Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüküüm mafoldumben
iyi ki varsın mafoldumben
bu şarkıyı sabah işe gelirken seviste dinledim bi kez daha içim sızladı günnüküm
bu mübarek gecede yalvarıcam Rabbime
ne olursun artık kimse huzurumuzu kaçırmasın :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Gel bir şeyler yap bizi kurtar
Ortada aşktan bir gerçek var
Susma sen söyle bizi duyar
Ayrılık sözden biraz korkar

Anlıyorum seni de üzüle üzüle
böylesi daha zor
Haksızlık mı yalnızlık mı?
Kahreden
Bizi böyle ayıran ne haybeden

Çektin gittin ne diyebilirim
Sen de sevdin buna da eminim
Nasıl da ıstedim herşeyi çözmeyi
Bi bilseydin

mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Gözlerin sözlerinden başka şeyler söylüyor
Git artık gideceksen bu aşk burada biter
Sonu yoktu diyenler şimdi haklı çıktılar
Bizi çekemeyenler şimdi mutlu oldular
Sıkıldı ruhum haykırmak istiyorum
Ne olursa olsun ah gönlümde kalacaksın

Elimde değil hala seviyorum
Elimde değil unutamıyorum
Daraldı içim haykırmak istiyorum
Ne olursa olsun sevgilim kalacaksın

Aklım ermiyor affet nasıl bir hikaye bu
Daha dün sevgiliydik bugün iki yabancı
Sonu yoktu diyenler haklı mı çıkacaktı?
Bizi çekemeyenler yoksa dostlar mı yaktı?
Sıkıldı ruhum haykırmak istiyorum
Ne olursa olsun ah gönlümde kalacaksın

günlüğüm
bu sabah çok keyifli uyandım hayrolsun
badem gözlümü ne kadar çok özlediğimi söylememe gerek varmı bilmiyorum günlüğüm

günlük,
benim eşşek kocam bişey yapmış...ama ne?
dün akşam bi acayiplik vardı..:1ninca:
bi hata yapmışsın sen, suçlu gibi davranıyosun, bişey mi oldu? dedim..
yok bişey ..dedi...
ne olduğunu anlatırmısın? dedim
sen ne duydun? dedi
:1shok:
o zaman bişey olduğuna emin oldum..aptal ben hareketlerınden kuşkulanmıştım...o da okeyledi...
ama ne olduğunu anlatmadı kesin benim kızacağım bişey...boşver dedi durdu...35 kere sordum ne oldu? diye...anlatmadı...
elbet öğrenicem..
ama 2 tahminim var...
ya birisiyle kavga etti....:eek:lmaz:
ya da elinde biriktirmesi gereken bi miktar vardı onu harcadı...:eek:lmaz:
yakıcam çırasını yakıcam günlük...kaydirigubbakcemile

hayata gegli sanki bi 50 yıl oldu.. yüzümün altı buruş buruş olurken kalbim tekledi. ellerim titredi ama kimseler göremedi. çekilin ortalardan sortarılar.. arkadaşıma diyeceklerim var..
sahneye çıkıp asla savunmam .. tarifi yoktur acının..

günlük acayip acayip rüyalar gördüm hayrolsun inşallah

benkle bekle canım çıktı yahu ben ne kadar daha bekleyecem günlük ya püfff pofffff

hiç kontörüm yok 3 ayı geçti yükleyemiyorum hattım giden aramalara kapandı

para yok işim olsaydı böle mi olurdu

babamda sagolsun hiçç kızım paran varmı yokmu demiyo,,

geçen bi 10 lira verdi aldım masanın üstüne koydum baktım yok annem almış falan filan oda gitti,,
geçen yine bi 20 lira verdi oda masanın üstünde duruyodu babam gelip geri aldı,,

bu nasıl iş günlük sonra para verdik olur dimi anlamadım valla ben işten hiç bişe
:nazar: -tatlicadiarzu- CADIARZU

Olm günlük
Alçı çıktı nannnnnnnn :dance:
Ayağım morarmış iyice berelenmiş mafoldumben
Daha yürüyemiyorum kaslar donmuş iyice :eek:lmaz:
3-4 güne bişeyim kalmazz delikafadulden
Anuvvvvv çok mutluyum nann banyo yapmak gibisi yokmuş valla :lepi:
Kandiliniz mübarek olsunnnnnnnnnnnn zemuszemus

günnük bilin mi noldu hani bir kapidan bahsetmistim ya sana...
kapatiyorum demistim kapiyi...
kapattim dün gece...
yükmüs megerse sirtimda ayladir tasidigim...
artik yine yalnizligima asigim...
ve cok mutluyum...
gözümün gördügü canimi acitmadi, yüregim yine hayal kiriklarina üzülmedi...
"sen biraktin, ayrilik tuttu elimden, cok gördügün sicakligi ayriligin kollarinda buldum ben..."
dün gece yazdigim siirden bir satir...
iyiyim günnük, ruhum temizlendi, huzurluyum ve artik yarinlar icin dahada umutluyum....

Merhaba sevgili gunlukum, sanirim sana bi defa yazdim, ve belki unutmazsam yine yazarim, iki tane dunya tatlisi yavrum var, beni cok yorup da uzseler bilem onlara canimi verir kurban olurum, analariyim ben onlarin, onu desen bosver, kendi hayatinda, kendi yolunda, neymis efendim ev niye boyle, goruyorsun gece gunduz kizin pesimden ayrilmiyor geceleri emzir salla uyut oynat, aglamasina bak derken iyi demi, e sabaha da yorgun bitkin oluyorum, anlamiyor gunlukum anlamiyor, derin yaralar acti icimde, insalah devam etmez, sevgim ona karsi bitsin istemiyorum, kahretsin ki onu herseye ragmen seviyorum, keske keske yapabilsem ah ulan ahhhhhh .

Selam pembişimm zemuszemus

Biliyor musun 2 gündür bahçemizde sevimli kedicikler var. Anneleri ve 4 yavrusu ile bütün sevgimi, ilgimi, şevkatimi kendilerine çektiler. Ama dünden beri 3 yavru ortalarda yok. Umarım kötü bir şey gelmemiştir başlarına :Saruboceq:

Neyi anladım biliyor musun ? İnsanlar da kediler gibi... İlgilendiğin, emek verdiğin, değer verdiğini gösterdiğin sürece sana karşı iyiler, sırnaşıp duruyorlar, yaptıklarına karşılık veriyorlar. Ama ilgi göstermeyi kestin mi, birazcık emek göstermedin mi, değer verip göstermedin mi kediler gibi sana hemen sırt dönüyorlar. Daha enteresan olanı ne biliyor musun ? Kediler hayvan, yani düşünemez, mantıksal çıkarımlarda bulunamazlar. Peki ya insanlar ? :umursamaz:

Karmakarışığım kuzum... Gece 2'ye kadar ders çalıştım. Ama kafamı veremedim bir türlü. İnsanların şu durumumda bile benden ilgi, sevgi beklemeleri haksızlık diye düşünüyorum. Şu anda kazanamayacağımı bildiğim bir sınava gece gündüz çalışıyorum. Kafam kazan gibi oldu ve çoğu şeyi anlamıyorum. Stresin öğrenim üzerinde etkisini bizzat ben kanıtladım yani... Sadece yalnız kalmak istiyorum, kafamda başka düşünceler olmadan ders çalışmak... Kazanamayacak olsam da biraz emek sarfetmek... En ufak bir şey bile dikkatimi dağıtıyor, konsantre olmam neredeyse imkansız hale geliyor. Sadece 3 gün istedim herkesten günlüğüm. 3 gün... Çok şey istemişim demekki...

Aslında sağlığım da pek iyi sayılmaz. 1 haftadır kalbimde bir ağrı var. Hareket ettiğim anda nefesimi kesiyor. Strestendir diyorum, geçiyorum...

Bugün kandil pembişim. Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin. Dua edip çok istediğimiz şeyler, bazen hakkımızda hayırlı olmayabiliyor. Bu yüzden herkes için haklarında hayırlı olanı diliyorum. Tüm KK arkadaşlarımın kandilini kutluyorum. Duaya çok ihtiyacım var pembişim. Dua et benim için olmaz mı ?

Hadi ben derse geri döneyim. Görüşürüz aydınlık sayfalı sessiz dostum...

:eek:

:1hug:Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu,rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere..opuyorumnanaktan

Hayırlı Kandiller opuyorumnanaktan

Nedense azıcık boş kaldığımda kendimi hep bomboş oralar,buralar,şuralar heryer bomboş gibi hissediyorum..Herzaman derim Allahım beni işsiz güçsüz bırakma..Bırakıncada bocalıyorum işte illa kafam birşeylerle dolu olacak..

Ablamı öyle özledimki..C.tesi yanlarındayım inşallah bir süre onlarla çok güzel vakit geçecekopuyorumnanaktanOradan çocuklarımızı alıp Adaya Dideme ohbeehihoyyyt

Biliyormusun günlük dün çok sevdiğim birini yolcu ettim Allahım hayırlı doğum yapıp bir an önce gocakafalılarını alıp yanıma gelmesini nasip etsin..:Saruboceq::Saruboceq:

Biran önce c.tesi olsun..Bu arada Kuzeyim hala ortalarda yok inşallah iyidir..Bugün yetkilerinin aldığını gördüm oda sıktı canımı biraz gelmesede kalsaydı öyle Ama işte kime ne diyeceksin herkezin vardır bir bildiği ,başka bir görüş açısı mafoldumben ..İyi ol Kuzeyim kızımızla sana dua ediyoruz yine..Herzaman iyilik haberlerinle gel canım :Saruboceq::Saruboceq:

Şu Mubarek Günde Gözyaşları Dökmeme Sebep Olanları..
Canımı Yakanların Canını Sen Daha Beter Yak Allah'ım..
Haketmediğim Bişeyler Karşıkarşıyaysam Eğer.. :Saruboceq:
Aldatılmışım...
Kanıtlı İspatlı.. mafoldumben

Hayırlı Kandiller Herkese...

Selam HAYAT ;

Sana hayat dedim çünkü bundan sonra elimden geldiğince sana hayatımı anlatacağım...

Şuan Ayvalık a gitmeyi bekliyorum o kadar çok özledim ki ...

Onun dışında annem katarak ameliyatı oldu 20 dk.lık operasyon tabakanın kalınlaşmış olması yüzünden 1saat 20 dk. sürdü ama şimdi gayet iyi Allaha şükür ....

PATRONDAN NEFRET EDıYORUM BıR AN ÖNCE KURTULMAK ıSTıYORUM BURADAN ....

BENıM ıÇıN DUA ET

günlükçüm bu gün çok mutluyum!!!
kardeşimin eşi doğum etti şirinmi şirin bir kızçemiz oldu:)
sırf onu görmek için yazlıktan geldim ama şimdi yine yazlıktayım şimdiden çok özledim cimcimeyi..

Selam Günlüküm....
Bu kuzucuk beni çok yoruyor... Allah başımızdan eksik etmesin..... :emir_bebek:
Birde küsmeyi öğrenmiş yastığa kafasını koyuyor popoyu havaya dikiyor.... lülülülülülü
Emzirme iznim bittiğinden beri gece 12 den aşağı yatmıyor...
Gece bağırdım çağırdım günlük dayanamıyorum artık....
Hep uykulu, hep yorgun, hep stresli dolaşıyorum ortalarda.....
Sevgili kocacığım da hiç yardımcı olmuyor :mymeka:
Ona da ayrı bir gıcığım... Paylaşıcak hiçbirşeyimiz kalmadı gibi..... :1no2:
Neyse günlüküm kafanı şişirdim....
Herkeslerin KAndili mübarek olsun.... Nice kandiller görmemiz dileğiyle.......

hooooffff :çok üzgünüm:
içim sıkkın,çalışmam lazım ama 2 günde ne yapıcam ki
zaten kadro açılmıyo
öteki meselede belli değil,
hayatımın en önemli kararını daha tam netlik kazanmayan bi olay yüzünden
erteledik.doğru bi kararmı ki?
ne zaman tamam olacak?
inş en kısa zamanda belli olur :Saruboceq:.
yavrum... ben seni canı gönülden istiyorum mafoldumben
hayırlı zamanda sağlıkla gel emi :gitme:

Günlük 3 haftada 1.5 kiloooooooooooooo

yuh artık diyorum kendime

nasıl bi inat bünyedir bu yaaa , ama giydiğimde oturamadığım oantalonumla artık oturabiliyorum bu güzel

ağustosa kadar filinta gibim olmam lazım

saa komik bi olay anlatayım;

geçen öss sınavına kardeşimi götürüyorum sabahın köründe çıktık yola okul kapısına bi geldik ki sat yok dükkanlar kapalı ben o kadar çıldırmama rağmen napacaz diye kardeşimin o rahatlığı amaan abla bakmam ben saate demesi beni daha da bezdirdi. ardık aradık bulamadık sınava kalmış 15 dakika bu girdi içeriye. o girer girmez ben fırladım sokaklara açık dükkan aıyorum. derken bi adamn dükkan açmak üzere tuttum yakasından adamı aç çabuk bana saat ver dediki yok , sadece çocuk saati var dedim hemen ver kaldı 5 dakika.
hemen aldım soksk aralarında ölesiye koşuyorum elimde fosforlu bir çocuk saati:)))))) okula daldım görevliye saati uzatırken konuşamayacak drumdaydım adam bana dönüm bayan bu kadar telaşa kapılmanıza ne luzüm var seneye girer

( adam ne bilsin çocucun 6. ya girdiğini:)))))))

çıkarken ağladım salak gibi ne duygulanıyorsam :)))))))))

3 hafta sonra kardeşimin sınav sonucu açıklanacak. bakalım ne halt yemiş süper zeka kardeşim. bu sene bi yere girmesi lazım yoksa asker ocağının yolları gözüküyor fazla bişey istemiyorlar barajı geçsin yeter inşallah geçer de gerisi kolay ben inanıyorum bir üniversiteye gireceğine inşalah Mimar Sinan olur da şu babamın alnına yapıştırırz kazandı belgesini yaaaaa :))))))))))

selam günlük.
seni dün gördüm ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine kk ya üye oldum.
güzel vakit geçiririm,oğlum için yararlı bilgiler öğrenir eğlenirim umarım.öpüyorum.

X