Kadınlar Kulübü Günlük

Bu şehirde buldum buğday ellerini
Bu şehirde sevdi badem dillerini
Senle unuttum bütün ezberlerimi
Pişman değilim ama göçtüm kederden

Düşman değilim ama çöktüm erkenden
Bir daha bu yolları aynı hevesle yürürmüyüm
Kim bilir ne bekliyor kalırmıyım ölürmüyüm
Ne malum dünya gözüyle bir daha görürmüyüm

Tuhaf buluyorlar bu kaçak halimi
Seninle doldurdum yasak ihlalimi
Seninle kapattım aşk defterlerimi
Pişman değilim ama göçtüm kederden

Sezenim döktürmüş bir de söylemiş :gitme: çok anlamlı bir şarkı yüreğine sağlık küçük dev kadının dimi günnükcüğüm alkisalkisalkis

günlük ;
tatile gitmek istiyorum
havuz başında meyva kokteyli içmek istiyorum
kızgın kumlardan serin sulara atlamak istiyorum
güneşlenmek istiyorum
açık büfe ne bulursam yemek istiyorum
sarhoş olup sabaha kadar dans etmek istiyorum
sonra gelip öglene kadar uyumak istiyorum
sonra tekrardan başa sarıp aynı şeyleri yapmak istiyoorum
çok mu şey istiyorum
:sinifsinif:

akşamdan kalmayım günlük, bildiğin akşamdan kalmayım, başım çatlayacak ağrıdan, ama değer :kedi: eşimle beraber her şeye boşverip balkonda rakı içtik dün, güzeldi, günlerdir yaşadığım en güzel şeydi opuyorumnanaktan

günnükk,
bugün kocem yukk yalnızım mafoldumben
toplantısı varmış beni almaya da gelemeyecek mafoldumben
bende annemi aradım gel beraber yürüyüş yapalım dedim
gelirse iyi olur tek kalmam ama gelmezse de önemli değil çıkıp sporumu yapıcam
o kadar dombili oldum ki inanamazsın
bugün bi iki aydır giymediğim pantolonumu giydim
içinde nefes alamıyorum zor kapattım
acilen kilo vermem lazım
bi de bizim orada festival başladı hihoyyyt
o kadar güzel ki geçen akşam gittik ama
çok gürültülüydü bi de yorgunduk durmadık döndük hemen
bi sürü oyuncak kurmuşlar
lunapark olmuş kocaman hemde hihoyyyt
gidip o oyuncaklara binmek istiyorum kocemle :asigim:

günnük...
boşLukta gibiyim...kime ne hissettiğimi hiç biLmiyorum...
içimde ne bir kin ne de sewgi war,yaşadıkLarımdan sonra kimseye hiçbişey hissedemiyorum...aiLeme arkadaşLarıma,hatta o'na biLe..
o kadar acı çektirdi ki bana,bütün duyguLarımı siLdi süpürdü..taş gibi hissediyorum kendimi..ben bunLarın hiçbirini haketmemiştim.ben ona hiçbirşey yapmadım...
ne gerek wardı herşey çok güzeL giderken(artık geçmişten de pek emin değiLim asLında..)tepetakLak oLmaya....ne gerek wardı beni aLdatmasına..ben ona istediği herşeyi weriyordum,beLki de o yüzden böyLe oLdu,biLemiyorum...
bu gün de face'te benim Listesinde oLmasını istemediğim 2 eski kız arkadaşını ekLemiş...ah canım meğersem nasıL da batmış içine...
aLLah'ım onu biLdiği gibi yapsın...köpekLer gibi pişman oLup ayakLarıma kapansın...bunLar onun daha iyi günLeri...

günlükkkk
okadar yoruldumki anlatamam
hem iş hem stres hem sıcaklar beni çok yoruyooo hatta çok yordu daha dayanamıyorum
üstüne bide hastalandım beklemedim an ve zamanda geldi mafoldumben
tatile gidiceğim gün hiç gelmicek gibi geliyo ama zaman okadar hızlı geçiyokii
birde bakmışımki yarın yola çıkıyoruzzz
burayada takılamıyorum artık çok fasla zamanım yokkiii ordan oraya koşturup duruyorum
çalışıken diyorumkii akşam eve gidip yemek yiyipp az çıkıp dolaşalım
ama 7de çıkıyorum eve gidiyorum saat 8 yemek hazırla kur ye kaldır saat 9,30 oluyoo
ve artık o saatten sora mecalim kalmıyokiii :1no2:
artık kendime hiç vakit ayıramıyorum
bir pazarım var onuda iş yapmıyım geziyim desem içim rahat etmiyooo
hem iş yapıp hem gezsemmm p.tesi yorgun argın geliyorum işe
yorgun başlıyorum haftayaaa
umuyorum tatilden sora şikayet etmicem az da olsa dinlenmişşş olurum
görüşürüz günlk 15dakikam kaldı
toparlanimm
chimada bi elbise beğendim onu almak istiyorum az da olsa mutlu olmak istiyorumŞeniz

20 saat sonra büyük bir yükten kurtulacağım günlüğüm.
bana dua et, hayırlısıyla geçsin. e mi? yerimseniben

Günnükk bugün ayın 9 u tam bir ay kaldı günnük ya bir ayy:çok üzgünüm:
nasıl geçicek ozamanlar bilemiyorum,
düşündükçe daralıyorum,nefes alamıyorum,
Allah başka dert vermesin evet ama,çok üzgünüm günnüküm çook,
1 inde sınava giricek kociş,kısa dönemmi uzun dönemmi belli olcak,
sonra 10 unda veya 15 inde Askersenağlama
günnük zaman ileri sarsın vee aşkım kapıda askerden gelmiş olsuuunn
ne güsel olurdu,ooff offffffmafoldumben

selam günlüğüm opuyorumnanaktan
bu gün iş yerinde rezil oldum sanırım kaydirigubbakcemile3. Manken olan Emre @ksoy benim çalıştığım yere konaklamaya geldi, ben tanımadım tabii . neyse otele giriş yapmak için ismini, kimlik felan istedim. sisteme bakıyorum yok ismi kayıtlı değil lmaz:. neyse sonra başka isim buldum kendine benzer bi isim bu musunuz yoksa dedim, adam güldü hayır diye :roflol:. yanımdaki kızlarda kikirik gülüyorlar gizliden gizliden. Neyse en sonunda buldum çok şükür. sonradan kızlar bana anlattı kim olduğunu. ünlü mankenmiş v.s. filmde oynamış, tanımadım napiyim dedim kaydirigubbakcemile3. ondan sonra bilgiler bölümüne adresini felan yazmıştı cep telefon numarası yazmıştı. kızların hepsi kayıt etti. napacaklarsa onu anlamadım bende :sm_confused:. sen niye kayıt etmiyorsun dedi kılzar. Benim bi tane sevgilim var o benim en yakışıklı mankenim, başkasına gerek yok dedim opuyorumnanaktan
ama sanırım günlüğüm ben ünlüleri tanımakta biraz beceriksizim kaydirigubbakcemile3. geçenlerde ken@n imirz@lıoğluyuda zar zor tanıdım, yeliz ye$ilmeni hele hiç tanımadım desem yeridir.ancak sesinden sonradan tanıdık geliyordu. ama makyajsız cok farklı be günlüğüm, benim bi suçum yok walla :1ninca:. Öyle işte günlüğüm kendimi geliştirsem iyi olucak :roflol: şimdiden derslerime başliyim ben en iyisi

Ben geldim günnük;
Akşamları nedense çok mutsuz oluyorum yine mutsuz, üzgünüm çok kırgınım hemde çok (( ağlamamak için kendimi çok zor tutuyorum :gitme:
Bugün ne öğrendim biliyomusun erkek arkadasımın babası beni istemiyomus anneside söylemişti önceden senağlama
Yıkıldım resmen ne yaptım ben onlara ne senağlama çok üzüldüm günnük hemde çok ona hiç bişi söylemedim onun haberinin olmadıgı belli onun akrabası benim halama söylemiş halamda bize söyledi senağlama ben duymadım konusurlarken annem söyledi bana senağlama oğlum çok istiyo çok seviyo o yüzden mecbur alıcaz demişler neye dayanarak böyle söylüyolar niyesenağlamasenağlamamafoldumben çok üzüldüm ya resmen yıkıldım çok seviyoruz biz birbirimizi benim ailemde istemiyo ama herkezin duyacağı şekilde bişi söylemiyo onların kulagına gitmiyomafoldumben ağlamak istemiyorum ama tutamıyorum kendimi nasıl ayrılalım dicem ben ona nasıl 5 seneyi bırakıp gideceğim ilk aşkımı nasıl bırakırım nasıl nasıl.....

RABBİM NE OLUR BANA YARDIM ET NOLUR AYIRMA BİZİ ((mafoldumben

Seni çok seviyorum birtanem ilk aşkım gözümün nurumafoldumbensenağlama

günnüüüüük
bugün aşkım yeğenimle konuştuuuum opuyorumnanaktan
msn de :1rolleyes:
aşkııım babba,babba diyoduuu çok tatlıydı yaa
ösledim onu çooook opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sevgili günlük, bugun işe gıtmedım çok uykum vardı, yorgun ve hamileyim. sanırım azıcık şımarmak istedım ve neredeyse öğleye kadar uyudum. hava cok sıcak klıma zararlı. ne yapcagımı şaşırdım. sureklı suyun altında yaşamak gerek sanırım. ben de öyle yaptım. serin duşun altında oturdum. çıktım tost yaptım dergı okudum, yıne duşa gırdım. hıç bır temızlık yapmadım. yıllardır ılk defa evde yatıp tembellık yaptım.

ne annem ne eşim evde dümdüz yatacagıma ınanmadı hepsıne iş yapmayacagıma yemın ettırdıler.oysa ki hiç niyetım yoktu zaten.

kuzenım boşanacagını söyleyerek yıne ailenın ılgısını üzerıne çekmeye çalıştı. sanırım bu 100. vakka olmuştur.artık onun sahte yapmacık ve şımarık sorunlarından bıktıgım için bugun çok aramasına rağmen tatlı keyfım onu dınlemek istemedi. ve telı hıç açmadım.

akşam canım şöyle karpuzlu peynırlı közlenmiş biberli bır kahvaltı ıstedı. guzle bır kahvaltı sofrası kurdum ve akşam yemegı yedık.

yarın kontrolum var ögla arası ultrasona gırıcem bakalım bızım mercımek nasıl içeride. guzel haberler almak dılegıyle. ıyı gecelerrrr

günlük ilk kez yazıyorum buraya..çok kötüyüm çokk ...isyan edesim geliyo hayata ... dün berbat bir gündü.. çok yakın bir arkadaşımı lanet bir trafik kazasında kaybettim ..eşi ve iki çocuğuda gitti.. çocukların biri 3 biri 8 yaşında...arkadaşım daha 28 yaşındaydı...su gibi güzeldi ..daha 1 gün önce beraberdik konuştuk güldük.. okuma var bende gel dedim oda yok filiz ufaklık rahat vermiyo sizide okutmaz şimdi dedi keşke gelseydin be güzelim keşke...
herşey okadar boş kii kendimizi kaptırdık gidiyoruz...

Günnüküüüm günaydınnn zemuszemus
Dün akşam yalnız kalmadım biliyo musun
Gerçi biraz yalnız kalmak da istemiştim ama kalamadım
annecim ben işten gelicem yemek yapmakla uğraşmayayım diye evde bişiler yapmış getirdi :lepi:
Sofra kurduk yedik saat sekizden sonra da kocişim geldi o da yemeğini yedi yürüyüşe çıktık hihoyyyt
Festival alanını gezdik, lunaparkta ki oyuncaklara binmek istedim ama kocem binmedi
Bende babamla kamikazeye bindim
Ohhh bi stres attım ki sorma, çığlık çığlığaydık çocuklar gibi hihoyyyt
Sonra indik oradan balerine binelim dedik
Daha önce hiç binmemiştim
Annem babamla bende kocecimle oturduk yan yana
Nasıl berbat bir şeymiş anlatamam
Annem babama sesleniyo korkuyorum diye ben anne sakin ol diyorum kaydirigubbakcemile3
Arkadan bi adam bağırıyo poşeti olan vaaaar mııı çocuğumun midesi bulanıyo diyee :sinifsinif:
Kadınlar yeteeeeerrr diye çığlık atıyolar kaydirigubbakcemile3
Bi an hiç bitmeyecek sandım, çok korkunçtu ama süper stres attık :teytey:
Balerinden indiğimizde dördümüzünde yüzü bembeyazdı başımız o kadar dönüyordu ki yürüyemedik bi süre :bbo: sırnaşık şey
Annem epey uzun bir süre midem bulanıyo diyip durdu keşke ısrar etmeseydim binelim diye üzüldüm annecimi öyle görünce ama çok korkunçtu, çok eğlendim :sm_cool:
O kadar yorgunluğun ardından sabah ilk defa 06:45'te kendiliğimizden uyandık eşimde bende
Madem uyandık kahvaltı edelim dedik, kalktı sofra hazırladı kocem
Bende giyindim hazırlandım ona ekmekler kızarttım balkonda mis gibi kahvaltımızı ettik :asigim:

Son düzenleme:
sabahı şeriflerin hayrolsun pembiş...
nasılsın bakalım..ben pek iyi değilim..
çok yorgunum günlük..dün gece bulaşık yıkadım
ev topladım..biraz netde takılayam derkene bir baktım saat 12 yı geçiyor...
yattım uyuyamadım da...işede geç kaldım sabah
şuan ölü gibiyim..sanırım bir tatile ihtiyacım var..hem de acilen...
offff günlük ya..sanki hep bişiler eksik yaşantımda...
derdim ne bilmiyorum ama sıkıldım artık...boşluğa düşücem diye korkuyorum...
bilmem ki kız nie böyleyim..bi acayipim...

Günlük...
Cok heycanliyim vede korkuyorum acikcasi...:1ninca:
Allahin izniyle bugün saat 12-13 gibi Türkiyeye yola cikiyoruz...
Yolumuz uzun 3.200 km yani hersey yolunda giderse ve sinir
kapilarinda fazla beklemezsek 32-33 saatten ordayiz...:Saruboceq:

Allah izin verirse yarin gece Kapikuleye giris yapariz...
Sonrada Kayseriye devam...

Allahim Türkiyeye gitmek icin Yola cikan herkesi sen koru...:Saruboceq: :gitme:
Kazasiz belasiz varalim Memleketimize...Bu hayirli günde
herkesin yolculugunu hayirli eyle....Amiiiiinnnnn.....:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:...

günlüğüm tatildeyim ama aklım hep sende, unutur muyum seni pembişim...

sıcak sımsıcak, nemli yapış yapış bir yerdeyim, çocuklar da bunaldı ben de bir an önce eve dönmek istiyorum canım...

hadi kendine iyi bak günnüğüm...

haftasonu geldi yine günlük,
ohh beeee

buaralar kocacığıma aşkım feci halde depreşti,
hayır olsun bakalım :jeyyar:

Son düzenleme:
selam günlükcümmmm
bugün günlerden cuma ve eğer bu günü saymazsam ameliyat için son iki günüm kaldıı
iki gün sonra allahın izniyle ameliyat olucam ama ya sonrasıı?????
iyileşecekmiyim yoksa ameliyat masası ruhumu teslim edeceğim yermi olacakkk
gerçekten korkuyorum artık
ama ölümden değillll
geride kalacak kuzularım içiinnn
allahım ne olur mübarek cuma gününün hürmetine sen kuzularımı kötülüklerden ve hertürlü beldan koru...............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…