Kadınlar Kulübü Günlük

selam günlük birkaç gündürr giremedim oğlum rahatsız.neyi olduğunuda anlayamadık.bağırıp ağlayıp duruyor.inşallah kısa bir geçiş evresidir bu hali.ne zormuş anne olabilmek bebeğine yetebilmek.ama yılmak yok başarıcam çünkü ben bir anneyim.
rabbim tüm annelere yardım etsin.öpüyorum.

günnükcüm...
birgün daha gecti...
hatirlamadigim günleri istiyorum...
dönüsü olmayan yolumda dimdik yürümek cok zor ama vazgecmiyorum yürümekten...
ben yolumu cizdim ve yolum tek yön...

günlüğüm sana güneşi bol, sıcağı nemi fazla yurdumun güzel diyarı adanadan sesleniyorum...

eşimin ailesini ziyaretteyiz günlüğüm...

çocukları öğlen havuza koyduk bir güzel eğlendiler ki günlüğüm, suyun içinden çıkmak istemediler

şimdi de eşim mangalı hazırlıyor, adana da olunur da kebap yenmez mi...

kebap, şalgam daha ne olsun günlüğüm...

Son düzenleme:
Selam günnükçümm 3 günlük tatilden sonra yine burdayım ayy nette bulamadım oralarda mafoldumben
Telimi de kapadım hiç birşey düşünmedim kaydirigubbakcemile5
Aslında bir karar aldım kesin bu sefer:eek:lmaz:
Pazar günü belli olacak ama yazarım sana yine hade Dilay kaçarrrropuyorumnanaktan

günlükçümmm bugün mezuniyet töreni vardı
kepleri attık bittiiii...çok heyecan vericiydii
güzeldiiii....
4 yıl çabucak geçtii
dün de sevdiğimle yıl dönümümüzdü
bir 4 yıl da onunla bitti beraberce el ele... :asigim:

Merhabalar Günlük'üm.
Yarın canım arkadaşım,dostum,kardeşim bize gelecek oğluşuyla
Söylemesi ayıp o'da beni sayıklayıp duruyormuş.:kedi:
Neden ???
Çünkü onlara her gitmemde çikolatısını alıyorum,onunla oyunlar oynuyorum,yaramazlık yapıyoruz..:ecrin_bebek:
Eee bir çocuğun kalbine girme yöntemlerini çok iyi biliyorum.:jeyyar:

Kısmetse kahvaltıya gelecekler ve bizde kalacaklar..
Bu sebepledir ki Sevgili Günlük KK'yi azıcık ihmal edebilirim.
Pazar sabahıda canım babam bizi kahvaltıya götürecek inşallah(Babamı çok seviyorum:asigim:)
Furkancıkla çok iyi anlaşacaklardır.
Arkadaşım babalar gününde arayıp babama"Furkan'da ellerinden öpüyor dedesi" demişti de babamın gözleri dolmuştu.:asigim:
Ablam evlensede bir torun verse annemle babama kaydirigubbakcemile3

Selam pembişimm opuyorumnanaktan

Bugün saat 8.30'da uyandım. Ailece kahvaltı yaptık, sonra hastaneye doğru yola çıktık. Uzun bir süre bekledikten sonra sıra bana geldi. Doktor sordu neyin var diye. Başladım anlatmaya :" Ben 4-5 yaşlarındayken yüz üstü düştüm doktor. Bütün burun kemiklerim kırıldı. O zaman doktorlar kemik gelişimim 18 yaşıma kadar devam edeceği için müdahalede bulunamadılar. Artık yaşım geldiğine göre bu yaz ameliyat olayım da sağlığıma kavuşayım istiyorum..." Doktor çeşitli aletler ile burnumu inceledi ve sonunda kararını açıkladı. Burun kemiklerin ve kıkırdakların kırılmış, ameliyat olacaksın dedi. Hem de estetik ameliyatı :1shok:

Bayıltarak yapacağız, 1,5 saat sürecek, sargıda kalacak,... anlattı da anlattı. Sonra fotoğraflarımı çektiler. Doktor bilgisayardan burnumun ameliyattan sonra nasıl olacağını gösterdi. Fındık gibi görünüyordu burnumm :kedi: Biz babamla bir heveslendik, bir sevindik kaydirigubbakcemile3 Sanki oldu da bitti ameliyat kaydirigubbakcemile3

Doktoru tanımadığımızdan ve henüz bu konu ile ilgili araştırma yapmadığımızdan sadece numarasını aldık o kadar. Bu ameliyat estetik grubuna girdiği için ssk karşılamıyormuş mafoldumben 1700 TL'cik (!) istedi doktor mafoldumben Babacım nasıl ödesin şu sıkıntılı zamanında bu parayı ? Üzüldüm vallahi günlüğüm, adam benim yüzümden bir türlü rahat edemedi mafoldumben

Hastaneden çıktık, babam eve döndü. Ben de üniversiteden çıkış işlemlerimi halletmek için rektörlüğe gittim. Ama halledemedim işlerimi malesef pazartesiye kaldı.

Biriciğim, pamuğum, aşkımla 3 hafta sonra görüştük. Çocuk gibi yüzüme bakıp durdu :kedi: Özlemişim vallahi günlüğüm yaa :kedi: Konuştuk biraz. Nasıl olsa askerlik herkes için 12 ay olacak, bari önümüzdeki sene git, askerliğini yap, okulu gelince bitirirsin, hem o arada iş de bulursun, beni daha çabuk istersin dedim :kedi: Çok sıkıyor bu askerlik mevzusu onu günlüğüm. E kolay şey değil tabi. Üstelemek istemiyorum. Fikrimi söyledim, sen bir düşün de sonra yine konuşuruz dedim. Kaçamak kaçamak tamam dedi geçti kaydirigubbakcemile3

Günlüğüm, artık hayatım düzene girsin istiyorum. Bugün hastanede kadın mesleğiniz ne diye sordu, forma yazmak için. Kalakaldım :1shok: Artık öğrenci değilim, henüz öğretmen de değilim. Bildiğin işsizim kaydirigubbakcemile3 İşimi bulayım, çalışayım, para kazanayım, artık ben aileme destek olayım, zamanı geldiğinde yuvamı kurayım, ama bir düzenim olsun istiyorum. Acele etmemek lazım bunlar için biliyorum, ama ne bileyim bugün böyle evlenip gidesim var. Aşkımı gördüm ya ondan sevgim depreşti delikafadulden

Rabbim hayırlı şeyler yaşatsın bize inşallah. Sadece bunu diliyorum pembişim. Burun ameliyatı için bana iyi doktorlar bul, fındık olarak geleyim yanına kaydirigubbakcemile2

Hadi kaçtım bebişim, çok çok öperim opuyorumnanaktan

gunluk dun geceyı yıne hastanede gecırdık....
dun gece ben kk dayken bbamın telı caldı...saat 11 egelıyodu sanırım..babam cok kotu oldu bıreden ben balkondaydım...babam hemen ıcered oadadydı..annemde mutfakta ...
babamın gozlerı aynı buyuk kardesımdekı gıbı dısrı fırladı..bıse oldu anladım ama ıhtımal vermedım...
gecen aksamda ole bı tel gelmıstı...arkadası vefat etmıstı..hemen ole bıse geldı aklıma...baktım babam kardesımın nufus kagıdını ıstıyo annemden ..noldu dıyoum o anda kapıda araanb durdu..abbanı almaya gelmısler...noldu baba dıyorum yok bıse dıyo...sole dıyorum sertan dusmus dedı...cıktım balkona amca nolmus nerden dusmus dedım...solemıyo ya soleyın dedım...balkondan oynarlarken dusmus...hastaneye kaldırmıslar...kırık avr dedı..
hadı annem bu sefer kotu oldu..o geldı soruyo solemıylar...neyse annem bekelyın bende gelıyorum dedı..oda gttı..bende kız kardesımı aradım onlarla ben erkek kardeısmde gttık...kardesımı gordum ...elı yzu sıs..yuzu moarramıs...kol kırık hemde acık nasıl okol b bılıuyomusun ayy cok kotydu..butun geec hastanede hep tahlıl yaptılar ıc kanama olmasın dıye..kanı temız ama ıdrarda kan var..yarın ultrasona gırcek..ınsallah bıse cıkmaz...
bıde ben kotu oldım orda doktr baktı hava al dedı...su falan ıctım...
sımdı evdeyız hepımız sukur kardesımde ıyı am cok korkmus hatrlamıyo bıle...
gelen gıden cok yoruldum..ortalıgı taopladım bıraz bakınıyım kk da dedım...
ınsallah yarında bıseyı cıkmaz gunlukcum..kardesım ı allah korumus ya daha kotusu olsaydı genın karanlıgında...yaramazlık ıste..buna sukur dıyorzuz...

gunlugum gunlugum
yuksek lisansa kabul edildim..
icim bir rahatladi ki sorma..
bugun guzel bir gun..
yeni yasim da guzel olsun insallah..
:asigim:

günlüğüm cok mutluyum..

neden dersen az biraz bencilce..

şu an annem ve babam yolda,
yarın sabah burda olacaklar.
onları zaten özledim orası kesin ama,
asıl biraz rahat edeceğim için inanılmaz seviniyorum.
bu hafta toplama vursak o kadar az ki uyku saatim.
şu an ölü gibi uyuyor olmam lazımken,
uyuyamıyorum bile.

kızla biraz annemler ilgilensin,
ben de hem evle ilgileneyim,
hem de biraz dinleneyim,
azıcık uyuyayım istiyorum.
çok yoruldum günlük bildiğin gibi değil
ben ki kolay kolay sızlanmam,
ama son zamanlarda artık sinyal vermeye başladı bünyem.

umarım beklediğim gibi olur bu ziyaret..
bir taşla iki kuş vurmak istiyorum bu sefer :nazar:

gunluk sıkıntıdan patlamak uzereyımmm
avazım cıktıgı kadar bagırıcam sımdııı heee
butun gun evdeydımmm hıc bı sey yapmadım canım ıstemedı herkes bı yerlere cagırdı
kıymetlı totomu kaldıramadım bı turluuu
butun gun yedım de yedımmm :eek:lmaz: yedıklerımı dusununce mıdesız olduuma kanaat getırdım kaydirigubbakcemile3
sevgılımde bursaya gezemeye gıtttııı msj atmıyo bana gunluk yaaa arada arıyo bı sesini duyuyorum o kadar arada
tam bunları yazmıstım kı sevgılım aradaı gunluk :asigim:gene kandırdı gonlumu aldı nası bısey bu yaaa 45 dk cık konustuk nası gectı analamdım bıleee cok sevıyorum gunluk yaa
yerım onu beennn zemuszemus
sevıyorum onu ama bazen benımle ılgılenmıoooo uzuluyorumm
alıstım gunlukkk sureklı msj atmasına sureklı onu gormeyee :kedi:
ne bılım yaaa sımdı uzakta oldugu kafamda yer ettı yaaa o da kotu etkılıyo psıkolojımı bıde regl oldummm gene hey heyler tepemdee catıcak yer arıyorummm
gergınım yanı anlıycagın gunluk butun gunde gergın patlamaya hazır dolandımmm
ama sımdı mutluyum sevgılımle konusmak bana ıyı gelıoo sesını duymak yetıoo kızsa da bana sesını duyuyorum ya yetıo be gunlukkk
konusuyoruzda ıkımzıde aynı seyı dusunuyomusuz sankı 1 bucuk aydır degılde 1 yıldır bırlıkteymısız gıbı . . . .
onu sevıyorummm gunlukkk ama en cok da onun benı sevmesını sevıyorummm
ıyıkı varrr ıyıkı gunluk
he bugun bıde neye sınır oldummm sıgaraya zam gelmıs gunluk 5.50 olmuss mafoldumben sevgılımde kızdı bana bı daha almıcaksınn dedıı ıcmıcen dedı mafoldumben
neyse gunluk ben kacarımmm hadı opuldunnn opuyorumnanaktan

ne zaman biticek bu zor günler
hiç bi şeyden tat alamaz oldum
allahım çok zor günler geçirdik
bu günleride atlatıcaz inş.

merhaba günlükcüm.
oglus uyuyır ve ben ancak yazabıldım sana.
1 temmuz gunu oglumu kucagıma almayı nasıp ettı ALLAH ım.
sımdı ona bakarken RABBIMIN ne buyuk oldugunu ve bunun en buyuk mucızelerden bırı oldugunu daha ıyı anlıyorum.
sukurler olsun ALLAH IMA.
aslında yazacak anlatacak o kadar cok sey varkı gunlukcum,
neler oldu neler anlatamaya baslasam sayfalar dolacak ınan.
benı sabırsızlıkla bekle anacım.

oglus sarılık oldu bugun hastaneye gıdıcez kan alınacak ınsallah hastanede yatmak zorunda kalmayız.
burayı okuyan arkadlarım dualarınızı eksı etmeyın olurmu.

buarada dogumda bebek bekleyen arkadaslarım ıcın dua ettım.
ALLAH ım kımsenın kucagını bos bırakmasın.

sonra yıne gorusuruz gunlukcum.
artık hayatımın yenı bır anlamı yenı bır solugu yen bır kaynagı var.

MERT ıM SENI COK SEVIYORUM ANNECıM.

Günaydın günlük:lepi:
Ben sıkıldım :bbo: yıllık izini de yedim ama hiç birşey anlamadım herkes daha tatil planı yaparken benim ki bitti bile banane banane ben yine tatil istiyorum sositososito ama şöyle 2 şort 2 penye gidebileceğim sakin bir yer olsun lütfen hihoyyyt daha tatilden getirdiklerimi ortadan kaldıramadım yarına dağ gibi ütü beni bekliyor of of götürdüklerimin yarısı giyilmemiş giysiler her sene karar veriyorum az şey götürücem yine dayanamıyorum :dilcikar: zaten tatil de kilo almışım sevdiğim şeyler de dar geliyor :jeyyar:spor salonu buldum dün görüştüm ama yeri ters geldi bana gidiş dönüş sorun olacak gibi napıyım bilmiyorum gitmeyi çok istiyordum :1no2: neyse bir çözüm bulucaz artık hadi hoşçakal ben biraz düşüneyim :nazar:

Son düzenleme:
Sevgili Günnüküüüm,
Bugün bi tuhafım mutluyum desem değil üzgünüm desem değil
Sabahtan beri bi lokma bişi yemedim canımda istemiyo zaten :sinifsinif:
Akşama arkadaşım evleniyor onun düğününe gideceğiz ama eşimle bi türlü kıyafet konusunda anlaşamıyoruz
Ben elbise giymek istiyorum eşimde kumaş pantolon giysin istiyorum ama onun hiç umrunda değil
O kız seni çok üzdü sana ne kadar değer veriyorki süslenip gideceksin düğünlerine diyor
Öyle ama sonuçta kendime olan saygımdan dolayı özen göstermek istiyorum kıyafetime
Ona kalsa bi kot giyecek gidecek olacak şey mi? :nazar:
Bana bir verene ben beş veriyormuşum herkes benim gibi değilmiş
Olabilir ama herkesin yapısı farklı, biliyorum beni gerçekten çok kırdı ama bugün onun en mutlu günü...
Ayrıca sabah beni işe bırakırken çok güzel bir şley söyledi bana
Düğünden önce akşamüstü Marmara Oteli'ne uğramalıyız fatura bırakmam lazım onlara dedi
Önce öylesine tamam dedim, sonra baktım kıs kıs bıyık altından sırıyor
Dedim The Marmara mı :1shok: Taksim'de ki :1shok:
Evet dedi hihoyyyt
Ben tabi arabanın içinde zıp zıpp sositososito
Nasıl mutlu oldum anlatamam, o kadar uzun zamandır gitmedik ki o taraflara neredeyse yıl gibi geliyor bana
Evlenmeden önce ben çok sık giderdim Beyoğlu'na İstiklal'e neredeyse her hafta
Pasajlarda nefes aldığımı hissediyorum, İstiklal'de turlamak benim içimi rahatlatıyor diyorum ama dalga geçiyor benimle :çok üzgünüm:
Anlamıyor beni, o kalabalığın içinde nefes alınır mı diyor
Ama ben çok özlüyorum :çok üzgünüm:
Her hafta sonu gittiğim yere şimdi yılda bir iki kez gidebiliyorum
Canım sinema izlemek istese kahve içmek istese dolaşmak istese bir şey almak istesem soluğu Beyoğlu'nda alırdım ben
Çok şükür bugün gidiyoruz :sm_cool:
Bunun bile beni bu kadar mutlu edeceğini tahmin etmezdim :kedi:
Sokaklarıma kavuşmanın lüks olacağını rüyamda görsem inanmazdım :çok üzgünüm:

O kadar sıcakki şak diye şuraya bayılıcam..:gitme:kafamçokkarıştı
Babamlardayım günlük,önceden bu ev bu kadar sıcak değildi anlamadım neden böyle oldu?
Alya uyurken bende biraz yanına uzanıp kestirdim taaki kıçımdan terker akana kadar..
Anlatamam çok bunaldım..Felaketim..:bbo:

Çok Daraldım bunaldım Ruhumu Teslim etmek Üzereyim Sıcaktan..
Dün Gece 12 sularına kadar Göldedik Kocişimle
Deli gibim yağmur yağdı,ama onun inadı tuttu,mangal yakcam diye,
Donumuza kadar ıslandık..Harikaydı..
Trabzon Oflu bir amcada vardı yanımızda.
Gülmekten yıkıldık Tüm gece..

Eee eve git eşyaları yerleştir,duşal,saat oldu 3 falan.
Şimide leyla leyla dolanıyorum

Yarin betişle buluşcaz.
Öperim kocaman kocaman herkesi..

Böcüğe de'' Artık büyüdü Ana olduda ondan'' de.

canım çok sıkkın günlük neden her zaman beladayızz ailecek hiçmi kurtulamayacağız beladan gece erkek kardeşimle bizim küçük damat yani kızkardeşimin kocası kavga etmiş.hem de kanlı bıçaklı sebep ne tabii ki de içki nefret ediyorum meretten allahım benim de oğlum var kızım var sen onları koru bu meretten ne olursun akıl fikir ver ki ağızlarına sürmesinler.benim eşim içmez günlük içilen ortamları da pek sevmiyor benim gibi akşam düğün vardı.ablamlar,annemler erkek kardeşim kız kardeşim ve eşi gitmişler beraber düğüne biz de gidicektik allah var ya hiç gitmek istemiyordum eşim gidelim hadi dedi.hiç sesimi çıkarmadım.başka zaman olsa uçarak giderim ama hiç istemedim.iyiki de gitmemişim gözümle görseydim kavgayı herhalde yüreğime inerdi.o kadar çok kaza bela atlattık ki ailecek artık en ufak birşey de kalbim sıkışıyor daralıyor fena oluyorum.sabah tel de duyunca bile resmen kalbim sıkıştı midem bulandı mahf oldum.inş. içki yüzünden çıkan bu kavga kötü sonuçlanmaz.allahım biri kardeşin biri kardeşinin kocası ne dersin şimdi.allahım yalvarıyorum kötü birşey olmasın.

Daha gencim günlük.. Cok gencim..
Bir ask acisi ömür boyu sürmez, bunu biliyorum..
Koca bir ömürde 5 sene ne ki, unutulur.. Unutulacak..
Kazidigim gibi sökmesini de bilecegim..
Karsima beni cok daha seven,deger veren biri cikacak, ben de onu sevecegim,evlenecegim, hatta cocugum bile olacak..
Koca bir ömürde 5 sene ne ki, unutulur..
Acisini iliklerime kadar hissederek cekecegim.. Ama bitecek,beni cok cok daha sevecek biri cikacak karsima..
Umutsuzluk hic bana göre degil, hele ki bir vicdansizin arkasindan aglayip dönmesini binbir umutla beklemek hic degil..
Biri cikacak karsima, sevecek beni, ben de onu sevecegim,evlenecegim,cocugum olacak..

-pöff bugün zaman geçmek bilmedi resmen.-sıcaktan bayılmak üzereyim-sabah duş alıp çıktım ama yine yapış yapış oldum - evet yarım saatim kaldı çıkmama nasıl geçer bilmiyorum içim daraldı resmen.-boğuluyorummm.

X