Kadınlar Kulübü Günlük

uleyn günnükk...bu evde ben imkanı yok kilo milo veremem...allahtan boydan kazanıyorum da pek belli olmuyo kilom...allahım sen yardım et yarebbimmm:Saruboceq:

selam günlük

benım bu kızdan cektıgım nedır ya resmen ruh hastası embesıl bu cıdden sorunlu
ya resmen ewlı bırının pesınden kosuo kahpe.kım dıee merak edenler olabılır benım
askımın platonık asıgı.dun msn e gırdım ugurlada tartısmıstık.bı baktım bırı ekledı kabul ettım o kız yok neymıs efendım o benımle arkadas olmak ıstıomus ugurla alakası yokmus
zıllı sankı bu lafları ben yıcem kahpe ya.aradıgını almanyada bulamıo galıba bı erkek olsada sunun atesını sondurse artık pek bı dua edıcem.bu kadarda olmaz sonra hemen
soledım askıma gır msn e dıe kı kurana el basmıstı nete gırmıcem dıe ama o kadar sınır
lendım kı hemen gır su oros..ya sole bıdaha ne senle nede benle muhattap olmasın dedım.
kız o kadar yuzsuz kı nısanlıyız dıoruz ondan bıle anlamıor ıllakı dugunu gorunce mı ınancak onuda bılemıorum.neyse bugunde sınırım gecmedı sabah maıl attım.
ucte msn e gelde mutlulugumuzu gor dıe tabıkı gelmedı ama askosumla ona cok guzel bı
resmımızı yolladık halımızı gorunce bıraz gururu warsa bırakır heralde.bı karar daha aldık artık hıcbısekılde maılıne cewap wermıcez hatta msn bıle kullanmıcaz.kı msn o kullanmıo
sıfrelerı degıstırmıstım ben.amaaa yınede ben her ıhtımale karsı yarın nete gırmesın dıe bı kurana el bastırım erkek bu bellı mı olur tedbır benden takdır allahtan.
ole ıste gunlugum muhattap oldukca maıl atma ws dedıkce kendını bı b.k sandı zıllı.
kufur yemekten haz duyan bır kısı gordunuz mu soruyorum allah askına.
ugur kufur edıo ben tıksınıorum ınanın onun hosuna gıdıo yada kendını tatmın edıo galıba.
buarada kufurden nefret ederım ama bunun gıbıler goruldugu gıbı kufurden bıle anlamıor.
sunu o mercımek beynıne yazamıor bız cok sey yasadık we cok sey paylasıoruz bızı allahtan baska kımse ayıramaz KISKANANLAR CATLASIN.

IKI GONUL BIR OLUNCA KASARLARDA ERIR....

onun harıcınde dun ıftardan sonra askımla bulustuk sahıle ınerken lıseden ıkı erkek arkadasımı gordum ben tanımadım onlar hazal nbr dedıler bende saolun sız dedım tabı buarada farkettım bızım kı bozuldu benı durttu sonra ıı aksamlar dedım ben allaahh
way efendım nerdeyse herkes benı tanıomus bısuru tartıstık cok kıskanc yaa ben allah sahıt wala tanımadım cocukları hem cok degısmısler zaten.gunduz onun platonıgı aksam benım lıse arkadaslarım karabulutlar basımızda ama bız dırenıoruz yardım et allahım:Saruboceq:bugunde bırlıkteydık sukur kı sorunsuzdu ufak tefek cıkıo ama onları
saymayalım.kız erkek muhabbetı harıc bılhassa o zıllı hayatımızdan hersey wız gelır
tırıs gıderr ınadına cok mutlu olucazz cooookkkkkkkk:asigim:
buarada kaynanacık benı ıftara caırdı annemde askımı caırdı o gecelerde neler olcak anlatırımm he bde askımın kızkardesı ewlenıor 27 eylulde ne gıycem ben yaa cok guzel
olmam lazımm cok nısanında bıle herkes benle ılgılendı sımdı bu daha agır
onumuzdekı haftadan baslıcam kıyafet bakmaya.ay cenem acıldı yıne sımdı yazsam sayfalarca yazarım en ıısı ben kacar gorusmek uzeree..........

gunluk gunluk ben geldım:)))
ya valla yıne yazcak bıseyım yok..yogun bı sekılde gecırıyorum ramazanı...
ancak gece bu saatlerde gelebılıyorum sana...gecelrı 5 e kadar uyumuyorum...gunduzde oglen kalkıyorum...gun ole bole gecıyo ıste...karnbım agrıyo bıraz yıne bugun hastayım ya...ayy unuttum ya bugun bız annemle temızlık yaptık baya bı...ıkımızde nıyetsız dıye kaptrdık kendımızı ıse..yarında arkadsım gelcek ıftara ve sahurda beraber olcaz..bzde kalcak..pazarda gezelım dedım..belkı pazar aksamıda dısarda yaparız ıftarı...gene yazdım bıseler bak..hadı bas bas ben gıdıyorum baybay

Aslında iyi oldu gidişin...
Gidişinle her istediğine, istediğinde sahip olamayacağını öğrendi içimdeki arsız deli kız!..
Her kayan yıldızda tutulan dileğin, her gün duaya katılan isimlerin, hakettiğinde fazlasını mutluluğu için vermenin onu getirmeyeceğini öğrendi.
''Seni Seviyorum''ları ne kadar çok, ''Hayır''ları ne kadar az kullandığımı da öğrendi elbette.

Gidişinle sensizliğin acısı dolanırken her sabah parmak uçlarıma, bensizliğin sancısı kürtajla alınmış bir aşkın doğamamış ellerinin vicdanıya oturdu sol tarafına.
Belki gerçekten terk edebilseydim seni, yokluğumda aynı yere oturabilecek değerim gururunu kırmana yardım edebilirdi.
Ama ben hep sana aittim.
Ve bunu ilgi isteyen bir çocuğun ağlamadan istediğini alması gibi, daha istemeden sana söylerdim.
Alıştın, arsızlaştın...
Canımı acıttın...

Zamanla tabuların insan hayatındaki önemini öğrendim.
Terkedilmişlerin nefret ederken bir yandan, bir yandan unutamamışlığını nasıl gizlediğini öğrendim.
Yeni bir nefesin yerini doldurmasa da, acılarını hafifleteceğini öğrendim.
Zamanla buğulu camlara adını yazmayı alışkanlık haline getiren ellerim, aslında adımı yazması gerektiğini öğrendim.
Benimsememem gerektiğini öğrendim...
''En Yakınımsın'' cümlesini söylerken, ''En Yakınıyım'' diyebilmenin gerekliliğini, çocukluğumun tertemiz gülüşlerini teslim etmenin benim tercihim olduğunu ve hep yanlış tercihler yaptığımı da öğrendim elbette.

Aradığında açmayacağıma dair verdiğim sözlerin anlamsızlığını öğrendim aramadığın her günde.
Bir gün ''Affet Beni Yaptıklarım ıçin, Döndüm..'' dediğinde sonu hep kavuşmalarla bitecek olan red sahnelerinin hep hayalimde kalacığını öğrendim.
Tanışacağım hiç kimsede sendeki gibi kalbimin atamayacağını, konuştuğum hiç kimsede sendeki gibi ruhumun havalanmayacağını öğrendim.
Yanımdayken acıların nasıl kolay, imkansızların nasıl yakın olduğunu öğrendim.
Oysa şimdi hiç olamayacağı gibi...

Artık hıçkıra hıçkıra ağlamamayı öğrendim.
Unutulmaya yüz tutmuş gururumu artık takınmanın vaktinin geldiğini, bazen gururu yüzünden çok şey kaybetmiş insanların bazen de gururu yüzünden çok şey kazandığını öğrendim.
Beni kaybetmeyi senin seçtiğini öğrendim.
Sana sunduğum onca seçeneğe rağmen gitmeyi, beni hayatından çıkarmayı seçen birine daha fazla değer verip kendimi küçültmeyi bir tek içimdeki aşkın bana yaptırabileceğini öğrendim.
Ama o aşkın yıpranabileceğini sen hiç öğrenemedin...

Gidişin iyi oldu sevgilim...
Bu gün sensizliğimin/bensizliğinin bilmem kaçıncı günü.
Sevgimiz değişmesede büyüyoruz günden güne.
Ve gittikçe zorlaşıyor geri gelmek biliyorum...

Aslında gidişin gerçekten iyi oldu sevgilim...
Bu gün sensizliğimin/bensizliğinin 4. ayına girişine adım adım yaklaştığı gün Oysa ilk günden pek bir farkı yok bunların ve bundan sonrakilerininde olmayacağı gibi.
Ama artık Sevgilin sana ''dön'' demiyor, sahiplenmiyor ve şımartmıyor seni sevgisiyle.
Tabularını oluşturmaya başladı ve o hiç görmediğin gururunu takındı.
Sevgisi değiştimi Sevgilinin bir sen bilirsin değişmediğini.
Artık sana da, sevgine de inancı yok.
Bunu benden duymazdın aslında sevgilim ama sorumlusu sensin.
ıyi oldu gidişin...
Bende gidersem artık iyi olacak sevgilim...

ahh günlük ahh opuyorumnanaktan ayy süper geçiyo günler,hayırdır inşallaaaaaah zemuszemus
pek bi mutluyum bu aralar tütütütütü maşallh kaydirigubbakcemile3
bu arada kış geldi biri beni durdursun delikafadulden alışveriş merkezlerinde gezmedik yer bırakmıycam :lepi: yeni ciciler gerek :))
günlükcüm sevgilimle en son go karta gittiğimzde biliyorum lastiklerin altına girip ellerimi kanatmıştım ama napim seviyorum adrenalini ben yaaa hihoyyyt
kısacası önümzdeki günlerde yine gtcez,tamam kızma günlüküm tikkatli olceem bu sefer gamyoncuiremsu

seviyom seni hadi ben dittim

gunlugum basm catlıyo yıne
10 gun oldu demı bu bas agrısı..
canım cok sıkkıın bugun.. bı ton agladım yıne..
bu da gelir geçer demekten başka elimde ne var günlüğüm..

çiko
bazen beynim duruyokafamçokkarıştı:1shok:kısa devre yapıyorum,sonra kendime geliyorum:1ninca:bu bir çelişkimiCADIARZU
var olmak yada :lepilmamaklmaz:işte tüm mesele bu-tatlicadiarzu-
üff tamam saçmaladım,normale dönünce gelirim

Hey günlük oradamısın ?

Oradasın biliyorum bir gün bir şaka yapacağım 115.000 kişi inamamayacak ama az kaldı ...

zir yoruldum artık, egoları, kuruntuları tatmin etmek zor. Millet akıllıya aç biz deliye....

iyi geceler günlüüük..
garip bi günün ardından yine burdayım:)
sabah kalktım işte 10gibi,
hala sevgilimin doğum günü için plan yapmaya çalışıyorum falan.
neyse işte bir mekan planlamıştık.
herkese de söyledik.15 kişi falan gelecek kesin.
ben rezervasyon yaptırmak için telefon ettim mekana,
aaa tadilat varmış..!!
kapalıymış..
yeni yer bulmam gerekti.
sevgilimin arkadaşını aradım, nereyi ayarlayalım diye..
kız hiç umursamıyor.
ben stres küpü oldum tabii..

neyse çıktım alışverişe gittim.
elbise aldım günlük adil ışıktan.
siyah straplez, kısa parlak bişi.
hoş duruyor. seksi biraz.
altıma da gümüş rengi ayakkabı giyicem, bi de gümüş çanta takıcam doğum gününde.
abartı durmam umarım. ama sanmıyorum.

mekanı da kızla gece seçtik.

o sürede erkek arkadaşıma ulaşamıyorum iyi mi..
saatler oldu
7 saat falan cebi kapalıydı hep.

beni aramıştı gündüz. çantadaydı telefon, duymadım.
sonra döndüm, cebi kapalı
aradım aradım aradım.
kapalı.

artık gece oldu endişelenmeye başladım.
çok şükür beyfendi bi şarj aleti bulmuş.
ailesi ile yemekteymiş
büyük kuzeni gelmiş. birlikte çıkmışlar
açtı telefonu,
-bebeğim diye açtı.
nerdesin? dedim
-bebeğim dedi tekrar
nerdesin !! dedim
-dışardayım ya dedi.
iyi dedim kapattım yüzüne.
sonra da nete geldi yarım saate falan.
ayrılmış ailesinden
üzgünüm falan dedi
merak edeceğini tahmin ettim şarj aleti aradım falan bişiler dedi.
sadece doğum günüyle ilgili bilgi verdim. iyi geceler dedim
öp gideyim diyor.
öpmüyorum dedim iyi uykular dedim
bozuldu gitti. ama ben de endişelendim çok.

Son düzenleyen: Moderatör:
gunlukcum 11 den berı balkonda oturuyorum..ustumu gıyındım ama suan karnım agrıyo galıba uusttum...ayaklarımda buz kestı gecenın 3nde kesın hasta olcam...

Günnüş ben bu davulcuyu napsam yaa 1 saattir dum dum dumm
Ayy bugün kime sarsam diye düşünüyorum canım sıkılıyooo içim daralıyoo
Ben iflah olmamkaydirigubbakcemile3
Yarın evde büyük temizlik varrrkafamçokkarıştı kurtuluşta yokkkk-tatlicadiarzu-
Pazarda malum sevgilimle buluşcam beraber iftar yapıcazz tabi ben regl olmazsammkaydirigubbakcemile3
Günnüş beee keşke eğitim danışmanlığı işini kabul etseydimm
Bakalım bilgisayar kursu işi var çocuklara bilgisayar öğreticemmdelikafadulden
Günnüşşşş hadi Dilayyy kaçarrr:a015:

günlükk ..
dün iftardaarkadaşlarım vardıve istediğim gibi olmadı bişi yemekler bile yetişmiordu neredeyse çok üzüldüm ya hiç özendiğim gibi olmadı.
inş salı günü gelecek olan arkadşlarımdada aynı şleri yaşamam şimdiden endişeleniorm

sevgili günlükkkkkkk
yine bir CUMARTESİ VE BEN YİNE ÇALIŞIYORUM ...
zati ramazan bütün cmrtesileri çalışmakdan nefret ediyorum ama yinede işükür ki hiç işi olmayanlarda var
kendimi yorgun ve bitkin hissediyorum
bugun kardişciziiğimde doğum günü
yarında onu gezmeye götürürüm artık
nyse ki biraz erken çıkıcam 4 gbii(((((((((((((((((((((((((((((((((((((eve gider dinlenirim
açlıığımda pik yapmış durumda
hoşçakal yazmaya bile takatim yok.................

günlük sana nerdeyse 7-8 gündür yazmıyorum ama yook ya hiç bi degişiklik yok nolcak hıı
kimseyle konuşmuyorum kimseyi görmek istemiyorum
şimdi en korktugum ne biliyomusun iftara birileri davet edicek ben gitmek istemiyorum ailem ısrar edicek uff ya evden tam 9 gündür çıkmıyorum günlük iyice kokmaya başladım haaaa!!!
kimseden hayır yok bana kendimden başka bütün kaslarım geriliyor acayip oluyorum....
neyse bugun nere var nere yok başvuru yapacam kimseden bişe istemiyorum kahrettim iyice be günlük....

tünaydııınnn günlükk nbr,
*bugün benim doğum günüm* günlük.eski doğum günü heycanlarım kalmadı .ama yine de sevenlerimin beni hatırlamış olmasının heycanı aynı:dance:
buarada ehliyet sınavımın sonuçları iyi benim hesabıma göre.. şimdi direksiyon derslerimi sabırsızlıkla bekliyorum. bi alsak şu ehliyeti koysak cüzdanakaydirigubbakcemile3
bugün içim kıpır kıpır:sm_cool:
buarada yarın akşam iftara davetliymişizzemuszemus aile buluşmaları güzeldir :1hug:

günlükkkk

ya ben kendimi ne etsem delircem hepmi böyleydim neydim üfffffff yoksa anne oluncamı oldum herşeye herkeze üzülüyorum yolda üstü biraz kirli çocuk görsem üzülürüm elimde olsa yeni kıyafet alıcam yada eve götürüp temizliycem bir kedi miyavlasa açmı deyip süt alıp verme calışıyom millette delimi diye bakıyorfisfisfis en sonda geçen otobüste bir kadınn kucanda bebeği uyuyor ama bence iyi tutmuyor ( iç,mdeki ses sanane annesi o desede) gözüm kadında veee dayanamayıp sessizce kadına dedimki şöyle tutarsanız daha rahat eder kolu uyuşur yoksa üffff valla birgün biri dövecek beni dünde marketten aldım 2-3 çeşit meyvayı eve gelene kadar sokaktaki çocuklara dagıttım tabi geri dönüp tekrar aldım eve gelince annemde nerdesin 1 saattir dedi:roflol:valla insanları severdimde anne olalı iyice aştım ama genelde çocuklara oldu zaafım :1hug:

selam günlük uzun bir aradan sonra yine geldim iyiyim artık toparlandım kendime geldim hiçbirşeyi takmıyorum çok değiştim ben günlükcüğüm be ben artık eski ben değilim gülüyorum eğleniyorum insanların ne diyeceklerini umursamıyorum bu benim hayatım kimsenin hayatımı mahf etmesine izin vermiycem bide iş bulursam çok daha iyi olacağım inşallah neyse acelem yok herşey
bir anda olacak değil beni bekleyen zorlukların farkındayım ALLAHIN izniyle hapsinin üstesinden gelirim kendimi çok güçlü hisediyorum sanırım ailemin desteği bana bu gucu veriyor RABİM onları başımdan eksik etmesin
kocada ilçeye giti zaten eskiden aynı evin içinde beni gürmeyen adam hergün arıyo
konuşmuyorum artık çok sabr etim çok kırıldım artık kendimi düşünmenin vakti geldi

Çok sarsıldım günlük çok... Bu ilaç hepsinden beter etti beni. Dayanabiliyorsam eğer, son olduğunu biliyorum ya ondandır.
Hep dua ediyorum, Allah herkese şifa versin diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…