Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm haber bekliyorum beklemedeyim anlayacağın
güzel şeyler olucak gibime geliyor,
umarım yanılmam cicim :Saruboceq:

selam günlük...
çok zor günler geçiyoruz ... sakinleşip anlatmak istedim sana ama bir türlü kendime gelemedim...paylaşacak oturup karşısına hüngür hüngür ağlayacak birini istedim ... pazar gecesi eve geldim çığlık çığlığa bağırıp ağlamaya başladım ama eşim hemen yapıştı bana izin vermedi bir türlü hala içimde kalan yüreğimi yıkan boğazımda bir düğüm var ne anlatabildim ne ağlayabildim... hala anlatmaya dilim varmıyor bu düğüm benimle beraber yaşıyor şu zehri içimden bir atsam...
işyerinde rahatlıyorum biraz eve geliyorum içeri girmek istemiyorum bir türlü...gözler var etrafımda bana acıyarak bakan ama konuşmayan beni yaralamamak için konuşmuyor kimse...
ben neyse bir zaman atacağım bu acıyı içimden belki ya annem ya babam ...
anlatamayacığım yine oysa tüm cesaretimi toplayıp gelmiştim

Selam günlük sana ilk defa yazıyorum ve moralimm okadar bozuk kiii.... gelince herşey üst üste geliyor çok canım sıkılıyor... İsyan etmiyorum (haşa) ama artık kaldıramıyorum.. Kimsem yok sanki ( anlatamıyorum derdimi çok üzülüyorum gerçekten...

NOLUR RABBİM BANA VE DERDİ OLAN HERKEZE YARDIM ET DUALARIMIZ KABUL ETTT:Saruboceq:

Gunlugum
Hakkini helal et gulum...gidiyorum..Tatil zamani ! ! ! !
3 Hafta yokum insallah super bir tatil olur
Cok ozlicem vallaha
Herkese çok çok çok operim
Kalbimde goturuyorum hepinizi
Hyper bronzlasmis morel depoyla gelmeyi umuyorum insallah
Cokkkkkkkkkkkkk Optummmmmmmmmmmmmmm

ooff gunluk cok korktum bugun :1no2:

bebek sahibi olmak ne cok dikkat istiyomus mafoldumben
bugun bebegimi yastigin ustunde emzirdikden sonra uyanmasin diye yastikla aldim kapi calinca koltuga koydum hatta dusmesin diyede koltugu acdim gittim bi geldim kizim donmus koltukla yastik arasinda nefes almaya calisiyo hik hik diyo senağlama senağlama nasil korktum bi kostum hemen kucagima oooff hala gozlerim doluyo yazarken bile senağlama cok dikkatli olmam gerekiyomus onu ogrendim daha bebisimle ogrenicegim cok sey var sag saglim buyutseydim hala korkuyorum iki dk bi yanina gidip kontrol ediyorum nefes aliyomu diye allahim hic kimseye bebisinin acisini gostermesin bi an aklima neler geldi allah gostermesin yarabbim sen koru minik melegimisenağlama :Saruboceq: omrumden omur gitti nerdeyse senağlama

Sınava saatler kaldı...
Karmakarışık duygular içindeyim şu anda...
Bir yanda umut, bir yanda umutsuzluk...
Bir yanda gurur, bir yanda mutsuzluk...

Hayırlısı olsun diyebiliyorum sadece...
Ama içimde bir his var hep, olmayacak diyor...
Biliyorum olmayacak, başaramayacağım...
Ona inat bir ses daha, ya olursa diyor...
Mantığım hepsini susturuyor...
Olmayacak duaya amin deme diyor lmaz:

Hata yaptım günlüğüm...
Bedelini böyle ödeyeceğim sanırım...
Vardır bunda da bir hayır değil mi ?

gunlukcum nabersın
ben ıyıyım bı yandan sarkı dınlıyorum....bak sozlerı bole...

yıne yollarda yanlızım ...zaten bır var bı yoktun... benı uzen gtmen degıl ...soledıgın son sozun.... madem konusmaya gerek yok... yıkıl karsımda durma...simdı gayet mutlusun allah yukarda unutma....

yarın aklında baska bır yar var....
gozde yas durmaz.. sozde yalanlar...ahh be yar...gonlunde kım var kahpe yar...aklıanda kım var bızı bıze baglayan ...hanı bana aglayan..sımdı karsımda duvarlar...
..bıtmez oldu geceler dılım senı heceler...sole sensız gecermı sneler....
yarın aklında baska bır yar varrrrr.........

face den buldum sımdı cok guzel ya muzıgı falan...

bugun kardesımdeydım...arkadaslar geldı otrduk...muhabbet ettık...guzeldı..
dunaksam herkeze dua ettım gunluk hatta tek tek saydım aklımdakılerı..alllah herkezın duasını kabul etsın...sımdı bıraz turlıyım..ay sarkı bıtmıs du onuda basa alıyım:))
ıyı aksmalar herkeze

Günnüküüüümm opuyorumnanaktan
Benim ne güzel dostlarım var KK'da bi bilsen...
Derdimde tasamda mutluluğumda hep destekleri üzerimde
Belki de onların sayesinde bu kadar topladım cesaretimi
Şimdi herşey yolunda ama çarşamba gününden beri ne kadar kötü günler geçirdik anlatamam
Eve geldik oturduk konuştuk belki sorunlarımızı çözemedik ama en azından kaç gün aradan sonra ilk defa konuştuk, ağladık, sarıldık birbirimize...
Bu gece içim rahat uyuyacağım.
Allahım sana şükürler olsun :Saruboceq:

bana bin kere bunu yapma dedim!!!yasakkelime
hoşlanmıyorum dedim..
canımı yakıyorsun dedim..
uzaklaştırma beni kötü olur dedim..
gene yapıyor gene yapıyor..
Allahım sen sabır ver Yarabbim,sabır!:Saruboceq:
Allahım sonumuzu hayır etsin..bıktım!!!!

çok tırsıyorum günlük..
saatler sonra beklenen sınavda ter dökuyor olacagım..
bugun bıle kıtap elımde gezınıyordum inan..
dua edın bana nolur..hayrılısıyla basarabıleyım bu sınavı..
bıtsın artık bu cıle ama guzel bıtsın..nolurr..
of bana bu gece uyku haram..ama uyumam da lazım..
hadı kacayım ben..guzel haberlerle gelırım ıns..
Rabbım yardım et nolurr...

günlük
ben bugün çok mutluydum mezun oldum kep törenim harika geçti
ailem tam takım ordaydı canlarım benim
ama yanımda olmasını istediğim daha çok insan vardı gelemediler(
bugünüde gördümya allahıma binlerce kez şükürler olsun..

içimde korku var günlük
kötü kötü rüyalar gördüm hep
allah hayır etsin (

çok farklı duyguları bir arada yaşadığım bir gün geçirdim günlüğüm.

stresle başladığım bir gün, biraz huzurlu, biraz gergin, biraz pişman olarak noktalıyorum.
yay burcu olmanın cilvesi mi bilmiyorum ama düşünerek konuşmam lazım günlük. sonrasında üzmek ve üzülmek istemiyorum :1no2:
pot kırdığım nadirdir, o anlardan birini yaşadım akşam akşam. başka bir yay tolare etti beni sağolsun :asigim: (astrolojiye bağladım ya olayı, ilahi ben kaydirigubbakcemile3)
bir sevdiceğim de tatile gidiyor. güzel anılarla döner inşallah.

sabah yarimle konuşacağız. normalde 2-3 dk ancak konuşabiliyoruz. :umursamaz:
yarın acısını çıkartacağız inş. hemen yatmam lazım, uykumu alayım, güzel bir güne hazırlık yapayım. kına, düğün, dernek... yoğun bir hafta olacak benim için. arkadaşlarıma selam söyle günlüğüm...
bu selamı alamayacak olan çıtçıtıma ben ilettim sevgilerimi, sen onu düşünme. olur mu? yerimseniben

Günlük gidip kan ilavımı almam lazım unuttum annem duymasın sakın olurmu
çok kansızmışım hemde çok dr acil ilacı alıp başlaman gerek dedi vede kızdı
nasıl ayakta duruyorsun şaşıyorum sana dedi sorarlarsa ilacımı aldım ben tamam mı günlük

Günlük a.s.

Bugün ablamlara gidiyoruz eşim bizi bırakıp dönecek önümüzdeki hafta onlarlayız nasipse işleri bitsede ablamıda alıp dönsem öyle özledimki gözümde tütüyor günlüğüm..Canım benim ablam herşeyim Allahım hep korusun onu amaa çok eğleneceğiz nasipse..
Sanırım yarın Didime geçeriz sonraki gün ise Adaya nasipopuyorumnanaktan Ama eşimi yine çok özleyeceğim :kedi: opuyorumnanaktan Şeniz birşey değill biz gelicez temmuz 7 gibi o Fransaya gidecek 3 günlüğüne mafoldumbenHayırlısıyla gidip gelmesini nasip etsin Allahım :Saruboceq::Saruboceq:

Doğam çok heyecanlı teyzesine çok düşkün opuyorumnanaktan küçücükte iyi hep dua ediyorum burada kötü yazılanları gördükçe insan nasılda etkileniyor Doğuma doğru uzakmı kalsam diye düşünmüyo değilim içim ürperiyor Allahım sen koru demeden duramıyorum..Korktuklarımıza uğratma sağlıklı doğumlar nasip et yarabbim :Saruboceq::Saruboceq:

Teyzelerimizi çok özlüycez hepsi bizim için çok özel arada bakarım ablamlardan profilden selam verip kaçarız yerimsenibenHepsi çok iyi baksınlar kendilerine kısa bir süre ama olsun Allaha emanetler:1hug: opuyorumnanaktan

Hepinizi Çok Öperim Sağlıkla ,huzurla, neşeyle kalın...Şeniz Şeniz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan :1hug: a.s. :asigim:

Günlükkk
Çok canım sıkkın su dönemi artık atlatmak istiyorum çok bunaldımmmafoldumben
Kimseye hiçbişey anlatamıyorum
Bu hayattan sıkıldım artık yoruldum bu yaşta bu kadar şeyi kaldıramaz oldummmafoldumben Allah'ım canımı alsada onlarda bende kurtulsakkkmafoldumben
Artık yaşamak istemyorummmmsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…