Kadınlar Kulübü Günlük

sevgili günlüküm bugün kayınvalidem 2 günlüğüne kendi evcezine gidiyor ve ben çooooookkkkkkkkk mutluyum o yokken kafamı dinliycem evimin içinde özgürce dolaşıcam şarkılar söylüycemzemuszemuslaelaelaelaelae
ayrıca doğumuma az kaldı ve ben çok heycanlıyım oğluşumu kucağıma alıcam günü sabırsızlıkla bekliyom:asigim:

slm günlükçüm...:çok üzgünüm:
sana ilk kez yazıyorum...geçen gece misafir gelmişti...bir kızları var 18 yaşında...onlar gelecek diye ikram hazırlarken alyansımı çıkarıp bir süs tabağına bırakmıştım...sonra takmayı unuttum...kıza da eli uzun diyolardı hep ama konduramıyordum...ertesi günü yüzük aklıma geldi baktım yok...her yeri aradım yok...oğluma eşime sordum görmemişler...dün beni gördü kız yolda...nereye böyle dedi...kuyumculara gidiyorum dedim yüzüğüm yok veya çalındı bilmiyorum dedim...alan bozacak olursa bilgi versinler diye...eli ayağı titredi...yüzü bembeyaz oldu...napacam ben ya ailesine mi söylesem? eşimden de bir sürü laf yedim...niye ortada bırakıyorsun diye?benneyaptımki
İşte böyle günlük...bir yerde unutsan kaybetsem sorun değil kendi hatam diyeeğim ama bile bile evimden bu şekilde gitmesini yediremiyorum yani...senağlama

Günlük heyecenlıyım...

Canım arkadaşlarım gelecek iftara... Klişe kızları (lady34, ozlempau, kar) tam kadro olarak olmasa da benim evde toplanıyoruz...
Bizim evde sınır yok günlük...Sohbetin dibine vuracağız... Çok seviyorum onları... Umarım akşama her şey mükemmel olur...
hihoyyythihoyyythihoyyyt

Günlük nabersin...
En son TRye izine gitmeden önce ugramistim sana...
Döneli 3 hafta olacak..
Nasil gecti diye sorarsan...süperdi hersey cok güzeldi...:dance:
Üstüne üstük bide mutlu haberi orda aldik...
Yani hamile oldugumu orda ögrendim yaklasik 7 haftalikken...:CüvCüv:

Simdi 12 haftaligiz günlükcüm...
Allaha sükür hersey yolunda...

Patrona bunu ilk söyledigimde sok oldu adam...:1shok:
hani 2 veya 3 senelik dogum iznine ayrilacagimya
Biz sizsiz napicaz hic bilmiyorum diyo bana...kaydirigubbakcemile3

Isin kötü yani, benim yaptigim isleri Patron ve benden baska
kimse yapamiyor....
Banane yaaa...baksin basinin caresine...şakkıdı
Cok iyi biri gerci yaa...Bi kac gündür rengim soluk halsizim
diye bana asagida oda hazirlatmis, dinlenme odasi gibi bisey...
Böyle yatacak bisey var yastik felan var...
Zorla gönderdi beni bugün - gidin yarim saat yatin sonra geri
gelirsiniz dedi....Valla bende niye hayir diyimki gittim yattim...sositososito

Cok sansliyim demi günlük...

Ayyy su cücüümü bi kollarima alsaydim, cok sabirsizlaniyorum...

Öyle bir rüya gördüm ki günlük sorma gitsin.
Eşimle arabadayız , ben kullanıyorum sonra kaza yapıyoruz. Araba duvara girmiş ama biz yaklaşık 20 metre mesafeden izliyoruz olanları.
Sonra annem oluyr yanımda güya kazayı annemle yapmışız , dönüp biz öldük heralde diyorum
bizi kimse görmüyor , duymuyor bizse olup biteni izliyoruz.
Birden öldüğüme seviniyorum iyi olmuş artık kocamın yanında olucam hep diyorum , meğer o benden çok önce ölmüşmüş. :1shok:
yürümeye başlıyoruz annemle bir yerlerden geçiyoruz kocamna bir binanın içinde oluyoruz birden.
Fabrika gibi ama çok büyük bir bina , içeride kömür artıkları falan var adamlar var.
Adamalra yakalanmadan kaçmaya çalışıyoruz, bir yerden çıkıyoruz tabi bu arada hala ölüyüz.
Sonra ormanlık bir yerde oluyoruz dere falan var aa oda ne bir bakıyorum annem gitmiş , yanımda yine eşim var
ve tekrar o binadayız yine çıkmaya çalışıyoruz ben annemle buralardan geçmiştik , birazdan buluruz yolu diyorum.
ama bulunduğumuz yer labirent gibi ve dönüp dolaştıkça aynı yere çıkıyoruz.
Neyse sonunda küçük bir pencere görüyoruz , hayvan pislikleri var orada tepe olmuş pisiklerden
o pencereye ulaşabilmek için pisliklerin içinden geçmemiz lazım , bata çıka gidiyoruz ve camdan çıkıyoruz.
Bır bakıyorum daha önce annemle çıktığımız ormanlık alan yine dere falan , heh diyorum işte burası annemle çıktığımız yer.
Sonra uyandım hemen geri uyudum devamını görebilirim belki diye ama göremedim.
Allahım çok korkuyorum ne olur onu bana bağışla , hayırlısıyla gelmesini nasip et.
Sürekli yüreğim ağzımda , terör denen lanet yine can almaya başladı i yine ortalık karıştı
Hepsinin yardımcısı ol , onlara güç kuvvet ver düşmana karşı mağlup etme ..:Saruboceq:

Arkadaşlar anlayan varsa lütfen bundan ne anlam çıkardığını özelden yazabilir mi ?

Son düzenleme:
sevgili günlük
ramazan dolayısıyla çok açım gözmün onuınden pideler yemekler kurbişler pastışlar geçiyor
evime gitmek istiyorum çok yoruldummm
hakkmdada hayırlısı olsun
yoksa bir sakatlk çıkarcam anladn sen onu:)))))))

Günlük az bak ya ben fotoğraf işini napıçaam :sinifsinif:
Hangi fotoğrafçıya güvenebilirim, nerden anlıçam hangisi işinin erbabıdır diye hıı?
Düğün fotoğraflarım yapay olsun istemiyorum benneyaptımki

günnük ben geldım
sabhkı stresımı aksılıgımı atmıs durumdayım
ıkı gun olmıycam sana yazamıycam dıe cıkmadan gene yazım ıstedım..
makyajımı yaptım şimdi bi guzell :kedi: akşam yemeğine hazırım anlıycagın :ecrin_bebek:
gunnuk abişimi aradım yenı uyanmıstı mahmur mahmur bı guzel onlada konustuk, evde gelışen guzel haberlerıde verdım yattı kafasına onunda sımdılık hersey ıyı daha olsun ınşallah.. :Saruboceq:
buarada gunnuk bugun bızımkıler ablamlarda ıftara davetlıymıs ablam benım olmıycagımı bılmıomus ama ıptal edemezler sımdı bensız yıycekler yemeklerını, dusundugum yemek degılde gunnuk benım bebihanım var ya yegenım onu goremıycem ona uzuldum.. telefonda sesını duymakla yetındım, bısıkletıne bınmeye calısıyormus ama ters nasrettın hoca gıbı ablam duzeltınce de kızıyormus bagrıs bagrıs sesı gelıyordu :roflol:
yerim ben onu yerimm gamyoncuiremsu
nese gunnuk ogle tatılı bıttı ıse donmem gerek
muckss opuyorumnanaktan

merhaba günlük 1-2 gün tembellik yaptım ama işte bennnn :sm_cool:

bugün çok özel ve güzel bir gün çünkü prensesim 9 aylık oldu:ecrin_bebek: annesinin biriciği o ALLAH'ıma binlerce şükürler olsunki onu bizlere nasip etti bu akşam anlıycan geziyoruz anne-baba ve serra prensesle :1hug::asigim: 9 ay dönümümüzü kutlayacagız

Hafifim, Hafifsin, Hafif

İlk defa hayatımda bi sevdiğimi yüz üstü bıraktım, tabiki haklı olarak
Ay nasıl güzel bişeymiş, birinin yüzüne şap diye yaptığı hatayı vurup onu kendiyle başbaşa bırakmak nasıl süper bişeymiş :lepi:
Hep terkedilen, kazık yiyen ben olurdum
Ben hiç kazık atmadım hayatta günlük, sanırım atmamda :1no2:
Babam bana bi işin sonunda ölüm bile olsa seçtiğin yolun sonuna kadar cesaretle yürümeyi öğütlerdi, bence babamın duaları yararlı oldu :))
Hiç konuşmadım arkasından çünkü haklıydım soranlara hiçbişey anlatmadım hep güldüm..
Ama insan suçlu olupta, terkedilince ister istemezde bişeyleri kanıtlama çabasına giriyormuş, çok komik gözüküyo kaydirigubbakcemile3

Mutluluklar dileyerek bıraktım 1 yıllık dostumu..sengözlerimebaksanab
Herkes olgunluğumdan dolayı ilk defa beni tebrik etti, 17 yaşında hissediyorum, kendinle kıvanç duyarsın ya ergenken biri seninle gurur duyunca öyle işte zemuszemus

Geriye bi baktımda 1 yılım boşa geçmiş
Ama çok şükür Rabbime ki daha fazla yaralanmadan sıyrıldım bu işin içinden..:jeyyar:

Sevgilerr kaydirigubbakcemile5

selam canım ciğerim gözlerinden öperim günlükçüm
zombi gibi olsam da geldim gene sana
dün iftara misaifirm vardı giremedim KK'ya
bu yaz ramazanları ve sımsıcak bir şehirde yasamak üstüne bir de misafir agırlamak baya zormuş
önceki ramazanlarda ne kolay gelirdi misafi agırlamak
dün öldüm öldüm diildim resmen
gerçi biraz da uykusuzlugun verdiği etki de var
ya ben ramazan basladı baslayalı uyuyamıyorum ki
gece birde yatmaya alışmışız yatsam üçte kalkmam lazım sahura
iki saatte ben anca uykuya dalıyorum zaten daha beter carpılmıs gibi oluyorm diye yatmıyorum
e sahuru yap topla sonra tuvaletten geleme derken hoopp olmus sabahın altısı
e gün ağarmış oluyor ışık olunca da öldürsen uyuyamam
itele kakala iki üç saat uyursam ne ala
ama gündüz zorlama uyku bana feci baş ağrısı yapıyor
dinlenmekten ziyade dayak yemiş gibi oluyorm yeminlen
sonra bu kısır döngü hoop silbaştan
valla ramazandan anladıgım bu sene:
yiyoz içiyoz yatıyoz kalkıyoz yine yiyoziçiyoz
ayy sürekli mutfakta ve uyku savasındayım he
neyse işte kendi kendne olunca gene idare ediyorsun
e dün misafir var diye özendim te geceden basladım sahura kadar sonra gündüz
mutfak cayır cayır sıcak susuzluk biyandan uykusuzluk biyandan
misafir geldi servis falan derken çocukları vardı onlar biyandan saolsun
gittilkleri gibi yattım vallahi
ve yine uyuyamadım uykumu alamadım başım çatlıyor berbat bir haldeyim anlayacagın
neyseki bugun yemek yapmayacagım o kadar cok sey kaldı kı dünden
artık bir hafta yer dururuz adamımla

günlüküm bugün işlerimi hallettim eve geldim bi güzeeeel yattım kaydirigubbakcemile5 çak bi tane bakiyim , iyi ettim dimi kaydirigubbakcemile3
sonracıgıma annemle bi güzel mantı açtık cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
oruçlukene 10 saatte bittirdik yorgun argın olmuyo yaa mirmirmirmir
o kadar ugraş 5 dakka da bitir olcak şey degil benneyaptımki
nese ben kaçtım herkese öpücüklerrrr opuyorumnanaktan

uleng güntürük..
seninle görüsmeyeli uzuuuun bir zaman oluyor..
ya günnük bee... su okul konusundan öyle bir biktim öyle bir biktim öyle bir biktim öyle bir
biktim ki... 3-4 kez yazdimki ne kadar biktigimi anlayasin yani..kafamçokkarıştı
lehre yapanlar daha akilli bence biz niye yillardir okuyoruzki ?
lehre yapanlar hemen is buluyorlar..
ay hani su sILanin sarkisi varya "bitsede gitsek" aynen yani bitsede gitsek :1closedeyes:
boguldum boguldum.. kendimi bu konuyla yillardir sIkmaktan boguldum

selam günlüşüm Şeniz
bu gün izinliyimalkisalkisalkis. Ama sabah yine etkenden kalktımkafamçokkarıştı, napayım vücüt alışmış hergün erkenden kalkmaya.
İzinliyim ama bütün günüm evde geçti maalesef. niyemi :uhm: reglm :bbo:. denize gitmek istesem gidemem. güneşleneyim dedim sadece, o da olmazki ama. sıcaktan bayılırım oracıkta valla günlük. Arkadaşlarım desen. onlar çalışıyor. bende bu yüzden evden cıkmadım. bişeyde yapasım yoktu zaten:1closedeyes:. Ders calıstım bütün gün, bide KK ya takıldım .
Hadi ben gittim Biraz daha takılayım KK da. Yeni ne var ne yok göz atalım bakalım hihoyyyt

bi yalnızlık bi sessizlik bi kırgınlık var yüreğimde günlüğüm :çok üzgünüm:
mutluluklar içindede olsam bi yanım eksik sanki:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…