Kadınlar Kulübü Günlük

Günlüğüm kısa ve öz "İKİ ŞEYE GÜVENİYORUM:BİRİ AYNAYA BAKTIĞIMDA GÖRDÜĞÜME,DİĞERİ YUKARIYA BAKTIĞIMDA GÖREMEDİĞİME"...

yaklaşık 15 gündür hergün gözlerim dolu dolu
her an ağlamaklıyım ama tutuyorum kendimi
çok acı çekiyorum bu nasıl birşey çözemiyorum artık
çok bunaldım çook
hiç istambula gelesim yok ordaki hayatıma son vermek burda yeniden doğmak istiyorum
keşke burdada iş imkanı olsaydı
15 gündür sevgilim sesini duyamıyorum oda benimkini
neden biliyomusun boşver bilme çok komik çünkü
aramıycam zaten arasamda hep morelimi bozucak şeyler söylüyo
hep kötü hep hasta hep bir sorun vardır mutlaka
yeter artık bıktım senin bu hasta bunalımlı halinden bunlara saklanma anladınmı saklanma
bunlara saklanarak hiçbirşeyi düzeltemezsin
3 senedir neyi düzelttinki neyi
hep aynı hep aynı:kızgın:
içim çok dolu avazım çıktığı kadar bağırmak haykırmak istiyorum ona
bilmiyorum sonumuz ne olcak bilmiyorum ama pek hayır değil
herşeye hazırlıklı ol emi günlüğüm :çok üzgünüm:
hoşçakal
:a015:

meraba gunlugum..
tatilden geldim..
nasil guzel bi yorgunluk var uzerimde var ya..tatli yorgunluk ama..
cok seyler yapasim var bakalim nasil olcak bunlar..
cok uykum var yine ama cikmam lazim bi yandan da evden.

günlüğümm zemuszemus

Artık ramazan hazırlıklarına başlayayım dedim dün iş çıkışı bi alışveriş yaptım amma çok eksik varmış evde kafamçokkarıştı
Allah kimseyi aç parasız bırakmasın :Saruboceq:
mutfağa girdim bi daha çıkamadım Çok üzgünüm çoook toparla sil temizle yerleştir oldu akşam :bbo:
çamaşır neyim hepsini attım makinaya askıda olanları attım bi odaya onu en son yaparım ütü felan sıkar şimdi mirmirmirmir
baktım saat 23 e geliyo kociş yemek ister şimdi :nazar: makarna yaptım üstüne yoğurt döktüm pul biber attım al sana mantı gibi yemek kaydirigubbakcemile3 üstüne de ayran verdim
yoğurt varya üstünde ayranı napim diyo
olsun iç sen dedim gamyoncuiremsu
işe yaradı :lepi: baktım uyuyo :roflol:
bende hemen uyudum valla çok yorulmuştum :smiley-cool:
dün yatmadan bana pazar erken çıkamıyorum dedi
ee napim yani gamyoncuiremsu doğumgünün dedi :1shok: :1shok: :1shok:
yok canım okadar oldu mu :1ninca:
farkında değildim bu pazar beim doğum günüm yani :nazar:

Merhaba Günlük
Bazen bir sürü hata yapıyor insan
Hata olduğunı bile bile yapıyor
Ama bakmışsın hatalar çoğalmış,artık en son hatanın gösterdiği yolda gitmek mi doğru olan yoksa ilerde belki yine hata yapacağını göz önüne alarak hatadan sıyrılmak mı yoksa?
Kaç kişi daha gelicek önüme kaç kişiye daha bağlanacağım???
Seven insan ilişkisi için bişeyler yapmaz mı yapmalı değil midir?
Ben elimden gelen fedakarlığı yapmadım mı günlük söylesene?
Artık onunla kurduğumuz gelecek hayalleri gerçekleşsin diye ben hayattan alamadığım isteklerimi yarı yolda bırakıp onunla mı devam edeceğim yola.
Hani biz yine ikimiz olsak da hayallerimde gelse peşimdem olmaz mıydı?
Benim içimde olan bişey bu kariyer sahibi olmak.Ama sadece ben kariyer sahibi olmak için üniversite hocası olmak istemiyorum ki.Ben bu işi, bu mesleği yapmak için istiyorum.

Dün ben gelecekte öğretim görevlisi olmak istediğimi söylerken bana yok artık daha ne kadar okuyacaksın sen,hem erkek öğrencilerin mi olacak demez mi :1shok:
Kıskançlıkta bi yere kadar! dedim :1closedeyes:
Yada kendi okuduğum okulla ilgili bi işletmede çalışsam dedim.Benim çalıştığım şirkette çalışırsan olur ama başka yerde çalıştırmam erkekler var demezmi???
Nede olsa dünyadaki tüm erkeklerin tek amacı; bu ah şu kız iş yerime gelsene onu bi tavlasam,gözlerimle taciz etsem :1ninca: -tatlicadiarzu-
Bu kıskançlıkların olacağını bile bile başladım bu ilişkiye,bunların sorun olacağını bile bile başladım. Şimdi el ne der diye bunu devam ettirsem ne olur? Olan bana olmaz mı?
Yoksa millet kaç gün dedikodumu yapacak???

"Ah bak gördün mü demiştim bu kıskanç adamla yapamazdı bu oh canıma değsin dediğime geldi zemuszemus"

Ben bu sözleri duymamak için mi bütün hayallerimi hayatımda hak ettiğim yeri bırakıp onun peşinden gideceğim?

El ne der? Diye mi böyle birşey yapcam şimdi?

Saçma değilmi günlük söylesene,en iyisi kimseye kulak asmıcaksın. :eek:
Hani önceden de dediğim gibi,ben kararımı kendi başıma verdiğim için kimse bana karışamaz kim ne derse desin ardımdan.Sanki ilerde yaşayacağım kötü günlere onun iki lafı için gelmek çok mu doğru...?

Kıskanç olduğunun kendi de farkında ama diyorumki madem böylesin bu huyunu değiştirmek için bişeyler yap.Ben değişemem ama ayrılmayı da istemiyorum nolur böyle devam etsin herşey. Olmuyo işte olmuyoo. :1no2:

Evlensekde biliyorum aile içi sorun yaşanmıcak hatta çok mutlu olacağız ama bu kıskançlıklar yüzünden boşanma durumuna bile gelebiliriz.

Neyse iyi düşünmek gerek bunları.....

Beni sorguya çekenlerde vardı
Beni tanımadan geçenlerde vardı
Katıla katıla gülenlerde oldu
Bi gülüm geldi Bi gülüm soldu
Yüreğim doldu
Yüreğim taştı
Fehrim kaçtı
Feleğim şaştı
Bigün bi yağmur bu şehri boğdu
Hülya öldü Kedi doğdu

Boşalt bi şarjörü üstüme daha
Hayat donsun bi noktada Kedi vezirgandır üstad kokan zamana kelepçe aklım varsın dursun
Beni vursun tüm silahlar yok korkum
Kargayı besle yok dostum
Herşey yalan oldu aniden...

Son düzenleyen: Moderatör:
günnükk Şeniz
bugün tatil günüm..Allah tan.. :lepi:
ayy bu iş beni cok yoruo hiç gidesim yok ama başladım bi kere yaa..mafoldumben
gerye kaldı 23 gün...:gitme:
isteklerim oluo yavaş yavaş :)))
ehliyetimi aldım..
foto makinemde var artık..
işede girdim..
hadi hayırlısı...
bi de..
sevgilim..
artık eskisi gibi olamıyoruz..
bitti mi aşk..

ben cıdden teyze oluyorum gunluk...
bugun gttık kan tahlılı yaptrdık....1aylık hamıle lkardesım...
degısık bı duygu ya..arkadaslarımı aradım haber verdım heycanımı paylastım..
gaya kardesımde ıstemıyo:))oda arıyo haber verıyo kızlara:))
yok catlak olurmus yok kılo alırmıs aayy bu kıs oldrcek benı ya;:))
alısır alısr..onada ole dedım...hazır degılken yakalandım dıyo...alısırsın dedım...
bı teyzesı ıkı daysıı ı halası olcak kuzumuzun...bı amcası yok olsun okadar:))hehe
allahım ınsallah tum ısteyenlere nasıp etsın...o esının sevıncı hala kulaklarımda...
allah herkeze tattrsın..banada kardeslerımede herkezede yarabbım

slm günlüküm,

pzt için demiştim ama bugün geldi şirinem, çok güzel vakit geçirdik kaydirigubbakcemile5.
çok özlemişim onu günlüğüm :1hug: ne sohbetlerimiz olurdu eskiden...
o da eşini askere yeni uğurladı, hayırlı teskereler hepsine inş :Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3bir börek maceram oldu günlük; börek, börek olalı böyle zülum görmemiştir :kedi: :kedi: şirinem izlerken bayağı eğlenmiştir heralde :sinifsinif:

işte böyle günlüğüm, çok güzel bir gün geçirdim.

hihoyyyt

Son düzenleme:
benimde canım cok sıkkın bir arkadaşıma fazlaca değer verdim oda tepeme cıktı resmen
neden insanlara deger verince şımarırlarki günlük he söyle bana

kızım geliyor bu gece...
tam 2 ay oldu dünyanın bi ucuna gideli
nasıl özledim nasıl...
geçen msn de konuşurken iyi ki oralarda okumuyosun dedim
aslında düşünüyorum dedi
yokkkkk olmaazzzzz dedim.çok zor geldi dayanamam sürekli olursa
tamam annem sen nasıl istersen dedi kuzum
yoksa beni mi kandırdı
neyse işte geliyor anlamım.ekime kadar yanı başımda, koynumda olacak...
bazen korkuyorum onu bunca sevmekten.herşeyin manasını onda bulmaktan
Allaha emanet .tüm evlatlar gibi...

Selam günlüğümmmopuyorumnanaktan
Güne dünün vermiş olduğu stre ve sinirle başladımmm aşkıma trip üstüne tripler yağdırdım yine yok yere onun ne suçu varsa..
Öğlen İŞKUR a gittim iş bulmak için int.kaydımı yaptırdım hiç umudum yok ama niyse belki bi ihtimal kamu için işime yarar orda girdiğim sınavlar felan yazıyor yaa..Kısmet bakalım..
Evde oturmaktan bıktım artık,çalışmak istiyorum..
Malatyaya da gidemiyorum eniştem ablama izin vermedi cancan'da beni tek bi yere göndermiyorr..:umursamaz:
Ozaman hergün beni gezmeye götür dedim hiihihi
Olur tabii dediii pek sever ya gezmeyi -tatlicadiarzu-
Önümüzdeki pazartesi 1 senemiz olucakk ilk beni götürdüğü cafeye gidicez iftara inşAllah..hihoyyyt
Saat erken belkii gelir akşama bende bi duş alim hazırlanimm
Hoşçakallll...

Günnüşüm ben geldimmm
Bayağı kilo verdim yaa istem dışı herkes çok zayıflamışsın diyoooo
İstesem verememkaydirigubbakcemile3
Hiç iştahım yok bu aralarkafamçokkarıştı
Ramazanda de herkes kilo alır ben veririm :nazar: İyice zayıflayacam :gitme:
Oyyyyyy oyyyyyy canım sıkılıyoooo zaman geçmek bilmiyoooo
Belirsizlikten nefret ederim ama hayatım belirsizliklerle dolu yaamafoldumben
Annemlede aram limoniii:gitme: Bugün hiç konuşmadıkk:1no2:
Neyse Dilay kaçar:a015:

günlükcüm yaa ; senelik izin , kardeşimin askerliği derken çok ihmal ettim seni biliyorum... aslına bakarsan çok da içimi dökme gereği hissetmedim belki... günlük sıkıntılar ; anlık mutluluklardan ibaret hayatım... anlatacak ; paylaşacak pek birşey yok sanki... bazen bakıyorum ki hayatımda günler geçiyor sadece ve ben birşey ekleyememişim kendime...

tek meşguliyetim kardeşimin köpeği... onla geçiyor vakit ; çocuk gibi herşeyiyle ilgilenmek gerekiyormuş ama güzel de bir duygu bir de gelip kucağıma oturmuyor mu o sevimli dobermancık içim ısınıyor... tüm şefkatimi ona verebiliyorum sadece zaten...

ya sorma geçen gün pitbul saldırdı köpeciğe çok korktum kulağında ve başında ufak yaralarla atlattık... ama çok da üzüldüm... üstelik kardeşimin gidişinin 2.günüydü... birşey olsaydı napardım ben ya... az önce de ağzını aradım olası bir durumda nasıl davranmam lazım diye ; olursa öle bişi pitbulun sahibini unutma dedi bana :1shok:

şimdi o allahın öküzü ile konuşup kardeşim dönünce olaydan bahsetmemesini söylemek zorundayım ... :1closedeyes:

ben geldim;
Ama ne yazacağımı bilmiyorum.. Artık mtlu muyum değil miyim onu bile anlayamıyorum..
Yazacak söylenecek o kadar çok şey varkii onları bile yazamıyorum..
Babam yine hastaneye yattı :bbo: zatüreden.. Annem şimdi orda
Yazık anneciğime yaçok üzülüyorum bi oraya bi buraya koşturuyo kadın.. herkesin dertlerini omuzlarına almıs.. Hiç bi karşılığınıda göremiyo..
Allah'ım herkesin sıkıntılarını gidersinnnn.... Burdaki arkadaslarımın da herkesi mtlu etsinn Rabbim..
Bazen diyorum ki iyi ki buraya üye olmuşumm Bazı şeyleri anlatabiliyorum....

Çok çaresizim bu günlerde Rabbim Şu MÜBAREK GÜNLERİN YÜZÜ SUYU HÖRMETİNE BANA Bİ ÇIKIŞ YOLU göstersin......:Saruboceq:

Hayırlısıyla bir işe başlasamm Aİlecek rahat edicezz.. Belimi bükmeden yol alırım en azından..

Ama yok yok... kimse bana iş vermiyo ya:çok üzgünüm: Aileme yük olmam kafamı yoracak bi işim olur.. Yarın ne yapacağımı bilirim Borçlarımı veririm.. Anneme kardeşime yardımcı olurum...
Ver ver nereye kadar:çok üzgünüm: Şu içimin sıkıntısı beni öldürecek..
Onun yüzünden annem bi aşagı bi yukarı helak oluyor.. arada bi in ses ver korkuyorum diyor.. Eve gelip kaçıracak hali yok ya...:çok üzgünüm:
Herşeyinn hayırlısı Ben düşünemiyorum artık Rabbim sen hayırlısını eyle.........:Saruboceq:

merhaba günlükcümmm
KK nin hamilelikle ve testlerle kafayi siyiran üyesi olaraktan ödül almama yada atilmama az kaldi :sinifsinif:
yine test yaptim,yine silik cizgi var..hayret bisey kocis nasil oluyorda görmüyor kocaman silik cizgiyi anlamiyorum :gitme:
ama bi topikte okudum idrar yolu enfeksiyonunda mi ne silik cikabiliyormus...
of offff...
birgün bende kocaman 2.cizgiyi görebilecekmiyim acaba??ve diger tüm arkadaslarim...
bu arada sabah acayip bi bogaz agrisiyla kalktim bi baktim bogazimla damak arasinda 2-3 cmlik et parcasi var...yutkunmak mümkün mü???kociste gördü telaslandi ama yatistirdim biraz..sonucta daha öncede cikmisti ve sadece bogaz iltihabi denmisti...ama bende arastirdim azcik hani...
yarin doktora gidip baktirmayi düsünüyorum,Allah vermesin kötü huylu bi tümörde olabilir yani..
hayirlisi olsun ne diyelim...hersey icin hakkimizda hayirlisi...

selam günlük..
sanırım buraya ilk yazışım.ama bu aralar çok sıkıntılıyım.dertleşmeye yazmaya ihtiyacım var sanırım..hani bazı zamanlar vardır.sanki dar bi boğazan geçiyosun gibi gelir.boğulacam sanırsın.bu aralar aynı o durumdayım.bazen kaçıp herşeyden uzaklaşasım geliyor,
.ama kaçmak kolay değil mii.önemli olan mücadele edebilmek.(gerçi kaçacak bi durumumuz yok ya kendimi avutuyorum işte)
bi off çeksem karşıki dağlar duyr mı acepp

pazar günü canımcıklarımla buluştuk ayyy o kadar eğlendim ki anlatamam
özlemişim arkadaşlarımla zaman geçirmeyi
onlarla sohbet etmeyi o kadar mutlu oldum ki eski günlerimi hatırladım
inşallah herşey yoluna giriyoo yavaş yavaş
eşimden hala kaydadeğer bi şey yok ben de istemiyorum artık biterse de biter ne yapiym
allah benim kalbimi biliyo ben ona bı beden fazla geliyodum zaten
allah ım sen bizi iyi insanlarla karşılaştır ne olur
ben yine de halime şükrediyorum kötü durumda değilim gencim güzelim
daha herkes beni bekar sanıyo
annem babam arkamda destek kardeşim yine öyle
allah izin verir bi de işe güce başlarsam başka bi sıkıntım kalmıcak ve akın ı bi daha
asla düşünmeyecegimmmmmm
ondan sadece nefret edicemmmmmmmmm

yahu insan hiç 2 senelik sevgilisine aşık olur mu? noluyo bana anlamıyorum ki çok ilginç.. allam daha neler görücem şu hayatta....

ee günnük hanım senin işin zor:nazar:
:nazar::nazar:
neyisem boşverem bunnarı:nazar::nazar:

bayıra karşı yatır beni
tırmala beni kaşı beni delikafadulden
deyerek bugünümü noktalıyom:icecream:
gidip bi duş alam barı:roflol:

X