Kadınlar Kulübü Günlük

selam günnük....cokacimcoook

yakında şipşişko çipçirkin hamile bi kadın görürsen buralarda işte o benim....mafoldumben

karnım hiç doymuyo.....:umursamaz:

bebğim hiç doymuyo babası gibi obur olcak galiba........fisfisfis

günnük çok yorgunum
dün saat 11 den akşamın 7 sine kadar viaportu gezdim
inanırmısın mağazaları bitiremedik -tatlicadiarzu-
inanılmaz yorgunum halen ayaklarım ağrıyo mafoldumben

Yaşlanmışım nefes nefese kaldım allahıma ...neden mi şu sarkmış bacaklarım için bi egzersiz yaptım toplasan 2 dka sürmezz kalbime incekti uhhh çok yoruldummmm çooookk... hemen kendime gelmem lazım benim gibi eski bi sporcunun bu halde olması ne kadar ayıpp...Valla ayıp bana:) burdan sonra hemen ben zayıflayanların yada incelmeye çalışanların bölümüne geçeyim:) Gerçi ben kilo vermek istemiyorum zaten 46 kiloyum daha verirsem anam ne olurum ben :S sadece üst bacak ve popom sıkılaşsın yeter bana şimdi bugün hemen egzersizlere başlıcamm. Aşkımda bugün işte yapıcak bişi yok ondan ne yapayım egzersiz yapayım hoş yazın yarısı bitti ama olsun:):)

gunluk bugun sulu gozum ben ya..
sabah yatagımı duzeltrken radyoyu actım genelde muzık acmıyorum pc deyken ca nım ısterse hareketlı sıbel can falan dınlıyorum yada face de vıdeolara bakarım ..
neyse actım radyoyu karsımda bu sarkı.....

Bütün kapilari açilacak
Gönlümün bu gece
Hayat film gibi akip gider
Gözlerimin önünde
Yaşadiiim aşklarin en güzeli sendin
Devlerin aşki gibi
Büyüktü bizim aşkimiz
Unutamadim seni
Avutamadim bu kalbi

otrdum agladım engel olamadım kendıme...bıyandanda annemler gormesın dıye mucade evrdım...
buara sıkın canım kardesımın hasatlıgı benım belımın rahatsızlıgı .gelen gıdenın yogunlugu sureklı evde olmama ve onu gormem benı yordu galıba gunluk...
fılm serıdı gıbı gectı onumden bazı seyelr...sankı gelınlıgımle nıkah masasında kalmıs gıbı hıssettım kendımı...canım yandı bıseler saplandı o anda...hala dokunan olsa aglıocam sankı...
aslında alıstım hep dıyorum bunu ama bazen noluyosa oluyo...onun ıcınde degıl belkı bu uuzntummm sımdı kım okusa burayı degmez dıcek bılıyorum ona degmıyo...belkıde kendım ıcın belkı yasadıgım guzel temız askım ıcın uuzntum..belkı bolesını yasayamam dıye..bılmıyorum ıste....bugunde boleyım ıste.....

bu yurek ılk defa bugun kırılmıyor....ben unuttum desemde yerın hala dolmuyor

geliolar bana yaa vala geliolar :umursamaz:
zaten bu evde yaşayıpta normal kalmak pek mümkün değil.. mafoldumben
anneme üzülüyorum anlıyorum haklı..haketmediği şeyleri yaşıo :sinifsinif:
ama bizde yorulduk artık
her dediğimize bi kulp takıo her şeye alınıo
yoruldum..
dünden beri 3 film izledm
üçüde güzeldi..
kültürüm artsın biraz kaydirigubbakcemile3
başka..
başka bişey yok ev tv bilgisayar üçlüsü işte..
pazartesi hem rejime hem spora başlicam kaydirigubbakcemile
sevgilim bana cok zayıflamıssın dedikçe dahada zayıflayasım gelio sositososito kaydirigubbakcemile3
bi de arada yapabilirsem pilates yapcam kaydirigubbakcemile2

asipgrensesimii cok öptüğümü söyle Şeniz
hoşçakal günnüğüm opuyorumnanaktan

merhaba leyn bizim günlük -tatlicadiarzu-

..baktim bizim tüm KK sana biseyler anlatiyor bende anlatayim bari.. :1ninca:

su siralar benimde moralim bozuk,etrafimda kim varsa onlarinda morali bozuk,

herkes hergün baska dertlerle ugrasiyor, Allahim hepimize yardim etsin.

Senin daha haberin yok,benim herif 2 gün önce kalbimi kirdi,patavatsizlik yapti sohbet esnasinda.. önce sucunu bastirmaya calisti, ertesi gün özür diledi ve bir özürle onu affetmemi bekledi

cok bekler :dilcikar:
bögün bizim prenseslerle KK Kliselerinde sohbet ederken mail atmis,ormantik biseyler yazmis.. etkilenmedim degil :kedi: ama yinede kalbimin acisi agir basiyor
su an kendisi calisiyo yani evde yok bende gönlümce müzik acip oynuyor,kk ya takiliyor agliyor ve gülüyorum. Allahtan minik kizim yanimda.. onun en ufak ses cikarmasi, yüzüme masumca bakmasi herseyi unutmami sagliyor.. iyiki varsin simayim :asigim: annen ölür senin icin ölür

ha demistim ya etrafimda herkesin morali bozuk diye, cok zor bir dava bekliyor beni ne halt yicemi bilmiyorum :sinifsinif:
Bosanma davasi,ve isin kötü yani erkegide kadinida taniyorum,aile dostumuz..
neyse Allah yardim eder.. hadi ilk kez yazmama ragmen cok yazdim..

yarin görüsürük insallah :enbuyukkk:

sabahtan beri evde oturup kaldım.. Hala pc başında oturup onun buluşalım demesini beklediğime inanamıyorum. Bi de dalga geçer gibi 'nette kal sana haber vericem' diyo bana. Hala onunla konuştuğum için kendime inanamıyorum mafoldumben Saat 9 oldu artık ben istemiyorum görüşmeyi. :umursamaz:

Bugün eski sevgilimde nispetlerin en güzelini yaptı. Helal olsun valla. Nickine sevgilisinin adını yazmış beraber fotolarını falan koymuş. Ama bilmiyo ki benim de bir sevgilim var. Yapayalnız kaldığımı düşünüyodur eminim. Ama bilmesin böylesi daha iyi. Öğrenince yüzündeki ifadeyi görmek isterim kaydirigubbakcemile5

benim sevgilim her şeyin en iyisini hak eden mükemmel bir insan. Ama sanırım ben onu hak etmiyorum :gitme:

hayatıma yön vermek için tatile gidip gelmeyi düşünüyorum. Tatilde telefonumu da kapatıcam.. Oh.. Sonra hayatımla ilgili en iyi kararı vereceğime inanıyorum.

geliyolar dedim ya ..
vala geliolar banaa..
fotograf makinem ve uyuz kuzenim geldi aklıma
ya insan bi kere arar sorar noldu diye..
ne kdr duyarsız insanlar
duyarsız insanlardan nefret ediyorum
kredi kartımın ödemesi yaklaşıo
yatırsam faize kescekler yatırmasam yatırınca kescekler
ay vala bıktım...

Korkuyorum hem de çok korkuyorum. Mutlu olmaktan korkuyorum davranışları karşısında.. Sevmediğini bile bile çok iyi davranıyor olması hem O'na olan tüm insani duygularımı yüceltip arttırıyorken, bunun sonunda kendi kendime kırılmaktan korkuyorum.

Hala Zeynep'i sevip de bana nasıl böyle iyi davranabildiğini anlayamıyorum. Korkuyorum bana acıyor olmasından. Bu inanılmaz canımı yakacak öyle ise eğer... Hala arkadaşıyım, hala bana kitap tavsiye ediyor, benimle yaptıklarını paylaşıyor hala hala hala... Bildiği halde, bunları yapıyor olması beni korkutuyor, çok korkuyorum güllük.

Gün geçtikçe O'na merhametim artıyor, sevgim artıyor, kıyamamam artıyor. Kendime kötülük yapıyorum sanırım.. Ama O'nu görmeden yaşamayı da tasavvur edemiyorum. Bu durumun yakında zaruri olacak olması da beni mahvediyor. Şimdi arkadaşımken bile elimden tutuyor bana destek oluyor gibi hissediyorum. Bırakıp gittiğinde daldan düşmüş gibi olacağım. O zaman yeşil ördek gibi dalacağım sanırım göllere. Tıpkı eşini kaybetmiş yeşil ördek gibi...

yeşil ördek gibi daldım göllere,
sen düşürdün beni dilden dillere,
başım alip gidem gurbet ellere,
ne sen beni unut, ne de ben seni.

gel seninle ahd-ü peyman edelim
baglanalim bir karara varalim
söyledigin sözde hemen duralim
ne sen beni unut ne de ben seni

sevdiğim cemalim, güneşim mahim,
seni seven aşık ceker ezvahin,
getir el basayım, kelamullahin,
ne sen beni unut, ne de ben seni.

günlüğüm ;
çok stresliyim sıkıldım ya.
Herkesin gönlünü etmekten bıktım.Mutluluk herkesin gönlünü etmekle mi oluyor.
Bir tek ikimiz mutlu olsak da herkes bundan mutlu olsa olmuyor mu?
En yakının bile seni anlamıyor en çok da bu koyuyor.,
Uzun zamandır ağlamıyordum ama son 4 gündür ağlıyorum günlük bazen bir iki damla bazen hüngür hüngür mendilleri ıslatıp çöp haline getirene kadar ağlıyorum.
Aklıma geldiçe gözlerim de doluyor.
Ben neyi hakediyorum anlamıyorum.LAyık görülen şeyler farklı gibime geliyor sanki...

nısana gıdıp geldım gunluk....
aksam ustu saclarımı sradım ynı masa aldım daha tam yapamıyorum sanırım ama alıscam elbet...
eglencelı degıldı nısan...ıkısı bızım buralı kızda erekkte...bu yaz ıkıncı bole kız erkek aynı yerden nısan oldu...cocuklar kızları kapıyolar:))yemeklı nısan oldu arada ılahı arada turk sanat muzgı okudu ne alaka bılmem yanı...neyse herkezın keyfı bılırf...buaksam ıgnem cok canımı yaktı gunlukcum....bırden uyusuyo kalcam dakıkalarca yanıyo ya off.3tane vuruldum vurulmasammı dıyorum kalan 3ü.bılmıyorum valla belımde ıyı allaha sukur...yarın ola hayr ola gunluk babay

Dün canin herseyinken, bugün o insanla nefes aldigimiz ayni ortamda birden iki yabanciya dönüsmenin acisi tarifsiz,anlatilmaz günlük..
Göz görmese gönül katlanir derler..
Belki de dogru..

slm günlüküm;
çaktırmıyorum ama canım sıkkın.
akşam üzeri bir kapkaççı korkusu yaşadı annem günlüğüm. Allaha emanet artık, hiçbir yerde rahat yok insana.
bu baş belalarına fırsat tanıyanlar da en az onlar kadar suçlu, günahlarına ortak günlük. adamlar 3-5 gün içerde kaldıklarında, sadece o günlerin hasılatından yoksun kalıyorlar. bu pisliklerin yüzünden büyükşehirde yaşamaktan korkar oldum. evde uyurken korku, dışarı çıkınca korku :1no2:

iyi geceler günlük..
eve yeni geldim sayılır..
keyifsizim sanki biraz..
erkek arkadaşım aradı gündüz, bir saat de olsa göreyim diye.
tunalıya indim.
acayip sarıldı bana, ben de sarıldım kokladım.
bu anneannesinin ölüm olayında bana cok ihtiyacı oldu sanırım.
onun kafasını dağıtmak için her şeyi yaptım.
hatta gs maçına gittik birlikte.
ama dönüşte biraz keyifsizdi.
kendime algılamamaya çalışıyorum
benle ilgisi olmasın keyifsizliğinin.
biterse başlamaz tekrar çünkü.

slm günlük,
bugün temizlik yaptım az biraz yorgunluk var üstümde..uff akşam yemeğini de nasıl fazla kaçırdıysam hala daha midem patlıcak gerginlikte.. ama napayım yaa babam gelirken dayanamayacagım bişey getirmiş karnım tok olmasına rağmen oturdum afiyetle yedim cokacimcoook neyse işte erimeye çalışırken şişiyorum galiba-tatlicadiarzu-
bugün annişimle tartıştık biraz aslında çok kırıldım :dilcikar: içimden unuttum gitti ama dışardan çaktırmıyorum:1closedeyes: az cadı değilim zannımca
uyh neyse hadi ben kaçayım artık uyumasam da yatarım yayıla yayılasırnaşık şey
iyi geceler Şeniz

Selam günnüküüm;
3 gündür yazamıyorum sana.. daha doğrusu canım istemiyor..
iki gündür herşey yoluna girdi ağlamalarım üzülmelerim düşünmelerim azda olsa azaldı derken... bugün daha çok üzüldüm.. 2 gündür geziyoduk ablamla çarşı pazar.. kendimi motive etmek için ihtiyacım olan alısverişleri sonunda gerçekleştirdim hemde stresimi atmıs oldum..
Ev boyanıyo o yüzden evde pek durmuyoruz sabahları yengeme gittik çarşaf böreği yaptık..zemuszemus çok güzel oldu valla 3 tepsilik hamur yoğurmusum a.s bir tepsi börek yedik:smiley-cool: ama çok güzeldi..
Artık telefon kullanmadıgım için (yani bir süreliğine) kuzenimin telinden arkadaslarıma msj attım.. ama elimdeyken mesaj geldi bi baktım.........
O mesaj atmıs ellerim zangır zangır titredi onun f... orda oldugunu biliyorum söyle telini açsın sonra kapatsın demiş... bende "yok burda." yazdım ama çıkarken gördü eniştemlerle eve gidiyoduk arabayla geçerken yol vermedi ve çok yavaş sürüyodu anladım:çok üzgünüm: inmek istedim yüzünü görüp üzülmek aynı şeyleri yasamak istemedim..... bakmadım zaten....
Halim okadar kötüydü ki anlatamam.... sanki ben ben değildim...
akşam kardeşimle konusmus.. çok özledim telini açsın bir kere sesini duyayım demiş... ağlamıs çok..
ÇOK ÜZÜLDÜMM GÜNNÜKÜM... BİRBİRİMİZİ YIPRATMAK İSTEMİYORUM.. GERÇEKTEN İSTEMİYORUM ÜZÜLMESİNİ... DAYANAMIYORUM ONUN ÜZÜLMESİNE.. senağlama SEVMEK İSTEMİYORUM SENİ.. AMA YAPAMIYORUM.. NNOLURR DAHA FAZLA ZORLAŞTIRMASAN NOLURRRR....... AMA BANA GEÇEN SENEKİ ACININ DAHA BETERİNİ YASATTIGIN İÇİN NE YÜZÜNÜ GÖRMEK NE SESİNİ DUYMAK NE YANINA GELİP SENİ GÖRMEK İSTİYORUM..... ÇOK ÜZÜLÜYORUM AMA İSTEMİYORUM....
RABBBBBBBBBİMMMMM BANA YARDIM ET..... BANA TEMİZ Bİ KAPI AÇÇÇ.... NOLUR YALVARIRIM....

Yarın doktora gidicem günnüküm.. çok kötü olucam gittikçe.. halime çok üzülüyorum:çok üzgünüm:

senağlama

gunluk resmen yarali ceylana dondum
bilegim cikti ya..
okula haftada bir gun gidiyorum ve her hafta bilegim cikmis bi halde eve geri donuyorum.
zannimca anlamadigim seyler yapiyorum bilegime..
babam bileklik alcakmis bana kararli artik o bile bikti..
bir de kulagimin dibinde bir agri var ki sorma gunluk.
kabakulak da gecirmedim ben ha.. her agridiginda ya kabakulaksa diye icimden geciriyorum.
bu da doktorluk oldu ya neyse heryerimiz curuk zaten
20lik dis belasini da atlatamadim hala zaten. cektirmem lazim ama cok korkuyorum ya.. acita acita dislerimi yamulta yamulta cikiyo valla..
kac yil oldu zaten cekiyorm halen.
yarali ceylan lafi az demi gunlugum bildigin olmusum aglayanim yok benim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…