Kadınlar Kulübü Günlük

günnük

2 gündür prison break ı izliyoruz deli gibi :bbo:
1. sezonu bitirdik :1shok: yaklaşık 20 bölüm
ama çok güzelmiş yaa.hatta şimdi yine izlicez delikafadulden kısm....

Son düzenleme:
Sevgili Günlük Abla,
http://www.kadinlarkulubu.com/site-icin-onerileriniz/267875-buyuyoruz.html böyle bir konu açmıştım vakti zamanında sordum soruşturdum onay istedim nabzı ölçüm süper olur, aa süper oha nası yani gibi yorumlar aldık. Araştırdım ettim sonra http://www.kadinlarkulubu.com/site-icin-onerileriniz/289356-kadinlar-kulubu-pro-uyelik-hakkinda.html bunu açtım. Beklentileri okudum, araştırmalar yaptım...

Bu kart indirim kartı değil diye defalarca ifade ettim üyelik kartı beklentisi doğdu bu konuda araştırmalar yaptık.

Firmalar derki kaç kartlı üyen var (kaç site üyen değil) sizler diyorsunuz ki nerelerle anlaşması var bu kartın. Aşağı sakal yukarı bıyık.

Gel günlük bana akıl ver ne yapalım ? Biz marka olalım diye uğraşıyoruz

çok şey mi istiyorum günlük abla ?

Merhaba günlük kardeş:1hug:
Ne gündü bee:1shok: Çenem hiç durmadı bugün canım kocacım bana sabah kahvaltısı hazırlamış:sm_cool:
şok oldum yaw ama mutlu:asigim:
Daha sonrada günlerdir istediğimi yaptı ve beni adaya götürdü sevda tepesine çıktık yedik içtik güldük güzeldi beee kafamı dağıttım içimdeki buhran gitti :lepi:
Ben eski ben olmak istiyom be günlük o uçuk kaçık geveze hallerimi ne özlemişim :sinifsinif:
Artık kasvet yok üzülmek yok ağlamak yokalkisalkisalkis
Canımın sevgilimin bana süprizleri olacakmış bakalım neler olacak çok sabırsızlanıyorum:jeyyar:

günlüs parmağım cıktı sonra ist daki salgına yakalndım yetmizmişş gibi dğier ayamın üzerine arkadasım çayy döktüüü
günlüşşş
canıma kastınmıı vaa

o eksik hic kapanmiyo biliyo musun gunlugum..bugun insanlar neler neler dedi..seviyosan hayallerinden vazgecersn dediler.ben sevgimi olcemedim..bendeki eksik duyguyu bilemedim..hic ayrilmadik biz hic aci cekmedik.. birbirimizi tanidikca sevdik.bir goruntuye odaklanmadk kalbimizi yuregimizi actik yaralarimizi sardik.. ne bileyim kimileri ici cok onemsiz demek ki bu. onun icin feda edeildigim seyler olcusunde seviyorum sanki. feda etmeden sevgi olmuyo mu? nasil bir dusunceki bu.
daha evvel herseyimi feda ettim de ne oldum sanki.. yine gittim bir mezar tasinin basinda hungur hungur aglarken buldum kendimi..
kendim icin yasiyorum.. elimden fazlasi gelmiyor.

ıyi geceler günlükcüğüm bugün kocacığımla telden görüştüm. O ıst. da ben başka bir şehirde beni çok özlemiş ama ben ona özlediğimi söylemedim. Adam nihayet bir iş buldu şimdi özledim dersem çıkıp gelecek elimizdeki iştende olacağız. Nasıl olsa özlem bitip kavuşunca 2 gün sonra para ve iş kavgasına başlıyoruz en iyisi biz özleşmeye devam edelim en azından heyecanlı oluyor. Arkası yarın dizileri gibi

iyi geceler gunluk

ooff off bizim cilemiz bitmez kaynanamlar gurbet yoluna cikdi
yolda kaldi sabah beridir telefon telefon ustune yuce rabbim sag salim gidip donmeyi nasib etsin tum yolculari korusun :Saruboceq: ne hevesle cikdiklari yolda yine ugursuzluk baslarinda her sene biseymi cikar baslarina

yuce rabbimm yardimcilari olsun insallah...

Bomboş geçen bi gün işte:)
Bu durumda olan bi insanın günü nasıl geçebilir ki...
Yat kalk uyu yat kalk uyu...
Allahtan bugün öyle dayanılmıcak ağrılarım yokta biraz olsun rahatım...
Az önce uykumdan uyandım...Ama olsun birazdan yine uykum gelir...Küçük bebekler gibiyim şimdi ne zaman uyanıp ne zaman uyucam belli olmuyor:) bu arada geçmiş olsun dileyen herkese çok teşekkür ettiğimi bilsinler günlük ...Teşekkür ederim onlaraa.s.
İyi bi günde görüşmek üzere...

Günaydın günlük
Uzun süredir siteye üyeyim ve sürekli seni takip ediyorum.Ama bugüne kadar hiç yazmadım sana...
Kısmet bugüneymiş..
Bugün ilk kez kendi aracımla tek başıma trafiğe çıktım.Sabahın erken saatinde uyandım bir stres sorma gitsin.Erkenden yola çıkayım ki trafikte sakince yol alayım dedim.ıyi ki de öyle yapmışım trafik boştu sakin sakin geldim.Ama yolda ikinci kavşaktan döneceğime ilk kavşaktan döndüm. Anladım yanlış yola girdiğimi ama iş işten geçti neyse tabelalar yardımıyla yolumu bulabildim.Ama sen bendeki kalp atışlarını görme..ış yerinin oraya geldim bu seferde park sorun oldu parkı ettim ama baktım ki iki araçlık yer işgal etmişim..O arada aracını park eden bir bey geldi yardımcı oldu sağolsun.
Bugün gelişi kazasız belasız atlattım.Birde bunun akşam dönüşü var.ınşallah sağ salim onuda atlatırım.
Artık bende yavaş yavaş alışacağınm ne yapalım.Herkes böyle başlıyor değil mi günlük bugünlük benden bu kadar...

Günaydın günnüküm,
Uykusuzluktan bayılacağım :bbo:
Bugün bitsin nolurrr :Saruboceq:
ınsanlar haftasonu dinlenir ama ben yorgunluktan bayılmak üzereyim az kaldı
Ctesi öğlen eve gittik akşama kadar iş yaptıkk, iki kez makine çalıştı ve o çıkanlar ütülendi
Akşam arkadaşımız evlendi onun düğününe gittik güzeldi eğlendik
Düğündne çıktık anneme gittik babişkom azıcık rahatsızlanmış midesi ağrıyomuş
Merak ettik onları gördük
Pazar sabahı erkenden yola çıktık Saray'a gittik oradan Kıyıköy'e pikniğe dönüşte trafik berbattı gece çok geç döndük
Bi de o saatten sonra kociş acıktım dedi ona sofra kurdum aşkitom benim aç aç yatmasın kıyamam yoruldu onca zaman sıkışık trafikte araba kullandı :asigim:
Bu sabah sürünerek yataktan çıktım ve işe geldim
Akşamı nası ederim bilmiyorum evime gitmek istiyorum mafoldumben

sevgili günlüğüm

iyi ki varsın ya yazıp içimi dökebileceğim bi sayfam var opuyorumnanaktan
cuma iş çıkışında direk yazlığa gittim mis gibi temiz hava sülale bahçe keyif yaptım kaydirigubbakcemile2
ertesi gün arkadaşlarım geldi güle güle otur hediyesi getirdi anneme :nazar:
hamak almış ama sallanmayanlardan :mymeka: öyle hamak mı olur be -tatlicadiarzu-
sonra lost izlemeye başladım mirmirmirmir
akşama da süpriz bi misafirimiz geldi gelin adayımız :lepi:
biraz oturduk kalkıcaz babaneme diyorum bende bunlarla gidicem bırakıp gelim
babanem demez mi nereye gidiyo yollamam bi yere burda kalıcak :1shok:
ikna ettik kaldı bizde sırnaşık şey
anneme dedim ki bana izin vermezdiniz ama :dilcikar:
ertesi sabah güzel bi kahvaltı ettik tekrar lost izlemeye devam ettim laelaelaelaelae
akşam üstü çıktık kuzen gelin adayı ve kardeşim doğru eve :nazar:
bu akşamki misafirlerim için hazırlık yaptım
kocecim geldi mis gibi kokladım :asigim: çok özlemişim :gitme:
çok uykum var ayılamıyom hala niye benneyaptımki

günlük,
c.tesi kuzenim ameliyat olmuş onun yanına gittik daha bekar kız...rahminden 5.5 cm kist aldılar...
sonra annecimle pazara gittik sonra tam 5 tane kiralık eve baktık...kimisini ben beğenmedim..beğendiklerimin parası çok...yani yine sıfıra sıfır elde var sıfır..3 aydır ev bulamadık...:gitme:
allah kimseyi ev sahiplerinin eline düşürmesin sanki evleri saray...altı üstü kenar mahalle 1000 tl kiramı olur..off neyse
dünde denize gittik...:kedi:
yüzdüm,güneşlendim...zemuszemus
ama bu sefer amele gibi yanmadım...50 faktör korumalı krem sürdüm...şimdide denize gittiğim belli olmuyo be hiç bronzlaşmadım..ayrıca başımada güneş geçti heralde başım çok ağrıyo gözlerimi açamıyorum...mirmirmirmir
haftasonu gerçekten benide çok yoruyo..mafoldumben

Hello Günlükcüm...
En son sana yazdigimda cok agresifim herkesin agzinin
üstüne cakasim geliyor demistim ya...malesef o hallerim hala
devam ediyor...kötükedihüso
Hala herkese acayip gicik oluyorum...biri bana catsa hemen kavga cikarcam...:mymeka:
Kac gündür milleti tersleyip duruyorum...hööööfff....:nazar:

Haaa günlük sana bisey diyimmi?
ama kimseye söylemeyeceksin...Halilovice bile söylemedim daha...:1ninca:
1 haftadir adetim gelecekmis gibi hissediyorum...Günümde yaklasmisti ztn...
Gögüslerim agriyordu, kasiklarim batiyordu, bide bu agresiflik...
Hepside hala devam ediyor....ama adetim 3 gün gecikti daha gelmedi...
Hele karnimi bi görsen davl gibi resmen....Dün esim diyo o göbek nerden cikti...acayip sis ve sert....
Aceba testmi yapsam? Ne diyon? benneyaptımki
Yoksa duruyummu daha?
Halilovice söyleme ama sakin ha...:kahve:

Günlük...
Canım sıkkın
bugün pazartesi haftanın ilk iş günü,
bir sürü iş var,
yorgunum, haftasonu dinlenemedim,
sabah eşimle kavga ettim, daha doğrusu ben söylendim o dinledi, şimdi hala konuşmuyor benle,
ben mesafeli olayım dedikçe insanlar daha çok üzerime geliyor sanki, abuk sabuk cümlelerle canımı sıkıyorlar,
bugün mutlu değilim günlük, annemi istiyorum, ağlamak istiyorum, başka da bir şey istemiyorum...
Allahım her zamanki gibi sana sığınırım, bana dirayet ver, sabır ver:Saruboceq:

insan gerçekten de ne oldum dememeli, ne olacağım demeliymiş günlük,

hayatta bunu hep gördüm, şimdi altüst olmuş hayatımda bir kez daha görüyorum...işe gitmek istiyorum, çalışmak istiyorum; yapamıyorum, mutsuzum günlük ben, çok mutsuzum mafoldumben

günlük selam dün eşimle çocuklarımla çok güzel bir hafta sonu geçirdim.ya ben kocişimi acayip çok seviyorum beni hep mutlu ediyor kötü günler geride kaldı artık hep benim yanımda oluyor kimse yüzünden beni kırmıyor.çok degişti çok sanki ilk tanıştıgımız günleri yeniden yaşıyor gibiyiz.:asigim:
dün birde dükkana gittik eve dönmeden önce kaynım açmış dükkanı eltimde yanına gelmiş minicik bebişiyle.bir görsen minicik ya bayılıyorum bebişlere onu görünce canım bebek çekti bitane daha mı yapsam ne.yedim yedim ellerini kollarını öpmeye doyamadım çok tatlı birde gülücükler saçıyorki etrafa bayıldım valla.iki bebek büyüttüm ama hala bir yerde bebek görüyüm deliriyorum.Allah tan fazla görüşmüyoruz eltimle ay hergün görsem bir tane daha yaparım heralde ama yok yoruldum ya artık yapmam heralde ay nerden takıldı bu kafama ya yok yok istemiyom.ben kaçtım iyice saçmalamaya başladım ya.
he günnük birde oyun kulubüne taktım bu ara ama ben hiç rekor neyim yapamıyom ya.gece gündüz oradayım öptüm günnük kendine iyi bak bir tek sen varsın içimi döktügüm.:enbuyukkk:

günlük
bi bebek doğdu
ben görmesemde öyle eminimki dünya güzeli bişey olduğuna..ailesine kat kat mutluluk yaşattığına..
hem çok mutluyum hemde içim acıyo.neden bana bunu yaptılar..sanki bi oda içinde yapayalnız gibiyim
gözyaşlarım hem mutluluktan hemde hüzünden..
o bebek beni hiç bilmicek ama benim için hep özel olucak
artık her şey değişcek biliyorum
belkide çok bencilim kendimi düşünüyorum
bi bebek doğdu günlük
ve biliyorum her şey değişcek..buna gücüm var..

Günlük kız, naberzemuszemus

Aslında hafta sonum çok da iyi değildi ama ben enerji doluyum.
Bugün çok kokoşum. saçlarımı da kestirdim, zemuszemus

Dün kiraya verdiğimiz evi su basmış, alt kat komşu aradı da haberimiz oldu. Onlara da gelmiş su, o kadar berbattı yani.:gitme: İnsan şehir dışına çıkınca vanasını bilmem nesini kapatmazmı.:mymeka:, neyseki yakınları geldi de eve girdik de boşalttık suyu. O kadar rahat insanlarki, hiiiç umurlarında değil. Kabarıcak kesin parkeler, dolaplar filan.:çok üzgünüm:, Adam yaptırırız dedi ama:nazar:

Tatile çıkıcaz ya bu hafta sonu accuk bişeler alayım dedim kendime. Ama aldıklarım biraz açıkmı oldu ne, sonra pişman oldum aldığıma.benneyaptımki

Günlük kız, kanımca kayınvalidelerde takılacak bize tatil için. Benim yağuşuhlum da "sizde gelin anne dinlenirsiniz" dedi. Yav iyi tamam gelsinlerde, ben nasıl rahat edicem onların yanında. Niye hiç bunu düşünmüyorsun benim düşüncesiz kocam:asigim::mymeka: Annen neyse de babanın yanında nasıl güneşlenicem, bikini filan giyememki:eek:lmaz::sm_confused: offff inşallah vazgeçerler gelmekten, gerçi kesin olarak gelicez demediler ama nolur başka zaman gitsinler:Saruboceq:

haaa tatil maceralarımız bitmedi daha gitmedik amakaydirigubbakcemile3, saygıdeğer kocamın halası da benide götürsünler diyormuş. İyide onca yol, nasıl olacak. Ne güzel bebelerime arkada yatak yapacaktım, diledikleri gibi yatıp kalkacaklardı, halada gelirse bebelerim helak olur. Hala sen bizle gelme seni otobüse bindirelim filan mı desem.benneyaptımki

Amaaaan iyiki bir hafta kaçalım dedik şu Ankara'dan takılmayan kalmadı anasını satiyim beşakkıdı

selam günlük.
oğlum hala rahatsız biliyorsun.dışarı hiç çıkamıyoruz canımda çok sıkılıyor.kimse ile konuşmak içimden gelmiyor zaten.şöyle bir tatile gitmek spa masajı yaptırmak falan istiyorum.sanırım çok şey istiyorum ki olmuyor.bu senede tatil yok.bebeğim küçük hasta zaten.off offf.herşey bebeğim için ne yapalım deyip mahallenin balkonundan etrafı izlemeye devam.inşallah seneye bende çok güzel bir tatil yapabilirim.rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.

X