Kadınlar Kulübü Günlük

kötüyüm günlük hemde çokmafoldumben
çareler içinde çaresizim bu çok kötü birşey
bir haftadır süregelen ve en sonunda dün gece patlak veren olaydanda nasibimi aldım
herkese ve bana hayırlı olsun
sadece susuyorum ve kendime yapıyorum biliyorum
ama dur demenin vakti geldi sanırım sabır taşı değilim,çocuk ise hiç değilim
hak veriyorum aslında zordur ama yüzüme gülünüp arkamdan vurulmak inan çok yaralıyor beni
bugün avazım çıktığı kadar bağırmak ve ağlamak istiyorum
hoş ağlıyorum zaten ama kendimi sıka sıkamafoldumben
Allahım yardımcım olsun artık... herşeyi döküp başımın çaresine bakıcam günlük
tabiri caizse çekicem resti herkes sağ ben selamet
Ne olur benim için dua et atamam yapılsında defolup gideyim bu şehirden:Saruboceq:
evet bu çok sevdiğim şehirden artık gitmek istiyorum yoksa rahat yüzü göremiycem ben:a015:

Son düzenleme:
Sana birşey olur diye aklım hep sende....Rüyaların bile benim göz hapsimde.....Seninle yanan yürek üşümezmiş ömrünce......Benim öbür yarım bedelsin tüm sevgilere.........Benim öbür yarım bedelsin sen herşeye.....Bensiz günlerini sen unut artık....Seven yüreğinde şimdi ben varım....Seni böyle sevmek günah ise eğer....Ben anadan doğma bir günahkarım.....Seven yüreğim kor olana kadar....Gözlerimin feri solana kadar.......Mahşer sirenleri çalana kadar......Seni yüregimde yaşatacagım....Nesi varsa senin inanki bu ömrümün.....Satır satır sana ait her hikayesi......Aşk ikimize meleklerin hediyesi.....Benim öbür yarım bedelsin tüm sevgilere........Benim öbür yarım bedelsin sen herşeye.....Bensiz günlerini sen unut artık.......Seven yüreğinde şimdi ben varım.....Seni böyle sevmek günah ise eğer......Ben anadan doğma bir günahkarım........Seven yüreğim kor olana kadar......Gözlerimin feri solana kadar.......Mahşer sirenleri çalana kadar.....Seni yüregimde yaşatacagım.......:asigim::asigim::asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
günlüükümmmm;

nedir bu sıcakk
sabahh gittim direksiyon kursunaa eve bir geldim sırılsıklamım
aşkımda bugün anasıyla kardeşiyle şileye gitti
için için onları çok kıskandım
ama o kadar çalışıyor bitanem
onunda hakkı ufacık bi tatil yapmak diye düşündüm ve susuyorum
zaten cuma günü burdalarr
bendee sıcakta evde oturimmm pfff

gunluk ben geldım..ama anlatcek bıse yok...ole ugradım sadece ıste...
sana bı bıseler yzcam ama bı sonuclansın da ole yazcam...daha bıse olmadı oyuzden yazcak bıse yok...cool bı durumdayım ama bu benım yol kat etmemde kendımı olcmemde ıyı olucak galıba....bukadar gunluk..
cok sıcak allahtan balkon guzel esıyo...hala gelen oluyo gecmıs olsuna...kardesım ıyı bende ıyım arada karnım agrıyo ama neden bılmıyom..hadı gıdıyorum cüssss

Dünde bugünde çok hoş bi rüya gördüm:asigim:Uyandımm ama kalkmak istemedim sonra gözümü kapadım ve rüyam devam etti doğal olarak geç kalktım hemdee çook geçkafamçokkarıştı Olsun çok güzel bi rüyaydı gerçek gibiydiopuyorumnanaktan
Hadi yakın zamanda gerçek olsun rüyamdaki gibi hayatıma hoş geldin desin:asigim::roflol:

canım bı kısır ıstedı gunluk yaptım hemen valla ıkı kase yedım....suan bulgurlar cırt atıyo ıcımde:)
kardesımde magnum aldı suanda magnum yıyorum...super ya hımmmmm

günlüğüm anca toparlanıp yazabiliyorum sana kusura bakma olurmu mirmirmirmir
istanbul seyahatim belki kısa geçti. ama unutulmayacak bi gün yaşadık çok güzeldi herşey aşkımla opuyorumnanaktan. onun kollarında olmak zaten müthiş bi duygu... çok seviyorum ben aşkımı günlüğüm yaaa. Keşke hiç ayrılmasak hergünümüz hep birlikte geçebilseydi, ne cok isterdim bunu anlatamam :1no2:. Vedalaşırken ağlamamak için kendimi zor tuttum mafoldumben. onunda hüznü üzünden okunuyordu günlüğüm...
bakalım ay sonu gelmeye çalışacam diyor inşallah izin alabilir bi aksillik çıkmaz ve yine görüşürüz aşkımla :a015:...
öpüyorum seni günlüğüm. daha fazla yazamicam:çok üzgünüm:,
inanılmaz hüzünlendim yine çünkü senağlamasenağlamasenağlama​

günlüğüm bugün ikinci evlilik yıldönümümüz :asigim:
şükürler olsun rabbime seneye yavrumuzla :ecrin_bebek:birlikte oluruz inşallah :Saruboceq:
hiç bakma hediye falan yok :umursamaz:
annemdeydim tüm gün şu aralar yaptığım şey :kedi:
evede yeni geldik
neyse bu yıl böyle olsun bakalım :dilcikar:
ben iyiyim çok şükür :Saruboceq:
arada yazarım sana sevgiyle kal ............

günaydın günnüküm :1ninca:
dün doktora gittik
kuzum u gördük kocaman olmuş
doktor teyze bize erkek demişti ama bebişim kız mış opuyorumnanaktan
zaten hep kız hissediyordum içimden geçen olduopuyorumnanaktan

cok sıcak günnük beynim yanıyo sankii
eve gitmek istiyorum
işten cıkmak istiyorum:1no2:

günlüküm....
içim de bi kıpırtı var hayrola.....
tatil yaklaşıyor ondandır sanırım....
enesle nasıl olcak bilmiyorum ama güzel olucak inşallah.....

sefgili günlüğüm :ecrin_bebek:

dün yine hiç uyuyamadım 12 mi neydi yattım bi oyana bi bu yana aa dedim yeter
kalktım oturdum pc başına :nazar:
burda kızlarla soppet ettik
yarın tatile çıkıyom bavuludahi indirmedim mirmirmirmir
bu akşama yaptım yaptım yoksa apar topar gideceğe banziyo kaydirigubbakcemile3
tatil de geldi be :nazar: dönücez sonra ramazan sonra kış kafamçokkarıştı
ne çabuk geçiyo yaşlanıyom ya :sinifsinif:
uykusuzluk başıma burdu az toparlim kendimi kaffe içerek kaydirigubbakcemile3

öptüm herkesleri a.s.

günlük ya ilk defa doğumgünümde kocacım şaşırttı beni süprizler yaptı:asigim:
koca bir buket gül almış bana,öyle pek çiçek almayı da bilmezdi ama bu sefer harika bir aranjman yaptırmış valla hakkını yiyemem..
sonracıma bu sıcakta ta bi saatlik yola üşenmemiş gitmiş şehir merkezinde sevdiğim bir pastane var ordan bana pasta almıs..asıl bombayı sona bıraktım bak dinle..
maddi olarak darda olmamıza ragmen bana cep telefonu almış bitanem ya hiç beklemediğim bişeydi hediye bu durumda..yok yere kendini de sıkıntıya sokmus benım ıcın ama sevınmedım değil valla..
tabi ben naptım..adamın kırk yılda bir güzelliği tutmuş ben naptım peki..:kedi:
içine ettim bütün hevesinin adamın..
dün biliyorsun pek moralim yoktu..
nedeni belli bir sebebi yok işte doldum doldum bütün gün,
gece de yine saçma sapan bir şey yüzünden patlayıverdim..
ağladım ağladım çıldırttım adamı da..daha doğrusu üzdüm biraz da..
böyle yaparak onu da mutsuz hissettiriyorum farkındayım..:sinifsinif:
herseyın suclusu olarak kendini hissediyormus cok kızıyormus kendine..
ama benim elimde değil günlük alışamıyorum işte:çok üzgünüm:
buralar bu yalnızlık beni benden aldı bambaska hale getirdi..
güçsüz aciz işe yaramaz hissetmekten,duvarlarlarla konusmaktan,herseyden uzak ve mahrum kalmaktan dahası sürekli kendimi duymak dinlemek zorunda kalmaktan yoruldum cok..
hırçınlıgım bu yüzden..isyana düşüyorum bazen farkında olmadan..o kadar güçsüzüm ki inan kendi kendimden çıkarıyorum acısını herşeyin..öfkem bu yüzden hayata..
onun da dediği gibi en ufak bişeyde havlu atıyorum belki..ama elimde değil inan..:1no2:
çok denedim kendimle çok savaştım..ama çok erken yenik düştüm kendime ayaga kalkamadım..
derdim dert değil belki ne imtihanlar var hayatta bu da benimki beterinden korusun Rabbim de..yine de beceremiyorum işte..herseyın yabancı oldugu bu dipsiz kuyuda bibaşıma olmak agrıma gidiyor..
öyle bi çıkmazdayım ki bu acı en çok benim canımı yakıyor..
inan bana en başta ben memnun değilim bu halimden..hem de hiç..:a015:

Sevgili Günlük,
Çok uzun zamandır görüşemedik seninle. Ben yazmaya üşenen bir hatunum ya o yüzden...

Ama bu gün tam ihtiyacım olan şey sensin. Çünkü şu yaşadıklarımı senden başkasıyla paylaşmam imkansız.

Sabah kalktığımda, kendimi aylardır hazırladığım ve son iki haftadır her an gerçekleşmesini beklediğim olay oldu ve ben çok çok üzüldüm. Üstelik kendime pek çok söz vermiştim. Düşününce de önemsiz gibi görünüyordu gözüme. Oysa çok önemliymiş ve insan ne kadar hazırlıklı olsa da içinden bir şeyler kopuyormuş saçlarıyla birlikte...

Evet, yanlış duymadın Günlük. ıki hafta sonra nihayet kemoterapinin yan etkisi kendini gösterdi ve tuttuğum her tutam saç elimde kalıyor bu sabah itibarıyla...

ıki ay önca peruğumu, bilimum bone, şapka vb. ıvır zıvırımı almış ve her an bekleme durumuna geçmiş olmakla birlikte nedense ağlamak istiyorum. Baktım tepemde yer yer açılmalar var. Saçımı taramamaya dikkat ediyordum ne zamandır. Belki de ondan bu kadar dayandı. Önümüzdeki 5-6 ayı tamamen dazlak geçireceğimi uzun zamandır bilmeme karşın niye böyle hissediyorum? Neden yarım kalmış, eksilmiş gibiyim? Neden çocuk gibi davranıp ağlıyorum?

Kimbilir belki de alışacağım bu duruma zamanla. Belki de yarın sabah kalktığımda daha farklı hissedeceğim.

ışte böyle Günlük. Hayat böylesine garip ve acımasız davranabiliyor insana zaman zaman. Direnmeyi, karşılık vermeyi bilmek gerek...

günlük inanmıyorum sana yazdıklarım silindi!!!!!!!!! :kızgın:

çok sinirlendim bi geriye gittim yok olmuş pöff.......... :1shok:
hiç bişe yazamıcam hemen onlugumu yazıp gitcem......... delikafadulden

21-aşık olmak istiyorum...................................: :asigim:
22-aşık olmak istiyorum...................................: :asigim:
23-aşık olmak istiyorum...................................: :asigim:
24-aşık olmak istiyorum...................................: :asigim:
25-aşık olmak istiyorum...................................: :asigim:
26-aşık olmak istiyorum...................................: :asigim:
27-aşık olmak istiyorum................................... :asigim:
28-aşık olmak istiyorum...................................:: :asigim:
29-aşık olmak istiyorum...................................:: :asigim:
30-aşık olmak istiyorum...................................: :asigim:
taamam buda bitti yarın gelirim çok sinir oldum niyeyse poffff...........
:dilcikar: Çok üzgünüm çoook

Son düzenleme:
Selam günlük;
bende epeydir uğramamıştım.ızmir inanılmaz sıcak.sınırlarımı zorluyor hava.o yüzden ne yemek yemek istiyorum ne de hareket etmek.Eşim yarın yurtdışından dönüyor.10gün oldu özledim onu.mutluyum kısacası bir de şu sıcak geçse mafoldumben

günlük bugün ogluşumu sabah babasıyla dükkana gönderdim.rahat bir gün geçiririm inşallah çok yaramaz oldu ya nasıl başedecegimi bilmiyorum.gamyoncuiremsu
havalarda bir sıcak bir yagmurlu yüzme kursuna gönderecektim hava bir türlü düzelemedi onun için gönderemiyorum.enerjisini biraz orda harcar belki evde rahat durur diye düşünmüştüm ama olmadı.akşama kadar kardeşini dövüyor kızımda köşe bucak kaçıyor bir görsen ev savaş alanına dönüyor.mafoldumben
bir taraftanda ev temizligi yapıyorum valla kış geldi nerdeyse benim bahar temizligi bitmedi.çokmu tembelim ne.bugünde koltukları silicem.babamlarda gelsede şu yarım kalan boya badana işleri bir bitse.ev yarım yamalak kaldı.gerçi onunda işi var bişeyde diyemiyorum.bırak usta tutuyum sen ugraşma diyorum onuda kabul etmiyor gördük tuttugunuz ustayı diyor.
günlük herkez tatile gidiyor ya ben kaldım yine bu sene gerçi bayramda gidecekmişiz eşim dükkanı bırakamam diyor.ben bu aylarda gitmeyi çok isterdim ama gerçi söylemedim ona zor durumda kalıpta üzülmesin diye.kıyamam ben aşkıma söylesem dert eder içine şimdi.kaynımla görümceme bırakmayı düşünür şimdi dükkanları neme lazım daha önceki olayları tekrar yaşamasın aşkım benim.hadi ben kaçtım öptüm sonra yine gelirim.:eek:

mutsuzum günlük kalbim kırık üzgünüm
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

günlük bugün iki kargo benkliom biri kk kartım diğeri ise aşkımın göndereceği foto makinesi ay nolur gelsinler artık ya mafoldumben

günnükcüm safak 9...
yani 9 gün sonra izmirimdeyim....
gecen dört sene her yil bambaska olurdu icim bu sene cok farkliyim...
sadece kafami dinleyip, tatilini keyfini cikarip, muhasebemde cikan aciklari kapatip geri gelmeyi düsünüyorum...
dört kiz kardes gidiyoruz yine ve eminim cok eglenceli gecicek....
bucayi, kordonu, kibris sehitler caddesini, forbesi hatta kemeraltini bile cok özledim...
bu tatil bana cok iyi gelicek...
is ve okul stresi bayagi yordu beni bu sene...
neyse günnük benim biraz isim var...
vakit buldukca gelirim...

X