Kadınlar Kulübü Günlük

günaydın günnükçümmm
59 gün sonra evleniyorum hayırlısıylahihoyyyt:nazar:
bu akşam da 8 e kadar mesaideyim
inşallah sorunsuz ve çabuk geçen bi iş günü olurzemuszemus

günlük dün babamlardaydım..
ayyy bayılacam sandım o sıcakta oralarda.inanılmaz sıcak olan babamların evi 2 katı sıcaktı..cehennem misali..inan belli bir saate kadar zor durdum..kafamçokkarıştı
alyada maşallah huysuzluk üstüne huysuzluk yaparak sinir katsayımı tavan yaptırttı..
aşırı sinir harbinde kayınvalidemlere geçtim akşam üzeri..
onların evleri pöfür pöfür esiyor tabi..orda oturduk biraz..
kocam gelince yemeğimizi yiyip döndük evimize..
insanın kendi evi gibisi yok vallahi..opuyorumnanaktan
sıkılıyorum ediyorum ama evden uzaktada duramıyorum..
benim güzel evim:asigim:

gunaydın gunluk...erkencıyımdımı..kalktım gıyındım makyaj yaptım ojelerımı surdum..sacımı sadece taradım cunku kuafore gıdıyorum..saclarımı boaytcam..dıplerım fena geldı...
kardesım uyuyakalmıs onu beklıyorum..zaten bıkerde zamnanında gelse sasacam yanı...
neyse bole ıste...bugun 6 agustos gunluk...anlamlı bıgun..ozel ve gzuel olmayan bıgun...gecen sene bugundu aglamalara basladıgım gun...ama bak zaman gercekten herseyın ılacıymıs..bugun ıyıyım...allah herseyı ayarlıyo gunluk..yetrekı sen allaha bırak...zamanla hersey yerıne oturuyo...
aksama yazarım sna...gec gelırım belkı arkadaslarla takılcaz boya bıtınce...goya erken gıdelım sıcaga kalmayaloım dedık ama kardesım yıne tam formunda....

günlük yine ben çok sıkılıyorum artık çok hiç bir şeyden umutlu deilim hiç bir şey yolunda gitmiyo sanki içim sıkılıyor sebep yok içimden öyle geliyor sadece neden bilmiyorum ama çok bunaldım çok sıkıldım

hayat bu işte günlük.
akşam not:seni seviyorum filmini izledim aynı ben yani.
okadar ağladım ki allah kimsenin başına vermesin.
kocacım daha gelmedi, daha 5 gün var, allahım sağ salim kavuşmayı nasip etsin.

günnüş

dün gece güzel bi gece geçirdim Allah inş. dualarımı kabul eder

sanki dönüm noktası gibi geldi bana bugunden sonra herşey daha farklı daha güzel olacak inş.ben buna inanıyorum..

günnüş bi arkadaş daha işe girmiş vakıfbanka ohh ne ala tanıdık birileri olunca hop hop işe giriyolar

ee bizimde tanıdıklar var ama bana ters tepiyo bu tanıdıklar neymiş iktidardaki partiden değilmişiz

bu ne saçmalık!!! kötükedihüso

bu başbakan herkesin başbakanı degilmi neden engelliyolar benim gelecegimi

inş.. kimse engelleyemecek artık dua ettim onların hepsine güzel Allah ım bana yardım edecek onların karşısına dimdik çıkacam inşallah.....
laelaelaelaelae

günnük meraba nasılsın ?
ben dun cok kotuydum hatırlıosun dımı sebepsız yere
sırf ıcımdekı bosluktan dolayı kendımı yıyıp bıtırıorum demıstım..
sağolsun KK guzel yureklı kısçeleri bana destek oldu azcık konuştuk rahatladım gibi..
ama heran yenıden bunalıma yıne yıne gırebılırım :çok üzgünüm:
bı saatım bı saatımı tutmuyor be gunluk en ufak seyden canım skılıyo bunalıma gırıorum vs..vs... :mymeka:
yapmamam lazım bılıorum bıraz toparlanmam gerekıyor ama nabım elımde degıl...

bugün yıne herzamankı gıbı kokoşluğum ustunde kokos derken ole sakın aklına takmıs takıstırmıs fln dıe getırme sakın :1closedeyes:
herzamankı asaletım konusuyo ıste :eek:
bakan bıdahaa bakıyor :dilcikar:
ama sadece bakıyorr :çok üzgünüm: dun annem ıcerı gırdım oo bune guzellık dedı ısten geldın yorgunsun bılıorum ama hadı ablana gıdelım oturmaya dedı (ablam hamıleymıs yenı ogrendık ) hem onu kutlrız dedı.. neyse cıktık hıc ustumu degıstırmeden ıs kıyafetlerımle bı cıktık gelen gıden arabayı durdurup yl verıyor -tatlicadiarzu- hatta bıtanesı kafasını cıkarıp ötüzz gıbı baktı baktı yol ortasında durup yol verdı :mymeka:
ötüz işte ne beklersin sadece bakıyor.. annem daha fazla dayanamayıp gulmeye basladı trafıgı bırbırıne kattın dedı :eek: oyle be gunluk abartmıyorum..
uff sıkıldım kendımı tren gıbı hıssedıyorumm erkeklerde ötüzz... sadece ötüzün trene baktıgı gıbı bakıolar ıcraat ykkkk mafoldumben

gunnuk anlatıcak bısey yk nabım yanı baska bısı olmadı kalkıp sana benı sınır eden musterılerımı mı anlatıyım :eek:lmaz: hıc acmayalım o konuyu zaten bızım bankanın musterılerı anlama ozurlusuuu :eek:klava:

nese gunnuk bıraz calısmam lazım
gecen hafta ızınden dondugumde maılımde altyapı ısletım dai bşk.lıgından gelen bı uyarı maılını gordum.. form sıtesıne gırısınızı azaltmazsanız yetkılınız cc li 2. uyarı gonderılecektır dıee :1no2:
gıttım gunluk bısıler olursa gelırım yenıden ama sanmıoruummmm :sm_confused:

Merhaba bayan günlük;
Yarın nikahım var :kedi: Aslında şu an pek birşey hissedemiyorum, sonuçta düğünden sonra evli gibi olucaz, bu nikah sadece tarihin güzelliğinden dolayı daha önce oluyor..
Bergüzar Korel de benden kıskanmış tarihini benle aynı tarih almış zemuszemus
Neyse, bi sn. müşteri geldi..

Heh geldim..Dün duamı ettim huzur buldum biraz..İlk kez birşey istemedim Allahımdan..
Sadece şükrettim :Saruboceq:

Günlüüm yarın bi iş görüşmesine gidicem, bu kez ümitlenmiycem...

Ama bi yandanda artık olsun diyorum. Her geçen gün birilerinin daha işe başladığını duyuyorum, bense ev kızı moduna sardım bayağı. Ama bu bana göre değil ki, bi an iyiyim bakıyosunki, bikaç dk sonra bunalım takılıyorum...

Bu arada sevgili antrenörümüzün iş görüşmesinin iyi gittiğine çok sevindim. Umarım hayırlı olur hakkına...

Darısı boncuk ve ben ile nicelerineee .....

Günnüş ben geldimmmm.............
Sabaha karşı 6 gibi dalabildimmmmafoldumben
Şu anda başım çatlıyoo
Duş alıp çıkıcam şimdi hastaneye gidicem:nazar:
Kan vercem inş. bayılmam
Daha aramadılar günnük yaa bugün perşembe güya bu haftaiçi arayacaklardı:gitme:
Offfffff Offfffffffffffsenağlamasenağlama
Ayrıca kendini beğenen öven insanlardan nefret ediyorum dipnot :umursamaz:

6 Ağustos 2003 çarşamba saat 15.15

rabbimin seni bana bağışladığı, seni bana armağan ettiği gün...ebe doğdu nefes almıyor deyince feryat etmiş, hıçkıra hıçkıra ağlamıştım, çok şükür ki hayatta kalmayı benden çok istedin ve çok çabaladın bebeğim...sen bana allahımın bir lütfusun...

ilk oğlum.nazar boncuğum.gözümün nurusun...

iyi ki doğdun oğlum...iyi ki benim oğlumsun...rabbim sana uzun ve sağlıklı bir ömür nasip etsin, seni bizden bizi senden ayırmasın...

evet günlüğüm bugun oğluşumun, berkanımın doğum günü.....

günlüğüm bugün ofiste bunalmış durumdayım
cok sıcakkkkkkkkkkkkkkkk
sabah kan verdim değerlerimi cok merak ediyorummmm
oğluşum hala mızmızzzzz
tek iyi olan anlayacağın koçişkommmmmm
bugünlük bu kadar:kedi:

Bitti ama halla kendime inandıramıyorum buna, anlamak istemiyorum senağlama
Nasıl dayanacam ben sevdiceğim olmadan günlüğüm yaaa mafoldumben.
alışamicam hiç bunu çok iyi biliyorum :a015:
Allahım nolur yardım et güç ver bana :Saruboceq:

Ya Rabbi duy duyur sesimi:Saruboceq:
Anlamıyor kimsesizliğimi:çok üzgünüm:
Ya Rabbi yetiş ya Rabbi ... :a015:

Günlük dün gece hiç uyumadım sabah namazını dinledim kıldım tekrar ettim duamı öylee uyudum, hiç bukadar huzurlu uyumamıştım,dün akşam kanal d'deki not:seni seviyorum filmini izledim vegerçekten çok hoşuma gitti..sonra reklam arasında yatsı namazımı kıldım sonra filme kaldığım yerden devam ettim film bitincede dayımlara indim kandilleşmeye babamı öptüm10 ytl verdi kaydirigubbakcemile3 ben güldüm o güldü ee geri çevirmek olmaz(kısa günün karı) annem onu gördü hoop babamı öpmeye gitti onada 20 ytl verdi valla bihaller oluyo bize kaydirigubbakcemile3 tüm gece öpimi sabaha kadar baba elini dedim güldü kaydirigubbakcemile3...
Bugünde 10 gibi uyandım 6 da yatmıştım kalktım kahvaltımı yaptım hoop tekrar uyudum 1.30 gibi kalktım öğle namazımı kıldım şimdide çay koydum ocağa annemle çay keyfi yapıcaz böyle işte günlüğüm...

"Artik biliyorum, bu senin son gidisindi sevgili ve benim son bekleyisim, son vazgecisim sevdandan...

Artik gelsen de ne ise yarar ki..? Ben; sana olan kirginligimi, yoklugunu, ozlemini, umutsuzlugunu sevmeye basladim. Ben senin giderken bende unuttugun ve zaman zaman oksuzlugune aglayan sevdani sevmeye basladim. Ben senin artik beni unutan, merak etmeyen ve deger vermeyen yuregini sevmeye basladim. Simdi hangi tende usuyorsun da titredigini hissediyorum kilometreler otesinden? Ben senin baska mevsimleri tanimak isteyen o heyecanli ama tutunamayan bakislarini sevmeye basladim. Artik gelsen de ne ise yarar ki..?

Parcaladigin sevgimi toparlayabilecek ve cicekler toplayip yollarima serebilecek kadar guclu degilsin sen. Sen, ben degilsin. Hic olmadin ve olamazsin..O sakladigin yuregine hic almadin beni, hic ozlemedin, gozlerin hic uzaklara dalmadi, belki de serefime hic kadeh kaldirmadin. Bu yuzden bu senin son gidisin olsun sevgili, ayriligin hakkini ver. Boyle bir sevgiyi terk edebilecek kadar yurekli oldun, beni unutacak kadar da korkusuz ol. Ozleme, yolunu yolumdan gecirme, sesime dusme, konusmalarimi arama, anma adımı..

Ayriligin hakkini ver. Cunku bunu sen istedin..

Bu senin son gidisin olsun sevgili, biraktigin son aci olsun. Ve ben senin yasayamadigin son sevda olayim... "

Son düzenleyen: Moderatör:
ilk kez yazıyorum buraya...
o kadar yalnızım ki etrafımda bi tane konuşacak kimse yokmafoldumben
ewimizden taşınıyoruz dün tuttuk ewimizi.çok beğendim ama gel gör ki 3 yaşında ufak bi oğlum var.eşyalar toplanmak istiyor. o ewin temizliği....
temizlikçi taşımacı yapacak bazı şeyleri ama yine de tüm düzen bozuluyo.başka semte taşınıyorum gidip gelmem gerekiyo...:umursamaz: offf yaaa o kadar bunaldım kiii...keşke bi bakan olsa oğluma da koşa koşa halletsem tüm işlerimimafoldumben
offf offff neden kimsem yok benimm yaaa...mafoldumben
annemle babamı böyle durumlarda o kadar çok arıyorum kiiii:gitme:
ne vardı olsalardı da en azından oğluma baksalardı kendi başıma yapardım tüm herşeyi bennn:gitme:
o kadar çıkmazdayım ve kimselere derdimi anlatamıyorum kiii ben de buraya yazmak istedim...10 gün sonra yerleşmiş rahat bi nefes alabilicek miyim acaba?
offf offf allahım yardım etsin bana:nazar:

Allahim güç ver bana sigindim sana
Bu ne dayanilmaz aci sabir ver bana
Yeter artik çektiklerim bitsin bu ceza
Ümitsiz haykiriyorum ne olur
Sonbahar yapraklari gibi
Savruldu ümitlerim
yaniyor yüreiim

bugun sana bi şarkı sözü yazarak baslıyorum bilirmisin bu sarkıyı günlük Rahmetli Barıs Manconun parcası benim psikolojimi suan cok iyi anlatıyor...ilk yazdıgım gün sana kalbim sıkısıyor demiştim ya nefes alamıyorum diye giderek beni zorluyor halbuki sigarada kullanmıyorum ama kalbimin beni zorluyor yasadıklarım kolay değil düzelcekmiyim diye cok düşünüyorum aglıyorum herkes aglama diyo bende Gökler agliyor dostlar ben aglamişim çok mu diyorum buda Barıs abiden bi parcaydı artık mutlu olmak istiyorum ha bide ameliyatlıyım ya ben kontrollerim geçti agrım basladı bide onun korkusu basladı ya sonra kötü bişey olursa diye şimdilik bukadar günlük

Bir yıldız gibi parlak ve güzelsin
Harikasın benim için çok özlesin
Heran içimde bütün bedenimdesin
Seni çok seviyorum kalbimin derinliklerindesin

İçimdeki sevinç ve mutluluğun kaynağısın
Artık damarımda akan kanımdasın
Benim canımsın canımdan yakınsın
Bir ömür boyu seveceğim seni allahım ayırmasın serra kızım

sevgili günlükçügüm:asigim: çok şükür iyiyim ama kızımı çok özlüyorum işteyken o herşeyim bazen hayallere dalıyorum genç kız olduğunu düşünüyorum içimi hem bir sevinç hemde hüzün kaplıyor :nazar:

X