Kadınlar Kulübü Günlük

günlük anuşkayı okuyorum burdan, ona geçmiş olsun der misin benim yerime?

bel ağrım geçti biraz daha, hala doktora gitmedim, kendimi ihmal etmekten ne zaman vazgeçeceğim mafoldumben

Günnüş beeee herşeye rağmen güçlüyüm ayaktayımm dimdikk yaa kendimi bu yüzden çok seviyorumm aferin banaaaaa:kedi:
Haa bu arada ailemide çok seviyorummm iyi ki varlar iyi ki böyle bir aileye sahibimmopuyorumnanaktan

slm günlük sana ilk defa yazıyorum güzel şeylerden bahsetmek isterdim aslında çünkü çok mutlu günlerim var sevgilimle çok güseldi herşey di diyorum çünkü dün gece beni çok büyük hayal kırıklığına uğrttı çok çok büyük bi sıkıntı var içimde çok sinirlerim bozuk aklım ermio düşünüyorum yok aklım almıyor bir türlü
yarın buluşursak eğer konuşmamız lazım çünkü ben öle içimde tutup hiç bişi olmamış gibi davranamam duramam ki:kedi: tavrımı yapıyorum o da aynısını yapıyor ama napalım ben bu konunun üstüne gitmezsem deli olurum boşveremem noldu böle bize nazar mı değdi anlamadım benim bi tanem böle düşüncesizce beni üzcek şekilde dawranamazdı arada ufak şeyler olurdu elbet ama ufak takılmalar gelip geçicek şeyler ama bu seferki sölemek istemesemde kötü düşünmeme sebep oluyo içim acıo hemde çoooook senağlama

Günlük 4 Gündür Sürekli Arkadaşlarımla Beraberim Sırf Kafam Dağılsın Diye..
Galiba Artık Monotonluktan Sıkıldım :sinifsinif:
Bide Regl Olabilsem.. Mayıstan Beri Tık Yok Bu Beni Çok Geriyo mafoldumben
Dr a Gitmeyede Korkuyorum :1no2:
Gideyimde Biraz Kafamı Dinliyim... kafamçokkarıştı

4 gün oldu haala ayrıyız :gitme: bugun karsılastık tesadufen konusmadık:sinifsinif:
kalbım durdu resmen ya hiçbişey dusunemez oldum
nasılbır duyguydu o
akşamda buyuk br felaketten zor sıyrıldım birkaç dakıka sayesınde şanslıymısım
allahım sana sukurler olsunn:1shok:

Sevgili günlük
Bu gün çok mutluyum kızım gelecek yarın sabah evde olur inşallah. Çok özledim çok annesinin kedisini çok özledim.2 aydır görmüyorum. Bir garip bir dünya be günlük dün üzüldüm bu gün çok sevindim EEE işte böyle geçip gidecek ömür.

günlükkkk güzel bi gündü bugunde..6 senedir görmedigim arkadaşımı gördümm çok mutlu oldumm baya sohbet ettik..sonraaa nişan elbisemiiii kk ya ekledim herkesss çok begendii tabi ben daha bi mutlu oldumm..seviyorummm bu kk hatunlarını ya:)

Günnüş ben geldimmmafoldumben
Bütün günüm ona beddua msjları yazmakla geçtii kendimden geçtimm ne kadar hakaret varsa ettim onaa..
Ve sonra iftardan sonra geldiii gidip daha çk kalbini kıracaktımm
Sahile gittik bagırdım çığırdımmm bana sen nedersen ben o'yum dedi..
O öyle dedikçe ben daha hararetlendimm saydım sövdüm niysee bana bii teklifte bulunduu.
Yılbaşına kadar süre istedi benden bu zaman zarfında hiç görüşmüycekmişiz ve istediğim herşeyi yapmış olucakmışşş
bende kabul ettim :çok üzgünüm:
Ne yapayım günnüş çk sevdim ben o eşşeğiii bırakmak o kadar kolay mı:gitme:
Evdekilerede geldim ayrıldık dedim sonrada ablam msjları okudu bn salak değilim dedi anladı barıştığımııızı düzelt düzeltebilirsen yılbaşına kadar hç kimseye bişe demiycektim
Ne verirsen hayırlısını ver Rabbimm...
Hakkımda Hayırlı ise nasip et bana ..:Saruboceq:
Şimdilik hoşçakallll..

Ve rüyalar.. Kalbimizin tuttuğu dilek, denilen rüyalar..

Burdaydın, Türkiye'deydin. Hem de yanıbaşımda. Kesin dönüş yapmışsın, üniversiteye kaydolmuşsun ve bir spor merkezindeyiz. Hatırladıklarım tek bunlar, isteğimse seni görebileceğim tek yerin rüyalar olmaması :Saruboceq:

''Yazılar bitince,
denizi seyret biraz.
Sözler bitince,
anlatamadıklarına üzülme.
Yorgunsan konuşma istersen.
Saat kaç olursa olsun,
ben gözlerini dinliyor olacağım...''

günlüküm opuyorumnanaktan
degmeyin keyfime zemuszemus
mutluyum valla :)))
yarın gelip dert yanarsam şaşrma ama kaydirigubbakcemile3
herkese iyi sahurlar diliyorum ve yatmaya didiyooom :eek:

Günaydın günnüküm
Sabah sabah kötü bi haber aldım
S&S üyeliğini iptal ettirmiş artık KK'ya girmek istemiyormuş
Neden? Adaletsiz davranılıyor, haksızlık yapılıyor diye?
Ama bizleri bi çırpıda silip atmak kolay mıydı çok kızgınım ona :mymeka:
Mail adreslerimizi almıştı oradan yazışacakmışız ama nereye kadar mafoldumben
Değer mi ciğeri beş para etmezler uğruna üyelik sildirmeye değer mi mafoldumben
Bugün kimse bulaşmasın bana çok üzgün ve sinirliyim :çok üzgünüm:

günnük günaydın
güne berbat başaladım oysa bugün iş yerinin iftar yemeği var her şey çok güzel olmalıydı..
sabah tlf alarmı calmıs ama gec uyudugum ıcın ertelemısım hıs farkında dglm hatta ıptal etmısım gozlerımı bı actım evden cıkmama 20 dk var :çok üzgünüm: sabah yaparım diye akşam saçlarımı da yıkıyamamıştım bi hışımla kalktım saçlarımı yıkadım üstümü başımı giydim ama istediğim gibi olmadı tabi :çok üzgünüm: saçlarım ilk defa hıc olmadıgı kadar aksıydı bu sabah :kızgın: oylesıne topladım geldım yüzümde gıdım makyaj yok off nıye boyle oldu bu sabahmafoldumben
napalım gunnuk ben bolede guzelım sadece baska seyler yapmayı dusunuyordum olmadı, bana plan yapmak yakışmıyor ya illa bi aksilik çıkıyor mafoldumben
öglen makyajımı yaparım bende sımdılık boylede feana sayılmam..
bugun elbıse gıymek ıcın malum hazırlıgıda yapamadım aksam,arkadaslarım ıftara geldı çat kapı süpriz kaydirigubbakcemileanlıycagın gunnuk hıc hıc bısı yapamadımm kumas sıyah pant.beyaz goml.cıvı topuk ayakkabılarımı cektım ayagıma cıktım evden Allah'tan servısı kacırmadım buna da şukur..
günnük gece cok guzel bı tlf geldı bakalım ınsallah bızım ıcın hayırlıysa olur bişiler...
kaçtım ben mucckkssopuyorumnanaktan

ohh beee :lepi: cuma geldi sonunda
bu hafta hiç gecmek bilmedi günnük
yarın hastaneye gitcez ayrıntılıya giricez
kızımı görücem yaşasınn :lepi:
sonrada iftar yemeğine davetliyizz

pazarda annemler gelcek komsu eşi ve cocuklarıyla birlikte
ama gece kalmıcaklar döncekler
napalım bi gün bi gündür
hiç yoktan görmüş olcam kaydirigubbakcemile5

öyle işte günnüküm hayatımda hiç aksiyon yok :kedi::nazar:

günaydın günlüğümmm:çok üzgünüm:
işteyim maalesefff:nazar:
hani tadilat olcak dedimya ertelendi bugün yarın olcak ama yukarlardan bi evet bekliyorus geldiği an başlanılıcak
olsun benim için farketmezde diğer arkdaşlarımın dinlenmeye ihtiyacı vardı onlar için üzüldümm
bu gece rüyamda bisürü kedi köpek gördümm annem hep düşman derdii uzaktan bakıyolar ama ısırmıyolar demekki okadar düşmanım varkii uzaktan bakan onları bu mübarek günde büyük allahıma havale ediyorum o herşeyin en güzelini yapar
bugün çok yoğunum birsürü işlerim var yavaştanda toparlanmam lazımm çok fazla takılamıcam sanırsam görüşürüs :enbuyukkk:

sevgili günlüğüm zemuszemus

dün şubece iftar yaptık boğaz manzaralı harika bi yerde kaydirigubbakcemile2
ve benim doğumgunumu kutladılar pasta geldi bana zemuszemus
ramazan olduğu için böyle bişey düzenlemişler çok mutlu oldum hihoyyyt
bu sabah çok sinir bozucu bi olay yaşadım :1closedeyes:
otobusteyim bi tane bayan arkamda oturuyor yaşı 25-30 civarında
bayan kalktı yanındaki adam da ben kalkıcaktım gibilerden söylendi
bayan nerden bilebilirdim demesiyle bi başladı kavga adam manyaksın sen dedi
bayan sensin manyak ya dedi adam buna bi patlattı :kızgın:
bende tutamadım kendimi ellerim titredi sinirden kadına el kalkarmı Allah ın belası :mymeka:
şerefsiz :1closedeyes:

neyse bu ka günlük akşama güzel planlarım var hihoyyyt
yarın yazarım sana Şeniz

şimdilik hoşçakal

günlükk
ramazanın gelmesiyle kendimi mutfağa kilitledim sürekli yeni şeler keşfetmkteym ..
bugün arkadaşlarmz var iftarda dilerim herşey gsl olr

merhaba günlük
Bu sana ilk kez yazışım... Bundan sonra devam ederim inşallah. Ladym pasaklımdan öğrendim burayıda :kedi: onlar üzgünler bugün ikisinede sabır versin rabbim onları çok seviyorum :asigim:
Gelelim bana: haftaya sınavım var günlük ve ben çok korkuyorum yapamıycam sınıfımı geçemiycem gibi geliyo ya son sınıf olamazsam günlük mafoldumben bu beni yıkar yıpratır içimi döktüğüm iyi oldu günlük beni dinlediğin için teşekkür ederim mafoldumben

X