Kadınlar Kulübü Günlük

Günlük günaydın opuyorumnanaktan
Sonunda dr aradıkaydirigubbakcemile3 şu epllepsi ilettinden kurtuluyorum sanırım:Saruboceq: dr beklediğimden daha iyi çıktı dedi herşey normalsositososito ama emin olmak için cmt uykusuz bir şekilde gel 3-4 saat bir daha eeg ni çekelim dedi fisfisfis

Kan sonuçlarıma gelince demir eksikliği ve kansızlık varmış birşeyler daha söyledi ama ben diğer hastalığın geçmesi sevincinden yarım yamalak dinledim benneyaptımkikortizonlu ilaçlardan kuttuluyorum sonundasırnaşık şeyyaşasın ilk iş diyetisyen bulmak olacak:1closedeyes:

sevgili günlük
rüyamda badem gözlüm gelmişti
uyuduk sarılarak
sabah öperek uyandırdı beni
irkildim uyandım
gerçek sandım rüyayı günlüğüm
hersabah uyandığımızda biraz mırmırlaştıktan sonra bana cucuklu yumurta yapsana aşkım derdi
mafoldumben
yoruldum günlük ya

Günlük, içim daralıyor be. Bunaldım artık, herşeyin sorumluluğunu almaktan. Sabahın 9'unda (daha işe yeni varmışım) minik kelebeğim arıyor" anneee ne giycem ben bugün"mafoldumben, oğlan ayrı sorar, babası ayrı sorar. Niye ya, niye. Kahvaltıda ne yiycez, ne giycez, öf be :çok üzgünüm:, motor taktırcam yakında kendime

ben hatamı yapıyorum günlüğüm, söyle yamafoldumben

günnükkk
bişi dicem sana burası herekse açık bi portal deilmii sengözlerimebaksanabaçılan konularda herkes fikrini beyan edemesmii şakkıdı
edeeeerrrrrrrr
neden insanlar kendi kendine bıdı bıdı yapıyolarkii annamıyorumm :mymeka:
bugün keyfim gayet yerinde hiç kimse bozamaz
bozmaya çalışanlara vır vır vırrrr vır vırrrrrrrrrrrr diyorummmm
zemuszemus

Benim için bu günün en ilginç olaylarından biri dün geceki rüyamda Kazeni görmüş olmam...süprizzzzz

Hiç aklıma gelmezdi valla onu rüyamda göreceğim..kaydirigubbakcemile3 Bir adamla eğilmişler büyükçe mukavva kutu gibi bir şeyi kaldırmaya çalışıyorlardı,biri bak bu Kazen dedi..Tabi ben Kazeni arkadan görüyorum.Uzun iri yarı hafif kır saçlı gibi birine benziyordu..Diyorum ki hadi yaa Kazen değildir o olsa böyle alenen ortaya çıkmaz,yüzünü falan saklar ya da kimliğinin tanınmasını istemez diyorum..benneyaptımki Sonra Kazen yüzünü dönüyor..Benim diyor ama birden bir değişiklik oluyor.Kazenin saçları dökülüyor birden top sakallı biri oluyor..Sakin tabiatlı ,yumuşak huylu bir mizaja dönüşüyor....

İşte böyle..Ne anlamı var bilmem artık..Hayırlara vesiledir inşallah...:Saruboceq:

Günlüğüm neden insanlar acı çeken insan meraklısı neden belinay acı çeksin bizde görelim çok mutlu oluyoruz eğer acı çekmesse inandırıcı olmuyor diye düşünüyor??? ben onlara acımı göstermek zorundamıyım? belki güçlü durmaya çalışarak kendimi kandırıyorum belki beynim kendi kendini kemiriyor belki dilim başka diyor içim başka diyor neden bile bile üstüme gelipte acı çek belinay inandırıc olmuyorsun deniliyorkii???
pes diyorum vallahi billahi pesss şudurumla bile alay ediliyor yaa inan insanların insanlıktan ders almadığını görmek istedikleri gibi gördüklerini empati yapmadıklarını dahda bir iyi anlar oldum ve artık böle kişiler gördükçe biraz daha büyümüye başladığımı hissediyorum.. zaten yeterincee üzgünüm kendi kendime kaldığımda kendimle yüzleşip cebelleşiyorum ve buraya azda olsa kafamı dağıtmaya geliyorum çünkü dört duvar içindeyim ve şuan işsizimde tek oyalanabileceğim yer kafamı dağıtabileceğim yer burası ama artık insanlar acı çek belinay gülme belinay eğlenme belinay hiç ayrılmışa benzemiyorsun belinay oyun yapıyorsun belinay dedikçe beni dahada çok üzüyorlar herşeyden soğutuyorlar...
GÜNLÜĞÜM RABBİMKİMSEYE BENİM ŞUAN YAŞADIĞIM DUYGUYU YAŞATMASIN EMİ KİMSEYE ACI AYRILIK VERMESİN EMİ?? BIRAK ANLAMIYORLARSADA ANLAMASINLAR OYUN YAPIYOR SANSINLAR BENİ EMİ YETERKİ ONLARDA BÖYLE SINANMASINLAR...

sevgili günlük
bugun monoton bir gün sevgilimi ozledım dayanamıyorum
kavuşalım artık
semem ortalarda yok kayıp
kuluptede sıkılıyorum
ama iyiki varsın kk

Hayırolsun bakalım : )

slm günlük,
çok heyecanlıyım hemde çok,yarın doktorla randevumuz var,gebelik kesesini görmeye gideceğiz,inşallah görürüz,Allahım ne olur hep yanımdaydın bundan sonra da yanımda ol,göreyim şu keseyi,sonra kalp atışları sonra yavaş yavaş çıkan organları ah ah ne güzel kalbim pır pır atıyor,Allahım isteyen herkese yaşat bu mutluluğu :Saruboceq:

Selam pembişim :1ninca:
Gece 3e kadar ders çalıştım, daha da çalışırdım da uyumak da lazım arada değil mi zemuszemus
Sanıyorum bütün konuları yetiştiremeyeceğim, olsun elimden geleni yapacağım en azından.

Dün bir haber geldi bana... İlk duyduğumda havalara uçtum.
Ben cumartesi günü Kpss'ye gireceğim ya, eğer kazanamazsam - ki çok büyük ihtimalle kazanamayacağım- 2010'da tekrar sınava girecektim. Yani kocaaaa 1 sene kaybedecektim. Ama dün gelen habere göre sayın(!) bakanımız açıklama yapmış, 2010'da yapılacak sınavı, bu sene eylül ayında yapacağız demiş. Bu da demek oluyor kii önümde 3-4 ay gibi bir zaman var. Ki bu süre de çalışmam için fazla fazla yeterli. Çok sevindim günlüğüm vallahi. Hemen internetten araştırma yaptım, 2010'da sınava girecek olanlar kendilerini ona göre ayarlamışlar, dolayısı ile bu habere çok kızgınlar. Dilekçeler, şikayetler yolluyorlarmış başbakanlığa :sinifsinif: Ne yapacağımı şaşırdım vallahi, dün ders çalışmak yerine bütün gün onu araştırdım internetten.

Sonra dedim ki, bu sınav cumartesi günü olacak, otur adam gibi çalış lmaz:
Hemen oturdumm kahvemi aldımm, dersime başladım. İyi ki de başladım. Aklım başıma geldi, ama bayaaaa geç oldu lmaz:

Şimdi gideyim de ders çalışmaya devam edeyim. Öperim pembişim opuyorumnanaktan

sevgili günlük
bugun monoton bir gün sevgilimi ozledım dayanamıyorum
kavuşalım artık
semem ortalarda yok kayıp
kuluptede sıkılıyorum
ama iyiki varsın kk

sevgili günlük duydumki benim biricik kankam beni ararmış heryerlerde
össlemiş benii, bende onu çok össledimm :sinifsinif:
bugün ben hastayım çok, bademciklerim kötü mafoldumben
selinim reçete yazdı bana, iyi gelecek inşallah
dipçik gibim olup selinimle birlikte kknın tozunu attıracağızsositososito

günlükcüm öyle satırlar dolusu yazasım var ki... ama yazmaya gücüm yok... bir kısır döngüde hissediyorum kendimi... döngünün ortasındamıyım başındamıyım sonundamıyım onu bile bilemiyorum artık... hoş ne farkeder ... nasılsa bu böyle dönüp durmaya devam edecek ...

nabersın gunlukkk
ayrılık ruzgarları cok fena esıyoooo
hadı bakalım hayırlısıııı dılınden ayrılık dusmuoooo bende sen bı dusun kararımızı verelım dedım
hadı hayırlısıı bakalım gunlukkkkk
gelısmelerı yazarımmm hadı ben gıdıyım daha kahvaltı yapmadım
saat 1 buuckta uyandımmm lmaz:
neyse ben bıseyler alıyım gene gelırım canımın ıcısıŞeniz

iki gündür iyi değilim
aileme olan özlemim artı.
kimseciklerde kalmadı
yakınımda herkes tatile gitti.

günlük ya bi sevgilim olaydı ona bagırsaydım çagırsaydım ne güzel olurdu ya valla stresim sıkıntım accık giderdi dimi :jeyyar:

içim sıkkın günlüğüm. ne zaman atacağım bu sıkıntıyı, onu da bilmiyorum.
askerimi çok özledim. onsuz evimizin de tadı yok. mafoldumben

Merhaba günlük inşallh iyisindirvereliniortak

ben iyi değilimm nedeni diğer yarımı çok özledim :sinifsinif: askerden gelmesine 32 gün var ama içim daralıyor sıkılıyorum sanırım şafak sıkıştırıyormafoldumben

Onun benimle uğraşmasını uyuzluk yapmasını bile özledim:asigim: bide çok sefiyom onu, bu kadar:kedi:​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…