Kadınlar Kulübü Günlük

naber çiko:mymeka:hehe yine ben patlattım şaplağı:smiley-cool:
yemek yapim diyorum,ama bi yandan üşeniyorummirmirmirmirama yapasımda var,sanırım bu bi çelişki:bbo:
göya bu gün dışarı çıkıp kendime en afillisinden bi kumbara alıcaktım,biliyosun artık burda arkadaşlarımla para biriktiriyorumhihoyyytannemden ve babamdan çalıyorum bozukları,ama onlar göz göre göre veriyo,bende almıyorum o zaman,sen bırak ben gizli alıcam diyorumzemuszemusaraklamak daha zevkli hihihii...
nişanlım izne gelsin soyup soğana çeviricem,iliğini kemiğini kurutucam onunÇok üzgünüm çoook
kağıt paralara henüz geçmedim:nazar:ilgi alanım bozukluklar:lepi:
bu gün hasılat yok,ama akşama el öperken bir kaç kuruş araklarım:jeyyar:
aşkımın gelmesinede az kaldı zaten:asigim:eek: gelene kadar cilt bakımları falan yapıyorum,hatta geçen yüzümde maske vardı,sakın güldürme maske var dedim,oda inadına güldürdü:çok üzgünüm:kanımca kırışıcam bu gidişle:teytey:

günlüğüm kandilin mübarek olsun, benim bu geceden tek dileğim şuan hastanede yatan eniştemin en kısa zamanda sağlına kavuşması, bu bir mucize ama onu ancak allah bilir dimi günlüğüm...

rabbim onu eşine ve oğullarına bağışlasın...

Günlüğüm ben geldim, bugün canım arkadaşım birtanecik dostum geldi yanında 4 aylık kızıyla kandilleşmeye geldiler teyzesinee yerim onu ben :emir_bebek:çay demledik mamalar yedik dondurmalar yedik :icecream:cokacimcoook zeynep naz hanımı uyuttum ve biz sohbet ettik sonra sohbetimize zeynep hanımda dahil oldu çok tatlı çok sevilmi yaa darısı biran önce ablamın başına ve bebek isteyen herkesin başına diyorumm (AMiNN) :Saruboceq:
Onları yolcu ettikten sonra kalktım abdestimi aldım yasinimi okudum sonra ilkindi namazımı kıldım ve geldim buraya RABBİM KILDIĞIMIZ NAMAZLARI ETTİĞİMİZ DULARI KABUL ETSİN ONA AÇTIĞIMIZ ELLERİ GERİ ÇEVİRMESİN İNŞALLAH Hakkımızda ne hayırlı ise onu versin bizleri imtihana tabi tutmasın bizleri her türlü fenalıklardan korusun en çok sevdiği kullarıyla dünyada ve ahirette bizleri onlarla beraber kılsın Cehenneminden korusun Cennetine koysun kullarına muhtaç etmesin (AMİİNN).:Saruboceq:. iremsu arkadaşımız akşam ezanı ile yatsı ezanı arasındada 3 Yasin okumak çok iyidir bu gece diye yazmmış ben az önce namazımdan önce okumuştum yasinimi ama bunu duyunca akşam namazı ve yatsı namzı arasında 3 kere yine okicam senin nezninde teşekkür ederim ona bilgilendirdiği için, tesbih namazını kılamıyorum ben teravilerde hoca eşliğindee kılmıştım dahada kılmadım günlüğüm RABBİM bu kıldığım namazlarımı kabul eylesin İNŞALLAH..:Saruboceq:

ben bu filmi izlemiştimmm....
yaşadığım kabusun yıldönümü yaklaşırken,yine aynı konuda bişeyler oldu sanki....dejavu gibi birşey şu anki yaşadığım.evet 2 gündür inanılmaz benzerlik taşıyan şeyler...şüphe doluyum,korku doluyum.....neler oluyor yine?korkuyorum......korkuyorum.......korkuyorum........gücüm varmıki savaşmaya diye?sanırım yok.....karmakarışık ,altüst oldum yine........gelecek günler ne gösterecek... yine bir bombamı patlayacak hayatımızda.bu kez enkazı kaldıramam..........

Bugun kandıl....Herkesın kandılı kutlu olsun....

Oglumu uyuttum...Bırazdan yemek yapacagım..

Rabbım bu gecenın hurmetıne hepımıze saglık...sıhhat...huzur...mutluluk....versın...

Tum dualarımız kabul olsun..

günlük.. kaydirigubbakcemile
sana güzel bi haberim var :eek: şaşırdın de mi :bbo:
bugün bana bi iş cıktı..algida tanıtımı varmıs bi aylık..parası filanda cok iyi..yol yemek flnda onlardan..:ecrin_bebek: olursa kardeşimde çalışcak..alacaklarımız vardı onları alcaz kardeşimle..kaydirigubbakcemile5

fotograf makinemde haber yok..
bi an önce bu belirsizlik gitse..

sevgilim..
eski sevgilim mi demeliyim acaba.. :sinifsinif:
ayrılmamız an meselesii :gitme:
bu akşam her şey belli olcak :gitme:
hayırlısı...

bu gün kandil..
bi başka huzur dolar içim bugünlerde..
bütün dualrımın kabul olcagını düşünrm hep :1rolleyes:
inşallah bu gecede herkeslerin duası kabul olur.. :Saruboceq:
hepimiz cok mutlu olalımm :Saruboceq:
AMİNN

berbat ötesi bir tatil geçiriyorum..
aylardır gelmek için gün saydığım tatilden
şimdi dönmek için can atıyorum..
kırk yıl düşünsem bu kadarını yaşayacagım gelmezdi aklıma..
bir kez daha anladım ki şu hayatta yapayalnızım..
artık sanırım hakikaten büyümem ve kendi hayatımda kendi kendime yürümem gerek..
benm benden başka kimsem yok..tek tesellim sevgilim..
bütün çektiğim acılara inan yalnız o değer..

merhaba günlük...
bugün seninle ilk günüm artik hep sana icimi dökmeye gelecegim
arkadasim 1 haftadir bizde kaliyordu esiyle sorunu vardi
bugun geri döndü kocasina barismislar cok sevindim onun adina
umarim hicbir evlilik yikilmaz herkesin yuvasi mutlulukla dolar
aslinda arkadasimada ne kadar alismisim ama o mutlu olsunda bana yeter
bundan sonra beraberiz hep

günlük..sevgilimle barıştık :asigim: rabbimden hayırlısını istedim ve bana onla devam etmeyi verdi. Şeniz sanırım 4 isteğim vardı ve ikisi oldu..diğer ikiside en kıa zamanda olsun Allahım nolur :Saruboceq: inşşalah herkes cok mutlu olur

bugun havuza gıttık kardesım kız arkadası onun da kız kardesı eglendım bayagı ama
ondan oncekı gun sır agda yaptırmıstım ya bıkını bolgeme
bı kasıntıyla uyandım sabah cok kasınıyodu galıba mantar oldu
offfffff ya bıktım valla kolay kolay da grcmıyo bır suru fıtıl krem kullanmak zorunda kalıcam
allah ım sıgortamda gecmıyo burda sen bana yardım et
bogazım ıyılestı derken baska bı sorunla karsılastım
alrjı ılacı ıctım ve mantar kremı surdum ınsallah gecer:)

Gündelik
Berayım uyudu arkasında bir yıl bırakarak.Bir yaşına girdi kızım.
''Mutluluk adın olsun,gölgen aydınlık,bastığın yerler fidanlık,baktığın her şey bahar olsun.
Sev ama daha fazla sevil,boyun eğme,ram olma,tabi olma,lider ol
Gökyüzünün pasını silen ol,gönlümün yazını getiren,ruhumun veryansınlarını dindiren ol
Canımsın,yuvamızın aşk yağdıranı.bereketin vücut bulmuşu,gönlümün baş köşesi,babasının aşkla baktığı cici kızsın,her şeysin,sensin,osun,mis kokulumsun.
Seni çooook seviyorum,bal kavanozum,şeker yumağım :asigim:''

Sevgili Günnükkk
Ben geldim yine
Gitmek istiyorum burdan bu şehirden
Bugün tüm akrabaları aradım kandil için belkide bir vedaydı hepsinee
Gidicem ama bittim tükendim gücüm kalmadı
Bugün Namazda kılamadım Kuran da okuyamadım reglimm sadece Allahıma dua ettim..
Bişey olsun ve ben gidiyim:Saruboceq:
Şu anda ağlıyorum ateşim çıktı başım ve gözlerim ağrıyooomafoldumben
Yarın hastaneye gidicem hormon tahlili yapılacak
O kadar üzüldüm kırıldım canımı sıktım herşeyi içime attım sonunda patlak verdi.Yine ben çekiyorum hasta oldum sağlığımı kaybettim.Değdimi acabasenağlamasenağlama
Bu şehirde beni tutan sadece Annem.
Annemsiz yaşıyamam opuyorumnanaktan
İyi ki varsın Annecim hayatımdaki tek gerçek....
Ben şehirdışı diye kamu işini istememiştim keşke gitseydimmm:mymeka:
Haber bekliyorum bu hafta içi arayacaklardı ben bu sefer şehirdışı isteyecem....
Annemide alıp gidicemm başka hiçkimseyi istemiyorum hayatımda:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
Birde babamı çok özledim ben..Güvenebileceğim tek erkekti ama erken kaybettim şimdi o kadar ihtiyacım var ki şefkatine merhametinemafoldumben

Günlükçüm
Güzel bir gün ve güzel bir geceden sana merhaba buyrunnnnnnnnn
İş görüşmem (maşallah) çok iyi geçti.
Ortam süper.
Türkiye ve yurtdışında şubeleri olduğu için bir takım kuralları olan bir merkez.
Yani tam istediğim gibi. yerimseniben
Çeşme tatilim için de çok anlayışlı yaklaştılar.
Bu ayın sonunda 10 günlüğüne kaçacağım inşallah. :asigim:

Allah'ıma şükürler olsun herşey bir anda yoluna girdi..
Darısı tüm yüreği temiz insanlara.
:Saruboceq:

ıyı geceler gunluk:)..
bugunum anlatım hemen kısaaca ozetle:).
sabah 9 da uyandım gozumu gene kkda actım :)..
neselıyım ıcıme zorlada osa hzur sokmakla mesgulum:)..
bugun eylulumle az konusdum kkda canım yaa okadar gozumde kıymetlık rabbım
korusun onu nazardan rabbım yuvasına huzur bereket sevgı ask ve bebıs nasıp etsın:)..
daha sonra evde dolabımla ugrastım ayy kıyafet yerı kalmamıs az yer acdım valla abıskomun elbıselerını sıkıstırarak:) sonra bana utuletıyo nasıl olsa bıtanem..yakısıklım yaa
sonra anıskom gezmeye gttı bende spora gttım geldım arkadasımla dolastık az sonra eve geldım anısko gelmıs cay ıcıyoduk kı ablam ve enıstem geldı az once gttıler abımde geldı sımdı oda suslenıp gttı sevgılısyle bulusmya oyuncu sevgılıs ıle dılerımkı herdaım mutlu olur bu akşam cok keyıflıydı espırılı vs..o oyle olunca bayılıyom valla ne deseme yapıyo eh sevgılısınıde sevıyom bu yuzden abım mutlu cunku:)..az once kkdakı sevgılı ablam kk uye oldgm donemde tanısdgm kıymetlı ablamla aradı bayag konusduk 13 senelık evlılıg de boşanmaya gelmıs cok uzuldum allahım yardım et ona o uzulmeden hersey yoluna gırsın ne olur:KK43:..bu gece dua edıcem kkdakı huzur dıleyen herkese rabım kalblerıne huzur tomurc fılızı asılasın yarabbım allahım yardım et ne olur ..

Günlükcüm,
öncelikle selam eder, tüm K.K´nin mübarek Kandilini kutlarim..
Allah bugün ona acilan elleri bos cevirmesin insallah, herseyi gönlümüze göre ve hayirlisini versin ..

Beni sorarsan,bugün cok iyiyim,hayirdir insallah.:1rolleyes:
Dün o kadar kötüyken,bugün bu kadar iyi olmam cok ilginc dimi?
Evet farkindayim,iyice dengesizlestim..:lepi:
Ama hayatimdaki boslugu bi sekilde dolduramiyorsam,bu boslukla mutlu mesud yasamaktan baska carem var mi söyle..?
Cok degil,1 ay 1 gün gecti onu hayatimdam cikarmamdan bu zamana..
Zamanla alisiyor insan,care yok :nazar:
Allah bu günümü aratmasin..

Hersey güzel olacak, buna yürekten inaniyorum..

günlük iyi geceler sana..
çok güzel ve huzurlu bir gün geçirdim uzun süreden sonra.
namazımı kıldım duamı ettim içim huzurla dolu..
Rabbim ona açılan elleri geri çevirmez tüm dualarımız kabul olur inşallah

X