Kadınlar Kulübü Günlük

rey limi limi leyy :dance:

Tatildeyim günlük :lepi:
Gezdim, tozdum, dolaştım ohh
Herşeylerden de uzağım..Özleniyim..Özletiyim..Merak ediliyim :1ninca:
Nedense pek bi mutluyum Allah bozmasın sositososito
Sıcaktanda, sokaklardan da hiç ama hiç sıkıldığım yok 1.5 ay evde 4 duvar arasında
sıkışıp kalmak ne demek anladım bu yüzden şükrediyorum :Saruboceq:

puffffffff bu gün çok sıkılıyorum günnükçüm yaaaa
oldum olası sevemedim ya zaten haftasonlarınııı:1no2:
zaman geçmek bilmiyorr ben tatil yapmak istiyorummmmzemuszemus

belim çok agrıyor günlükk
doktur bünyen zayıf diyor.

ama şikayetci değilim bebişim için herşeyy
hayatıma neşe gelecek
aşkımızın meyvesi olacakk
olsun agrısın belim

canım cım gelince unuturum inş. hepsini.

ben geldım gunluk....
kardesım bugun ultrasona grdı allaha sukur bıse cıkmadı..kırık kolla hasarlı bı suratla oturuyo ıste....yaramz ya.yaramaz...neyse buna sukur dıyorz canı sag ya ...ya daha kotusu olsaydı..gozune bıse olsdı belıne kafasına..allah saklamsıs...

gunluk ıkı senede basımıza ck olay geldı bugun sole bı dusundum..zıyarte gecmıs olsuna gelenler noluyo sıze bole bırız ıyı oluyosuz bırınız hasta oluyosunuz dıyo...
buyuk erkek kardesım amelıyat oldu apandıstten hemen arkasından kucugu oldu ...o ıyı oldu derken dugunune az kala kız kardesım gogsunden kıtle laındı...aslında zararsız bıseydı ama amelıyat geccırdı...o ıyı oldu derken ben hasta oldum ıkı tane fıtık cıktı...ole bole vakıt gectı ...yıne erkekkardesım bı sabah hasta oldu bızı korkuttu oluyo sandık allah bıza bagısladı...sonrasında annem hastalandı...sımdı o ıyı derken kucumen kolunu kırdı bzıı korkuttu...allahım bunlar bıze bı sınavmı...anneme babamamı ..bılmıyorum...bugun aklıma geldı...ha bıde cok yakınımız bızde hırsızlık yaptı benım bılezıgımı caldı ve ıtıraf ettı...gerıu aldık ama bızı cok asırı uzdu...allaha sukur herseferınde onları bıze bagıslıyosun..ama hep bı sınavmı bunlar ders almamızmı lazım..anlayamıyorum..kotu bıse yapmıyoruz allahım bız valla...
ama allah sevdıgıne dert verırmıs...bunlar bı derte degıl ..gelıp gecıcı seyler hep sıfasız hastalık dermansız dert verme derım..bunlar ole seyelr ama...allahım senı bızı kaldıramayacagımzı seylerle sınav etme...agır yukler yukleme nolursun...
bu ıkı yıl ıcınde guzel seylerde oldu tabı...ben sonu kotu bıtsede cok guzel gunler yasadım..askı sevgıyı atttım..cokta uzuldum...hemde cok...hala uzuldugum oluyo..ama allaha sukurler olsun...
sonra kız kardesım evlendı...allaha sukur cok mutlu...ona ev alındı evıne tasındı..mutlu mesut..
dedem baan ev aldı...kardesım hıc okucak gıbı gozukmuyoken suanda okuyo ...kendı ıstegıyle ona aılece cok sevınmıstık...kucuk kardesım lıseye goıdıcek bunada cok sevındık...
en guzelı aılem basımızda hepımız saglıklıyız allaha sukur...allaha bınlerce sukurler olsun ama allahım nolur sen benı aılemı kardeslerımı annemı babamı dedemı koru kolla nolursun..kotu gun gosterme ...bunların beterınden koru allahım...cok ınanıyorum allahım sen ettıgımız dualarla bızı koruyosun hep kotru allahım

günlük

yine olmadı biliyomusun...........
bu pazarteside başlayamıyorum.............
haftaya başlayacakmışım..............
yılan hikayesi oldu resmen.............
millete söledim herkes soruyo başladınmı başladınmı...........
utana utana bişeler sölüyorum...........
ama ne bilim ya çok üzgününm günnlük bi başlasaydım hayırlısyla

çok morelim bozuk çooooooookkk
5 dk önce resmen yıkıldım ağlamak istiyorum yaa mafoldumben
carl cox istanbula gelmiş ve ben gidemiyorum
lanet olsun o herife gitmeden ölürsem gözlerim açık gidicek mafoldumben

Pembişimmm zemuszemus

Aşkım askere gitmeye karar vermişşşş zemuszemus
Manyak mısın, buna neden seviniyorsun diyebilirsin, ama bu evlenmemiz için 1 sene daha az beklememiz anlamına geliyor zemuszemus

Çok sevindim şekerim çokkkk zemuszemus
Rabbim hayırlısını versin bizim için inşallahhh :Saruboceq:

:asigim: :asigim: :asigim:​

çok morelim bozuk çooooooookkk
5 dk önce resmen yıkıldım ağlamak istiyorum yaa mafoldumben
carl cox istanbula gelmiş ve ben gidemiyorum
lanet olsun o herife gitmeden ölürsem gözlerim açık gidicek mafoldumben

adam yaşım kadar djlik yapmış ..djligi bırakcak degil ya kuşum 1-2 seeneye kalmaz bida gelir iloşcum üzülme :teselli:

ya ben nabiyim günlük,

annem babam bodrumda

nişalım kuşadasında askerde

ben mal gibi evde tek başına

gunlugum cok mutlu oldum su anda..
sevgilimin uzaktan kuzeni ile tanistim..
diger kuzeninin annesi de bir ygin pasta borek yapmisti..
su urfanin kadinlri cok becreikli oluyo ya..
hayran kaldim.. hoppur hooppur goturdum..
bir de annesi uzaktan gormus bizi ama yine de aileler merak ediyordu..
kuzeni benim icin `cok guzel kiz` demis..
ay cok mutlu oldum..

Çok kötüyüm ...
bu sabah ameliyat oldum ve kendime gelince bi süre sonra eve dönmek istedim...istanbuldan edirneye...
Doktoruma yalan söylemek zorunda kaldım iyiyim diye başım dönüyordu ve midem bulanıyordu bunlar olduğu sürece gitmemem gerektiğini söylemişti ama ben hastanede çok sıkılıyorum nabayım..:S
otogara tam gelmiştik ki midemmm dememle birlikte şöför poşeti uzattıı vee maffoldum:S
yolculukta tam anlamıyla berbarttı.... Şimdi de ağrım çok varrr ağrınınyanında acııı sanki bıçaklarla her yerimi kesmişlerrr ve yaralar öyle açık gibi bu kadar çok canım yanıyor..ağrı kesici içtim fayda etmedi..uyuyamadım... uyuyamıyorum yatamıyorum ayakta duramıyorum pc bile fayda etmedi...Nasıl geçer bu süreç bilmiyorum... pc başında geçen zaman şimdi bana inat ilermiyor yatayım en iyisi belki uyurum :S

günayydınn günlükcüm;
param olsa kocama evlilik yıldönümü hediyesi yeni bir araba alırdım:asigim:
o kadar bunaldımki şu araba mevzusundan inan araç satışta çalışırken bu kadar tiksinmemiştim..Çok üzgünüm çoook
bizim arabayı satsa da yenisini alsa inan kına yakıcam.vallahi bak.avucuma ama..benneyaptımki
arabasınada başlıcam yakında kendinede..tek konu bu oldu ya..
yeter diye bağırıyorum içimden..yeeettteeerrrrrr!!!!kafamçokkarıştı
erkenden de kalktı araba pazarına gitti,Allahım bugün satsın artık..nolur nolur,yalvarıyorum!:Saruboceq::Saruboceq:

GÜNAYDIN GÜNLÜK..
ben de bugün yine bir nöbeti devretmek üzereyim.
akşam çok hasta yoktu 1 gibi yatmaya karar verdim ama tv de uyanık bara takıldım uyuyamadım.sabahı ettim yani nerdeyse.

bir sıcak bir sıcak sabaha kadar ter içinde kaldım.
şimdi eşim gelecek alacak beni ve oğluşumu almaya gideceğiz.benim ağrılar artınca teysezinde kaldı Ardam bir kaç gün ama çok özledim. istediği kadar ağrım olsun bugün kavuşacağım bebişime.

baksanıza küsmüş bana senağlama

günaydın günlüğüm....ilk defa sana mutlu ve güzel haberlerle geldim...müjdemi isterim günlük ben hamileyim,allahıma binlerce şükür olsun dualarım kabul oldu dile kolay 20 ay bekledim ben bebişimi günlük çok acılar çektim bu 20 ayda ben birdaha anne olamıycam düşüncesine çok kapıldım ama allahım bu kadar beklememin mükafatını yolladı bana evimizde bayram havası var inşallah sağlıcakla kucağıma almayıda nasip eder mevlam...günlüğüm rabbime yalvarıyorum allahım evlat hasretiyle yanıp tutuşanlara en kısa zamanda göndersin meleğini inşallah....​

Sevgili Günnük nassın ben yine aynıyım yaa depresif Dilay modundayım her zaman ki gibi.Bu depresif halim azalacağına inatla çoğalıyoookaydirigubbakcemile3
Hayatı tiğe alıyorummmmsırnaşık şey
Gel birde içime sor içim kan ağlıyoo çok mutsuzum
Allahım nerelere gitsem ne yapsam ne etsem üffffffffffffffffffffffffffffffffffmafoldumben
Annem kursa git diye söyleniyooo benim yerimede araştırmış.Gidiyim bari ama kararsız kaldım yaa ing veya moda tasarımı bilmiyorum yada modern dans veya halk oyunları artık hangisi olursa birine gidicem.
Günlerimi öyle bir doldurmalıyım ki başka şey düşünmemeliyim.
Benim şimdi hazırlanmam lazım sevgilimle buluşacam aldığım kararları ona da anlatmam lazım.Gerçi telde anlatmaya çalıştım ama anlamadı sanırım yüz yüze konuşmam gerekiyoo.Umarım beni anlar.Çok zor ama benim için onu daha fazla üzmeye hakkım yok.mafoldumben
senağlama
Neyse ben kaçtım :a015:

Gunluk Kisa Ve Oz..

Annemin Bana Buldugu Terapi Sekli..
Cocuk Bakiciligi!!! :1shok:
2 Gundur 1.5 Yasinda Bi Veletle GeceGunduz Ugrasmaktayim..
Babamda Olmadigi Icin Annemin Kankasi 2 Kiziyla Bizde :1shok::1shok:

Neyse kactim gunluk..Yavrum Aglamaya Basladi kaydirigubbakcemile3
Birde ne istedigini anlasam kafamçokkarıştı

günlükk naber cici!!!

biliyomusun çok uzun süredir saat 12 ye kadar uyumamıştım...............

bugun bi kalktım 12.08 anammmm dedim napmışım ben.....delikafadulden

gerçi 4.30da yattım normal bi uyanma oluyo ama yinede ben böle geç kalkınca içim,
bi tuhaf oluyo gün boşuna gidiyo kendimi kötü hissediyorum..........lmaz:

en son ögrenciyken böle bu saatlerde kalkıyodum 2 yıl önce........

ne çabuk geçiyor günlük hayat daha ben hiç bişe yapamadımki zaman ilerliyor,
acımasızca bi işim bile yok....... mafoldumben

canım çok sıkılıyo bazen hep böle hayatım bitecekmiş gibi geliyo....-tatlicadiarzu-
80 yaşında hala ben böle.............
:a015:

akvaryumumdaki balıklardan biri öldü bugün, diğerleri hayatlarına devam etti öylece...şimdilik temiz akvaryumum hala; ama en kısa sürede yeni bir vatoz alıp koymazsam nasıl yosunlarla kaplanacağını daha önce görmüştüm :gitme:

Dünya tuhaf bir mekan. Sen seviyorsun birini O da başkasını seviyor.. Sen her şeyini vermeye hazır bekliyorsun da O da başkası için hazır halbuki.
Kaderimde sevip üzülmek varmış onu yaşıyorum herhalde. Mutluyum artık ama. Her ne kadar göz yaşlarım dinmese de saatlerdir, mutluyum. Her ne kadar masejlarını ağlayarak okuyor olsam da mutluyum. Her ne kadar yanından ağlayarak ayrılmış olsam da mutluyum, huzurluyum. Konuştuktan sonra nefes alamama safhası bile bir nebze sevinç verdi bana. Evet çok da üzgünüm. Ama bu başka bir şey. Neden demenin değil de paylaşabilmenin göz yaşları. Onlar akarken de mutlular şu an. Diyebildiğim için mutluyum sen farklısın diye. Karar verip verip vaz geçerken o cesareti bulup da söyleyebildiğim için hislerimi huzurluyum. Evet asla ama asla O benim olmayacak. Ama, seni kırdıysam hakkını helal et, dediği için mutluyum. Ona ,bir yıldır Allah'a şükrediyorum seni karşıma çıkardığı için, diyebildiğim içinse inanılmaz gurur duyuyorum kendimle. Sevgimin miktarından ve yoğunluğundan bi haber belki ama varlığından haberdar artık. O'nu sevdiğim için gurur duyuyorum kendimle şu anda. Bunu bugün ilk defa hissediyorum. Mesajda ,seni ömür boyu bekleyebilirim demek geldi içimden ama bir onu yapmadım, yapamadım.. Bekle dese beklerdim yemin ederim ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…