Kadınlar Kulübü Günlük

'Şaban ayının 15. gecesini ibadetle geçirin, gündüzünde de oruç tutun. Çünkü yüce Allah, bu gece dünya semasına rahmetiyle tecelli eder ve; 'tevbe eden yok mu! Onu affedeyim. Rızık isteyen yok mu, ona rızık vereyim, hastalığından şifa isteyen yok mu ona şifa vereyim. Yok mu şunu isteyen yok mu bunu isteyen' der. Bu durum, sabaha kadar devam eder'
buyurmuş efendimiz...

herkesin berat kandili mübarek olsun...

YAĞMURUN TOPRAĞA HAYAT VERDİĞİ GİBİ DUALARINDA HAYAT BULACAĞI BU GECEDEDUA BAHÇESİNDE YEŞEREN FİDAN OLMAK DİLEĞİYLE KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN..........

tüm k.k nın kandili mübarek olsun....a.s.

güynük la başım dönüyo,sıcak mı çarptı acep....
mafoldumben

Günlüğüm Hayırlı Kandiller Olsun inşallah..Rabbim hepimizin günahlarını affetsin..

Anneannemle annem hala hastanedeler bugün telefonda annem "kalp sonuçları çıktı kalbe giden damarların birinin tıkalı olduğunu söyledi" ilaç vermişler..Öğleden sonrada doktorlar gelip parça alınıp alınamayacağını yada sonucu söyleyeceklermiş..Yaşlı olduğu için ameliyat etmek istemeyebilirlermiş..Bu mübarek günde hayırlısı neyse onu nasip et rabbim :Saruboceq:

Bizde oğluşumla oturuyoruz akşam babamızda yoktu gelecek nasipse bu akşam..Sıcaklar sıcaklar sıcaklar azıcık serinlese nefes alsak..Bebişte iyi çok şükür büyümeye devam..
Zamanında sağlıkla gelmesi için dua edip duruyoruz :Saruboceq:

Dahası yokmu var tabiki onlarda gerçek günlüğüme:)

slm günlük herkesin kandili mübarek olsun
of ya çok sıkıldım çok sıcak bugun sınavım var inş iyi geçer
yarında sınavım var ve okulum bitiyor
artık sıra işe girip çalışmakta hem heyacanlıyım hemde tedirgin
zor günler beni bekliyor

Herkes çok mutlu olsun ALLAHIM !

Sana inanan ve güvenen, sırtını sana dayayan insanları sen boş çevirmezsin ALLAHIM ben böyle inanır, böyle bilirim... :Saruboceq:

Derdi , sıkıntısı , elemi , kederi , gönül darlığı , tasası , muradı , arzusu, dileği, ihtiyacı olan ve "ALLAHIM" diyerek seni anan tüm kullarının gönlündekini hayırlısıyla ver, hakkımızda en hayırlısını ver !

Bu mübarek günün ve gecenin yüzü suyu hürmetine ver YARABBıM...

Tüm Müslümanlar aleminin kandili mübarek olsun...

AMıN... AMıN... AMıN...

"beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır" lafını kim ettiyse iki elim yakasında kötükedihüso :eek:klava: :çok üzgünüm:

merhaba günnüküma.s.
bu sana ilk yazışım bundan sonra da her gün mümkün mertebe bişeyler çiziktirecem sana...

öncelikle tüm Müslüman aleminin Berat kandilini kutluyorum dualarımızın kabul olması dileklerimle:Saruboceq:

bugün sevkili nişanlımla evlenmemize tam 60 gün kaldı günnük:nazar: ufak tesisat işleri dışında evimizde önemli bir eksiğimiz kalmadı çok şükür.işten güçten fırsat bulup dinlendiğim her an evimin hayallerini kuruyom inan, neyi nasıl yerleştireceğimi, eksiklerimi...hem heyecanlıyım, hem mutlu...Allah utandırmasın hiçbirimizi nazarlara gelmeyelim :tahtaya vuran simili:

bi de kullandığım doğum kontrol hapının yan etkilerini görmeye başladım galiba:bbo: tuhaf hissedeyom kendimi günnük..

neyse ilk gün bu kadar gevezelik yeterkaydirigubbakcemile3 yarın görüşürük öptümopuyorumnanaktan

Sevgili Günnük
Bugün Kandill edilen duaların kabul olduğu bigün
İnş. benim duamda kabul olur.
Artık nefes almak bile bana zor geliyo
Gerçekleri kabullenmek istemiyorum bazen
Herşeyi içimde yaşamaktan içimde bastırmaktan sıkıldım artık dışarı haykırmak istiyorummm
Tek doğdum şu anda da tekim yalnızım
Şu an 20 yaşındayım yaptığım hiç iyi birşey yok......
Tüm hayatımda güvenebileceğim 1 kişi var diyordum oda yalan oldu....Abla seni asla affetmeyeceğimmmmmmmm:umursamaz:
Hep yapıcı oldum herkese karşı kimseyi kırmayım üzmeyim ama hep kırılan üzülen ben oldum.mafoldumbenmafoldumben
Daha dün aynısını yaptı.Yine alttan aldım.Ama bu sefer
asla
Tek isteğim babama bir an önce kavuşmak.Allahım ne olurr :Saruboceq:

merhaba bizim günlük,

öncelikle herkesin kandili mubarek olsun diyorum ve devam ediyorum..

ben cok mutluyum cok sükür allahima.. kizmi yanimda, büyüyor.. babamiz da bizimle..
bugün beraat kandili insallah tüm dualarimiz kabul olur..

aslinda anlatacak cok sey varda ne vakit harcamaya ne seni üzmeye degmez.. herkes allahindan bulsun diyorum ve eminimki yüce tanrim herkese hak ettigini veriyor..

Çok üzgünüm günlük senağlama
ben çok ilgi bekliyorum sevgilimden ama o farkında bile değil. Zaten tek iletişimimiz telefondu eskiye göre telde konuşmalar da azaldı ve bi soğukluk var bugünlerde aramızda. Acaba ben adet dönemimde olduğum için mi öyle geliyo günlük bişeyler söyle bana kafayı yiycem yoksa :gitme::gitme:

Çok canım sıkılıyor bıktım artık hayat senden bır an Önce kurtulmak ıstıyorum yıne depresyona gırıyorum sanırım bunalıyorum nefes alamaıyorum sebepmı sebep yok sadece ıÇımden Öyle gelıyor sıkıldım sıkıldım sıkıldım......

günnüş!!!

sana bugun geçmişle ilgili şeyler anlatacaktım ama nese başka bi gün tamammı

şimdi çok sıcak......

bugun herkesin duası hayırlısıyla kabul olsun inşş....

Allah yar ve yardımcımız olsun....

Herkeslerin kandili mübarek olsunnn a.s.

Bi coşkuluyum yaa, her işte ama :1ninca:
Abdest alıp namaz kılarken, ellerimi yıkayıp yemeğe otururken, ne biliyim işte her hareketimde bi coşku var kaydirigubbakcemile3

Bu hiçbişeyi takmama halleri bana baya yakıştı be günlük! :smiley-cool:
Ohh keyfime bakıyorum :nazar::nazar:

Bu gecede 100 rekatlık namaz var hihoyyyt
Tavsiye ederim (Bu namazı kılan herkese Rasulullahın müjdelediği haber şu şekilde; bu 100 rekatlık namaz kılan kişiye 100 melek gönderiliyo bu meleklerden 30'u ona cenneti müjdeler, 30'u dünya âfâtını ondan def' eder, 30'u cehennem azabından korur, 10'uda o kimseyi şeytanın tuzaklarından muhâfaza eder) hihoyyyt

Ayrıca akşam ezanı ile yatsı ezanı arasındada 3 Yasin okumak çok iyidir bu gecede :kedi:

Allahımmm sen günahlarımızı affet Yarabbimm :asigim:

sevdili dünlük. budün annemle onun is yerine deldik. bulayıda o sayede tanıdım. annem habile şakkır şakkır biseyler yazıyodu. bende melak ettim anneciğim benim yelimede yaz biseyde sitenin en düccük kullanıcısı olayım dedim. annemde benim için bu dünlüğü açtı.
budün dedğim gibi annemin is yerindeyiz. annem izne ayrılmadan önce bilaz çalısması gerekiyomus. mecbulen benide detirdi. etrafı inceledim bilaz. docaman bi bina. bi kaç değisik tipte insan bay. anneme değilde babama benziyoylay. annem çok dızıyo onlaya. ne diye getiriyolar beni buraya birezcık idare etseler olmaz mı . küçücük çocukla rezil oluyom, diyo. ama onların pek taktığı yok. kendi aralarında konusuyolar. anneciğim üzülme benim teyfim yelinde. ye güzel değişik yerley tanıyom işte afkum genişler. diğer bebeklere göre daha kültrlü olurum. bu dünlük bu kaday sonya gene gölüsürüz. byyyyy

günnük gene ben bugun ıkıncı gelışım sabah pek bısı yazmamıstım gercı
canım sıkkındı ıkı cumlecık yazıp cıkmıstım :sinifsinif:
canım cok sıkılıyor be gunluk
ders calısmam lazım calısamıyorum hıc calısma ıstegı yk
kıtabı elıme elıme alıyorum ve sadece bakıyorummm :bbo:
çok çalışmam lazım en azından işimde daha ıyı bı yerlere glmek ıcın calısmalıyım
bulundugum konum yeterlı degıl daha ıyısı varken neden olmasın sositososito
gunnuk egıtımımız var bılıomusun bayramdan snraymıs gercı egıtım degıl bulundugumuz
daıre baskanlıgındakı butun bırımler kaynasmak ıcın bankanın sosyal tesıslerıne gıdıcez 2 gunlugune...
gecen sene buraya terfı etmeden once dıger bolumumlede gıdıcektık ama olmamıs son anda
ıptal olmustu... bukesınlıkle ıptal olmıycakmıs ama olsun genede umıtlenmıorum gıdersek suprız olsun..
uff gunluk ne yazıyım sana bılmıorum kı bugun kımseyle konusmadım dogru duzgun cok ısım vardı onları hallettım ve suan konusmaya ıhtıyacım var ama gel gorkı ıcımı dokucek dogru duzgun kafa bırılerı yk yanımda :çok üzgünüm:
gunnuk gecen hafta ne kadar mutluydum dımı hatırlıomusun?
daha dogrusu cok umutluydum mınıkım vardı bıde ama artık yk :çok üzgünüm:
1 haftada ne cok alısmısım ona.. herkese yk ıstemıorum desemde bende baya bya yer etmıs ya :çok üzgünüm:
bugun tlf hıc calmadı halbukı dun acmıycagımı bıle bıle ne cok aramıstı en sonunda dayanamayıp farklı bı numaradan arayıp son bı kez konusmustuk... nıye boyle be gunluk neden tam anlamıyla ıcıme sınen bıseyı yasayamıyorum.. cok uzun zaman oldu... ozledım eskı gunlerımı :çok üzgünüm:
neyse gunnuk bu satırlar bolee devam eder gıder elle tutulur bısı yk bugun canımda sıkkın senınde canını daha fazla sıkmıyım...:a015:

Yoruldum...Çok yoruldum... ne oturup dinlenmeye ne de yürüyüp devam etmeye mecalim var... Ne yapıcağımı bilmeden boş boş bakıyorum hayata.

günlük iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilemedim :gitme:
arkadaşım geldi aylardır laf dinletemediğim arkadaşım
doktora gidecekmiş parası yokmuş kredi kartları da full dolu
yanımda da inan kuruş nakit param yok:1no2:
veremedim kıza , kredi kartımı da verecek değildim diye düşünüyorum
sevgilisi var milyarlar borç içinde bıraktı hala ayrılmadılar sürünüyo 10 tl ye ihtiyacım var gel buluşşalım ver parayı diyo
yok gelemiyo işi varmış :mymeka:
bu mu sevgi ya hala ne bekliyosun diyemedim
çok sinirlendim çok :a015:

bitti artık tamamen herşey bitti mafoldumben
aşk diye bişey yok artık hayatımda :a015:
sevdiğim adam yok, aşk yok, hiçbişey yok artık hayatımda senağlama
bomboş hissediyorum şu an kendimi günlüğüm herşeyden nefret ediyorum mafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
X