Kadınlar Kulübü Günlük

Kim demişş çocukla tatile çıkılmaz diee:)

töbee yalan
kuzuların kuzusu gezgiç annesiyle birlikte 21 gün o ülke senin bu şehir benim gezdi durduuu:)
ülke dediysem sadece kıbrısa gittik,
babamız sınavı yüzünden bizimle gelmedi kıbrısa
9 gün 3 kız kardeş,çocukları enişteme bırakarak kıbrısın altını üstüne getirdik,
kumarhaneye bile gittik ve ben hayatımda hiç bu kadar eğlenmemiştim
tabi bizimkisi ufak çaplı eğlence amaçlıydı
ama anladım ki kumar ciddi bir tutku
allah kimseyi o illete bulaştırmasın
Yaprakcmı eskiler tanırlar onu göreceğim diye çok heyecanlıydım ama bende telefonları değiştiği ve eniştemin evi bulamaması yüzünden onu göremeden geldim,
ama mağosa pazarında tanıştığım bir satıcı bayan aynı yaprağa benziyordu kendimce onunla avundum geldim,
kıbrıstan Antalyaya indik,baba oğulun bir kavuşması vardı cidden görülmeye değer,
nasıl özlemişler birbirlerini,allah kimseyi anasından babasından ayırmasın,
Antalyadan babanneleride alıp Bodruma geçtik
5 gün güzel herşey dahil güzel bir otelde kaldık,
o kadar yeme içmeye oğluşun peşinde koşmaktan hiç kilo almadan döndüm:)
bodrumda denize giremedik deniz buz gibiydi,
kıbrısın sıcak denizinden sonra hiç ii gelmedi havuzla idare ettim,kuzuyu doktoru sakın havuza sokmayın dediği için o ondanda mahrum kaldı
ordan Ispartaya babamızın kuzeninin müzük yaptığı cafe bara gittik,
çok güzel gitar çalıyor kuzen,
benimle de dalgasını geçti,abla gitarcı lazım gel çal arkamda die,
doğum sebebiyle yarım kalan gitar eğitimime en kısa zamanda başlicam ama ne zamannnnnn
ordan bileciğe amcamıza gittik
ordan sapancaya arkadaşımıza
ordan da istanbula evcezimizee
velhasıl yedik 3 haftalık izni bitirdikkk
şimdide ağustosu bekliyoruz teyzemiz gelicek onlarla edirne tarafına gidicezz,
oğluşuma teşekkür edeiyorum tatil boyunca beni hiç üzmediği için
uykumuz düzene girdi,hatta kilo bile aldık
minik aslanım artık kocaman adam oldu 15 aylık:)

günlükcüüüm ...iyisin demi ; iyisin iyisin ... öyle gördüm seni...

beni sorarsan ehh işte... yani biraz kayıp gibiyim şu aralar hayatta... dışarı çıkasım yok ; çalışasım yok; gece uykuya dalmadan hiçbir şey düşünmek istemiyor ; hayal bile kurmak istemiyorum artık... aslında hayattan keyif alasım yok... zaruri şeyleri yerine getiriyorum o kadar...

sadece sevdiğim insanların mutlu haberlerine çok seviniyorum o kadar... benim kendim için mutlu olabileceğim birşeyler niye yok ; ya da niye ben çabalamıyorum; bilmiyorum...

belki de ailemimin sorumluluğunu çok üzerimde hissetmemden... rahat edemiyorum... kendimi keyiflendirecek şeyler yaparsam suçluluk duyacakmışım gibi... ne garip demi ama sonuçta evde suratsız dolanan da benim... aman yaaa...

Günnük Abim yani kuzenim ameliyatta şu anda çok stresliyim :gitme:kafayı dağıtmaya yer arıyorum ne olur iyi geçsin ameliyatı ne olur :Saruboceq:
Onu bu hale getirenide Allaha havale ediyorum Rabbim tez zamanda versin cezasını

Gunlugumm
Ben geldim bennnnn ! ! !
Super bir tatildi yaaa.. Harikaydi anlatamam yani
3 hafta boyunca doya doya gezdik yedik içtik, super bir ulkeydi çok begendim otelimiz çok guzeldi, o kadar sicakti ki kap kara olduk geldik...ailem gorunce sok oldular anaaaa ben bu kadar kararirmiydim zemuszemus
bu tatil bize çok yaradi...esim resmen sirtinda tasidi beni...sanki 3 sene evvel ki flort donemimizi yasiyoruz...Allah bozmasin Yarabbim
Ilk defa çok mutluyum !

Burayi çok ozledim, arkadaslarimi, sohbetleri, bu siteyi, herseyi !!
Sukur kavusturana !!

Ise basladik tekrar
Babamin sagligi çok duzeldi çok sukur
Kardesim harika notlar aldi
Abimin kiz arkadasiyla gorustum tekrar, annemle gorusturdum, aradi sogukluklar bitti, buzlar eridi, sorunlari çozduk çok sukur yakinda dugunumuz olacak sanirim insallah !!
Esime asigim :kedi:

Iyiki bu tatili bize nasip ettin Rabbim
Sabret dedin sabrettim...Insallah bundan sonra sadece mutluluk olur bizler için

çoksuçluyumçoküzgünümçokkötüyümçokaptalımçoközlüyorumçokseviyorumçokçabalıyorumçokbekliyorumçokistiyorum

naber la günlük, ben geldimzemuszemus, çokda umrumdaydı deme yeminle bozuşuruz, bidaha aralamam kapağını:umursamaz:

Tatildeydim ya hani, çabucak bitti bu vicdansız tatil, şöyle 3-5 ay olsa naadar iyi olurdukaydirigubbakcemile3

Minik tırtıllarımla denize gittik, yüzdük, bir güzel güneşlendik. Minik tosunum yüzme öğrendi, bir eğlendi bir eğlendi sorma. Bide bana hava atıyor, "anneee bak sana yüzme öğretiyim" diye:CüvCüv: çok eğlendi bebelerim:ecrin_bebek:

Velhasili kelam, 10 gün dediğin su gibi akıp gitti.

Ha bu arada kayınvalidelerde bizle geldi, az kalsın onu söylemeyi unutuyordum sana. Ama son 3 gün görüştük kendileriylen, söyledimde hatta kayınvalideye, kusura bakmayın şekerim, sizinle denize filan gidemem, ayrı takılıcaz bikini filan giymemem kayınpederin yanında diye. Nolacak canım, giyersin filan dedi ama biz anadan öyle görmedik ki, hayatta giyememşakkıdı:dilcikar:

Hayden ben kaçıyorum şekerim, az temizlik yapiyim topiklerde fırsat bulabilirsem.:smiley-cool:

slm günnükümm
bugün azbiraz bademciğim ağrıyor, sanırsam klima çarptı
ilaç aldım oda uyku yaptı, öğlen gösslerimi kapatıp 10 dk kestirdim o bile çok iyi geldi, şincikde kahveyle kendime gelmeye çalışıyorum

izinden dönüşümün 3. günü bugün biraz ortalığa el attım ama benim canım gezmek istyorrrrr

Bu kez geldi mi dersin günlüğüm???

Ümitlenmek istemiyorum, ama korkuyorum yalnızlıktan...

Rabbim hakkımıza hayırlısını ver :Saruboceq:

uff günlükkkk ÇOK sıcakkkkkkkk
sıcaklar yoruyo beniii
dün gece kabus gördümmm okadar hastayımki rüyamda :çok üzgünüm:
göğüskısmımda hep sivilce dolmuşşşş okadar kötüki allahım diyorumm bende hiç olmasdı nie böle oldu:sm_confused:
günahmı ettim die düşündüm ama yooo namazlarımı kılıp yattım neden öle gördüm bilmiyorm
çok yorgundum belkide ondandırrr
günler geçmiyo tatil vakti gelmiyooo
işler çok youn nasıl bırakıp gidecem bilmiyorummm
şuan karnım çok aç yemek yemem lasım ama her dakka müşteri geliyoo
işte yine geldi başımda bekliyo bi sn dedim ben sana yazıyorumkaydirigubbakcemile3

Günnüükk ne zamandır gelemedim yanına:çok üzgünüm:
ei değilim çünkü,az kaldıı günnük zaman akıp gidiyor,
bisde eşimle bi çok ei bi çok kötüyüz
acaba diorum birbirimizdenmi çıkarıyoruz içimizdekileri,
canımız sıkkın olduğu için ne o bana,nede ben ona anlayışlı olamıyoruz
bunlar yetmiyormuş gibi bide kayınvalidem arayıp sinirlerimi bozuyorlmaz:
yok temizlik yapılcak ama oğlum gidiyo ramazan gelcek resmen onn derdine düşmüş,
kasap et derdinde,koyun can derdinde,
bende deddim tamam eşim gitsin hemen ertesi günü başlarız,
ağlayaa ağlayaa yaparım artık dedim:umursamaz:
odaa hemen gidip eltime bana böle demiş,
sanki ne diyebilirim tamam yapıcam amaa benim eşim gidio,
canım gidioo,nefesim gidio,
o ise sadece hayırlısı olsun dio,sonrada eşime seni çok düşünüyorum dio,
ne düşünmesi yaa herkes kendi halindee
benimle uğraşmasınlarda naparlarsa yapsınlar

selam günnük naber bu hafta başı sana gelemedim hafta sonumu anlatamadım...

annemlere gittik adapazarına hemde tatil ettik karasuda harika geçti...opuyorumnanaktan

cumartesi benim doğum günümdü ben çaktırmadım babamlar falan unutmuştu neyse eşimde unutmuş numarasıyaptı gıcık herif....mafoldumben

biz o gün pikinğe gittik süper geçti balıkesirden teyzemde gelmişti.....hihoyyyt

akşam eve gittik annem tutturdu hadi halanlara gidelim senlen diye anne dedim bugün çok yoruldum sonra gideriz yok 5 dkk. falan dedi gittik......:bbo:

eve bi geldik....:1shok:

annaaa eşim bana sürpriz hazırlamışşşşşş ....... :asigim:

tabi babamlar- abimler suç oratağı....:1ninca:

içeri girdim mumlar falan yanıyo ama benim acayip ç..m vardı dedim wcyw gidim öle söndürcem mumları iki saat bana güldüler.....kaydirigubbakcemile3

sonra geldim üfledim çok güzeldi herşey hediyeler falan...:kedi:

meğer bana komplo kurmuşlar....:mymeka:

ertesi günde denize gittik su muhteşemdi hiç gelmek istemedim istanbula ama maalesef kader.....:çok üzgünüm:

bronzlaştım iyice...:icecream:

bu yaz tatile gidemicem ama her haftasonu biyerlerdeyiz çok şükür bu günümüze.....:1hug:

Sevgili günnük
Şimdi hastaneden geldim.Kan verdim.Yarın sonuç belli olacak .Gerçi 3 ay öncede aynısı oldu.Kanda bişi çıkmıyo ultrasyona giriyorum bişi çıkmıyo anlamadım gitti.:umursamaz:
Kendimi çok yalnız hissediyorum.Annem ablam var sevgilim sağolsun hep yanımda destek oluyo ama ben babamı özledim.Kimseyi istemiyorum iştesenağlamasenağlamasenağlama

o kadar tanimisimki gorumcemi olani oldugu gibi anlatiyorum...

esimin bir yerden araba almasi gerekiyomus kizimi ablasina birakmami istedi yok dedim ben birakamam birakirsam o kizimi bagirtir aglatir dedim...yok dedi 1 saat birak ...kavga ettik ama aradi ve evdeyim getirsin demis..sinir...

neyse birakdim ablasina esimin yanina gidiyodumki esim aradi gec gel biraz dedi isim cikdi neyse iyi tamam bende ablana gidiyim kiza bakarim dedim...arabayi parkettim kizin sesi ta disari geliyodu dedigim gibi bagirtiyodu gercekden klava: sinir.... iceri gittim baktim atmis koltuga kiz agliyo icli icli insan bir alir kucagina dimi kucagima aldim nasil agliyo :çok üzgünüm: sonra uyutuyumda cikim dedim tam uyuyacak saat geldi hic degilse uyusa aglatamazdi kuzumu ...
icim elvermeyerek gittim ama birde bana sor nasil dondum eve anlatamam...geldim kapiya parkettimki yok yine ayni agliyo kuzum aldim mama yaptim susdu hicmi bakmadin sinir iki kizi nerene nasil buyuttun nasil icin elverdi aglamasina kucagina alir insan :mymeka:
sonra kuzum mayisdi nasil acikdiysa nefes almadan icdi melegim hemen eve geldik simdi rahat rahat uyuyo kuzum benimm....yaaaa iste boyle nasilda tanimisim dimi zaten aklima gelen basima geliyo benim...

selam günlük bugünde görüşemedik sevgilimle,çok özledim geçen hafta salı günü doğum günümde buluştuk.dün rahatsızdım malum aylık ziyaret kustum ondan buluşamadık.bugunde denizliden amcamlar gelcek onlar gelcek diye buluşamadık hala gelmediler ev sahiplerinin liseye giden kızıda gelcekmiş .babanemde kalcaklar aynı bahçede olduğumuz için iç içe olcaz bazen insan kalabalıktan sıkılıyor,bi de kızı tanımıyorum ne konuşcam tanımadığım insanla amcamlar neysede asosyalmi oldun ne:S sevgilimin cumartesi doğum günü kardeşimle gittik 2 tane gömlek aldım kardeşimde eniştesine kravat aldı bakalım cumartesi görüşebilcekmi silivriye gidersem görüşemicez hediyesini ya yarın ya cuma vercem cumadan gidersem yarın vermeliyim bitaneme hediyesini kısmet bakalım çok özledimmm :asigim: hadi günlükçüm sonra görüşürüz beni dinlediğin çok sağol muck:a015:

Günnük kuzenim 7 saatlik bir operasyondan sonra çıkmış şu an yoğun bakımda annem çok şükür iyi diyor drlar öyle diyormuş en azından bilmiyorum Gördüğü göreceği bu son olsun işallah Nerde varsa rabbim şifa versin herkese :Saruboceq:
Bugun kendimde değildim inan ordan oraya savruldum bir yaprak gibi insanın acısı varken birşey yapmak istememesi küçük bir yazıyı bile anlayabilmek için defalarca okuması ve elin kolun bağlı hiç birşey yapamamın verdiği acı nedemek miş bugun dahada iyi anladım
Olsun hamd olsun yine bugunumüze

Ah günlüğüm neler yaşadığımı bilemezsin :gitme:

başını şişirmeyim seninde ama ne yapıyım
3 gündür ishalim lmaz:
dün acile gittik doğum hastanesi devlete
yazık kadınları görünce içim parçalandı neysem beni almadılar enfeksiyon bölümü olan bi yere gidecekmişim ama kalp atışlarına ve suyuna baktılar usg ile göstermediler gıjıklar
sonra eşimle numune hastanesine gittik arabayı park ederken baktıkki ağzına kadar dolu hastane eve döndük
sabah eşim herzamanki hastaneye götürürüm dedi
dr um yıllık izinde ama acil diye bakarlar dedi
sabah gene ishalim neyse hastaneye gittik dr usg de ölçümler falan yaptı gelmişken üçlü testide yaptılar:ecrin_bebek:
kan testi gaita testi verdim
öğleden sonra çıkacak diye saatlerce oturdum tabii bide 1 saatten fazla gaita vermeye uğraştım oda cabası:kedi:
neyse çok şükür ilaç kullanmamı gerektirecek bi durum yokmuş ama dikkatli olacakmışım patates haşlaması ye dedi 3 gün daha geçmezse gene gel dedi
eve 4te geldim eşim getirdi sağolsun baş ağrım feci iki saattir yatıyodum
inşallah geçer:Saruboceq:
Allah kimseye dert vermesin:Saruboceq:

çiko naber:çok üzgünüm:beni sorma çok karışığımkafamçokkarıştı
yarın kısmetse taşınıyoruz,bu yüzden mutluyumzemuszemusama kk ya giremicem internet bağlanana kadar:gitme:
sadece vakit geçirmek,oyalanmak için üye olduğum bu sitede öle güzel dostluklar kurdumki,bağımlı oldum kk ya:asigim:
aşkımda izne gelicek işallah,mehtabımızda yakınkaydirigubbakcemile2
bu gün naptın die sorarsan sölim::1closedeyes:
kk açtım,kapadım,sonra ıvır zıvır halledilicek işleri yaptım,tekrar kk açtım,açtım kapadım,ve yine kk dayım:1shok:kaydirigubbakcemile3napim anam yapçak bişi yokki:sm_confused:her yer heryerde
sanki evleniyorumda baba evinde son gecemlülülülülülübu gece kk da son gecemmafoldumbensabahlayıp doyuyım diyorum:jeyyar:
çiko ben yokken arkadaşlarım beni çok özlesin tamamı:gitme:hadi gel senide öpem fırlama:teselli:

uzakta çok uzakta güneyde
yazları sıcacık ve âşık
kışları soğuk ve sensiz
bir şehir ve ben üşüyoruz
bir uğrasan diyoruz
iklimi getirsen
bereketini bolluğunu
örtsen üzerimize
havalansa yine zil çalan eteklerim
gelip otursa gözlerine gözbebeklerim:asigim:
öperken içsem ağzının çiçek balını:asigim:
günahını boynuma seni koynuma alsam:asigim:
hem zehrim hem şehrim limon çiçeklerim olsa
ben görmedim böyle alımı çalımı..opuyorumnanaktan

Cami duvarına yaklaştığımı hissediyorum :1ninca:
Ama bişeyde yapmıyorum CADIARZU
Günlük ben MANYAK oldum delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…