Kadınlar Kulübü Günlük

Sevgili Günnük ben geldimm
Ablam halen ter döküyoo canım yaa Allahım inş. atanır çünkü hak ediyo çok çalıştı:Saruboceq:
Ben yine öğlen kalktım ders çalıştım daha yeni kahvaltı yaptım annemin zoruyla zorla yedirdi bu sıcaklarda canım hiç bir şey yemek istemiyoo:1no2:
Aşkıma da hiç bir sebep yokken küstüm ilgilenmiyorsun diye halbu ki ilgileniyo ama ne yapıyım canım sıkılıyoo yaa ondan çıkarıyorum sanırım tlflarınada cvp vermiyorum
Ne olacak benim bu halim yine depresyon modundayımm ben hadi hayırlısı:gitme:
Neyse cicim Dilay kaçaropuyorumnanaktan

günlüğüm 3 gün sonra adanaya geçiyoruz, kayınvalidemlere, yaklaşık bir ay kalacağız, arada uğrar seni ziyaret ederim, ama ben seni çok özleyeceğim pembişim...

günlük hava çok sıcak,bunaltıcı,bende evde tekim
canım çok sıklıyor hane şu kk da olmasa ne olurdu
artık şu askerlik belli olsun istiyorum,
nersiyle hayırlısyla gitsin gelsin istiyorum günlük
bu belirsizlik beklemek beni iyice kötü edio,
kocişde aynı benim gibi,ama o bana belli etmio
zman su gibi akıp geçse ne olurki o askerdeken,
bakalım kayınvalidemdede kalıcam biraz,kociş askerdeken,
bana nasıl davrancak,gerçi heç ümidim yok amaa neyseee,
vallaha günlük artık kaldıramam toplarım eşyalarımı ailemn yanında kalırım
ooff günlükk zor zamanlar 1 ay sonra benimlesenağlama
hadi herkese slm günlük...

2 Gün Yoktum Evde Günlük..
Kankam Aldı Beni Gittik Onlara.. Çokta Güzel Vakit Geçirdik Tüm Arkadaşlar Toplandık..
Sanki Hiç Kalbim Ağrımıyordu Yanlarında.. Az Önce Eve Geldim Sızım Yine Başladı..
Sen Ailemi Dostlarımı Ve Kk yi Yanımdan Eksik Etme Allah'ım :Saruboceq:
Biliyorum Sızı Geçecek Ben Tekrar Toplanıp Yine Etrafa Gülücükler Saçacağım.. mafoldumben
Ama OZamana Kadar Söyle Dostlarıma Beni Affetsinler... :içelim:

naber gunlukcuk...
ben ıyı dıyım ıyı olımmmm...
geldım yıne buraya ıste....hava ancak serınledı...cok sıcak..bugun nevresımlerımı yıkadım ..artık pıke kullancam ...gece sıcak oluyo gercı ben hala cam acık yatamıyorum ama degıstım..usursem bahtanıye alırım bıde...aslında usuyen bı ınsanmdır...odamı toparladım..suan aklımda sunuda yapıım dedıgım bıseyım yok...hergun gunluk ısler oluyo evde ıste...
her aksam benım rahmetlının aılesıyle ugrasıyorum ruyamda gunluk hayır olsun...bıkac gecedır hep ruyamdalar annesı kardesı kendısı....bıde dunaksam ruyamda yuzuk begenıyodum...sozlencekmısım...bı tane beyaz saatle beraber takılan yuzuk varmıs ıkısı aynı anda takılıyomus bı tanede kocaman bı yzuuk saatlı zor kullanılır dıye oburunu karar verıyorum zorla...sozlencegım ınsanda bı ara benı ısteyen bırısı vardı oymus ama o evlı:)))ruyaya bak ya...neyse hayr olsun..ıste bıde bu soz kosturmasının ıcınde:)))obur sahıslar gırdı ruyaya:)))annesı bana bakamıyodu...kardeı konustu benle falan...bole ıste tamda hatrlamıyorum...hayır olsun ne dıyım...
bole ıste gunlukcum...allah herkeze herseyın hayırlısını versın
hadı ben gıdıyorum dolanıyımç......babay

merhaba günlükçüm.
uzun zaman oldu sana yine yazmayalı.

bırkac haftadır hazırlıklarla,eksıklerımızle ugrasıyoruz.
annem geldı cok şükür.
o gelmeden birsey olacak dıye nasıl korkuyordum.
bu arada dogum seklım bellı oldu.mecburen sezeryan oluyorum.:çok üzgünüm:
temmuz 1 e gün verdi doktorumuz.
3 gun var sadece.:1shok:
bu arada hafif hafif agrılarım var dogumun yaklastıgını haber verıyor sanırım.

biricigime kavusmanın hem sevıncını,hem heyecanını yasarken bır taraftanda amelıyata gırecegım ıcın sanırım bıraz tedırgınım.
korkmuyorum ama endıselenmeden de edemıyorum tabıkıde.:1closedeyes:

ne cabuk gectı 9 ay günlükcüm.
ALLAH herkese bu duyguyu,mutlulugu yasatsın insallah.
kımsenın kucagını boş bırakmasın.(amin)

melegim saglıklı bır sekılde dunyaya gelır insallah günlükcüm.(amin)
ona bırseycıkler olmasın,ALLAH ım onu korusun.

biricigim, seni cok seviyorum melegim.:asigim:
hepimiz seni beklıyoruz annecigim..:1hug:

:ecrin_bebek:

Selam pembişimmm

Ah başıma neler geldi bir bilsennnnn
Malum bugün KPSS vardı.
Bütün gece, rüyamda soru çözdüm, uyuyamadım desem yeridir.

Sınava gireceğim yer minibüs ile 30 dk sürüyor. Merkez de bildiğim yer, 15 sene orada yaşadım nasıl olsa. Ben bu duyguların rahatlığı ile 7.45'te uyandım. Babişkom ile bahçede bir güzel kahvaltı yaptık. Planım 8.20 arabası ile yola çıkmak, 8.50 gibi sınav yerinde olmak şeklindeydi.

Aksilikler taa sabahın köründe başladı. 8.20 arabasını 2 dk ile kaçırdım. Normalde babam benimle gelmemişti beni sınava yolculamak için, ama sonra neden bilmem bisikleti ile arkamda beliriverdi. ınşallah dedi bir tanıdığa rastlarız da seni götürür gideceğin yere kadar. Babam bunu söyledi, aradan 1 dk geçmedi ki bir tanıdığa rastladıkkaydirigubbakcemile3 Beni arabaları ile sınav yerine kadar götürdüler. Normalde 30 dk süren yol, 10 dk sürdü. Yani saat 8.40 civarında sınav yerindeydim.

Ama o da ne :1shok: :1shok:
Sınav yerinde kimse yoktu. Ben iyi niyetimi bozmadım. Kapıya kadar gittim.
Yalnızca güvenlik görevlisi vardı. Gülümseyerek günaydın dedim. Günaydın dedi görevli.
Sınav burada değil mi dedim. Buradaydı dedi. O geçmiş zaman eki, her şeyi sildi süpürdü bir anda mafoldumben
Nasıl yani, ne demek buradaydı dedim.
Adam senin haberin yok mu, sınavı ege üniversitesine aldılar dedi. Herkese yeni giriş belgeleri yollandı, sana gelmedi mi dedi. Allahımm o andaki duygularımı sana anlatamam pembişim mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Ege Üniversitesi'ne gitmek demek, en az 1-1,5 saat demekti. Ve saat 8.45'ti.
O şok ile aynı anda babamı arıyordum. Görevli bana otobüs ile asla yetişemezsin, tanıdık taksici falan var mı diyordu. Babam aramıştı ve ben bir yandan babama olayı anlatıyor, bir yandan görevliye taksiyle gitsem çok yazar değil mi diyordum.mafoldumben

Babam dedi ki dur ben abini arayayım. Ah tabi yaa !
O şok ile unuttum ben... Abim de burada oturuyor opuyorumnanaktan
Abim hemen arabası ile geldi, saat 8.55'ti ve biz 90 km yolu 35 dk'da katetmeye çalışıyorduk.
Hemen dörtlüler yakıldı, ortalama 160km hız yapıldı, yolda tonla kaza tehlikesi atlatıldı...
Sonuç ?
9.20'de sınav merkezinde, 9.30'da sınav binasındaydım zemuszemus
Sınav yeni başlamıştı. Hemen oturdum yerime nefes nefese, elimde kağıtlar tutuşturdular. Kalemim nerede, silgim nerede, ben neredeyimm laelaelaelaelae

Nasıl geçti sınav anlamadım. Elimden geldiğince yaptım soruları. Kağıtlar toplanıp dışarı çıktığımda bizim sınıftan hemen herkes oradaydı.
Ve hemen herkes ağlıyordu çok kötü geçti diye.
Kötünün sınırı nedir ?
Benimki çok mu kötüydü ?
Onlarınki çok iyiydi de, kötü mü diyorlardı?
Tüm bunları şimdi düşünüyorum. O an çok mutlu, sakin, sınava girmiş olmanın mutluluğu içinde, herkesi teselli ediyordum öğleden sonraki oturum için.

Öğleden sonra eğitim bilimleri vardı. Nınınınnnnn buyrunnnnnnnnn
Çok fena sayılmazdı, soruları yaptım, tekrar kontrol bile ettim kaydirigubbakcemile2

Genel anlamıyla orta şeker bir sınavdı benim için.
Sınavda iyi ki dedim kendi kendime... ıyi ki 3-4 gün de olsa kendimi zorlamış, çalışmışım.
Şimdi sıra sonuçları beklemekte pembişim.
Kazanamazsam üzülmem çok, hayırlısı der geçerim.
Ama kazanır da atanırsam gerçekten çok mutlu olacağım.
KK'dan bir çok arkadaşımdan dualar istedim.
ıyi niyetli o kadar çok insan var ki yanımda... Allah razı olsun hepsinden opuyorumnanaktan

Rahatladım günlüğüm...
Üstümden koca bir yük kalktı sanki...

Ha unutmadan, bugün öğrenci evimi de taşıdım baba evine.
Vedalara sahne oldu bugün...
Okula veda, arkadaşlara veda, en güzel günlerin, en özel anların geçtiği eve veda...
O günleri aratmaz Rabbim bana inşallah.

Dua et pembişim benim için...
Hayırlı, güzel şeyler yaşamak istiyorum. ıyi niyetli insanlara yakın olmayı, kötü niyetlilerin benden uzak olmasını istiyorum. Çok şey istemiyorum sanırım :kedi:

Sevgili günlük,
Kova erkeği harbi bana göre değilmiş...:1closedeyes:
İyi ki başlamadan bitti...süprizzzzz
Biraz buruk ama mutluyum...
Herif her kıza mavi boncuk dağıtıyor be...lmaz:
Yuh yani...yasakkelime
Blogum sessiz kalacak şimdi ona üzülüyorum:çok üzgünüm:

gunlugum biraz mutsuzum
ne yapacagimi bilmemek canimi cok skyor
bu kadar ozel bi konu olunca da kimseye danisamiyorum
sevgilimle konussam ne istersen o olsun canim diyor
ama iste orda sorumlulugun bana kaliyor olmasi canimi skyor
bu olsun bu olmasin dese daha net bisey dusuncem
ama bu sekilde de hersekilde seninleyim mi demek istiyo acaba
buyuk ihtimalle oyle ama bu icimdeki gel gitleri bitirmiyor ki
bu sefer de ne istedigime karar veremiyorum.
mutsuzum ya kararsizlik beni delirtiyor.

Günlük hem mutluyum hemde icimde bi burukluk var
Herseyin bi sebebi oldugu gibi,neyin neden kaynaklandigini
neyin neye yol actigini,neye sevinip neye ic gecirdigimi bal gibi biliyorum
ama bilmek cogu zaman iyi gelmiyor bu akla..
kaldiramiyor herseyi, umursamamak istiyor..
ne zamana kadar nefes alacagim bile belli degilken
bunlar icin kendimi yormak istemiyorum
sadece insan olarak huzur ve sevgi lazim bana gerisi bosmus..

üzerimden o koskoca kpss yükünü atmanın verdiği rahatlıkla günaydın günlük..
çok şükür bitti..kurtuldum mu o konuda emin değilim ne yazık ki..:1no2:
aylardır hazırlanıyorum bu sınava..hayatımda hiç bir sınava vermediğim emeği verdim..
ama herşey senin elinde olmuyor malesef..
zordu sınav beklenenden..yanı bunu cidden bir savunma mekanizması bir bahane olarak söylemiyorum..kpss hep zor zaten de bu kadarını ne hocalar ne biz beklemiyorduk bu sene..ösym ters köşe yaptı gene kör olmayasıca..klava:
ilk oturumda matematik şoku ki zaten benim mat iyi değildir pek ne güzel on beş nete cıkarmıstım calısa calısa..yalan oldu..sadece sekız soru yapabıldım inanabiliyormusun..çok üzüldüm inan..senağlama
neyse dedim arada cıkınca öglenden sonrakınde zorlamazlar bu kadar..genelde öyle oluyor dengelemek için..amanın o egitim neydi öyle yarabbim..ölçme sorusunda ögrenme konusu, gelişimed rehberlik sorusu..hersey karman corman iç içe gecirmişler..hücre kromozom ismine varıncaya kadar tıbbı terim gibi soru sormuslardı ya..kötükedihüso
cidden sacmalıktı yani..önce soruları anlamaya kafa patlat sonra cevaplamaya..bol bol sövdüm sınavda..
insan emek verince cok koyuyormus inan o çaresizlk hissi öyle lanet bişey kii..konuyu bilmediğinden değil çözemeyişin..ortada netlik yok..yorum yapmak zor o sacmalıkta..bilmiyorum cidden..elimden geleni yapmaya calıstım son dakıkaya dek ama..işte o ama var ya..o öldürüyor beni..:çok üzgünüm:
sınav bitti ders calısmak işkencesi de..ama cidden hayatımda bu sınavın yeri bitti mi orası şüpheli..şöyle tamamen rahatlamayı ço isterdim..nasip herşey..ben çok anlam yükledim bu sınava sanırım orda kaybettim..hayırlısı olsun demekte baska bısey yok napalım.
önümde kocaman bir temizlik maratonu var şimdi..kpss derdinde ev elden gitti çünkü..
kocişle dip derin temizlik yapacaz adamın sözü var valla kacamaz benden..
agustos başı gibi de tatile gidecem memlekete yine..öyle planlarım kendimce simdilik..
aa dün ne oldu anlattayım da sen de şaşır..delikafadulden
iki gün evvel kandilde aradıgımda buz gibi konusan sınava gircegımı söyledıgım halde basarılar bile demeyen üstüne kandil günü ta uzaktaki akrabalarına bizi şikayet ettiğini ögrendıgım sevgılı esımın ailesi sok etti beni.:1shok:önce kızkardesi artık abısın mı benı dıye mı aradı bılmem ılk oturumdan sonra sordu sınavımı basaılar dıledı..sonra aksam eve dönerken annesı aradı..aman yarabbım o nasıl bır konusmaydı öyle..ben kendımden supheye dustum acaba ben hayal bır kaynana gelın senaryosu mu yasadım dıye..kadın bı samımı bı içten..destur bismillah daha dün nasıldın dime..ay kapatırken de öptüm dedi ya ben şoklarda..kaydirigubbakcemile3ne olurdu sanki normalde hep insan gibi böyle olsalar değer mi hiç yere..güzel gecinmek varken..anlayamıyorum cidden ne yapmaya calıstıklarını..ikiyüzlülük mü dengesizlik mi..baska bi sebep amacları mı var..ay cidden tuhaflar..ben gene de emin değilim ya neyse..
dilerim kocişin ailesi ve benim hakkımda hain planları yoktur..ben gitmem demiştim oraya ya..tutup da onları getirmeye kalkmaz ins..ne dersin kız günlük..acep birileri bana yol mu yapıyor dersin..ay cidden çekemem bu sınav stresinin üstüne bir de kimseyi..
neyse kuzu çok konustum..daha kahvaltı yok adam da yatısta ben ders ıcın kalkmaya alısmısım erkenden ayaktayım bugun de..hadı kal saglıcakla..:gitme:

Slm günlükümm...........
Dün tamamen ümidi kesmişken okadar kötüyken hep ALlah'ıma dua ettim bana bi kapı aç die..
1 haftayı geçti ben hep evdeydim ve evden adımımı atmadım...
Tabi çok bunaldımmm sürekli ağladım arkadasım da yoktu anlatacak kimsem yoktu çok üzülmüştümm
Ama takiii akşama kadar dün saat 7 den sonra çok güzel bi gün geçirdimmm hemde çokk..
Kuzenlerime ve aşkıma teşekkür ederim biraz olsun beni bu bunalımdan aldılar ..ve artık yüzüm gülüyoŞeniz
SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM...a.s.:1hug:
Dün arkadasım evlendi çokk güzel olmus yaa bende gelinlik giymek istiyorum çokk özendim günlükkkk:jeyyar: kurtlarımın hepsini dökemesem de yarısı döküldü:kedi:
Bugün 2 arkadasımın tatil günü bahcede mangal yapıcazz artık kalanını akşama yazarımm hoşçakallyerimseniben

günlüküm,
sabahtan beri temizlik yapıyorum,
şimdi oturdum totomun üstüne

yemek bile yemedim btün gün,
ama sanki tonlarca ağırlığında bir yük kalktı üzerimden.
her temizlik olayı seremoniye dönüşür oldu doğumdan beri..
bu böyle ne kadar sürecek bilinmez..

ama temiz olmak gibisi yok..

çiçek oldu evim çiçek zemuszemus

beni anlayan sevgili günnük;
bu hayat beni neden çok yoruyor anlamış değilim.sen anlıyormusun anlıyorsan söylesene bana.
çocuk gibi olan bi eş,her zaman laf sokuşturan bi kaynana ve görümceler revamı bunlar bana.mafoldumbenartık sabrım bitti patlıyacam ama nasıl olcak bilmiyorum.ha bu arada burada 2 tane düğün vardı gelinler ne mutlu görsen.onların yerinde şu an olmayı çok isterdim.çok erken evlendim çok:gitme:ne b........................ varsa işte ömrüm çürüdü valla.2-3 haftada eşim ancak annelere götürüyor neymiş el bize gülermiş.be adam senin ablan her gün geliyor kimse bişey demiyorda bizemi gülüyorlar.bide ablam yakın e bende yakınım arabayla 10 dk taş çatlasa hadi 20 dk olsun.yürüyerek 45 dk gidiyoruz.bide kaynanamın daha dün annengil burdaydı ne işin var demesi delirtiyor beni.anneme çok ihtiyacım var hemde çok.kesinlikle şu bi gerçek okuyup bi mesleği olanlar daha rahat para varya.offfff offfff içim daralıyor bağırasım geliyor avazım yettiği kadar.ne zaman yüzüm gülecek benim bilmiyorum.gerçi bu gidişle zorda allah büyük..neyse ezan okundu namazımı kılayım allahım kolaylık nasip eder belki..görüşürüz bi dahaki sefere ama yine moral bozukluğuyla yazacam biliyorum.iyi haber vermek isterim işallah sana..

Sevgili Günlük
Bugün aşkımla buluşmadım sebebi yok ona karşı bir kızgınlık var içimde ama sebebini bende bilmiyorum görüşmek istemedim:umursamaz:
Bende kuzenlerle vakit geçirdimzemuszemus
Öyle yanii bu haftalık planımı da yaptım hergün gezicem delikafadulden
Tatile gitmemede az kaldı ablamın sınavı da bitti iyi de geçmiş çok şükür.Ailecek kafa dağıtacaz bakalımsositososito Deniz kumsal güneşş bana herşeyi unutturuyoo
Neysem Dilay kaçar hade görüşürüzz bebekkkkopuyorumnanaktan

günlüğüm canım çok sıkkın çoook :1no2:
İstanbula gitme umutlarım tükendi gibi. Sözde cuma günü belli olucaktı gidip gitmeyeceğim:dilcikar:. Ama saol olsun iş yeri pazartesi bakarız diyor şimdi. Fazla üstüne de gidemiyorum. Gittimi daha kötü olacağını biliyorum cünkü. banada beklemek kalıyor sandece napalım :çok üzgünüm:
niye hep istediğimin tersi olur anlamıyorum. bi insan bişeyi cok ıstediği zaman hep böyle aksillikler mi çıkar :sm_confused: kafam almıyor artık ...

Bidenemmm ben geldim;
Ayyyyy nasıl mutluyum anlatamam çok gözel bi gün geçirdim (çok şükürrr)
Bugün kızlar geldi (kızlar dediğim 2 kişi) ama olsun.. Valla on kişiye bedeldik:lepi:
Bi gürültü bi patırtı yıktık geçirdik ortalığı:))) mangal yakmaya üşendik aldık biyerden bahçede yemeğe çıktık ama gülmekten bide yeseydim koca ekmeğin çoğu kaldı:)) gülmekten doydum valla :))) eğlendik baya bu daha çeyreğii :)) bugün güldüğüm kadar gülmemişimdir:)) (delüü gızlaa) delü melü ama seviyom onları ben :)) sonra evden kaçamak yaptım kızlar giderken onlarla çıktım (küçük biyerde yasadığım için) sonra aşkıcımla görüştük 2 saat dün gece de gitmiştik 2 saat kadar etti 4 saat:)) haftaya daha çok var göremicem onu anca kapıdan geçerseeebenneyaptımki neyse buna da şükürr hiç görmemekten iyidirr:smiley-cool: sonra eve girdim hiç bişey yokmus gibi odama çıktım:jeyyar: ee izin olmayanca mecbur bu yollara başvuruyoruz :jeyyar:
neyse canım kaçtım bennn nice güzel yazılara inşallahh Aşkımı çok seviyorum iyki yanımda......... CANIM BENİMM CANIM:asigim:

merhaba sevgılı gunluk..
bugun yergok parcalandı ne yagmur yagdı oyle yaw gunluk cok mutluyum abımı ablamı enısdemı cevremdekı herkesı cok sevıyom ama abıme cok baglıyım hemde cok bıgun evlensem eger nasıl ayrılcamkı abımden ona bakınca gozlerım yaşardı bugun abıme olan sevgım okadar buyukkı anlatılcak gıbı degıl..onsuz bı gun dusunemıyom cok baglıyım bıgun ya ayrılsak dusuncesı bıle mahfedıyo benı rabbım yarıdm et bana..koru abımı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…