Kadınlar Kulübü Günlük

günlüküm, dün askerim aradı. bana hep gelmene gerek yok, diyen adam; yıldönümümüz için, 1-2 gün için olsa da gel, dedi. :asigim:
yıldönümümüz askerlik dönemine denk geliyor günlüğüm. bir sürpriz yapayım diye düşünüyordum ama ekstra durumlar var onlarda. haftasonu izinleri bile farklı. gidip de görüşemezsek, ya da 2-3 sa görüşeceksek değmez gitmeme. yakın bir yerde değil ki :1no2: izin alabilirse gideceğim ama günlüğüm...:kedi:

ooofff gunluk sutum kesiliyo galiba kizim daha 2 haftalik ne cabuk kesiliyo anlamadim ben daha minik kuzumu 6 aydanda fazla emzirmek istiyordum :çok üzgünüm: cok hosuma gidiyordu onu emzirirken izlemek caresizce agzini acip cuk cuk diye emmesi canim benim ya bol bol su elma suyu ne varsa iciyorum kiloyu sorun yapmadan niye boyle oldu anlamadim baslarda cok iyiydi ne yapabilirim bilmiyorumda mama vermek istemiyorum ben ya off minik kelebegim annesinin kuzusu insallah kesilmez uyumusken bebisim su filan icmeye devam ediyim kuzuma sut yapim biraz evi temizliycekdim ama kizim daha onemli....

Sevgili Günnük bugün kandil ayrıca da aşkımın doğum günüopuyorumnanaktan
Aşkımla yemeğe çıkıcaz bu akşam hazırlanmaya başlasam iyi olur.
Annem de beni kırmadı izin verdi canım benim yaa:1hug:
Üffffff aslında bugün benim için çok önemlimafoldumben
Canım hiç birşey yapmak istemiyooo.
eve geliyim Kuran okucam dua edicem.a.s
Neyse be günnük daha saçlarımı düzleştircem yoksa geç kalıcam lmaz:
Hade bakam Dilay kaçarrrrrzemuszemus

günlükümm
sana hayırlı kandiller demek için uğradım
hııı bide çok hastayım bademciklerim inanılmaz derecede kötüü
her sene olduğu gibi yaz günü beter hasta oldum
Allah beterinden korusun inşallah

kandilin mübarek olsun günlük :ecrin_bebek:

hala kimseyi aramadım :tomato:
önce annemleri sonra ananemle babanemleri arıcam kaydirigubbakcemile
eşimin ailesini aramamak tuhafıma gidiyo kafamçokkarıştı
neyse sustum hayırlı kandiller kaydirigubbakcemile3

kız pembişşş kandilin mübarek olsun..
ne güzel dua edip namaz kılardım ama regl olmuşum..
tam da zamanını bulur...bu akşam sohbet var..bari ona katılayım..
en azından bi sevaba girem değil mi ama..
neyse yavrus dua et tamam mı hadi öptümmm seni şap şup

merhaba günlükcüm
ne haber ben bu aralar iyiyim uzun zamandan beri sana yazmadım değilmi?
bu arada ne yaptım biliyormusun hayatımın en hayırlı işini yaptım sanırım
Ümreye gittim çok güzeldi ya anlatamam gidip görmen lazım
ilk başta biraz tedirginlik vardı içimde ya gerektiği gibi yapamazsam diye
malum açığımda ne yüzle giderim diye düşündüm kafamçokkarıştı
ama hiç tahmin ettiğim gibi değildi çok güzel bir duygu a.s
insanın içini nasıl bir huzur kaplıyor nasıl rahatlanıyor tarifi yok
ne diyeyim ALLAH isteyen herkeze nasip etsin inşallah :Saruboceq: :Saruboceq:
banada tekrarını göstersin inşallah :Saruboceq:
herkezin mubarek REGAİP kandilini kutlarım
inşallah tüm dualarınız kabul olur içiniz huzurla dolar :Saruboceq:
ALLAH bu günlerde affetsin inşallah günahlarımızı
:Saruboceq:

herkezaın kandılı mubarek olsun gunlukcum...allah tum dualarımızı kabul etsın...gunahlarımızı bagıslasın...hakkımızda herseyın en hayırlısını versın hep....
evdeyım orucluyum...vakıt gecırıyorum gunluk...aksam ustu gece kuran okuyupo dua ederım...allahım kabul eder ınsallah...
bıraz annemle aramız lımonı ...kardesım yuzunden ..ama ben haklıyım...cok karsı gelıyo bana kardesım ama annnem o kucuk dıye hıc ses vcıkarmıyo yaaa..ay cok sınırlıyım valla...neyse aklıma gelmesın ben gıdıyorm

iyimiyim acaba ki?? offf acayip bi sıcak var
sanki bayılacam
yapmam gereken onca iş var daha
bu sıcakta millet denize girerken bende iş güçle uğraşıp duruyorum işte

ee bebek de yok hala 1 yıl olacak nerdeyse
artık gelmez herhalde eşşolusu
amma da nazlı çıktı bu yaaa
ne edecen anasına çekmiş nazlı ve inat

offf offf

bekle babam bekle işte

Günlük bayağıdır yazmadım sana demi.... Şu mübarek günde dualarım kabul oldu günlük çok mutluyum
Ne yazacağımı bile bilemiyorum günlük offf ya güneşli günler artık dahada yakın bana mutluyum huzurluyum inşallah yarım kalmaz bu sevincim çok korkuyorum......

pek muhterem gunlugumm

ohh enerjı depolamıs olarak dondum ewıme we sana.bugun askıtomla geldık tatılden
we superr gectıı ohh aksama kadar denız kum gunes gecede gece kulubu:lepi:
cok dınlendım we hıc bıtmesın ıstedım suan gozumu kapatınca hayal gıbı gelıo:umursamaz:ama deıldı harıkaydı ohh yuzmeyıde tam orendım guneste ılk gun
bıraz fazla kalmısız hertarafımız acıdı ama sonra alıstık.gerıde kararmıs olarak dondum.
bronz ten bana yakısıomus.opuyorumnanaktanbız tatıle gıderızde alıswerıs yapmadan durur muyuz yıne bısuru sey aldık :teytey:ben en cokta kıtap aldım sankı burda kıtap yok gıbımafoldumbensadece yemek problemımız oldu adam gıbı yemek yıcek yer bulamadım
zaten sıcakta ınsanın canı hamburger falanda ıstemıor.allahtan yemege ıkımzıde cok duskun deılız.neyseem asla unutamıcagım bı tatıl oldu bu benım en guzel anım cok mutluyuz.:1hug:bazı arkadaslar sewgılıyle tatılı elestırmıs ama kendıne
sahıp olduktan sonra ne warkı bunda ıllakı ılıskıyemı gırılıo yaa allala bazılarının akılları
sureklı cınsellık dusunuo galıba neysem hıc keyfımı bozamam:1closedeyes:
ıns allah tekrarını nasıp eder.bugunde kandıl herkesın kandılını kutluorum.
sımdılık benden bukadar gorusmek uzere sekerım bu arada notlarım acıklanıo
otomasyondan hergun takıp edıorum we hepsı yuksekk ee daha ne olsunn sırnaşık şey

selam fıstığım,
Senin ve herkesin kandili mübarek olsun günlüğüm :Saruboceq:

Cicim yarını merakla bekliyorum İstanbul' a gidip gidemeyeceğim belli olucak:1ninca:. İnşallah giderim, aşkımla güzel güzel wakit geçirmek istiyorum özlem gidermek istiyorum :çok üzgünüm:. daha gideli 6 gün oldu ama inanılmaz çok özledim senağlama
Allah' ım nolur bi aksillik çıkmasın İstanbul' a gidebileyim buna çok ihtiyacım var biliyorsun :Saruboceq:

günlükçüm bunlar son sınavlarımmm
yarınki sınava girdikten sonra geriye sadece bi tane kalıyo
ve sonunda kep töreniiii
4yıl nasıl da bitti yaa insan geriye dönüp bakınca inanamıyo
ilk kez okula kaybolmaktan korkup annemle gitmiştim :kedi:
şimdi her yere gidebilirim..ne çok değiştirdi beni bee
diploma için çektirdiğim fotoğrafa bakıyorum
vay bee öss için de çektirmiştim zamanında..
yeter ki ömrün olsun daha neler görüceksin...

:lepi:

Çok sıkıldım öffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

Bu ne stresli bekleyiş yarabbim...............................................................mafoldumben

günlüğüm bugun siğillerim yakıldı, bir daha görüşememek dileğiyle vedalaştım onlarla...

rahimde yara, yırtık vardı yakıldı, kist vardı alındı.

dr. hiçbir ilaç vermedi, bir ay bekleyeceğimizi söyledi. umarım bir daha karşılaşmayız siğillerle

günlüğüm bu kk da o kadar çok melek var ki, beni bu zor anlarımda yalnız bırakmadılar

hepsini çok ama çok seviyorum...günlüğüm bu arada tüm kızların senin kandilin mübarek olsun..bu gece ettiğimiz dualar kabul olur inşallah...

Son düzenleme:
kafam allak bullak. neyi neyle örtmeye çalışıyorum bilmiyorum. kimden neyi saklıyorum? amacım ne ne yapıyorum kim için yapıyorum bilmiyorum.
babamla tartıştık çok ağır laflar etti bana güllük. bütün gün gitmedi dedikleri kulagımdan.
hazmedemiyorum o lafları ben. haketmedim çünkü. beni merak etmişmiş, yine düşüp kaldım sanmışmış bir yerlerde.. külliyen yalan, gıdım inanıyorsam namerdim.
tam nefes alıyorum diyordum balşadım yine boğulmaya. bu akşam kandil ama içimden zırnık dua etmek gelmiyor. çok zayıfladım manevi yönden. ne edeceğim bilmiyorum bazen kafam karmakarışık oluyor.
kendimi suçlu hissediyorum. sanki adamın acısını başka şekillerde örtmeye çalışıyormuşum gibi geliyor. bazı zamanlarda aşırı umursamaz oluyorum. bu aralar zaten çok tersim. ben böyle değilim aslında. eski beni istiyorum desem o da sürekli O'nu dşünen günden güne biten, ağlayan biriydi. bilmiyorum ne istiyorum ne yapmaya çalışıyorum..

gunluk yemegımı yedım yıne solugu burda aldım...
ya 6dan sonra bas agrısı ve aclık hıssettım ama allah ayrdım edıyo valla...ınsallah allah kabul edr..
bırazdan dusa gırcem sonrda oturup dua etcem...tum kk dakı arkadaslarım gonlune gore evr dualrını kabul et yardımcıları ol dıcem...zaten her duamda kk yı anıyorum...
bu aksam ellerını acan herkez duasına bnıde katabılırmı...hayırlı kandıller

çok sıcak günlük çok ama çok sıcak..
bunaldım sıkıldım zaman geçmiyor sanki ya..
kaldı bir gün..ama kafamda ne kaldı orası tam bir muamma..
kendimi stresimi kontrol edemez oldum..
neden bu kadar çok anlam yükledim ben bu sınava..
şu ya olmazsa kısmı yok mu işin..
düşündükçe boguluyorum inan..
of artık konuşmayacagım bu konuyu..
bugun kandıl..duanda bana da yer var mı günlük?
artık benim için de aydınlık olacak değil mi hayat..ah inşallah ah..

günnükümmmm
herkesin kandili mübarek olsunnn
namazımı kıldım duamı ettimmm ama zorla kıldım
ayağımdaki başparmam dolama oluyo sanırsam şişti çok arıyoo korkuyorumda doktora gştmeye
tırnam çıkıcak die
allahım bu mübarek günde herkesin dualarını kabuletsinnn
herkesin gönlüne göre versinn
kötüleri islah eylesin rabbimm (amin)

günnüküm ben geldim bak zemuszemus
dünden beri keyfim harika, evimizi tuttuk çok güzel 3 oda bir salon kocaman salonu var, mutfağıda kocaman, 2 balkonu var, banyosu büyük 2. kat. ve ilk biz oturucaz evde harika dimi. keyfime deyme gitsin. dün akşam sevncimden herkein üşendiği çiği köfteyi ben yoğurdum annem diyor bu kız bu gazla bütün evi siler süpürür, camalrı bile siler diyo kaydirigubbakcemile2

bugünde kayınvalidemle mobilyanın son taksidni vermeye gittik, temmuzun 10una kadar elimizde mobilyalar. çok güzel olucak eminim, haftaya gelinliğimi teslim almaya gidiyorum Allahın izniyle, sonrada evi temizlemey gidicem çok yoğun oucam yani önümüzdeki günler opuyorumnanaktan

olsun çok mutluyum, şikayetçide değilim valla :asigim:

görüşürüüüüzzz kaçtım ben Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…