Kadınlar Kulübü Günlük

günlük slm..........

herkesin kandili mübarek olsun herkesin duası kabul olsun inşallah....

Allah ım bu mübarek günde bana yardım ne olur hayatıma bi yön vermeme izin ver....

hayırlısıyla dualarımı kabul eyle......

bugun tercih yaptım puanım iyi degil ama.........

Allah tan hiç bizaman umut kesilmez.....

olsa ne güzel olur Allah ım nolursun olsun....

bi işim olsun yardım et lütfen şu aciz kulundan yardımlarını esirgeme.......

şu mübarek günün hatrına oruçlu olarak sana ettiğim duayı kabul et yarabbim... hayırlısını ver güzel Allah ım.....
mafoldumben :a015:

günlüğüm
hamile hamile hastamı oldum ben :sinifsinif:
cumadan beri burnum tıkalı boğazım ağrıyo mafoldumben
nefes almakta bile zolanıyorum mafoldumben
ne yapıcam ben
bebeğim sağlıcakla kal emi neolur :Saruboceq:

bu arada dün gece eltim doğum yapmış ikinci oğlu oldu hastaneye ziyarete gittik
minnacık bişeydi Allah bahtını açık etsin :Saruboceq:
inşallah bende o günleri görürüm sağlıcakla :Saruboceq:

Günnnük ben geldim;
Bugün kandil bol bol dua ettim okudum sabah namaz falan kıldım birazdan türbelere gidicez inş.:Saruboceq: RABBİM bu mübarek günde dualarımı kabul etsin su Ağlayan yüzümü güldürsün artıksenağlama Mezarlığa gittik ablamla yolda ağlamak tuttu beni gelene kadar ağladım içimde çook kötü bi sıkıntı var anlatamam günnüksenağlama Şu yüregimi söküp alsalar rahatlıcam o dereceyim kimseye bişi söleyemiyorum artık üzgüntümden kimseyi üzmek istemiyorum çok bunaldım ya senağlama

Bugün telimi açtım günnük bana ne yazmıs biliyo musun ben seni çok aradım artık kendime yeni bir sayfa açtım buraya kadarmıs yolun açık olsun yazmıs senağlamasenağlama Bunları yazarken bile çok gücüme gidiyo ağlıyorum günnüküm senağlama Yemek yiyemiyorum artık miğdem kalkıyor...

RABBİM SEN HERŞEYİ BİLEN VE GÖRENSİN.. BENİM GÖZ YAŞLARIMI DİNDİR.. NE OLUR.. BANA HAYIRLI BİR İŞ VER NE OLUR ALLAH'IM NE OLUR.senağlamasenağlama ÇOK MUTSUZUM

uf ya bogazım agrıyo hala antıbıyotık falan aldım,ama yıne de havuza gıttık cokk eglendık guzel gectı,bıraz da yuzme olayını cozdum gıbıa.s

Güynük

dün akşam enterasan bir rüya gördüm...:1shok:
Bu twilight ne bulaşıcıymış bea tebe rüyalarıma bile girer oldu...:kedi:
Edfırt akşam habire beni boynumdan ısırıp wampir yapmaya çalışıyordu...:kedi:kaydirigubbakcemile3
Bende kaçıyodum...
Diğer taraftan Gossip Girl dizisinde oynuyordum ordada chuck peşimdeydi...:kedi:kaydirigubbakcemile3
muhaha
ya çok fazla dizi izliyorum yada totom açıkta kaldı......
kaydirigubbakcemile3:roflol:

herkezın kandılı mubarek olsun gunluk...allah tum dularımızı kabul etsın..gunahlarımızı bagıslasın..ne muradımız varsa evrsın...
cok kotuyum gunluk...belım cok kotu hareketlerım kısıtlı...cok agrım var...bugun ev doluydu...bırı geldı bırı gttı coluk cocuk...allahtan ıkı arkadasım geldı..cok yardımları oldu...ben ustesınden gelemezdım yuruyemıyorum cok ayakta duramıyorum...cok kotuyum...yarın omazsa acıle gıdıp ıgne olcam...
bıde orucluydum neyse sımdı balkonda cay ıcıyorum..yatarken kuran okucam...
allahım bugece hepımıze hayır getırısn

bitanem, sevdigim, canimin yarisi..
askere gitmeye karar verdi gunluk.. ayriliyoruz son 2-3 haftamiz.. memleketine donuyor ordan da askere gidecekmis. ilk basta yaparim belki diye konusulanlar git gide ciddiye bindi ve kesin kararini verdi. cok acayibim gunluk. bugun ona nasil ayrilcaz deyip sarildim bol bol. mecburuz dedi. mecburiyetler canimi acitiyor gunluk. dusunsene kisa donem ciksa bile en erken 9 ay sonra goresebiliyoruz. uzun donemi dusunemiyorum bile.
canim cok aciyor gunluk. dun gece bunlari konusurken onunla tum gun tuttugum goz yaslarim kendiliginden dokuluverdiler. cok yalniz kalicam dedim. birsey diyemedi. bogazima bir aci saplandi gecmiyor boyle bildgin bir yumru oturdu oraya. hani aglamaya baslarken ki bi agri olur ya ayni o iste. annem geldi ne oldu sana kizim dedi.. askere gidecekmis anne dedim. olsun kizim dedi. ben babani 4 sene bekledim dedi. belki hic gormesem simdiye kadar dibdibe olmasak dayanirdim ama 3 senedir birlikteyiz. hep beraberiz dedim. olsun kizim uzulme dagitirsin kendini sen simdi yapma dedi. bisey diyemedim. her sarildigimda 1 ay sonra sarilamayacagimi bilerek sarilmak canimi acitiyor. bir kere opsem ikincinin hatri kaliyor.
nasil ayrilicaz biz gunluk.. daha simdiden dayanamiyorum.. bugun beni prensesim diyerek sevdi.. bu kadar huzunlu sevmismiydik biz birbrimizi.. bilmiyorum.. tek bildigim goz yaslarimi durduramiyorum.

şu mübarek akşam şu kadar üzüldüm ya,
helal olsun ne diyim.

otur düşün bhk,
sende var bi şeyler yanlış olan..
otur ve bu gece dua et Allaha,
sana yanlışlarını göstersin

Kısmet...Kader...alın yazısı...Ne denirse densin... o yazılıymış.Hayırlısı olsun...

Ben geldım gunlugummmmm hihoyyyt
tatılden dondummm ama keske bıtmeseydıı hayatımın en guzel tatılıydıı
her seyde bı hayır vardır derler ya cok dogru be gunlugummm
o kadar cok eglendım kıı bı gece fasıl bı gece canlı muzık bı gece disko sabah 4 lerde kokorec mı yemedım pılav ustu tavuk mu yemedımmm kaydirigubbakcemile3
salıncakta sallandım kaydım . .
sevgılım benı kızdırdıgında sokagın ortasına oturdum kaydirigubbakcemile3 gonlumu alana kadar yolun ortasında oturdum kaydirigubbakcemile3
gunlugum tesadufen aynı yerde tatıl yaptık nası dıceksın sen sımdı benım bı tanecık sevgılım sarkoydeydı bız de ya avsaya ya da erdege gıdıcektık en son erdege karar verıldı rezevasyon yapıldı derken ablam son gun bı tanıdıgının aklına uydu ve bız sarkoye gıttık kaydirigubbakcemile2
sarkoy guzel bı yerdı fena deıldı yanııı sevgılım olunca bı baska guzel oldu tabı o ayrı
gunduzlerı ablamla takıldım aksam 10 11 gıbı sevgılım gelıp benı alıyoduu gece bırakıyoduu
ordakı arkadaslarıyla tanıstımmm zaten hep onlarlaydık gıcık olduklarım da vardı gercekten sevdıklerımde oldu be gunluk ama bı kere daha bısey anladım
herkesın kendım gıbı olmadıgınııı lmaz:
o kadar guzel vakıt gecırdık kı sevgılım prensesler gıbı gezdırdı benıı
bı dedıgımı ıkı etmedı msllhhhhh cok eglendımmm cok guzeldı yanııı
beraber daha cok vakıt gecırdık daha guzel oldu yanıı
sabahları beraber kahvaltı yapıoduk yanı ben erken yapıodum o oglen kalkıodu ben onunlada bıseyler atıstırıodum
beraber gıtmedıgımız yer kalmadı be gunluk kaydirigubbakcemile3
sahıl de el ele yurudukkk :kedi: o kadar guzeldıkı anlatamıyorum yanı
ablamla tanıstı ıkısıde bırbırlerını cok sevdıler hihoyyyt İStanbulada beraber donduk geze geze geldık tekırdagı gezdık kofte yedık sonra İStanbulda buyukcekmecede antıkkoyde durduk cok guzeldıııı yanıııı anlıycagın gunlugum cok eglendım
ama İstanbula gelınce baya bı uzulduk gunluk cok alısmıstık bırbrıımıze beee ama olsun okulun acılamsına surda ne kaldıkı hihoyyyt

Sevgilim benı gercekten sevdıgını benım onemlı degerlı oldugumu bı kez daha gosterdı bana
ıyıkı hayatımda ıyıkı benım sevgılım cok sevıyorum onu ben yaaa opuyorumnanaktanAllah ım bozmasın nazarlardan saklasınnnnn
:asigim:

Selam pembişim

Bugün çıktım, ama keşke çıkmasaydım.
ıçimde volkanlar patlıyor, ama dışarı vuramıyorum.
Hüngür hüngür ağlamak, içimde kalan her şeyi herkese söylemek istiyorum.
Neler geldi başıma, neler neler bir bilsen...
Kime anlatabilirim ? Kimseye...
Ne anneme, ne babama, ne olmayan arkadaşlarıma, ne de ona...
Tek bir cümle yazmak geliyor içimden, onu bile bastırıyorum.
Yanlış anlaşılmaktan korkuyorum.
Çünkü herkes, her zaman, her şeyi istediği gibi anlıyor ve hemen seni suçluyor.

Kahroluyorum günlük kelimelere dökemiyorum.
Şu mübarek günde, şu mübarek gecede yalnızca Allah'a anlatıyorum içimdekileri.
Affet diyorum nolur beni affet...
Allah affeder mi bilmem; ama ben kendimi hiç affetmeyeceğim.
ınsan başkalarını affediyor ya da affetmiyor...
Ama söz konusu kendi olduğunda, hele de böyle hatalar yaptıysa affedemiyor.
Kendimi yok etmek istiyorum.
Allah'tan korkum olmasa çoktan kıymıştım canıma mafoldumben
Ama o kadar hata, o kadar günah işledim ki...
Bir de canıma kıyıp, bir yük daha yüklenemem omuzlarıma.

Maymun gözünü açıyor demiştim ya, açtı bile işte...
Her şey o kadar belli ki...
O kadar körmüşüm ki...
Çok çaresizim günlüğüm çok...
ınan ki ne yapacağımı bilmiyorum.
Elim kolum bağlı resmen.
Sessizce ağlıyorum sadece.
ıçimden geldiği gibi bile ağlayamıyorum.
Ben ağlayınca gözlerim şişer biliyorsun.
Noldu demezler biliyorum.
Ama yine de ağlayamam, gözlerimi şişiremem.

Bazen düşünüyorum.
8 gün kaldı ameliyatıma.
Hani ufak da olsa bir risk var ya...
Narkozdan uyanamama ihtimalim var ya.
Bazen öyle bir noktaya geliyorum ki, keşke kalkamasam o masadan diyorum.
Şimdi olduğu gibi...

Neler düğümleniyor boğazıma, elime bir bilsen.
Bazı küçük davranışlar, o kadar büyük sonuçlar doğuruyormuş ki...
O kadar büyük ki...

Keşke savunabilsem kendimi.
Keşke ben bunları haketmedim diyebilsem.
Ama hakettim...
Başıma gelen her şeyi, tüm kötülükleri hakettim.
Allah'ım o kadar büyük ki...
Bunca hataya rağmen hala rızık veriyor bana, hala nimet veriyor, sağlık veriyor.

Ah günlüğüm ah...
Keşke zamanı geriye alabilsem sözünü bu kadar erken söyleyeceğimi hiç düşünmezdim.
Hem de hiç...
Keşkelerle geçmiyor hayat ama...

Bunu okuyan bazı arkadaşlarım erkek arkadaşım ile birlikte olduğumu sanmışlar günlüğüm
Ama hayır, birlikte falan olmadık

Nasıl çıkacağım bu işin içinden bilmiyorum.
Nasıl bir çözüm bulacağım, ne yapacağım.
Allah'ım nolur yardım et bana nolur yalvarırım :Saruboceq:
Şu mübarek gecede dualarımı kabul et nolur :Saruboceq: mafoldumben

Son düzenleme:
İyi geceler günlük'üm
Dün çok güzel birgün geçirdik halamlar ve amcamlarla...
En azından herşeye rağmen doyasıya sohbet ettik,güldük... yerimseniben

1 haftadır göğüsümde fena bir şişlik ve ağrı var..
Annemlerede bugün söyledim...
Geçer diye bekledim fakat daha çok ağrımaya başladı.
Yarın sanırım doktora gitsem iyi olacak.
Bir kere daha olmuştu 2006 yılında..
O zamanlar stresten su toplamış demişti doktor.
Stresin yaşı olmuyor demek ki..ama o dönem müsabaka stresim fazlaydı sanırım . :sinifsinif:
Umuyorum şimdide o sebeple ağrıyordur..
Başka sebep düşünmek bile istemiyorum. lmaz:
Herşeyin hayırlısı...:Saruboceq:

Rabbim bugünümüzü aratmasın inşallah
:Saruboceq:

günlüğüm hani dün demiştim ya,inşallah güzel şeyleri paylaşırız seninle,bugünde olmadı ne yazık ki...
oysa o kadar çok istiyordum ki ,bir nefeslik güzel bir gün geçirmeyi...
şartlarımı koşullarımı sevmiyorum,ve dahada kötüsü değiştiremiyorum...benim elimde olan şeylerde değil...
yalnızca allahın gücü yeter,bu gece ona el açtım,yalvardım....zaman zaman isyan ettim farkında olmadan...
engellenmişlik hissi,kısır döngü yıllardır kabusum oldu,
ne zamana kadar devam eder onuda bilmiyorum...dedim ya karınca adımlarıyla ilerliyorum...yada ilerlediğimi sanıyorum...
emin olduğum tek şey var ki ;ben çok yoruldum...
uzak bir yerlerde 10 gün sadece kendimle kalmak istiyorum....herşeyden uzakta....

Nefret ediyorum hiç bir şey bilmediğin halde bilmişlik yapmaktan..
Nefret ediyorum iki yüzlülüğünden,olayların gidişatını değiştirme yeteneğinden..:1shok:
Dün ortaya bu lafı da dedin ya;bugünün yarını da var..süprizzzzz
Bakalım o çok kolladığın kişiler zor günlerinde yanında olacaklarmı?Ben olmayacağım..Kocam da olmayacak..Kızım da..:CüvCüv:
Bekliyorum,inatla bekleyeceğim..
Sen gibi bende sana rol yapıyorum..Devam ediyorum..alkisalkisalkis

Günaydıııııııınnn günnüküüüüm,
Yorucu bir haftasonuydu ama çok şükür ki bu pazar istediğim kadar uyudum
Her ne kadar kociş televizyonun sesini sonuna kadar açarak uyanmamı sağlasada ben mırıl mırıl yatak keyfi yaptım onikiye kadar zemuszemus
Ctesi işten çıktım kvalideme gittik malum kolunu kırdı cuma sabahı mafoldumben
Geleni gideni oldu kızıda evdeydi ama ben de hizmet ettim misafirlerine
yemek hazırladık doyurduk eğer sofra hazırlamasaydık kvalidemin içi rahat etmezdi
çünkü normalde kapıdan uğrayana bile meyve suyu bişi vermeden göndermez :1rolleyes:
neyse akşam oldu çıktık birazda annemleri gördük bahçedelerdi dedemlerde
geç gittik eve çok yorulmuştum bide halamda teşrif ettiğinden belim karnım bacaklarım çok fenaydı mafoldumben
hemen uyudum gider gitmez
üç hafta sonunda sabah uyudum istediğim kadar kocişin gürültüsüne rağmen uyumuşum kaydirigubbakcemile3
eşim annesine gitmek istedi hazırlanda çıkalım dedi
kahvaltı hazırlasak mı hazırlamasak mı diye düşündük
dedim bu saatte annene gidip biz kahvaltı etmedik dersek topa tutarlar bizi evimizde edelim öyle gideriz
birazda ortalığı toplayalım dedim
ekmek almaya indi kocişim apartmanın bahçesinde oturanları görmüş hoşuna gitmiş annesinin evi çok sıcak oluyo
aradı beni dedi annenlere de annemlerde haber ver bize gelsinler bahçede oturalım aşağısı süper
tamam dedim ablasında araba var annesini getirebilir diye biz gitmedik almaya
onlar hep beraber geldiler arkalarından da annemler geldi akşam geç saate kadar bahçedeydik
epey de kalabalıktık
annemler kvalidemler iki görümcem bebekleriyle
bi de kuzenle eşide süprüüs yaptı onlarda geldi akşamüstü keyifli geçti
evde olsaydık gelen giden onlara hizmet et derken bu sıcakta perişan olurduk
bahçede olmamız süper oldu

hamur kızarttık çay demledik semaveri bahçeye çıkardık hihoyyyt
eşimden hamur istedim al gelde kızartalım çocuklar seviyo bizde seviyoruz dedim

ablası bi ara ufaklığı tuvalete getirdi kapıyı çaldı açtım
yengesi oğluşumun tuvaleti kullanması gerek dedi tabii dedim buyrun temiz havlu çıkardım falan
o sırada annemler geldi mutfakta ben hazırlık yaparken
görümcem de geldi mutfağa yardım edebilirim gerçekten dedi bende dedim ya kırk yılda bi geliyosunuz siz bahçede oturun keyfinize bakın annemde geldi biz hallederiz
biz hazırladık herşeyi indirdik bahçeye

koceciimin annesiyle babasıyla ilgilenmem hoşuna gitti tabi akşam herkes gitti eve çıktık öptü beni kocasının bitanesi diye sarıldı nası mutlu oldum :asigim:
sonra beni yürüyüşe çıkarttı bi saat yürüdük tempolu yürümek istediğimde elimden çekiyo yavaşlatıyo bende olduğum yerde zıplaya zıplaya yürüyorum ter içinde kaldım valla süper oldu ama hihoyyyt
sigarayı da bırakmıştık ama eve girmeden bi de bahçede keyif cigarası tellendirdik o yorgunluğun üstüne öle çıktık yukarı
sabahda kalktık işe geldikkk ooooooof offff

Son düzenleme:
of günlük,
Ben başkalarının ihtiyacı oldumu herkese koşarım elimden geleni yaparım ama sıra bana geldi mi herkesin bir mazereti var.Buna kendi annem ve babam da dahilmiş bunu anladım.
Sıkıldım günlük eğer şu kızım olmasa varya kimse umrumda olmaz ama canım kızım elimi ayağımı kilitliyor. Allah ona ömür sağlık versinde gerisi boş.
Zaten bana olan olmuş bari kızım bu mutlu olsun.İnşallah zamanı gelince yaptığım bu fedakarlığın tohumunu biçerim.O günleri görebilirmiyim orası da meçhul tabi...benneyaptımki

günlüğüm günaydın sengözlerimebaksanab
hafta sonu arkadasımla eşi gedi ctesi gezdik tozduk istanbulda
pazarda ağva ya gittik anam o nası kalabalık :1shok:
kumsalı bırak denizde girmeye yer yok
ordan cıktık sakin gizli bi plaj buldum opuyorumnanaktan
deniz cok güzeldi yüzdük ettik cocuklar gibi
arap bacı gibi yandım
krem de sürmedim :umursamaz:
gecede evimize geldik
o kadar uykum vardıkii tabii üst komsu yüzünden uykum kaçtı
gecenin 3ünde arabayı cekin cıkıcam die telefon acıyo
bu nası bi terbiyesizlik yaa yüreğim ağzıma geldii lmaz:
ama görünce sorarım ben ona
eşim bosver sus desene susamam kimse kusura bakmasın:umursamaz:

günlük!!!!
benim kafasızlıgımmı yoksa nasipsizliğim söle bana ya....
hep susuyosun olmuyo ama böle...........lmaz:
niye bende dümdüz bi asfalt yolda yüremiyorum hep taşlı yolda taşları temizlemek zorundamıyım............. mafoldumben
off ya böle konuşmakta istemiyorum biliyorumki imtihan dünyasındayız.......
herkesin bi derdi var ama ne bilim işte artık yoluna girsin herşey..... :uhm:
çarşamba gününü sabırsızlıkla bekliyorum...........
belkide hayatımda bi degişiklik olacak ama Allah ım nolur iyi yönde olsun bu iş!!!
iyi degil üzüleceksem hiç bişe olmasın lütfen......... :a015:
Allah ım nolur işe yaradıgımı göster bana dünyada bulunuyosam bi işe yaramak istiyorum...
beni bu bomboş hayattan kurtar.... :a015: senağlama

Bugün resmen evlendim günlük :gitme:
Mutlumusun dersen aslında pek değilim...
Garip bir duyguymuş ya :sinifsinif:
Sanırım alışacağım... Nikahımızı kıydık ve evliyim bundan sonra...
Allahım pişmanlık verme inşallah...

hala bogazım agrıyo doktora gıtsemmı gıtmesemmı dıye dııyorum ufffff
cok uzgunum cunku sozde en yakın arkadasım dedugım ınsanlar benı
gormeye bıle gelmedı
neyse sorun degıl tanıyoruz ıste ınsanları
zaten artık en yakın arkadaslarım benım aılem gerısını attım cöpe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…