Kadınlar Kulübü Günlük

slm dünlük şu anneme dıcık oldum yaaaa. resmen uyuyom kadının ducağında bakmıyo bile bana. taklımıs tadınlar tulubüne dözü hiç bisey göymüyoy. bende bastım bağırtıyı en sonunda .almak zorunda kaldı ducağına. ohhh ye kadarda düzel yaptım . gezdim ye güzel kucakta. uykumda vaydı mahsus uyumadım. aksam babama anlatacam hepsini. simdi çok uykum bay dünlük inat için uyumadımya çok fena bastırdı. ben uyumaya didiyom. byyyy

günnük naber gene bennnn opuyorumnanaktan

kısa bısı dıycem suan ıcım ıcıme sıgmıo az once canım sıkılıyodu ama atlattım
kısçelerim moralımı yerıne getırdı..

sana bısı dıyımmı 'Benı çekemeyen anten taksınnn kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ayy sevdım ben bu lafı bu gune ne kadar cok uyuyoo kaydirigubbakcemile3
kendımı sevıyorum gunluk hep sevıcemm :kedi:
ınsanın kendını begenmesı kendıyle barısık olması gıbı bısı ykmus yenı farkettım...
herseyım var cok sukur tek eksıgım prensım oda olmak uzere az kaldı :eek:

nese gunluk bunalımlı gunler bıttı artık guzel seyler yazıcam sana
olmadık deymıycek seyler ıcın uzulmek ykkkk
mucckkksss opuyorumnanaktan

offf günlük herşey üstüste geliyorr...
Şimdiye kadar sana hiç müjdeli bir haber veremedim ki zaten.
3 gündür ağlamaktan içim dışıma çıktı.
Muhabbet kuşum kaçtı günlük :gitme:Kardeşim balkonun kapısı açıkken kuşu kafesinden çıkarmış.
Kendimi öyle yalnız hissediyorum kii... Sanki kimsem kalmadı hayatta...
Sabahları beni o ciyak ciyak sesiyle uyandırması,tepemden,omuzumdan inmemesi offf herşeyini özledim onun.senağlama
Bu akşam işten gidince bütün mahalleye haber salıcam belki bir bulan olmuştur.
Benim için dua et olurmu günlüküm senağlamasenağlamasenağlama

günlük

cumartesi kardeşim geliyo kaydirigubbakcemile2
Rabbim sağ salim bizleri kavuştursun inşallah :Saruboceq: :gitme:
öyle çok özledimki senağlama

offf günlük offf akşam oldu halen içim sıkılıyo bunalıorum daralıyorum sanki beni sıkıyo bu hayat ne yapsam tat alamıyorum ayrıca hersey ustume gelıyo hiç mutlu deilim hiççç :gitme:

günnükkkkopuyorumnanaktan
ben didiyorum tatileeeezemuszemus
bugün son iş günümm yarına hazırlıklarımı bitirecem annemde kuran okutuyo onunla olucam biraz
sora c.tesi sabahı 10da çıkıyos yola:eek:
arkdaşlarımı çok özlicem diyemicem çünküm laptopumu alıyorum özlediğim an girebilirim yada
görüntülü arayabilirim onlarııı :lepi:
bolbol dinlenip bomba gibi dönmek istiyorum
öpüyorum seniŞeniz

gerizekalının biri ölmüş kadına anneme laf etti.
bilerek yada bilmeyerek..
yaşar yada yaşamaz..
anne bu kadar kolay mı ağza alınır..
bu mübarek günlerde onu Allaha havale ediyorum.birde kayınvalidesine.
kadın iyi yapıyor susturuyor;biliyor başına gelecekleri demekki.bu gelin konuşsa başımıza iş açar susturayımda oğlum mutlu olsun diyor demekki.
Allah çok büyük günlüğüm..
dağına göre kar veriyor..
zaten başımıza ne geliyorsa sorgulamamaız gerekmezmi?
daha beterlerini yaşa sen..inşallah:Saruboceq:

ıki gözüm anlamadım olanı
Bulamadım ayrılığa yalanı
Bu ne biçim aşk tüketir adamı
Kaderle kanlı bıçağım
Hüngür hüngür ağlamadım yüzüne
ıster inan ister acı sözüme
Köle gibi yıllarımı önüne serdim ama söndü ocağım
Kaderle kanlı bıçağım

Günnük sözlere takılma kendini müziğin ritmine kaptır...
Serdarım Ortaçım bestelemişse sözlere takılmayacaksın delikafadulden

Canım bişeyler istiyo ama ne bilmiyorum tatlı mı tuzlu mu hiç bilemedim ama canım yemeğe bişiler istiyo bölee tarif edilmez bi his var midemde ye ye ye diyo ah bide ne yemek istediğini söylese:))

günlük dünya kahpe olmuş ama hayatta düzgün insanlarda yaşıyor..ve amip gibi çoğalmasın diye önlem alınması gerekiyor..
bu insan bu forumda kalırsa ben hiç bir şekilde kalmam burada..
2 seneyi geçkindir burdayım kimsenin annesine tek bir laf etmedim yaşar yada yaşamaz.
kimsede edemez.
edeninde karşısında olurum..
ama bu diyorum hala Allahım bildiği gibi yapsın..

bugunum zehir gıbı gectı eşimle kusuz konuşmuyoruz oda evde bugun iki ayrı yabancı gıbıyız ne o adım atıyo ne ben inat varya:çok üzgünüm: halbukı daha 10 aylık evlıyız boyle kuskunlukler oluyo aramızda ama bugunum cok zor ve mutsuz gecti:1no2::gitme: offfff offfffffffff.....içim sıkılıyo

Sevgili Günnüş ben geldimmm
Bir laf söyledim sazan gibi atlayanlar olmuş:roflol:
Yarası olan gocunur gerçinaniknanik
Tanımadığım etmediğim hiç görmediğim insanı neden kıskanıyım:dilcikar:
Ayy moralim çok bozuktu güldüm şimdiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

haksızlığa uğradım ama benden baskası kabul etmiyo bunu nedense hep böyle olur zaten dimi. meger benim de kimsem yokmus .... mevla görelim neyler neylerse güzel eyler...

sürekli aynı sorular var aklımda uzun süredir..

Tüm küçük bebeği olanlar aynı mıdır bizimle?
Romantizm sadece 2 kişiyken mi yaşanır,yoksa bebekle de romantizm olur mu?
Acaba şımarıklık mı yapıyorum?
Bu kadar duygusal olmak zorunda mıyım?
Sadece ben mi kocamı özlüyorum,yoksa o da beni özlüyor mu?
Minik kuzum büyüynce yine eskisi gibi olabilcek miyiz?
Geçmisi özlemenin aptalca olduğunu düşünmeme rağmen,aynı hatayı yoksa ben mi yapıyorum?
vsvsvsvsv..

pufff :nazar:

slm gunlukcum ....sabah gelmıstım sana yıne geldım bak...
gttım saclarımı boayttım guzel oldular...kaslarımıda boyattım ılk defa...bırazda onlere kat evrdırdım...paraları bayıldım geldım...babam dıyo neden para ıstedıgın durmadan bellı oldu dıyo:)
kuaforden sonra arkadasla bulustuk magazaları geztık...burger kıngte yemek yedık dondurma yedık..arkadasımın kızının dogungunuydu ona hedıye aldım...buarada muhteremın annesı ve kız kardesını gorduk cok lazımlar ya..allahım ya sınır oluyorum ya...gttsızler buralardan ya..nezaman bıtıcek onalrı gorunce benım sınırım...bugun bı yıl oldu ıste gunluk gecen sene bıugun ayrılmıstık muhteremle...allaha sukur bugun ıyım...onu canlı gormek benı bı garıp yaptı...sankı ıyıkı olmamıs dıyorum ıcten ıce..neyse ben ıyım..sırımde gecıcek onalra karsı...

bı aracı vardıya gunluk ...hanı kuzenını getrmıstı eve...aradılar ..ne dsuundun dedı ...uzak dedım ya van'amı gelın gtcen nersı uzak dıyo...bı gorusun dedı..dedım olmucak bıse ıcın nıye hem kendı hem onun aklını bulkandırıyım...yok maddı manevı cok rahat edermısım..ılce baskanıymıs ılersı beledıye baskanı olcakmıs...oooo ole meth ettıkı...ben yıne aynı sekıl konustum..bozuldu ...ılla gors dıyo...napıım onun gonlu olsun dıye ben nıye kendımden odun verıyımkı...uzakta yapamam ya...
neyse onu ole hallettık..

bugun carsıda turlarken,hollandadn bzıım damadın kuzenını gorduk ..cok severım kendısını buraya geldıler taıle ılk kez bugun gordum bı kucaklastık...ayy cok hos ya...gulduk ayk ustu baya...bana bırını bulmus ..dayımın oglu dıyo..valla senınkınden kat kat super dıyo..dedım benımkı falan yok..oda benım gordugum gun gormus onu..acaba konustularmı bak soröadım...neyse...ılla bıgun gorusup ayralayalım bu ısı dıyo:))bu ara herkez bana bırını ayarlama derdınde..
ıste bole gunluk...gecen sene nasıldı bugun nasıl...allaha sukur guzel bı gun gecırdım..hergunum daha guzel olsun ınsallah

selam günlük
Bugün biraz iyiyim şükür gece 2 komşumla bende ikiye kadar oturduk sonrada kocacım aradı 03.30 a kadarda onla konuştum ona çaktırmadım ama aslında onu özlemişim bunu özellikle 2 gün önce hastalandığım zaman hissettim ama gelmesin diye belli etmiyorum 1 - 2 ay daha çalışmalı günlükçüm yoksa gelince 2 gün sonra gene kavgaya başlarız ama oda beni çok özlemiş özlesinde kıymetimi anlasın biraz

X