Kadınlar Kulübü Günlük

günlük kızımla başım fena dertte
çok hırçın oldu elinden bişey almak imkansız
bu konuyla belki başa çıkarım ama eşim hiç yardımcı olmuyor
benim hayır dediğime evet diyor kızın aklı iyice karışıyor.birde bugün olur yap dediğine yarın yapma diyor iyice sapıttık senin anlıyacağın günlük
kar yağıyor çok güzel.

Selam günlüük,
Bir gün daha evde geçti iş aramakla,başvuru yapmakla...Bu da güzel aslında ama para lazımmm,iş lazımmm...
Bakalım inşallah hayırlı bir iş çıkar karşımaaa
Evde oturuyorum ya sevgilim beni iyice takmaz oldu...biraz rekabet ortamı lazım canım...jeyyar
Her şey çook güzel olsunnn,yarın çook güzel haberlerle yazalım inşallaaha.s.

Selam günlüüük
Ben de olmasam sana kimsenin uğradığı yoklülülülülülü
Gerçi benim de yazacak birşeyim yok ama olsun
Evdeydim bugün yinee... iyileştim iyice şükürler olsun
Biraz işlerim vardı onları hallettim,bütün haftasonu dışarıda olucam...
Yaptıklarım az ama düşündüklerim çok...
Sevgilim çok ilgisiz...yani inanılmaz bir şey sanki 40 yıllık evliyiz,hiçbir heyecanımız,süprizimiz kalmadı...1 senede böyle olduysak evlenmeyi hiç düşünmeyelim o zaman...
Yani tamam sonuçta ayrı yerlerde yaşıyoruz ama özlememiz gerekirken umursamaz olduk...
Alakamız yok ya normalmi busenağlama Bunun altında ne var çok merak ediyorum...
Kıskanmıyor bile...
Aklı ,içi çok rahat benden yana...Gezsem dolaşsam hergün başka biryerde umru değil...
İlla rahatını kaçırmam gerekiyor galiba...
hadi kaçtım beeen
Her şey çoook güzel olsuunnn

Merhabaaaaaaaaaa günlük nasılsın?Ben iyiyim,günlük rutin işler.Bu aralar geri sayımdayım,yarın buluşma var.22 saat sonra buluşuyoruz,sevgiler,görüşürüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:dance::teytey:a.s.:nazar:

selam günlükçüm ..
uzun bir aradan sonra yine yazıyom sana ..biliyom çok ihmal ettim seni ama sende biliyon durumları..
dün çok sevinçliydim babm bize süpriz yapıp yurtdışından geldi..bu songünlerde yaşadım en güzel olaydı..çok özlemişim babamı.neyse günlük ben gene ara ara yazarım..

günlük....
lapa lapa kar yağdı her yer bembeyaz
çok güzelde evde mahsur kaldık ya.sabahtan beri evde medeniyetten uzak:1closedeyes:
bu evde salon zaten boğuyor beni
hala istediğim değişiklikleri yapamadım:çok üzgünüm:
ayırdığım bütçemi kızın kapılarına,odasına falan verdim biraz daha beklemem lazıma.s
akşam kocacım gene süper yemekler yapmıştı:asigim:
bende ona sabah omlet yaptım ama berbat oldu :eek:
neyse ben daha buralardayım görüşürüza.s.

selam günlükçüm ..
uzun bir aradan sonra yine yazıyom sana ..biliyom çok ihmal ettim seni ama sende biliyon durumları..
dün çok sevinçliydim babm bize süpriz yapıp yurtdışından geldi..bu songünlerde yaşadım en güzel olaydı..çok özlemişim babamı.neyse günlük ben gene ara ara yazarım..

sağol arkadaşım,teşekkür ederim.a.s.:nazar::nazar::nazar:

bugün üzgnünüm günlük,
tarifi yok hissettiklerimin
dışarda yağan kar sanki içimde eriyor
içimde kocaman bir boşluk
karanlık bir boşluk ve ben göremiyorum önümü
içim acıyoooooooo...

Selam günlük...
Berbatım tam anlamıyla...senağlama
Ya ben yine aşk acısı çekmek istemiyorummmm
Sevgilimle çok kötü aramız...olmuyoooo seviyorum ama olmuyoooo
Çok sıkıldım artık
Her şeye rağmen katlanayım diyorum...o bitirsin bitecekse diyorum ama olmuyo
Hiç böyle düşüneceğimi sanmazdım,hep onunla evleneceğimi düşündüm ama...
Ben mi büyütüyorum acaba diyorummm, ayrılsam pişmanlık duymaktan korkuyorumm
Sabrediyim diyorum ama böyle de acı çekiyorummm
Düzgün bir insan sonuçta...ya pişman olursammmsenağlama
Allah'ım hayırlısını ver nolluurrr...
Bida aşk acısı çekmek istemiyorummmm

selam gunluk

uzun sureden berı yoktum malesef ders calısıorum salı we carsamba gunu sınawım war bıtanesı cok onemlı.sıkıcam dısımı artıkjeyyar

onun harıcınde hep ewdeydım sewgılımle cuma we cumartesıgunu hıc gorusmedık gorusemedık daha dogrusu.bugunde bulustuk o kadar ozlemısız kı sankı cok uzun zaman olmus.:asigim:bıdaha bole bıse olmasın gunde bı kere yuzunu gorım o bıle yeter.cok sewıorum askımı bıtanem o benım.

hıı bu arada guzel gelısmelerde oldu annem yaza dogru tanısalım madem bukadar cıddısınız dedı cok memnun oldum askımda sabah aksam bana tanısalım cok ıstıorum ws dıodu heycanla msj attım aradı ıstedıgım tepkıyı wermedı bende sınırlendım konusmadım soguk dawrandım yanında dayısı we musterı warmıs o yuzden o sekılde konustum ben senden cok ıstıorum bunuu dedı amaaa:1closedeyes:
bende sen dayından cekınıosun ben senden daha farklı tepkı beklıodum yanında kımolursa olsun dedım.oda sacmalama ole bıse olsa ewımızın oturma salonunda resmın olmazdı dedı:asigim: nese sonunda ıkna oldum tabıkı Şeniz

bugun cok guzel gectı.askımla bırlıkteyım kotu gecmesı mumkunmu kınaniknanik
kokusunu hıssedıorum sankı yanımda suanda:asigim:

baska ne desem kı hııı bıde sınıfta bı kız war herkese bulasıo gerızekalı kendını bıse sanıo ıı anlasıoruz ama umarım bana bulasmaz yoksa sacını basını yolucam.:eek:klava:

artık ne zaman gırerım bılmıorum buyuk ıhtımal carsamba aksamı yazarım kendıne ıı bak.benden bu aksamlıkta bu kadar gorusuruz:a015:

Selam günlüüük
Ayrılığın 1.gününü acı çekmeden atlatmaya çalıştım hala da boğuşuyorum kendimleee son ses neşeli müzikler dinliyorummm iyi geldiii
İçimde felaket bir dağıtma isteği var şuanda yani her şeyi boşverippp gezip tozmak istiyorummm
En son istediğim şey oturup günlerce ağzıma lokma koymadan ağlamak!!!
Herşey çoook güzel olsunnn

merhabalar benim ilk günüm kkda umarim unutamayacagimiz dostluklar kurariz burda simdilik kisa vede öz olsun istedim yazimin tekrardan bulusmak dilegiyle

günaydın,ben geldim,nasılsın.Dün arkadaşlarla buluştuk,yeni yıl için kura çektik,hediyelerimizi aldık.Tek kelimeyle harika bir gündü.Samimi sıcak sevgi dolu arkadaşlar hepsi.Hepsine teşekkür ediyorum,iyi ki varlarrr.a.s.:nazar::nazar::nazar:

Selam günlük
Dün çok güzel bi pazar geçirdim önce kız arkadaşlarımla yemeğe gittik.
Ardından bi cafeye şömine başında capiçino zıkkımlanıp sohbet ettik.
Fortcu olacak domuz beni kızdırmıştı gene.
Lakin dün yine onu tuş ettim yalvarmalar yakarmalar çocuk gibi ağlamalar
Sensiz yaşayamam demeler.:sm_cool:
Aslında bende onsuz yaşayamam ama bir erkeğe acı çektirip yalvartmak çok
hoşuma gidiyor nedense:icecream:
Sevgili günlük sence ben çokmu sadistimtatlicadiarzu

günaydın günlükkk;
içimde bir sıkıntı beni boğuyor
ama bunuda atlatacağım biliyorm
şimdi tam anlamıyla müsait değilim
ama en kısa zamanda detaylı dökeceğim içimi
çünkü daral geldi,daha fazla kendimi sıkıtıya
boğmak ve hayatı zından etmek istemiyorum kendime..

günlük merhabaa
uğramadım uzun zamandır sanaa
iyim günlük hayatın bize sundukları ile yaşamaya çalışıyoruz
işler yoğun bu araa çokk çalışmam lazım günlük çokk:roflol:

X