Kadınlar Kulübü Günlük

Benim Sana bölümümden bana yoklugun kalır. Ben hangi sayıyla carptıysam seni elde var sıfır. hangi formül çözer beni? Hangi şık dogrudur? Aşagıdakilerden hangisi yoklugunda yolcudur? benim o giden yolcu,cevabım A şıkkı benim 1 dogrum senin 3 yanlışınla şaşırdı bugün kalbimden bir kiracı daha tasındı üstelik vermeden kirayı mechule karıştı

Sen hiç birisine aşık oldun mu anne?
Her an onu düşünüp; kah gülüp, kah ağladın mı?
Onu çok özlesen de hasreti yüreğine gömdün mü?
Onun üzerine umut dolu hayaller kurup mutlu oldun mu?
İçindeki hazin yarayı gizlemek için gülümsedin mi yüzüne?
Biliyor musun, ben onu öyle çok sevdim ki anne..!!!

O çaresizdi, yitikti… Ama bana umut dolu bakardı anne! Utanırdım! Biraz da sevdamı anlar diye korkar, bakamazdım gözlerine… Hayat verirdi bana bakışları, onunla mutlu olurdum, onunla gülerdi yüzüm, ben dertlerimi onunla unuturdum… Biliyor musun, ben onu öyle çok sevdim ki anne..!!!

Onu görmediğim her an çok özlerdim anne! İçim acırdı, hasreti bir anda sarardı beni, ağlardım… “Gitme” diyemezdim, “biraz daha yanımda kal da sana doya doya bakayım, bir nefes daha çekeyim seni içime” diyemezdim… O da giderdi… Üzülürdüm ardından, ama onun da yüreği acımasın diye belli etmezdim, içime atardım… Biliyor musun, ben onu öyle çok sevdim ki anne!!!

Yıkılmıştı bir ara hayatım; adını, sanını duymak bile istemediğim kişi yüzünden, ama o toparladı yüreğimin parçalarını anne!!! Umut dolu hayaller kurmuştum. Bir gün gelecek mutlu olacaktık, gerçek aşkı yaşayacaktık. Şimdi umutlar da, hayaller de bitti! Biliyor musun, ben onu öyle çok sevdim ki anne!!!

İçimde bir boşluk var , tarifsiz bir acı var anne!!! O bana “Güzel bakışlım, gülüm” derdi! Ben onun beyaz gülüydüm şimdi neden soldum anne! Yüreğimden akan kan, beyaz gülü de lekeledi… Ağladım, gözyaşlarımla yıkamaya çalıştım izleri, yine onun beyaz gülü olabilmek için çok ağladım anne! Biliyor musun, ben onu öyle çok sevdim ki anne!!!

Günler geçer belki acım diner dedim, zamanla belki bu işkence biter dedim ama bitmedi bu acı anne! Nasıl bir dertmiş ki bu; günden güne bitirdi beni! Ben onu unutmaya çalıştıkça içime işledi… Biliyor musun, ben onu öyle çok sevdim ki anne!!!

Bu dert içimde büyüdükçe sığmadı bana anne! Sahile gittim her bunaldığımda, bu aşk bana fazla geldiğinde… Denize anlattım aşkımı, denize anlattım yaramı, acılarımı, ona kavuşamadan onsuz kaldığımı… Gözyaşlarım karışırdı dalgalara! Belki ona söyleyemedim ama; Ben onu öyle çok sevdim ki anne!!! Biliyomusuun nefes alırken hala içim acıyor ve 3 ay olmasına rağmen hala canım çok yanıyor anne senağlama

günaydın günlükcan şafak 46...e ben de 46yım zaten uyumlu oldu-tatlicadiarzu-
bir hiç uğruna düzen bozuluyor, apar topar ev taşınıyor....ama ben sadece kendi yuvama odaklanmış durumdayım...şu sancılı dönemi en az hasarla atlatmayı diliyorum başka bişey değil

selam canikom döndüm ben..
gerçi çok oldu döneli ya neyse..
geldim geleli iş,güç,temizlik..
biraz da ramazana kışa hazırlık yapayım dedim
zahmetli oluyor ama olsun kışın sebze arıyor insan
tatil bahsini hiç açmıyorum farkındaysan
insan hiç bitti geçti der mi tatil için
hiç hayal ettiğim gibi olmadı
hatta bol kötü süprizliydi benim için
bidaha kocacımı bırakıp gitmem o kadar uzun bibaşıma
ders oldu bu buna otur evinde kır dizini dimi
öyle işte kalbimde kırgınlıklar kafamda soru işaretleri
döndüm dolaştım geldim kürkçü dükkanına
itiraf etmeliyim ki çok özlemişim buralarıopuyorumnanaktan

Selam günlüğüm buyrunnnnnnnnn
bugün herzamandan daha iyiyim çok şükür:1closedeyes:.Artık hiçbişeyi kafaya takmamaya karar verdim bu saaten sonra. Benden ayrı kalmayı göz alan birine ben niye günlerdir gözyaşı dökeyimki. Belki içimde her zaman bir burukluk olacak yaşamamız gerekip ama yaşayamadıklarımıza dair, ama o da geçer zamanla elbet...

vuramayacak artık anılarında beni :umursamaz:
gönlümün arka sokaklarında dolaşmak yok
korkumuyorum şakılarda ki veda makamından lmaz:
korkmuyorum kalbimle buluşmaktan
beni benden başkası vuramaz inan
seni unutacağım

en yorgun yerindeyim hayatın
en yoğun acısındayım sevdanın
hüzün karanlığını aydınlatacağım
her sabah biraz daha kendime sarılıp
seni unutacağım...

Son düzenleyen: Moderatör:
selam günlük...sana bu gün bişey yazasım yok...sadece selam vermek istedim...:1closedeyes:
bi kaç kere senle dertleşince baya alışmışım sana...bu günde bari selam veriyim dedim....
yoksa bende sıkıntıların biteceği yok yaz yaz bitmezbenneyaptımki
neyse paylaşmak istediğim bi günde görüşmek dileğiyle....:sinifsinif: :gitme:

Ben bugün karar verdim dikey geçiş yapmaya hihoyyyt
Hemde öğretim görevlisi olmaya :CüvCüv:
Hayallerim hep hayal olarak kalmasın Allah'ım yardım et bana :Saruboceq:

günnüküm merhaba zemuszemus
ben çok ıyıyım bugün şimdi öğle yemeğınden geldım, bıl bakayım kımleydım yemekte yerimseniben
sitemizin tatlı mı tatlı 'KAR' ıyla bırlıkte..
Allah'ım ne tatlı bırı ya cok samımı cok ıcten..
bı guzel yemek yedık daha dogrusu ben yedım o sadece kola ıctı Şeniz
cnm cok guzeldı ya Allah benı hep onun gıbı ınsanlarla karsılastırsın dıe dusundum..
uzun uzun konustuk sohbet ettık cok ıyı geldı bana ya umarım o da benım kadar keyıf almıstır :kedi:
ogle tatılımde gorusunce halıyle kısa bır gorusme oldu 1 saat ama olsun gorduk ya bırbırımızı o yeter Şeniz
gunnuk ıyım bugun ya hersey daha ıyı olucak ınsallah..
Şükürler olsun Allah'ıma herseyım var tek derdım beyaz atlı prensım
oda takılmıstır bı yere gelmek uzere umut edıp beklıorummm yerimseniben
işime dönmem lazım şimdilik bu kadar yeter
muckssss opuyorumnanaktan​

affiyet ossun bilseydim takılırdım size gerçektenden sultanahmette tanıdım kar gerçekten tatlı bi insan kaydirigubbakcemile5

selam günnükümm
tatilden döndüm
evi temizlemeye calısıyorum
tatil yapması güzelde sonrası yorucu oluyor :uhm:
neyse ben işime devam edeyim
akşama misafirimde gelcekk

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Günnüküm ben geldimm
Şimdi hazırlancam akşam aşkımla görüşecem yüz yüze konuşacaz hemde yemek yiyecez
Akşam gelir haberleri bildiririm.
Benimle önemli birşey konuşacakmış birde ne acaba çok merak ettim yaa:sm_confused:
Neyse hazırlanmaya başlasam iyi olacak yoksa geç kalıcam:a015:

güynük selamlar
beni tanıyabildin mi..??
hadi ama yapma o ka yazışmışlığımız var...
Unutmadan bir şaka içindeyim eğer kim istediğim gibi sonuçlanırsa sana yazacam söz....
:lepi:kaydirigubbakcemile3

selam günlükcüğüm
yine ben yene dert yene mutsuzluk
bekliyorum günlük hala bekliyorum hayatım hep birşeyleri beklemekle geçti
kardeşlerimin okulu bitsin çocuklar büyüsün annem iyileşsin
hep bekledim hep bekledim yoruldum artık bişeyleri beklemekten
günlük özgürlük nedir biliyomusun
insanın özgürce baskı altında kalmadan kendi kararlarını verebilmesidir bence üzgürlük
özgür değilim sanırım hiçbir zamanda olamıyacağım

naber la çiko:mymeka:heheh ben geldim ben:smiley-cool:zemuszemus
ya çiko bu ara aklıma şu şarkı takıldı:gitme:gece gündüz bunu söylüyorum
fark nerede fark nerede abc ile fark nerede,abc ile farkı diyatı dıı dıdıd dıdt dıttt-tatlicadiarzu-
allahım ya deliricem,bu reklam çıkınca ritim tutarak bu şarkıyı söylüyorum,çok nostaljik geliyo bana birde o reklam,hani eskiden mintaksla canım mintaksla die bi reklam vardı ya:)çocukluğumu anımsatıyo
yazıcaklarım bu kadar beğenemedinmi,bütün gün evdeyim olm ne yazim sana başka:mymeka:

Günlükcümm bu aralar çok gerginim ufacık şeye kızıp bağırınıyorum insanların kalbini boşuna kırıp sonra çok üzülüyorum ne yapıcam bilemiyorum köşeye sıkışmış gibiyim benneyaptımki

Bu gün ablamla beraber dışarı çıkıp gezdim baya alışveriş yaptım kuaförede gidicektim ama kuaförüm orda yoktu artık yarın giderim güzelleşeyim bi güzel yüzüm gözüm açılsın zemuszemus aslında yazacak çok şey var ama neysee içime atmaya devam edeyimm mafoldumben

Evde oturmak bana yaramıyor oyalancak bişeyler bulmam gerek yoksa kafayı yicem lmaz: neyse günlükcüm ara sıra uğruyorum muckssss opuyorumnanaktan

bugün canımın içi 12 de kalktık yavaş yavaş kahvaltımızı yaptık annemle
sonra annem maaşını çekmeye gitti
o gidince ben de mutfağı sildım temizledim annem geldi tam banyoyu elden geçirecektim ki
halam aradı o da kesin dönüş yapmayı düşünüyo ama
dayımı nasıl evden çıkaracağız bilmiyorum adam evden çıkmıyo
allah ım ne olur halam kesin dönüş yapsın gelsin valla çok özlüyorum
inşallah dayım başının çaresine bakar artık 45 yaşına geldi
sonra saçıma bakım yaptım annemin saçına kına yaktık beraber
sonra yemek yaptık pilav ve taze fasülye
anneme bol bol yardım etmeye çalışıyorum zaten evdeyim ama o bana kıyamıyo:)
24 yaşıma geldim hala kıyamıyo:)
eşimden haber yok o da kesti ben den umudu artık
hiç elbisem yok 1 pantolonum var idare ediyorum eşyalarımı da yollamıyo
ne yapçaz bilmiyorum valla:)

selam günnük
sana akşam yazamadım çünkü eve geç geldim.
okuldan arkadaşlarla buluştuk
çok eğlendim özlemişiz sohbet etmeyi uzun zaman olmuştu
tabii saatin nasıl geçtiğini anlamadım
eve geldim saat on bir buçukta
canım kocam özlemiş beni çok
günlerim normal geçiyo yani anlatacak çok birşeyim yok.

gunlukkkkkkkkk vallahı bayılcam yorgunlukdan:)..
ama tatlı yorgunluk deger yane:)..
sabah 10 da evde cıkdım ablısıme gıttım saat 11de ordan cıkıp sıslıye gıttım adlıyede işim vardı cunku..
sonra kk dakı canımcımla yanı ecrınle bulustuk allahım ne seker bı kız oyle bayıldım yenı bı sodts kazandım omur boyu surcek bunada emınım:)..
ama ecrınle sadece 1 saat otura bıldık cunku ıs arasında bulusduk doyamadım bıle..
nese daha cok tekrarlıycaz :)..
daha sonra 1,30da ayrıldık zar zor olsada:)..
ben hop profıloya allahım aldıkca aldım aldıkca aldım..
ya kendıme dur dıyemıyorum bı tane ayakkabı daha aldım ayakkabılıga gızlıce koydum annem gormesın dıye kızar cunku:)..ama etegım harıka aynısı lady de de vardı hem:)..
ustunede bı bluz aldım hehe super oldu kombıne:)..
daha nıce seyler topladım vallahı :)..
daha sonra ablama geldım gerı ogluna aldıklarımı verdım balıma bı takım daha aldımda:)..
ordanda az once eve geldım ya bıttım yorgunlukdan eve geldım aylısım yokdu bı bakdım oda geldı hehe oda fatıhe gtmıs alısverıse kendısıne 3 tane ayakkabı almıs gulmekden catladım anne bak bende almısdım sana demıycekdım ama gor barı dedım ıkımızde bayag gulusduk:)..keyıflı bı gundu yanı..
ama cokda yoruldum bugun hıc bısı yıyemedım yaa mıdem cok kotu..
ıcım acıyo resmen ama acımıyomus gıbı rol kesıyom suan ıc bısıyle ugrasamam ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…