Kadınlar Kulübü Günlük

Ne zaman canım sıkılsa, gitmek isterim uzaklara
Ne vakit seni düşünsem, ki düşünmesem olmuyor
Gözlerin gelir aklıma, ah o çocuk gözlerin
Tam göğsüme saplanır, bıçak gibi sözlerin

Sen beni öldürüyorsun, sen bunu hep yapıyorsun
Sen beni öldürüyorsun, sen bunu bilmiyorsun

Ne vakit kaçsam kendimden, bir o kadar yakalanırdım
Ne vakit seni istesem, sen hiç yanımda olmazdın
[
I]Gözyaşı biriktirdim, gözyaşım ince sızı[/I]
Düşündüm de bir zaman, bunu ben haketmedim

Her limandan bir gemi, alıp götürür beni
Hayal bu ya üstelik, gitmeler üzer bizi
Geçmiyorsam içinden, sevemedim bu fikri
Gidiyorum inadına, al aşkını ver beni

''Bunu neden yapıyorsun kendine değmez diyorlar sevdiğim... Değmez mi? Sen benim dönüm noktamsın nasıl değmez!? Sürekli söylüyorum: Allahım içimden sevgini hiç almasın. Acım da kendi kendine geçer günün birinde sen üzülme, kıyamam sana ben hiç...''

Hamdolsun bugünüme güllük.

selaam sekerım

pek sewgılı gunlugumm bıkac gundur ugrayamadım bı gelım dedım yanı gecerken
ugradım:p askımla pek bı mutluyuz ama ben cok cazgırım ya bazen ona cok acıorum
herzaman benım dedıgım olsun ıstıorum oda hep kabullenmek zorunda kalıo :1no2:
dusunuorum acaba benım her dedıgımı yapmasa onunla bırlıkte olurmuydum dıe cewap
yok sevıyorum hemde cok ama nıe bencılım ya:eek:lmaz:dowesım geldı kendımı walakaydirigubbakcemile gercı arasıra onun kurallarınada uyuorum haber wermeden dısarı cıkmıorum mesela:dilcikar:.neyse pek bı arabesk konustum gece gece erkek mılletı ole sureklı askım askımda denmez ezıceksın ezebıldıgın kadar sonuc olarak sıtede sureklı askım dıyıp sonu husranla bıten ılıskılerıde gorduk:1closedeyes:
askımın annemlede arası ck ıı bugun arayıp konusmuslar ben dısardaydım bende allah
bozmasın dıorum:nazar:
ımmm yarın alıswerısteyım pazartesı denızde salı gunu suan bellı deıl carsamba halacıgım
amelıyat olcak hastanede olurum persembede bı okula ugrıcam malum onur belgesı
cıkmıstır onu bı alım:CüvCüv:hemen agustos gelsın we bodruma gıdım ya sole guzel guzel
rahatlamak ıstıorum cok fena sıktı ıstanbul.
o kaybolan kızlardan hala haber yokk be gunluk ne kadar kotu anası babası ıcın ben bıle
komsusuyum ıcım acıo ya onlar napsın allah tez zamanda kawustursun ıns.
sımdıkk herkese ıı gecelerr askım okumıcak ama onu yınede cok sewdıgımı solemek ıstıorum hep sozumu dınlesın emııopuyorumnanaktanay kıyamam ya gecen gun annem
ewde yoktu bende annem ewde olmayınca yemek hazırlayıp yemıorum kahwaltı yapmadın mı hala dedı ewt dedım 2 gıbı bana yemek getırmıss pogaca falan wefakar dusuncelı sewgılım benımm:asigim:buram buram ask doldu ıcım yazdıkca yazasım gelıo en ıısı ben kacım gorusmek uzere ......

günnük çok sıcak anlıyo musun ??? daha da sıcak olucakmış.. ay emrenin şarkısı gibi oldukafamçokkarıştı neyse işte afrika sıcakları geliyomuş günnük.. netçez bilmiyorum ..dışarı çıkma zorunluluğum olmasa kimse dışarı çıkaramaz beni bu sıcakta:dilcikar::1no2:

günlük ahh günlük..........

ben işe yaramıyorum artık...........
hiç bi amacım yok bu dünyada........
söle bana niye yaşıyorum hala.........

mafoldumben :gitme: senağlama :a015: :çok üzgünüm:

Hüngür hüngür ağlamak istiyorum mafoldumben
Pazartesi aşkımın doğum günü, ama pazartesi çalıştığı için pek beraber vakit geçiremeyiz diye pazar için planlar kurduk.
Ne mi oldu ?
Annem izin vermedi :gitme:

Nolur izin versin günlüğüm nolurrr
Bak 9 gün sonra ameliyata gireceğim, ameliyattan sonra da uzun bir süre göremeyeceğiz birbirimizi.
Yazık değil mi bize yaa :gitme:

Anne nolur yarın izin ver noluuuuuuuuuuuuur :Saruboceq:

naber şeker?

bu aralar yemek yapmaya çok fene gıcık kapıyorum :KK43: ayy resmen sorun hale geliyor yaaa:KK43: isteksiz yaptığım için de hiç güzel olmuyor:KK43: bu akşam 2 tepsi börek yapmıştım ama hiç güzel olmadı...
halbuki böreklerim harbiden güzel olurdu....:bbo:

eğer birgün çok zengin olursam aşçı tutcam, kararlıyım....:sinifsinif:
damak tadıma da bişeyler oluyor malesef :KK43:
zoraki yaptığım yemek ertesi güne kalınca canım yemek istemiyor:KK43:
hem kel hem hodul modundayım bu aralar bu yemek konusunda :KK43::umursamaz:

sevgili gunlukum bugun gene mutluyum tarti gecen haftaya gore neredeyse iki kilo eksik gosteriyozemuszemus
kocacim bugun bana ince belli bardak gibi oldun canim karim dedi insallh bu bir iltifattirkaydirigubbakcemile3 dahada ince belli olcam tipki ilk tanistigimiz gunku gibi 38-40 bedene dusucem:lepi:
kaydirigubbakcemiletamam biliyorum belki 38 olamam ama hayali bile guzelopuyorumnanaktan

akvaryumumdan ümidi kesmişken 2 yavru balık gördüm bugün, sonunda lepisteslerim doğuruyor galiba opuyorumnanaktan, bu arada bugün bir puzzle daha bitirip astık sevgili eşimle evimizin duvarına, yakında yer bulamayacağız bunları asmak için :kedi:

akvaryumumdan ümidi kesmişken 2 yavru balık gördüm bugün, sonunda lepisteslerim doğuruyor galiba opuyorumnanaktan, bu arada bugün bir puzzle daha bitirip astık sevgili eşimle evimizin duvarına, yakında yer bulamayacağız bunları asmak için :kedi:

allahim yarabbim yazilari sesibes gorur oldum yatsam artik benim uykum gelmis sanirimkafamçokkarıştı
''bugun bir puzzle daha bitirip astik sevgili esimle evimizin duvarına, yakında yer bulamayacağız bunları asmak icin'' bu cumleyi nasi okusam begenirsinizkaydirigubbakcemile3
bugun bir pizza daha bitirip astik sevgilimle duvara yakinda yer bulamayacagiz bunlari asacak:roflol: dedim ne bicim bi aile bunlar pizza kutularini duvarami asiyolarmis:roflol: heralde kilo kontrolu icin yapiyolar tabi canim sonucda psikolog kadin vardir bi bildigi:roflol:

Günnüküm yine geldim;
bugün çok boş geçti benim için telefonsuz ilk günüm.. sabah kalktıgımda daha iyileşememiştim kendimi pek iyi hissetmiyodum ama sonra iyi oldum çok şükür..
Yarın tatilden geliyor.. Çok sinirliyim ona karsı nefret doluyum.....
Keşkeeeeeeeeee keşke izin vermeseydim gitme deseydim tatile............
Çok salagım günlük ya..... kendime çok kızıyorum bazen.. ne yaptıgını bilmiyorum nerde nasıl geziyo mu ne durumda bilmiyorum... Ve hala okadar şeye rağmen onu düşünebiliyorummmm.. Napıcamı şaşırdım günlükümm ya kafayı yicem.. 2 saat önce yine hastalandım.:çok üzgünüm: ellerim titredi çok kötü kalbim çarptı niye böle oluyo anlamıyorum günnküm yaa:çok üzgünüm: Ailem de çook çok üzülüyor onlarda ne yapacağını şaşırmıs durumda... salaktan beter oldum iyice:çok üzgünüm:

Bugün ççok kötü bişi daha oldu ablamın kuşunu kedi yedisenağlama okadar üzüldük ağladık ki anlatamam artık kedileri sevmiyorum istemiyorum onlarısenağlama ablam çok ağladı sonra ağrı girdi karnına onunda bebeğine bişi olucak die çok korkuyorumsenağlama Sen yardım et Allah'ım....

Düğün vardı bugün kafam dağılsın diye gittim ama ilk gittiğimde sersem gibiydim etrafa saf saf baktım.. Bayadır dısarı çıkmıyorum değişik geldi sanki... kalabalık ortam.. sonra düzeldim konustuk arkadaslarımla görmüyordum ne zamandır.. istediğim gibi giyindim karısanım yoktu bugün:dilcikar: istediğim gibi makyaj yaptım vee istediğim kadar oynadım sadece bugün bu gzeldi bence :) okadar oynadım ki etrafıma bi baktım herkes bana bakıyo çok utandım ama belli etmedim tabi:jeyyar: oturunca aferin kıss dediler:smiley-cool: ne zamandır oynadıklarımı görmedikleri için baya şaşırdılar yaniii... :)

Bende olaylar böle günnüküm saat 12 yi geçti bugün Kandil bütün herkezin Kandili mübarek olsun inşallah... bütün hepimizin duaları kabul olsun inşallahh Rabbim hepimizin yardımcısı olsun...:Saruboceq:
Benimde yardımcım olsun şu içimdeki sıkıntıyı al Yarabbim :Saruboceq:

Yarın gelicek tatilden bakalım ne olacak çok merak ediyorum... çok sinirliyim öfkeliyim
ona karşı SEVMİYORUM dicem simdi o dereceye geldim Rabbime havale ediyorum seni nasıl biliyosa öyle yapsın...

çiko yarın girmiycem,şimdiden kk arkadaşlarımın kandilini kutluyorum ilet benim yerime hadi koçum:mymeka:
resimler%5Chaber%5Ckandil(1).jpg

herkezin duaları kabul olsun,kimin ne muradı varsa gönlünce işallah:Saruboceq:
hadi ben kaçtım çiko:eek:Şeniz

Bugün kandil günlük bugünü inşallah tüm müminler istediğimiz gibi geçiririz kandilimizi
selam ve dua ile :Saruboceq:

ayım, günüm birbirine girmiş günlük, bir gün yaşasam, 7 ile çarpsam dolar tüm hafta, o kadar boş, o kadar aynı. boğazımdaki düğüm o kadar büyüdü ki...

Selam pembişim :sinifsinif:

Zar zor izin kopardım annemden, ama suratı 5 karış şimdi de.
Sanki kötü bir şey yapmaya gidiyorum veya gizli bir iş yapıyorum gibi davranıyor.
Ben her şeyden haberi olsun, içi rahat olsun diye ona söylüyorum.
O surat asarak bana ceza veriyor.
Biliyor ki o surat astıkça ben içim rahat olmadan gideceğim.
Neden böyle yapıyor günlüğüm neden ???

Zaten uzun bir süre görüşemeyeceğiz.
Bari yılda 1 gün özel olan doğum günlerimizde gönül ferahlığı ile görüşelim.

Bugün kandil, kimsenin kalbi kırılsın istemiyorum.
Ama arada kalan da hep ben oluyorum.
Annem öyle der, erkek arkadaşım böyle.
Hacer aralarında herkesin gönlünü etmek için çabalar durur.
Ama kimseyi de memnun edemez.

Anlattım ona durumu.
Kalkıp o buraya geliyor.
Doğum gününü kutlamak için 70km yol geliyor.
Haksızlık değil mi, yazık değil mi çocuğa ?
Eminim yıllar boyunca unutmaz bu doğum gününü...
Kötü hissediyorum kendimi.
Keyifsiz bir gün armağan ettin anne bize.
Çok teşekkürler :gitme:​

merhaba günlükçüm.
hiç iyi degilim.nasıl çiçekler susuz kalınca kurur bende artık kurumaya basladım.mafoldumben
sevgiye,ilgiye muhtaç kaldım.kociş bunların hepsinin sorumlusu.
bakalım ne zaman düzene girecek hayatımız.

annem bebegim dogdugundan beri bizimle.bir tarafta annem bir tarafta eşim..:nazar:
artık güçlü kadın olmaktan bıktım.benim bir tane bebegim yok ki.herkes bebek gibi ilgi beklıyor.dengeyi kurmak ne zormus.mafoldumben

kurumuş çicek misali,suya hasret toprak gibiyim.
bir damlacık sevgi yeterli belkıde kendime gelmem icin.

ve biricigim..dünyaya geldigin günden beri yaşam kaynagım sensin,melegim...

seni cok seviyorum annecim..opuyorumnanaktan

günlerdir içim daralıyo, içim yanıyo, içim kanıyo günlük..
birkaç gün evvel, nette haberlere göz atarken okuduğum o akıl almaz haberden beri..
istanbul maltepede VİCDANSIZ,AHLAKSIZ bir mahlukat 4 yaşındaki kız bebeğe tecavüz etmiş..mafoldumben bu nasıl bir vicdansızlık, nasıl bir gözü dönmüşlüktür, günlerdir hafsalam almadı bi türlümafoldumben 4 yaşında, daha ağzı süt kokan bi bebeye bunu nasıl yapabilir?:1no2:
bir de akli dengesi yerinde olmadığı açıklanan zanlı daha önce de komşu kızına tecavüze yeltenmişti diyor haberde.. bravo ... ceza çekmek yerine aynı şeye yeniden yeltenebilmiş, akli dengesi bozukmuş ama masum bir yavrucağa kıyabilmiş
ya nasıl yani akli dengesi yerinde değil diye, elini kolunu sallayarak dolaşmaya, can yakmaya devam mı edecek bu yaratık :kızgın:
kendimden bile utanıyorum bu haberi okuduğumdan beri....
hergün 10larca kez bu olayların yaşandığı topraklarda yaşıyorum ben.
belki arka sokağımda birinin canı yanıyor ?
neden elden birşey gelmiyor, neden dur diyemiyoruz bu ahlaksızlara...
neden tecavüzcülerin şeyini diri diri kesip ibret-i alem yapmıyoruz neden mafoldumben
o minik yavru mu çekmeli bunların acısını ? bedelini onun gibi masum yavrular mı
ödemeli ?

ALLAH'ım şu mübarek günde böyle kötülüklerin peşinde olanlara izin verme..
minik meleklerin, canının yanmasına izin verme ne olur..
sen herşeyi görüp bilensin..
ne olur bu insanlıktan nasibini almamışların cezası öteki tarafa kalmasın..ne olur mafoldumben

günnüküm ben IZMIRDEYIM!!!!!!!!
bu duygu cok güzel ve cok baska....
hergünü her anı doyasıya yasamak ıcın elımden gelenı yapıyorum...
burası cok güzel keske hep burda kalsam...
haftaya dıdıme gıdıyoruz bır hafta ordayım...
bu tatıl bıze cok ıyı gelıcek....
ay günnük hayatımda tek eksık ask...
hayallerımdekı adam gelıp benı bulsa fena mı olur ya...
neyse günnükcüm herseyın hayırlısı olsun...
soran sormayan herkese selam olsun...

X