Kadınlar Kulübü Günlük

günnük mafoldumben

tatil yaramadı mı bana ne :bbo: bu hafta habire terslik yasadım ya
kardeşimden yüklü bi para almıştım artist gibi cüzdanıma koydum halbuki hemen hesabıma gecirmem gerekiyodu
eve giderken meyve alim dedim cüzdan yok :1shok:
sehır dısından gelen dayım ve kuzenler bize gelicek gerildimkeyfimi bozmiyim işyerinde unuttum belki dedim laelaelaelaelae
neyse dayımları aldım bize getirdim çok özlemişim onları :asigim:
balkonda takıldık eşim geç gelicekti eşimi de beklediler kuzenimin kuzeni de bizim oraya tasındı
acaip sevindirik oldum :ecrin_bebek:
bi komsum var artık :lepi:
ha bu arada eve girerken apartmandan birini gördüm :1closedeyes: o da hiç görmek istemediğim biri gamyoncuiremsu
basını önüne eğmiş oturuyordu (bakamassın tabi bana :mymeka: fazla yüzsüzlük olurdu )
dayımlarda arkamdan geldi selamlaşma olmadı
hem nerden bilsin dayım onun bizim taraftan olduğunu kaydirigubbakcemile3
he bide dün toplantıda istediğimi duyamadım mafoldumben çok çalışmam lazım çok benneyaptımki

hayırlı cumalar öperim herkesleri :ecrin_bebek:

selam günnük naber....naniknanik

ya ben dengesizim heralde yaaaa....

sabah sabah herifi niye haşladımki......:a015:

adam aradı beni saat 9da dediki yataktan kalkabildinmi geç kaldınmı ?:sm_confused:

benden sonra çıkıyoya evden zabah zabah:tomato:

e bende hamileyimya uyanamam diye merak etmiş....:asigim:

bende sen hersabah böle aricanmı nooldu ilk defamı gidiyom işe diye haşladım sebepsiz....:uhm:

şimdi küstü bana küsek herif nolcek....klava:

öffffff şimdi işin yoksa bide gönül al.....:1no2:

ya almasam küs kalsak? :umursamaz:

şu an hiç havamda değilimde.......:umursamaz:

ayyy yaşasın son 1 haftam işyerinde......haftaya bugün işyerimdeki son günümü yaşıycam...resmen gün sayıyorum askerlik gibi... ama geçmek bilmiyor.....hayatımda hiç bir şeyden bu kadar bıkmamıştım....zaman çabuk geçsin ve hiçbir pürüzle karşılaşmadan ayrılayım şurdan inşallah....:Saruboceq:

of günlük çok sıkıldım
yarın izne ayrılıyorum..izmir işi iyice inada bindi..
gitmicem işte onnların istedikleri yere banane...
sevmiyorum kardeşim,o muhabbetleri sevmiyorum istemiyorum zorla mı
ama öfkeli dilenci eli boş dönermiş diye bir laf var ya
şimdi işi inada binerse bu sıcaklarda evde pineklicem galiba...
pöööffffffffffffffff.................belim de çok ağrıyor zatwn bugun pembiş..
nazan öncel sever misin bilmiyorum ama
birde benden sana şu şarkı gelsin..
içim boş odalar boş boşlukta yürüyorum
boğuşuyorum kendimle bir batıp bir çıkıyorum
beni başka biri keser mi kesmez
bu da bir gün biter mi bitmez,yabancı yataklarda
uyumaya mı alışayım,elimden geldiği kadar alışmaya mı çalışayım...

Günaydınn günlüğümm....
Ya bende şöylee evime gidince bi dinlenmek ayağımı uzatmak istiyorum yaa.....
Bu hafta full doluydukk....Çok şükür insan sevdiği yere gidermiştee ....
Çalışınca bazen zor geliyor..
Hele akşam var yaa zor durdum yanlarında uykum var bi taraftan duş almam lazım zaten sıcakk....
Bu akşam için meraklanıyorumm bakimm neler olacikk:))))
Evde işlerim bir sürü hepsiiii beni bekler...Sepet çamaşır dolu ...Ütülerin yığınla oldu yine bu hafta hallederim diyodumm olmadı yarında çalışıcam büyük ihtimalle .....
Öyle işte günlükçümm....
Herkesee hayırlı cumalar olsun inş....

mrb günlüğümmm

bugün bi tuhafım tarifi yok halimin havada kapalı sanırım o etkiledi beni
gel-git li duygulardayım ayyyy cok duygusalımmmm yaaaaaaaaaaa
oğluşumuda cokk özledimmmmm bitmez bu mesai daha..:sinifsinif:

gunaydın gunluk bak bugun erkencıyım daha kahvaltı yapmadım zaten ılk defa bole erken uyandım..hemen actım pc yı...
herkeze hayırlı cumalar dılıyorum allah dualarımızı kabul etsın

Günlüğüm kabus bitti, kısa sürdü çok şükür. Ama bu rüya sürer mi bilmiyorum, tanımıyorum, güvenemiyorum ama bi yandan da çok güveniyorum. Aslına bakarsan benim bazı gıcık huylarımı törpüleyebileceğini düşünüyorum kaydirigubbakcemile3

Hayırlısını ver rabbim :Saruboceq:

sevgili günlük
sabah çok güzel uyandım inşallah gördüğüm rüya gibi güzel olur herşey:asigim:
kahvaltımı yaptım ohh bugün erken kalktığımdan daha iyi hissediyorum kendimi
belki öğleden sonra arkadaşıma giderim
akşam ne yemek yapcam bir fikir versen fisfisfis
neyse ben kaçar
herkese hayırlı cumalar Şeniz
ALLAHım herkesin gönlüne göre en hayırlısını nasip etsin inşallah
Şeniz

miriba bizim günlüüük...

ben cok fena pis acaiiiiiipppp uykusuzum.kafamçokkarıştı
Ama sor bakim niye :jeyyar:
dün benim oduncuk kocam hatasini anlayip coooooooooook güzel bir sekilde telafi etti..
ah ah delü kocam..

dün beni yumsatmak icin bide soruyor " sen bensiz olabilirmisin :kedi:" diye..bende "hayir dedim ( salak kafa hee desene :mymeka: )

oda bende sensiz olamam asla dedi ve öptüüü :asigim:

ayy gerisi +18 lik sanirim :roflol:

hadi günlük bi ara ugrarim yine

günnüş!!!
ya ne zaman bende normal bi hayat yaşayacagım...........
bıktım artık geceleri mecburiyetten uyumaktan resmen sızıyorum.......
ne zaman yorgun olucam ne zaman uykum geldi deyip yatacam,
ne zaman sabahları saat kurup uyanıp bi amaç için evden çıkıp gidecem,
hııı ne zaman günnüş artık dayanamıyorum ben bu salakça geçen boş zamana... acıyorum kendime........
:a015:

Son düzenleme:
Deliler gibi ağlayarak uyandım güllük. Sabah 8 gibiydi uyandım rüyadan ama ağlamaktan yastığım sırılsıklamdı. Rüyamda O'nun bir arkadaşıyla konuştum O'nun hakkında. Beni onlar hep beraber bir yere giderken görmüş O ve beni de çağırmak istemiş ama yanlış anlamamdan çekinmiş. Benim doğum günümü kutlamak amacıyla adını hatırlayamadım bir namaz kılalım diye düşündüğünü söyledi bana. Sonra Zeynep'i anlattı bana. Ağladım ağladım ağladım... Beni hiç mi sevmiyor diye sordum arkadaşına. Sever belki ileride dedi. Ben ağlarken üzüldü adam da beni teselli etmeye çalıştı hep.

Şaka gibi değil mi? Bayadır rüyamda O'nu görmemiştim rüyamda silueti geçti sanki gözümün önünden.. Yuh kokusu burnuma geldi şu anda.. Hak bu mu değil mi hak'kı aramalı mıyım aramamalı mıyım bu işte bilemiyorum hiç...

:jeyyar:ahh günlük çok gerginim bu hafta taşınma arefesindeyim ama ne yazıkki boyacı denen adam bir türlü evin badanasını biteremedi birde rahat bi kocaya sahibim deyme gitsin adam hiç bir şeyi tasa etmez olacağına bırakır daha üstüne üstük bu hafta sonu taşıcam doğalgazım açılmadı kafayı yemek üzereyimmafoldumben

Meraba günlük.
Şu an tatil hazırlıkları yapıyorum şakkıdı kendime küçük bir valiz hazırlıyorum sonra kuaföre gidicem :jeyyar: dün gece 5 e kadar msn de malum şahısla konuştuk. Sonra çok komik bişey oldu. Ben ona bi kız arkadaşımdan bahsettim sonra 'yarın görüşeceğiz' dedim. O da 'kaza bela gelmezse görüşürüz, ne yapalım yarın?' falan dedi. Ben de :1shok: oldum ama bozuntuya vermedim kaydirigubbakcemile3 bilmem falan dedim. Şimdi msn de ama bişey yazmadı. Ben de tatil hazırlıklarına devam ediyim bari kafamçokkarıştı

Son düzenleme:
içim sıkılıyo günlük..
boguluyorum
dayanamıyorum hayata
ağlamak istiyorum..
ama ağlarsam ne farketcek
tek isteğim şu mübarek günde dualarım kabul olsun..

günlük... nişanlımla evlilik arafesinde sürekli tartışıyoruz.. çok kırıyoruz birbirimizi.. o kadar çok incitiyoruz ki birbirimizi son noktaya geliyor ama orada tıkanıp kalıyoruz..:1no2: hadi bitsin herşey diyoruz.. 5 yıllık emeğimiz.. sevgimiz aşkımız bi inat uğruna bitiversin diyoruz da.. içimizden diil ağız söylüyor ama kalp ağlıyor ( hırçınım hemde çok bu günlerde.. geçsin artık sayılı bu günler.. geçsin bitsin... yoksa ben tükenicem....

merhaba günlükcüm.
dün kontrolumuz vardı.cok şükür sarılık degerimiz iyice düşmüş.
doktorumuz sarılık artık gecti dedi.
Şükürler olsun ALLAH ıma.:Saruboceq:
bebegim dogdugu günden beri sürekli doktora gitti.Ama bunada şükür.simdi mışıl mışıl uyuyor kuzum.opuyorumnanaktan
ona bakmaya doyamıyorum.mis kokulumanneinin kuzusu.:asigim:

peki ben nasılmıyım?:çok üzgünüm:cok yalnızım günlük cok.mafoldumben
lohusa dönemi depresyonu dedıklerı bu olsa gerek.
ilgi beklıyorum sürekli eşimden ama o hic birseyi anlamıyor,görmezden geliyor.
kuruyorum günlük..suya hasret toprak gibiyim..mafoldumben

:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…