Kadınlar Kulübü Günlük

Selam günlük şakkıdı
Günaydın sana.Aslında ben çok mutluydum ama sağolsun iş arkadaşım yüzünden bir ayım kötü geçecek :mymeka:
Günde 12 saat calışacam benneyaptımki hemde bir hafta gündüz bir hafta gece benneyaptımki
Ama en yakın arkadaşımın düğünü var kuzenimin düğünü var benim doğum günüm var.
Hepsinden uzak kalmak zorunda kaldım onun yüzünden senağlama
İşe girdiğim günden beri bi kere gece çalışmadı :mymeka: hep rapor izin benneyaptımki
Bende artık dayanamıyorum kendime zaman ayıramıyorum.:çok üzgünüm:
Önümüzdeki ay işten ayrılma kararı aldım.
Biliyorum günlük hep alıyorum bu kararı ama şimdi kesin hiç bir güç geri çeviremez mafoldumben
Yıllık izinden sonra dilo kaçar kaydirigubbakcemile
Off sıktım seni sabah sabah.
:sinifsinif:
Ozman iyi bi haber vereyim.
Çileğim canım kankimin bir haftası kaldı mutlu bi gün için:asigim: Onun için çok mutluyum:1rolleyes:
Bak güzel şeylerde oluyo günlük hemen üzme kendini.opuyorumnanaktan
Kaçtım ben bby :eek:

günaydın günlük
ben bugün kayınvalideme gidecem 1.5 ay aradan sonra of içimi acayip bir sıkıntı basıyor gerçi daha öncede gidecegim zaman böyle oluyordu ama bugünki acayip yogun.bugünün bir an önce geçmesini istiyorum inşallah moralim bozulmaz.

günlükk !!!!

ya gece hiç uyuyamadım biliyonmu nasıl yagmur yagdı gök gürledi korktum yaaa!!!

böle korktugum zamanlar, yaa neden evli degilisin be boncuk diyoyorum,,

yalnız yatakta büzüşüp kalıyorum kocam olsaydı sarılırdım ona ohh hiçte korkmazdım :kedi:

bugun aradılar günlük herbişeyin hazır olsun heran çagıracaz diye,

off off bu heranlar hiç bitmeyecek heralde bekliyorum, bekle bekle b....tur işin olmasında yine :mymeka:

çok yorgun hissediyorum kendimi hadi ben kaçar bebe iyi bak kendine

Bırakmasın seni yasta, yıkıntılarda
Felek yine pusudadır, sesin uykuda
Kuru bir gül bile olsa yolla dostuna
Rengini kimse bilmesin, yüreğimdesin

Eski yaradan iz
Yeni başlayan söz
Küle gizlenen köz gibi
Yüreğimdesin

Kendi meyve yüklü dalın sana yasaklı
Bak yine de avucunda dünyalar saklı
Geriye gözyaşı değil, sevdamız kaldı
Bu sevda önünde eğil, yüreğimdesin

Eski yaradan iz
Yeni başlayan söz
Küle gizlenen köz gibi
Yüreğimdesin

taktım bugün bu şarkıya...ne güzel söylemiş onur akın değil mi günlük...

selam günlükkk
neden herşey üstüste geliyoo
neden herkes üzerime bu kadar geliyooo
insanlar neden hep beni ihtiyaçları olunca arıyoo
ben onların herşeylerine koşarken onlar bir kere bile hatrımı sormak için aramıyolarr
ben bu kadar kötü bi insanmıyımm
dün gece yine birisi benim sağlık sorunlarımı bildiği için kendi ihtiyacı için beni aradı
bende isteklerinin şu anda karşılanamayacağını söyledim ve telefonu yüzüme kapadııı
bir kere bile sormadı sen nasılsın sağlığın nasıl psikolojin nasılll
en yakınlarım bile bana bunu yapıyosa gerisini boşver be günlükk
sağlık işlerimi bi halledeyim eşimide çocuklarımıda alıp ıssız bi adaya düşmek istiyorum
kimse bulamasın biziii
bizde kimeyi görüp duyup sinir olmayalımmm
neyse senide üzdüm günlükcümmm
görüşmek üzeree

Saat 14.00 nerdeyse ama günlük
hava kapkaranlık feci bir yağmur yağmak üzere
Şimşekler çakıyor felaket korkarım gökgürültüsü şimşekten
Ziili kızımda korkuyor ki her kuvvetli seste tepki gösteriyor.
Allahım çiftçilerin ürünlerine zarar vermesin bu yağmur diye dua edyorum.
4 gün öncede feci bir yağmur vedolu yağmıştı
Hayatımda öyle bir yağmur dolu görmemişim.
Bir uyku bastırdı ki sorma gitsin
Aslında tam uyku havası
Göya bu akşam mangal yapıcaktık.
Kardeşimin karavanın önünde ama bu hava da çok zor.
Hafta sonumuz tabiki eşimle ve minik kuzumla iyiydi.
Biz nereye kuzum oraya eee daha gözlerini dünyaya açmasına çokkk var
Sağlıkla hayırlısıyla gelsinde ıçten Nidam
Mesainin bitmesine 3 saat var yine
Eve gidince sabah astığım nevresim tk. ütüsü var o kadar
eğer mangala gitmezsekte eşimle dışarda yeriz bişiyler
Bu aralar canım acayip avcı böreği istiyorrr
Baş baş gittik biz

Selam Günlük zemuszemus
Tatil bitti döndük kürkçü dükkanına :icecream:bugün işe geldiğimde sanki hiç gitmemiş gibi oldum nedense mafoldumben ama insanın evi gibisi yok her ne kadar tozlanmış bir ev iki bavul dolusu kirliyle dönsemde evde olmak güzelhihoyyyt bir yıl sonra yeni bir tatilde görüşmek üzere baş başdelikafadulden

Acaba günnük bu insanlar neden böyle çekemiyolarrr gerçi hiçte umrumda değil.En çok şuna sinir oluyorum yapmacık laflar yapmacık sözler.Güya iyi yaaaa herkes onu melek zannediyo yaa:umursamaz:
Ayy böyle insanlardan nefret ediyorum uzak dursunlar benden.
O tarz insanların yandaşları da çok oluyo gerçi pehhhhhhh:mymeka:
Yapmacık sözleri yok mu ayy ne iğrenç kendin ol be kardeşim nasılsan öyle ol.Çok üzgünüm çoook
Neyse Dilay kaçar artıkopuyorumnanaktan

evlendim evleneli döktüğüm gözyaşlarının tek suçlusu onlar..
eşimle aramızda hiçbir problem olmamasına rağmen evliliğime mutluluğuma dinamit koyanlar da onlar sadece..
buna rağmen sevgili eşim görmemkte ısrarlı ya gerçeği..
ne yapsam olmadı günlük..en sonunda kati kararla kendimi çektim olay oldu..
beklenen kasırga kopt dün gece..hazırdım bu defa ..
şimdi ben gitmiyorum diye eşim de gitmeyecekmiş ailesine..
aklı sıra bana vicdan azabı çektirecek..
bu sefer yapmayacagım ama..kendimi çiğneyip geçmeyeceğim bu defa..
onunla ailesi arasına hiç girmedim ki ben..
bıraksınlar beni bana baska bir isteğim yok kimseden..
bu benim davam günlük..bu kez dönmeyeceğim sözümden..

merhaba sevgılı gunluk..
bugun yergok parcalandı ne yagmur yagdı oyle yaw gunluk cok mutluyum abımı ablamı enısdemı cevremdekı herkesı cok sevıyom ama abıme cok baglıyım hemde cok bıgun evlensem eger nasıl ayrılcamkı abımden ona bakınca gozlerım yaşardı bugun abıme olan sevgım okadar buyukkı anlatılcak gıbı degıl..onsuz bı gun dusunemıyom cok baglıyım bıgun ya ayrılsak dusuncesı bıle mahfedıyo benı rabbım yarıdm et bana..koru abımı..

ahh günlük ahhh bide benim abım olaydı küçükken hiç anlamadızm ama şimdi o kadar çok istıyorum kı bı abımın olmasını tabı olmaz artık da keşke önceden olmasymışş ben bazı sebeblerden dolayı memlekete gidemiyorum ve komşumuzun gelını nı abısı geldı memleketıne götürdü bi abim olsaydı daha güçlü olacagımı düşünüyorum neden se neyse herşeyde vardır bir hayır :çok üzgünüm:senağlamasenağlama:a015::a015:

evlendim evleneli döktüğüm gözyaşlarının tek suçlusu onlar..
eşimle aramızda hiçbir problem olmamasına rağmen evliliğime mutluluğuma dinamit koyanlar da onlar sadece..
buna rağmen sevgili eşim görmemkte ısrarlı ya gerçeği..
ne yapsam olmadı günlük..en sonunda kati kararla kendimi çektim olay oldu..
beklenen kasırga kopt dün gece..hazırdım bu defa ..
şimdi ben gitmiyorum diye eşim de gitmeyecekmiş ailesine..
aklı sıra bana vicdan azabı çektirecek..
bu sefer yapmayacagım ama..kendimi çiğneyip geçmeyeceğim bu defa..
onunla ailesi arasına hiç girmedim ki ben..
bıraksınlar beni bana baska bir isteğim yok kimseden..
bu benim davam günlük..bu kez dönmeyeceğim sözümden..

ALLAHIM sankı ben yazmışım bunalrı ama bı 3 yıl öncee takma kafana tatlım bende sen gıbıyıdm geçerr zaman :çok üzgünüm:

nassın günlükcüğümŞeniz

bu gün çoook mutluyum çünkü aşkımın gelmesine 30 gün kaldı
artık şafakmı dayanır bize
heyttt bee:hooray:
bidenem 7 gün mükafat almış askeriyeden erken teskere
bugün kimse moralimi bozamaz falla pehhhlaelaelaelaelae

Günlüküm naber?

Ben iyi sayılırım ehhh işte....
Beni hayata bağlayan tek sebebim var oda kuzucuğum o aklıma geldikçe keyfim yerine geliyor...
Günlük geveze böcüğümü görsen anne anne anne anne diyor aralıksız... ben yere yatıyorum geliyor yanıma bana sırnaşıyor, sarılıyor, sevişiyoruz.... arada bir pat.. gümmm.. vuruyor herhalde onun sevgi gösterisinin bir parçası bu.... ben yalandan ağlıyorum o geliyor bana cici yapıyor öpüyor gönlümü alıyor... eşek sıpası....
Sevgili kocacığım ise gözümde küçülmeye devam ediyor...
Ne saygı, ne sevgi, ne de güven kalmadı....
Sıkıştım kaldım...
Hafta sonu kendi kendime boşanma kararı aldım...
Ama kuzucuğumu düşündüm sonra.... nasıl olur bilemiyorum.......
O ne kadar değerimi bilmese de benim içimde hala ona karşı birşeyler var sanırım....
Mutluluğu bende haketmiyor muyum be günlük????
Çok şeymi istiyorum beni seven, sayan, sahiplenen bir eş....
Para da pul da gözüm yok günlüküm olsaydı onunla hiç evlenmezdim...
Benim derdim sadece sevgi, şefkat...
Hayatım boyunca sevgiye, şefkata aç mı yaşayacağım ben... mafoldumben

Son düzenleme:
Günnüküm,
Bir ayı daha yedik bitti :sinifsinif:
Ne çabuk Temmuz çaldı kapıyı
Sabah ne güzeldi hava şimdi çok sıkıcı :nazar:
Eşimin izin tarihi belli oldu Ağustos'un ilk haftası
Benimde içeride bi haftam var ama bakalım kullanabilecek miyim
eğer iznimi kullanabilirsem Ağustos'un ilk haftası izinli olcas tam yazın civcivli zamanı
ama sanıorum ki hiç bi yere gidemeyiz mirmirmirmir
eşime diyorum eğer önümüzdeki aya fazla ödememiz olmazsa
yakınlarda bi yere gidelim bi iki günlüğüne
adalara falan
kafamız dağılsın yeter :lepi:
hesap yapıcas bakıcas alkisalkisalkis
küçüklüğümden beri her yaz tatile gitmişimdir
bazen yılda iki üç kez
ama evliliğimizin ilk yılında böyle bi lüksümüz olmayacak
olsun önümüzdeki senelerde gideriz bizde
borçsuz harçsız kafamız rahat gezeriz tatil yaparız sevgilimle :asigim:
Yeter ki biz mutlu olalım, yuvamız huzurlu olsun
Gerisi hiç önemli değil...

sabah 9,30 da verdiğim pc anca geldi ne problemlri varmış meğer yeni görünmüne alışmaya çalışıyorum günlük umarım herşey yolundadır herkes mutludur ve sağlıklıdır ben biaz dolaşayım şimdi haydin görüşürüz:eek:

selam günlüğüm,
yine ben geldim moralsiz sinirli asabi bi şekilde :umursamaz:
benim gibi sakin bi insanı bile sinir etmeyi başarıyor yaa insanlar helal diyorum başka bişeyde demiyorum :kızgın:
niye insanlar sözün arkasında durmazlar anlamam,
madem bi sözü veriyorsun, yaa arkasında dur yada hiç veripte ümitlendirme demi yani :eek:lmaz:
bütün bu sinirim iş yerime günlüğüm bi dediği bi dediğiyle tutmuyor :1ninca:
hani bana gecen hafta demişlerdiki cuma günü kesin ayarlicaz bana hatırlat demişlerdi,
neyse tamam dedim, cuma günü geldi şefin yanına gittim hatırlattım konuyu:kahve:
çok yoğunum bana bu gün hiç bişey deme dedi pazartesiye hatırlat dedi, neyse hadi bunada göz yumdum kapadım çenemi :1closedeyes:. sırf fazla yüklenmiyim israrcık davranıp sinirini bozmamak için, izin versin diye...
bu günde pazartesi oldu. bilerek gün içinde hiç bişey söylemedim sinirli olmasın işinden olmasın diye. iş çıkışı tekrar hatırlattım
b : bu gün hatırlatmamı söylemişsiniz. müsaitmisiniz dedim ''.
o : şimdi bana hiç bişey söyleme biliyosun görüyorsun çok yoğunum dedi
b : ama cuma günü öyle dememiştiniz, benimde bilmem gerekiyor evet yada hayır. araba hazırlanılacak. yer ayıracaklar banada. lütfen gerçekten önemli olmasaydı izin bile istemezdim dedim... (oldukca nazık olmaya calıştım)
o : bak lütfen dedim, şu an cok işim var. yarına hatırlat yine. hem daha var dedi. yarın gıtmıyorsunkı dedı.
b : tamam peki dedim bende. kapıdan dışarı çıktım hüngür hüngür ağladım senağlama. niyeeeeee diye. neden böyle davranıyorlar diye. niye kımse beni anlamıyor diye mafoldumben. ooffff be günlüğüm sinirlerim o kadar bozukki bu yüzden anlatamam. bilerek yapıyor bunu adım gibi eminim. ne kötülüğüm oldu nede başka bişey şefime karşı. ne dediyse 2 etmeden hemen yaptım herşeyi hep. oldukcada çalışkan biriyim iş yerinde. kendiside hep iş çıkışı teşekkür ediyor hatta. Yarın gelsin bakalım. ben hatırlatmicam artık ama yettiiii tak etti canıma cünkü ben önemsedikce onlar daha da zorlaştırıyor durumu. gitmiceeeemmm işte gitmiiceeemmmmm istanbul filan da istemiyorum artııkkkkk, o kadar çok bezdirdilerki :a015:.
Ama bundan sonra görecekler beni. yapmam gerektiği kadar iş yapacam artık. olması gerektiğinden daha fazla değil yani öenmsemicem de arık hiç bişeyi. cünkü sonuç olarak karşılığını böyle sözlerle buluyorum olacak işmi mafoldumben. ne kadar adaletsiz bişey bu :1ninca:
aaahhh be ahhh ne hayaller kurmuştum aşkımın yanına istanbula gidecektim kocaman 1,5 gün bizim olacaktı. doyacaktık birbirimize. özlem giderecektik :çok üzgünüm:
aşkımı çok özledim çoook senağlamasenağlamasenağlama

Günlükk geldim ama anltamayacağım galibaa,
ooffff günlük ooffffffffff:nazar:
herkese slm sölee günlükk,canım sıkkın anlatsaaaam,bi türlü,
anlatmasam daha eii günlük:nazar:

kocamin tavirlari boguyo beni gina geldi artik :eek:lmaz:
minik melegime sanki iyi bakamiyorum gibi davraniyo agliyo niye aglatiyosun altini aliyorum yavas bacagini koparcan ooooooooooooffff mafoldumben
azda benimle ilgilensen ya karicigim 3 haftadir kizimiz yuzunden evdesin gelen gidenden bunaldin git uyumusken ben bakim gez desen senağlama logusalik sendromunami giriyorum nedir anlamiyorum senağlama skildim ama benim basim agrimazdi hic artik uykusuzluk dusunce gelen gidenin coklugu hizmet etmek yorgunluk geceleri bile uyutmuyo bas agrisindan....

anneme dedim gel dogumuma yetis hem torununu gorursun hem bana yardim edersin senağlama
simdi bin pisman ama gecmis ola artik kaynanan olsa ne olmasa ne annen canin gibisi olurmu senağlama

günlük ben çok mutluyum hemde inanılmaz derecede herşey yoluna giriyor.bütün sorunlar yavaş yavaş çözülüyor.
dün çok güzel bir gün geçirdim hiç bu kadar olacagını beklemiyordum kayınvalidem bana inanılmaz derecede iyi davrandı araya mesafe koymak işe yaradı valla.artık herşeyin olumlu yanından bakmaya çalışıyorum.kimsenin söyledigini yaptıgını kafama takmıyorum.ve ben bunların hepsinin kk ya borçluyum burada ögrendigim şeyleri hayatta uygulamaya başladım ve herşey mükemmel diyebilirim.yeniden gülebiliyorum.çok mutluyum ya anlatamam.
günlük birde eşim dün yeni bir dükkan daha açtı inşallah hayırlı olur çok iş yapar.
günlük ben kaçtım bye bye.ha bu arada iyiki varsın.

anne olmak cok zormuş günlük..
berbat ötesi bi gece geçirsen de,
deli gibi uykusuz olsan da,
yarın yine devam etmek zorundasın.
ne izin alabiliyorsun,
ne de erken kaçayım bugün işten deme şansın oluyor..

cok bitkinim :nazar:

X