Kadınlar Kulübü Günlük

Şekerrrimm ben geldimm;
Bugün babamın yanına uğradım iyi çok şükürrrr... Ne zaman çıkar bilmiyoru sorun akciğerleri enfeksiyon kapmıss..
Bugün tam bi nötrüm ne mutsuzum ne mutlu Mutlu olmaya korkuyorum :çok üzgünüm:
Annecimle tarhana yapıyoruz şimcikk bahçeye çıkıcamm :) herşeyi öğrendim 3 senedir tam bi ev kızı oldum:smiley-cool: kocalık vaktim geldi:jeyyar: ahh ahh...
Bugün gezmeye dolaşmaya kafamı dağırtmaya gittim ama sorunları düşüne düşüne... kafam bi ton oldu dağıttım mı şişirdimmi bilmiyorum....
Yazacak çok şey var ama günnüküm neysem...

Burdaki arkadaslarımı çokkk seviyorum Beni düşünen bütün arkadaslarıma hatrımı soran arkadaslarıma senin aracılığınla tşkkür ediyorum günnüküma.s. iyiki bu site VAR!!!!
iyiki üye olmusumm sizleri seviyorum şekerler...:1hug:

günlük şikayetçiyim...
bugün giymiş oldugum dolgu topuk pabuçlarımdan tümden şikayetçiyim.. beni mahvettiler..eve sürünerek geldim desem yeridir hüüümafoldumben
koca gün ordan oraya gezdim yorgunluktan ölüyorum... şuan ayaklarım isyan ediyo haklı olarak :mymeka:
bu gece yattıgım yeri anlamam artık...bugün sınava giriş belgemi aldım.. ayy şaka maka 2 gün kaldı:1shok:

Selam pembişim

Birkaç gündür yoktum. Koşturmaktan anam ağladı vallahi.
Pazar gününden beri ızmir'deyim bir yandan yüksek lisans için, bir yandan iş bulmak için koşturdum durdum.
9 Eylül'e de Ege'ye de başvurumu tamamladım çok şükür.
Sadece dil sınavları kaldı o kadar.
ış görüşmelerine gittim durdum, olmuyor günlüğüm olmuyor.
Yeni mezun olduğumdan kimse adam yerine koymuyor beni.
Ya çalışma saatleri uymuyor ya da maaş vermiyorlar.
En çok maaş veren 550 tl diyor.
Ne yapacağım ben şaştım kaldım.
Çok çaresiz, çok umutsuz, çok mutsuzum mafoldumben
ınan ki çok yorgunum, sanki hiçbir şeye gücüm yok... mafoldumben

canim sikkin moralim sifir...

nefret ediyorum herkesden senağlama

ne cikarci ne pis insanlar yaasenağlama

allahim sen koru beni onlardan ya nolursun pis cikarci insalardan senağlama

zaten benimkiyle aram iyi deil bide onlarla ugrasiyorum senağlama kaldiramiyorum artik onlari boguluyorum boguluyoooo senağlama
uzaklasmak istiyorum...gitmek cok uzaklara hatta bugun olmeyi bile istedim ama kuzum var senağlama senağlama arkamda guvenebilecegim kimse yok ona en iyi ben bakabilirim senağlama senağlama

canimin cani seni cok seviyorum iyiki varsin senağlama

Selam Günlüğümm
Bugün aşkitoo ekti benii yine dün de ektiii bu ara fena ekiliom heee..
Napim bu işsizlikte cebeleşiyo aşkımm herşey benim için ne de olsa o yüsden görmezden geliyorumyerimseniben
aaa günnüş bugünn anneciğimle namaz a başladık umarım daimi olur gerçi önümüz ramazan namaza başlamak için en güzel zamann...hihoyyyt
İş bulamıyorum kendime bare meşgale bulayım dedim el emekleri köşesinden perdeleri gördümm bayullldumm yarın eminönüne gidip hemen başlamak istiyorum perde işlerine hem kafam dağılır..
Aşkım babası için çok koşturuyoo ya bugün sitem ediyor ben ne zaman kendim için bişeyler yapıcam diye...
Allah yardımcısı olsun valla bütün ailenin yükü omuzunda..
Bazen ona karşı o kadar bencil davranıyorum ki benden başka işleerle uğraştığında hemen benden soğudun mu diye düşünüyorum çok aptalım yaaa..Sonra gönlümü alıyor ya aptallığımın farkına varıyorum
Seviom len seni deyişine bayılıyoguum...:asigim:
Yine çok romantikleştim niyse ben kaçar günnükçükk

Az önce konuştuk
kıskançlıklarımdan vazgeçemem dedi bende o zaman ayrılıyoruz dedim
ayrıldık
evet bitti artık
bende tümüyle bitti
olmayacaktı bu ilişki biliyordum
olmadııı
ama pişman mıyım???
Asla!!!​

Günnüş ben geldimmm
Sana haberlerim varr
Sevgilimle konuştukk benle hemen evlenmek istiyormuşş:kedi:
İyi de annem vermez ki daha askerliği var ayrıca benim ayaklarımın üstünde durmam lazımm
Yani daha 1-2 yıl var anlayacann.Ama sevgilim şimdi hemen nişan yapalım diyoo.2 yıl nişanlımı kalıcazz
Birde bana bi jesti oldu ayy çok romantikti yaa:kedipuyorumnanaktan
Bugün yine kıskançlık yaptıı ama neyse aldırış etmiyorumm alıştım artık gülüp geçiyorummkaydirigubbakcemile3
Öyle iştee hade Dilayy kaçarr:a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
selam günlük
yazlığa geldik dün sana ordan yazıyorum yani..
hafta sonuan kadarda burdayız kısmetse.
ramazanada burda giricem,yarında ilk misafilerimi ağırlayacağım bakalım bir değişiklik olmazsa tabi..
neyse günlük hava brda harika geçen haftanın rüzgarından eser kalmamış tam zamanında gelmişm ..balkondan içeri giremiyoruz..bahçede 6 tane yavru köpeklerimiz var çok şekerler çocuklarada eğlence çıktı anlayacağın..
bu akşam enesin doğumgününü kutladık annanesinin cafelerinde çok güzel geçti...
çocuklarla parka gittik sonra da iyi eğlendik yaniii...
şimdilik herşey yolunda:asigim:

mirmirmirmir slm günlüğüm,

nasıl olsa ev sahibi değilim, esnemeye hakkım var değil mi?
anlayacağın gibi çok yorgunum, kaç gündür uykusuzum. pc şaşırdı bir ara, ucuz kurtardım(umarım:Saruboceq:)

sabah işimi hallettim, sonra arkadaşımla vakit geçirdim. gezdik, dünya mutfağından yemek denedik cokacimcoook çok güzel oldu üstelik. geleneksel yemek aşığı askerim sever mi bilemem artık :sinifsinif:

işte böyle günlük, uğrarım yine... Şeniz (içimden geldikaydirigubbakcemile3)

Günlüğüm ben geldim... Bugün bi acaibim, 9'da uyandım kahvaltımı yaptım annem mukabeleye giti sonra hooop onların yatak odasına gittim uzandım 5'te uyandım :)kalktım duşaldım sonra puding yaptım daha sonraa yemekti sofraydı derken sonra dizimi izledim (unutulmaz dizisi) daha sonrada ey aşk nerdesin die bi dizi başlamış onada takıldım biraz ve sonra nette okey oynadım şimdide oturdum puding yiyorum bu sattee :))cokacimcoook ee 5'de uyanırsam şimdi yarasa gibi otururum bu saattlere kadar kaydirigubbakcemile3
Bu arada haniii malum olaydan sonra yemek yememeye ve kilo kaybına başlamıştım ya :1no2:işte bugün aç karnıına tartıldım 42 kiloydum 46 kilo 300 gr olmuşum ee buda bi başarı alıcam yavaş yavaş kilovereliniortak

Son düzenleyen: Moderatör:
selam gunluk sana ilk kez yaziyorum icimde bir kipirti var bunu hissediyorum galiba yakinda guzel haberi insallah herkesle paylascam ama once bi kendime gelmem lazim galiba hayatimda birseyler duzelmeye basliyor.(sukurler olsun)

Merhaba günlük,
Bu günün en önemli olayı evdeki tadilatın zangırtısı yüzünden beynimin süngerleşmesiydi.
Algılamam bir haftanın sonunda kalıcı olarak hasar görürse şaşırmayacağım.

Canım hiç birşey yapmak istemiyor bu ara.
Yatmak,yatmak,yatmak istiyorum.
Annem bana "amazonların en tembel orangutanı" ödülünü vermiş.Öyle söylüyor.
Kızım da anlamadığı halde kırıldı gülmekten.
Sanki orangutan ne biliyor dakaydirigubbakcemile3

Daha enerjik havadislerimi yazmak umuduyla günlük...

günaydın günnük 45 günüm kaldı:kedi:
bugün büyük teyzem gelcek bize duvağımı alıp götürcek işlemek içinkaydirigubbakcemile3
o gelinliği hayırlısıyla giymek iin sabırsızlanıyom Allahın izniyle:Saruboceq:

pembişko günaydın....
napıyorsun....ben mi? beni mi soruyorsunn...
hee bende tam onu anlatmaya gelmiştim sana...
dün az kalsın ölüyordum günlük...
dün işyerinde acayip yoruldum eve gittim..çok terlemiştim..
hemen buzdolabının kapısını açtım soğuk bir bardak suyu mideme indirirken aman
allahım o ne acı...boğazıma birşey oldu...su mideme inerken resmen midem delindi...
biranda yere düşüp kıvranmaya başladım...anne diye bağırıyorum bu arada..annem babam koşarak geldiler hemen odaya yatırdılar beni..5 dakika öyle kıvrandım...resmen bir ateş topu mideme oturdu..
zavallı annecik babacık çok korktu...babam kızım ne oldu kızım ne oldu kızım...surat ifadesini görsen
aman allahım çok fenaydı...hemen kucaklayıp doktora götürmeye kalktı beni...ama gözlerimi bile açamıyordum değil doktora gitmek....nneyse biraz zaman sonra ateş topu yerini ağrıya bıraktı..
midem rahatsız zaten..heralde mide kanaması geçiriyorum dedim...hamdolsunki öyle birşey olmadı...
hala ağrı var midemde...hiçbişey yemek istemiyorum...annem işe gitme falan dedi ama bu sıralar çok sıkı çalışmam lazım pembiş...öylee işte.....allahım annemi bbamı başımdan hiç eksik etmesinnn
öyle çok seviyorum ki onları...rabbim acılarını gösterme hiçbirzaman......allah annesiz babsız büyüyenlere yardıme tsin pembiş..gerçekten çok zor...çok çok...ne dicem bilemiyorum...
neyse pembişim..benden bukadar işimin başına döneyim şimdi....
seni de dinleyemedım ama kusura bakma artık...uğrarım yine....
hadi kal sağlıcakla....öptüm pembiş yanaklarından

Selam günlük!

Geldim ben.. Hiç güzel geçmedi :çok üzgünüm: ama tatilim,bozcaadaya çok rüzgarlıydı,bodrumun gözünü seveyim şansımıza normalden de fazlaymış,plajda kum fıtınası vardı neredeyse,deniz aşırı soğuktu,ne yüzebildik,ne oturabildik,bide aşırı kalabalıktı,döt döte hep,otel de çok konforlu değildi,rezillik çektik anlayacağın,bizde dönüşte eneze uğradık,1 gece de orda kaldık,denize girdik bol bol orda,hevesimizi aldık..

Tek iyi taraf buzların erimesi oldu eniştenle. opuyorumnanaktan :asigim:

Şimdi de çalışmaya devam,yalnızım zaten ofiste ,daha çok çalışmam lazım günlük,yeter bu kadar dimi?
Öperim,gelirim gene.:smiley-cool:

merhaba günlükk az önce hastaneden geldim kan verdim test için kaç aydır günüm geçmezken 3 gün gecikti..aslında benim kesinlikle öyle bir beklentim yok ama arkadaşlar benden de çok umutlu ısrar ettiler..sonucumu saat 1 gibi alıcam aslında fazlada merak etmiyorum nedense "negatif" yazısını görücekmişim gibi geliyor yine..hayırlısı diyelim demi günlük..varsada sürpriz olsunmirmirmirmir

günaydın günlük..
bugun benm oğluşum bir yaşına giriyor saat 21.49 da fakat biz dün diklide anneannesinin cafesinde kutladk ailecektik ve çok gsl geçti çok mutluyum.. hep sewdiklermizle birlikte olmak dileğimle ..

Günlüğüm Bu gece ilk sahurumuza kalkıyoruz Herkese hayırlı olsun umarım sıkıntısız tutarız oruçlarımızı ağzımızın tadı bozulmaaz inşallah.. Zor olucak biraz bu sıcaklarda susuzluk ama RABBİM onunda kolaylığını verir inanıyorum
tüm müslümanların ramazan ayı mübarek olsun duaları ve oruçları kabul olsun RABBİM sıkıntıısı derdi olanların mutsuz olanların derdini sıkıntısını alsın götürsün bu mübarek aylarda,evlerimizde huzur bed bereket eksik olmasın ağzımızın tadları bozulmasın inşallah:Saruboceq:

Rabbü’l Âlemîn üç aylarda ve kandillerde

yaptığımız ve yapacağımız tüm hasenatları, ibadetleri, oruçları,

tefekkürleri, zikirleri, duaları, hayırlı amellerimizi hayırlar ile makbul eylesin,

sevabını kat kat ihsan eylesin inşaallah..

Kendisine yakınlık ile bizi mükafatlandırsın..

Bu mübarek aylarda ve günlerdeki amellerimizi

rızası dairsenide eylesin..

Bizleri günaha, gaflete ve dalâlete düşmekten

hıfz-ı muhafaza buyursun inşa Allah...

TÜM K.K arkadaşlarımın Ramazan ayı mubarek olsun.tuttukları oruçlar kabul olsun :Saruboceq::Saruboceq:

herhalde en medeniyetten uzak tatillerimden birini yaşadım, televizyon yok, bağlantı olsa bile (salak gibi ) bilgisayarımı götürmediğim için internet yok, sadece deniz ve biz opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…