gidiyorum..allahim iyiki bir evladim var ve her gün evime huzur katiyor..cok sükür bin sükür bu halimize !!! :nazar:

>> Kimse bişeyler ima etmesin, kininiz varsa suratıma kusun . . . konuşmuyorsanız SUSUN <<[/I]

yok be gunluk olmuyor yine olmuyor bendemi terslik dedim ama hayir her yolu denedim olmuyor
KORK ALLAHTAN KORKMAYANDAN
ben korktum artik
allah canimi alsin artik isim yok benim hala kendimi bi yerlere sigidrma cabasi neden
hala yuvami kurtarma cabasi neden
hala bebek cabasi neden
cabam kalmadi ama yerimde kalmadi
cekip gitmek istiyorum ama nereye :sinifsinif:
sevmiyorum hayati yasama sevinci kalmamis bi insan ne yaparki

evetttttt bugün tam saat ikide kalltım:)
sonra annem kahvaltıı hazırlamış kardeşimle bana atıştırdık biraz
tabi insan dörtde beşte yatınca sabah kalmıyo normal olarak
temizlik yaptık annemle valla şimdi oturdum
yeni aldığımız süpürge mükemmel bişey çıktı ya
dün moralim bozuktu zaten ne zamn eşimle konuşsam moralim bozuluyo
bugün monotondu hiçbi aksiyon yoktu ben de
ama yine de üzülüyorum işte
insan bi anda unutamıyo iyi mi yapıyorum kötü mü yapıyorum
hep aklım bunlarla dolu
bazen diyorum ki keşke bi başkası karar verse benim yerime ne saçma di mi?

Günlük ben geldim orucumuda açtım ALLAH Kabul etsin herkesin orucunu, biliyomusun dün gece sabahladım sahur için sofrayı kurdum ve sabah ezanı okundu namazımı kılıp öle yattım ve dün çoook düşündüm ..
Artık buraya sayfalar dolusu ağlamaya..Umutsuz cümleler kurmaya gelmedim..
Güçlü olmam gerek.. Güçlü olmak zorundayım..
Başarmak istersem başarırım hem.. Neden başaramıyım ki ?
Sevdiğim onca insan onca arkadaşım ve mutlu olmam için gözümün içine bakan ailem varken geri adım atmam bu saatten sonra..Atamam..
Bu onlara haksızlık olur..
Ben güçlü biriyim..Yada değilim belki ama olucam..Bununda üstesinden gelicem inş.
Onu her özlediğimde yaptıklarını aklıma getiricem..Nefretimi eklicem her konuşmama..
Nasıl ezberlletiysem yüreğime..Öyle unutturucam.. Yapabilirim..Yapabilirm Günlük..
Onlar yanımda olduğu sürece..Destekledikleri sürece yapabilirim..
Yılmak..Pes etmek..Vazgeçmek yok !
O beni haketmiyosa..Layık değilse sevgime..
Benimde ondan uzak durmam..Vazgeçmem gerek..
Ve biliyomusun Günlük..
geldi yalvardı ..Seviyorum unut herşeyi dedi..
Asla dönmem !
2.5 ay önce önce olsaydı bu hiç düşünmeden dönerdim..
Ama duydum ya bazı şeyleri..
Artık imkansız..
Bu zamana kadar yaptığım gurursuzluklar yetti zaten..
Dahasını yapmam..
Bitti..Bitti işte.! Alışmak ve en önemlisi inanmak zorundayım..
beni çok sevdiğini söylüyor..bahanelerini anlatıyor ama ben ne kadar kendimi inandırmaya çalışsamda inanamıyorum günlük..güvenemiyorum..korkuyordum.tekrar üzeceğini düşünüyordum o her nekadar herşeyin farkına vardım desede...ama ben öyle düşünmüyorum..sırf başkaları benimle ilgilendiği için peşime düştüğünü düşünüyorum.sırf sevgiye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum..biliyor benden başkası onu okadar sevemez..sevemezdi...ama geç kaldı hemde çok geç kaldı. ayrılık kararını verdiğinde ablamlara çağırdığım herkesle helalleşti ve bana bi kokusunu bi öpücüğü sarılışı çok gördü uzaktan bakmakla yetindi, ve en son geçen hafta görüştüğümüzde nekadar büyük bi hata yaptığının farkında olduğunu söledi ama ÇOK GEÇ BE GÜNLÜĞÜM. araya aileler girdi artık benimde ailem istemiyor ve onca söylenen sözlerden sonra ÇOK GEÇ BE GÜNLÜĞÜM..5 yıl boyunca sevdiğim adam 1 günde karar verip bitirip gittiyse artık geri dönmesin bana pişman olmasın kararından, yaptığım onca fedakarlıklardan sonra beni 1 günde düşünmeden bitirdiyse şimdi pişmanım demesin...arkasına bakmadan giderken kalbimide yanında götürmüştü..sadece katılaştım ona karşı..sadece bu..nefret " giden kaybedendir gittin ve kaybettin.."

Bu aralar beni yalnız bırakmayan arkadaşlarım dostlarım annem babam ve eniştemle ablam çok teşekkür ediyorum onlara RABBıM ONLARI BAŞIMDAN EKSıK ETMESıN.. Canım babam bayramda 4 5 günlüğüne yazlığa kaçalım yine değişiklik yapalım diyor (biliyorum benim için istiyor ve yavaş yavaş düzeliyorum kilo alıyorum neşem yerine geliyor diye dahada çok mutlu oluyor)

Bukadar günlükçüm başka bi şey yok..biraz zamana ihtiyacım var sadece herşey düzene oturması için...sadece sabır ve zaman... pes etmek ve dönmek yok 5 yıl boyunca kalbimi dinledim aşk dedim gururumu ittim ama şimdi mantık zamanı ve onca kişiyi hayal kırıklığına uğratmama zamanı

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük günlüüüük ggggünlük lülülülülülü lülülülülülü
depresyondayım günlük ...
ne zaman çıkarım meçhul günlük...
girdin mi kolay çıkılmıyor be günlükkk...
hadi baybay günlük :gitme:

günlük 2 saat sonra ankara yolcusuyuz annemle
annemin kontrolü için onkoloji hastanesinde olucaz yarın..
inşallah bi terslik çıkmadan güzel sonuçlarla döneriz evimize..

Evet günlük gene ben... Beni aslında tanıman lazım her seferinde çıkartamıyorsun.

Herkez güzel şeyler yazmış ama bugün ki sözüm ; İnsanın çocukları sağ iken, yokluğunu kimseye yaşatmasın. ama az kaldı...

pazar mesailerimden birindeyim,.Çokkk çalışkanım çokkkk.....
Önümüzdeki hafta bitsin başka bir isteğim yok bugünlerde, sağ salim atlatayım şu kayıt dönemini (inşallah)
kızmı da özledim şimdiden, yoğunluğumdan dolayı izmire ananeye gitti kuzum, ne kötüymüş evde çocuk sesi duymadan yaşamak. rabbim herkesin evini çocuk sesiyle doldursun inşallah. akşam eşimle kös kös oturduk, o bana bakıyo ben ona bakıyorum. sayılı gün artık napalım , geçecek...

bu arada zafer bayramımız kutlu olsun : )

günlük 2 saat sonra ankara yolcusuyuz annemle
annemin kontrolü için onkoloji hastanesinde olucaz yarın..
inşallah bi terslik çıkmadan güzel sonuçlarla döneriz evimize..

Allah yokluklarını göstermesin
elisaa inş

slm ben geldım :)
ayy dün evimizi tuttuk. zemuszemus çok ama çoookk mutluyum gercı bıraz oldu bittiye geldı pek anlayamadım.. en son kendımı evın camlarını tul-perde için olcerken gördum :)))
denızın dibi sayılır.. bulundugumuz yer güzel.. gelırı yuksek egıtımlı ınsanların yeri..
aşkım gemısını gezdirdi bana zorla ınıp çıktım diyebılırım çok dar yaa Allah kolaylık versın dıyorum..
aksama sahılde iftarımızı açtık.. :))
bu arada iftardan önce alısverıs yapmıstık anladımkı aç aç alısverıse gıtmıceksın.. orduevıne geldıgımızde sankı15gun kalcak gibi yıyecek almısızz yaaa :)))
biraz heyecanlıydım aslında aşkımda heyecanlıydı çunku ilk defa aynı odada uyuduk.. hatta aynı çatıda demek daha dogru :)))
eses e gelısım buruktu içim.. aşkımdan ayrıldım bindim trene..
evımızı tuttuk nasılsa esyalarıda yerlestırces ascık yorulcaz ama degecek elbet..
mutlu gunumuze çok az kaldı..

selam günlüğüm :1closedeyes:
bir gün güçlü oluyorum, öteki gün yine gözyaşı, yoruldum artık günlüğüm hemde çok. Nedir bu benim çektiğimmafoldumben.
Ayrılığın bu kadar acı verdiğini bilmiyordum önceleri:çok üzgünüm:
Dönecekse dönsün, dönmiceksede kalbimden sök al artık nolursun Allah' ım:Saruboceq:. İnan böyle yaşamak o kadar zorki. Her dakka insanın aklına gelirmi. Geliyor işte günlüğüm. Hatırlıyorum sürekli, hep hayali geliyor aklıma. birklite geçirdiğimiz zamanlar, anılar aklıma geliyor günlüğümsenağlama.
Eskisi gibi mutlu olmak istiyorum yine:gitme:. o deli dolu günleri, sevgi dolu, aşk dolu günleri geri istiyorum. Çok mu şey istiyorum yaaamafoldumben. Boşlukta yaşamak çok çok zor, çok ağır geliyor bana...Alışamıyorum, alışmakta istemiyorum. sadece aşkımı geri istiyorum Allah' ım. O' suz yaşamak istemiyorum, zevk alamıyorum hiç bişeyden.
Etrafımdaki insanlar unut gitsin diyip duruyor, etrafına bak biraz gözünü aç, görmüyorsun kimseyi diyor. Hatta bana hadi dışarda kutlayalım bu ayrılığınızı diyorlar. gelde üzülmemafoldumben. İnsanlar bu kadar meraklımıydı benimle aşkımın ayrılmasından anlamıyorumsenağlama. Nazar mı değdi bize yoksa günlüğüm. Olur yaa aşkımla barışırsak. kimseye artık pek bişey anlatmicam. Gözü kalıyor herkesin. ne kadar kötü niyetli insalar varmış etrafımda bu gün bi daha anladım.
Şu an onun sesini duymaya o kadar ihtiyacım varki anlatamam. Acaba iyimi, umarım iyidir. Haber alamamak cok kötü Allah' ım. Nolur ona bişey olmasın hep güçlü olsun, belalar uzak dursun ondan olurmu. Ona bişey olursa dayanamammafoldumben.
iyi değilim ben günlüğüm çıkıyorum, öpüyorum seni.beni dinlediğin için teşekkürler :a015:

günlüğüm;
ben beklemedeyim...
biliyorum ki nasibimden fazlasını istemek günah...
Rabbim neyi nasib ettiyse ancak o kadarı olur...
ama beklemek çok kötü yaa...
bir belirsizliği bir karanlığı beklemek çok kötü...
etrafıma da verimli olamıyorum...
bilmiyorum...
ne tamamım ne de yarım...
gerçekten bilmiyorum....
offfffffff.........
yine bü günüme şükür...
ama ağlamak istiyorum...
belki biraz yalnız kalmak...
yapmacıkta olamıyorum...
kendim yıpranıyorum...
ne yapayım ben günlük?
soruyorum sana...!!
ağlamak istiyorum...
sadece ağlamak...
belki biraz rahatlarım....
mafoldumben​

günnüküm ya bayagi oldu dimi sana gelmeyeli...
biliyorum ihmal ettim...
gercerli sebeplerim yok aslinda belki yüregimi susturdum bir zamanligina iste...
duymuyorum yüregimi isteklerini hic öneme almiyorum...
süreklenip durdum pesinden artik beni yipratmasina izin vermiyorum...
anladimki olmayinca olmuyor zorlamak esittir yipranmak...
kücücük seyler bile bana onu hatirlatirken son kalan cabamla arkama bakmadan hizli adimlarla uzaklasiyorum hayallerimden....
simdi düsündügüm tek bir an önce mezun olmak...
allahim bana güc ve sabir versin...
herkesinde gönlüne göre versin....

karmakarısık oldum:KK43:..
ya ılk defa buraya belkıde yazıcam bunları bugun 30 agustos..
ozgurluk bayramı o bugun dogmusdu bende 29 ekımde ıkımızde ozgurluk cocuklarıydık..
hurduk mutluyduk neşelıydık..ıkımzde bayram gunlerınde dogmusduk..
bugun tum gun doldu gozlerım ananemlerde ıftara davetlıydık..
ve herkesde fark ettı ustumdekı durgunlug aklımdan hep bugun gectı..
sabah lady ıle az konusduk sonra baska bı arkadas ıle konusduk benı davet ettı baska sehıre ama tam o sırada ananemlere gıdıcez dedı annem..
ıcım gıtmek ıstedı baska sehıre kacka zuaklasmak ıstedı bugun bu sehırden nefes alamaz oldum..gecmısı bırakıp onume bakıyodum ne guzel ama bazen takılıyo ınsan..arkadasıla konusmayı cok ısterdım dertlesmeyı ona sarılıp aglıyabılırdım cunku gucsuzdum bugun kanadım kırıkdı..gecmısı bırakalım hadı kar onune bak..
doktator dedım ılk defa bana az satasdı bugun ramazan dıye olsa gerek..
hep mesafe olmasına ragmen aramızda cok yakın hıssederım kendımı ona..
kapıda benı gorur gormez sen gelmeseydın nıye gelmedı dıye arıycakdım dedı..
cunku bayagdır gıtmıyodumda ..ananem cok super dokturmusdu gene bayılıyom kalabalık sofralara ama sadece bı corba ıle kesıldım hemen mutfakda sıgara yakdım ananem annem geldıler ananem sen ne den yemek yemeden ıcıyosun dedı..
bende canım cekdı dedım kızdı hadı bırak ramazan ayı ssabır ayı dedı becerırsın..
azaltıam ama soz dedım:)..
saat 12,30 anca eve gırdık..
uff cok yoruluyom yaa gezmekden ısyan edıcem ama yarın cıkmıcam evden cunku salı gunu buyuk gun hemde cok buyuk bekledıgm an gelıyo...senı sevıyorum ben yaa...bu kadar hasret bıtıyo işde..:)

Aslında herşey ortada ama ben körüm..içimdeki bu iyi niyeti nasıl bi yerleerde bırakabilirim..
Yine kandırılıyorum yanındayken o kadar sahici ki vaadler
Yine kandırılıyorsam sonuçta bir yıl boyunca hep yalanlar söylediii ve benim yüzüme bakabildii..bu üç ay boyuncada (verdiği süre)yine aynıları olmayacakmıydı??
Her yüzüne vuruşumda gözleri doluyorr acaba timsah gözyaşları mı?kalpten mi?
Bunu bilmek ne zor Rabbimm...
En doğrusu ayrılıkkk...bir değil iki değil kaçıncı yalanı bu
Her affedişim meğer bir daha yap deyiişimmişş..:çok üzgünüm:
Bu kadar iyi olmak zorunda değilsin minecim..:teselli:
Hayatının en güzel günlerini geçirmiş olabilrsin ama hepsi yalanlar üzerine kuruluydu bunu sok artık kafanaa..:mymeka:
Telefonuna ismini kaydettiğin gibi o YALANIN TA KENDİSİ..
Daha hiçbişeyinken dünya yalanını yakaladıysam kimbilir daha neler neler söyleyecektir..
Yalana alışan insan vazgeçemez..:eek:lmaz:
Rabbim bana güç ver,Kalbime soğukluk ver,..
Şüphesiz herşeyi en iyi bilensin ne verirsen ver ama hayırlısını ver...
:Saruboceq::Saruboceq:

Selam günlük,

Bu gece çok rahat uyuyacağım.
Haftalardır kanka olduğumuz ustalar nihayet evimizi boşalttı.
Temizledik demek az gelir,o tozlardan kurtulabilmek için resmen yıkadık heryeri.
Kızımla kutlama yapmak için denize gittik.
Savaş gemilerinin dalgalarından pek tadını çıkaramasak da yine de evden çıktığımıza şükrediyorum.

Artık kafam rahat,evim temiz.Çok mutluyumopuyorumnanaktan

Selam günlük ben geldim umarım yeni birini daha alırsın arana. Arkadaşımın ısrarı olmasa belki yine uzaktan takip edicektim sizleri ama artık üye olmalısın ve burdaki arkadaşlığıda görmelisin dedi.. Ve bu gece üye oldum bende hatta üyeliğimin daha ilk dakikalarındayım diyebilirim:)
Bu arada üye olmamı sağlayan düşüme çok teşekkür ederim bir an önce cezası bitsin burdada benim yanımda olsun. Bugüne gelicek olursam sıcak bi pazar günüydü cumartesinin yorgunluğunu üstünden atamayan ben bugünüde yorgun geçirdim.Şimdi de forumu gezeyim biraz yine. herkese ii geceler.

X