Kadınlar Kulübü Günlük

günlüğüm şükürler olsun allahımaa, sonuçlar temiz çıktı, allahım sen çok büyüksün, ama altı ayda bir tekrar yaptırmam gerekiyormuş, olsun be günlük, kendime o kadar iyi bakacağım ki hepsi iyi çıkacak

yarın küçük bir operasyon geçireceğim, uyandığımda herşey çok güzel olacak, bu pis illetlerden sonsuza dek kurtualcağım inşallah...

bana destek olsan kk nın meleklerine sonsuz sevgiler...

çokoprens merhaba,
öncelikle sana geçmiş olsun diyorum arkadaşım, ne olduğunu anlamak için geçmişe şöyle bir göz attım çok üzüldüm inşaallah bir daha karşılaşmazsın bu rahatsızlıkla... Allah güç, kuvvet ve şifa versin...
Pazartesi iki kere aradım telin kapalıydı kısmete bak burda karşılaştık :))) :enbuyukkk:
ben de gerededeyim helini izmite annemlere bıraktım en son duyduğumda küçük teyzesini tuvalete dahi göndermiyormuş cadı .:)) Ama onu çoook özledim. Rabbim kimseyi evladından ayırmasın...
Arda ve Berkanı yerime öp. Hoşçakal

Gerçekler çıkıyor bir bir ortaya zemuszemus
Allahtan daha ne isterim ki günlük:Saruboceq:
öpüldün.........
opuyorumnanaktan

Günnüküm,

Yaptık bi yaramazlık çektik cezasını ne diyebilirim ki
ış yerinde ki bilgisayarımda herşey kısıtlı ve yasak olduğundan biriken dosyaları silemedim ve misafir olarak da giriş yapamadım foruma mafoldumben
Buradan bütün gün uzak kalmak ne kadar zor geldi anlatamam

Ama herkesin huzurunda Kazen'e binlerce kez teşekkür ediyorum
Aldığım bu ceza sayesinde kim dost kim düşman anladım
Ben meğer ne kadar haysiyetsiz insanlara arkadaşım demişim
Ceza almasaydım hiç birinden haberim olmayacaktı
Sağolsun dostlarım da varmış haberim oldu herşeyden
Keşke daha karakterli insanlarla karşılaşsaydımda benimle derdi olduğunda laf sokarak değil karşıma çıkarak halletmeyi bilselerdi
Buna da şükür onlar olmasaydı gerçek dostların değerini nasıl anlardım a.s.
Diyecek söz çok içimi dökmek isterdim ama değmeyecek biliyorum
Ne demişler eşeğe semer vursanda eşek yine eşektir

Saygılar a.s.

Sevgili günnük ben geldimmmzemuszemus
İsyanlardayım be günnük yine üfff hayat mı sıkıcı yoksa boş insanlar mı bilemiyorum
Şöyle varya hiç bir canlının olmadığı bir yer var mıdır olsa 1 dk durmam bu şehirde boğuyo beni yine içine çekiyo mafoldumben
Benim mutluluğum neden kısa sürüyo yaa..
Bana mutluluk haram Allahım ben nerde hata yaptımmm yaaaaaa:gitme:
Herşeyden herkesen bunaldım sıkıldım
Stresten hasta oldum bugün hastaneye gittim doktor niye bu kadar stress yapıyorsun diye soruyoo dalga geçer gibi kafamçokkarıştı
O kadar sebep var ki hangisini anlatsam.
Yarın aşkımın doğum günü birlikte kutlayacaz yarın akşam bakalım :eek:
Neyse günnük Dilay kaçarr:a015:

amannnn herşey tekdüzeee...
çok sıkıldım ev-iş arasında gidip geliyorum rutin sıkıcı....
artık işime yoğunlaşamıyorum beynim çok yoruldu......
tatil çok iyi gelecek ama nerdeeeeeeeee?????
hiç bi aksiyon yok.....

Ahh günlük ne zamandır giremiyorum siteyesenağlama
pc min kablosu patladı kemde nasıl,ev yanmadı Allah tanmafoldumben
ama ben gittim çakmada olsa temin ettim kablomu,
saten bu servislerede heç güvenilmiyor,
getirtces getirtcez ne zamann,hiiçç:mymeka:
en sonunda kendim aldım vallahaa,
dishem merak etmiş,bide kızmış banamafoldumben
ama bilmiyorki giremiyorum yok kablo yok...
zaten kocişimde ağustosda gidiyor günlük,askere gdiyor,
içim acıyor,sanki dünya daralmış bende ortasında sıkışıp kalmışımsenağlama
Allah tan kablomu buldumda,biraz da olsa vakit doldururm:nazar:

son üç gün..
son üç günün sonu güzel mi kötü mü bilemem ama..
bitsin artık..
yeminle bezdim canımdan..
artık çalışamıyorum da..kafa bitmiş resmen..
yeter artık olmuyor daha fazlası..
herkes çok çalıştın emek verdin diyor ama..
benim içim öyle diyemiyor işte..
bir mucize olsun ne olur..
sonunda güneş dogsun bana da..
yoruldumm...çok hem de..

günnüküm naber opuyorumnanaktan
kociş tras olmaya gitti
bende günlüğüme bi bakiim dedim
cuma günü anacıma gidiyorum :lepi:
bu hafta cok uzun geldi ama sinir oldum :umursamaz:
bi an önce cuma gelsin
oğluşum annanesini özlemiş :ecrin_bebek:

ya günnük hakkatten zaman gecmiiyoo
artık kocaman olsun bebişim de alayım kucağıma :emir_bebek:
ama daha cooook var :sinifsinif:

gunluk gunluk...
cok guzel gunler geciriyorum..
babamin kan degerleri daha iyi cikmaya basladi..
angaradan devam mi tamam mi cevabini bekliyoruz bakalim
angara hayirli haber ver banaaaa...
bugun sen sevdigim 2 adamla beraberdim..
2 si de el ustunde tuttular beni..
gozlerim dolu dolu oldu ya..
yazmiyim gerisini artik..

annemın sefkatlı kollarına,kokusuna,

yumoş yumoş melegıme kavusmama az kaldı.

önce yarın oğlumla hasret gıderıcem.ve yaklasık bır ay sonrada ıkıncı goca kafalımla yepyenı bır gune merhaba dıyecem.

ama uzun bır sure belkı 4-5ay forumda olamayacagım.. ve pembe gunluk önce senı,sonra kkahalisini çok özleyeceğim.

ve insallah hakkımda hayırlı sağlıklı kararlarla dönecegım..

off gunluk ıyı degılım ya...hele suan hıc degılım aslında...
moralım bozuk bıraz..ama anlatmıcam ya bosver...
ben gdııyorum gunluk burda durursam olmıcak babay

ah be günnüküm...
cedene ablam bizi birakacak ona mi üzüleyim, pamukprensespathemin morali bozuk ona mi yoksa bugün kötü gecen sinavima mi???
bakma günnüküm iyiyim diyorum ama korkuyorum ya sonradan vurursa beni...
yada sonradan bogulursam gözyaslarina ya yine mahvedersem kendimi bosu bosuna...
cok yoruldum günnük isten, okuldan bir türlü programliyamadigim hayatimdan sIkILdIm ve cook yoruldum...
ama anneme kavusuyorum iki sonra ve allahtan üc hafta kaldi izmire kavusmama ya peki tatilimde güzel gecmezse o kadar bekledigim, kendime gelicem diye bel bagladigim tatilde beni yari yolda birakirsa....
neyse günnüküm görüyorsunki karamsarligim üzerimde yine....
herkesin yüregine huzur diliyorum...

Offff günlük yaaaa mafoldumben
Dışarıya yansıtmamaya kendimi kandırmaya çalışıyorum ama öyle mutsuzum ki :çok üzgünüm:
Sefgilimi çok özledim artık öyle özledim ki onu görmeden motive olamam ben çoğu yapmak istediğim şeyide yapamıcam. senağlama
İnşallah herşey yolunda giderde aşkımı görürüm artık dayanamıyorum mafoldumben

gece gece sinirden catlamak uzereyim:kızgın:

nerden gittim kaynanamlara ya gitmez olaydim :sm_confused:
simdi ben logusayim ya 2 haftalik kizim var dun aradi manti kesicem sende gel dedi neyse gittim allahim ne dusuncesizlik ne adilik diycem artik :kızgın: daha 2 haftaligim ya hemen birseymi buyurman gerek ya bugunde canim sikildi evde bi 5 dk ugrayalim dedim kizimla dedesi gorsun istedim gitmez olaydim aklima tukuruyum :çok üzgünüm:

dogum yapmadan once son zamanlarimda yengem geldi pogaca yapti ki dogumdan sonra gelenin olur yapamazsin kizla cikarir ikram edersin dedi 4 kilo bisey ya yaptigi allah razi olsun yngemden...neyse kaynanam 5 dklik ugramamla yine bana yarin misafir gelicek sende gel gelirken dolapdan pogaca filan getir demezmi :kızgın: :kızgın: :kızgın: sinir oldum onu gordu ya bitirene kadar ugrasir zaten geldiginde cikarip lop lop yiyon ya kizlarinla ya cildircam ya sinirden aglicak durumdayim onun bana yapip getirmesi gerekmezmi kizim misafirlerin gelince ikram et diye ya senağlama annem burda olsaydi eminim hic bos birakmazdi senağlama senağlama bikdim dusuncesizliklerinden hep bana demesinden allahim sen sabir ver ya nolursun senağlama nefret ediyorum artik kaynanamdan nefretimi kusmak istiyorum ama icime atiyorum hep kocam ve hayatima yeni katilan minik kelebegim icin... senağlama

kizlarimla aynisin onlardan onde bile geliyosun diyen kaynana 1 ay sonra gorucem kizinla gercekden ayni kefedemiyim dogursun bakicam bana yaptiklarini onada yapicanmi eger bu lafin yalansa biticen benim icin nefretimi icime degil ustune kusucam...

ooooooooffffffff!!!! daha rahatayamadim uyuyamamda ben simdi....

çiko,senin aracılığınla tüm kk lı hanımların kandilini kutluyorum,yarın belki girmem,şimdiden allah herkezin dualarını kabul etsin..3 aylar hayırlı olsun..hadi çiko kaçtım ben,sen msjımı ilet:eek:
kandil.jpg

çiko,senin aracılığınla tüm kk lı hanımların kandilini kutluyorum,yarın belki girmem,şimdiden allah herkezin dualarını kabul etsin..3 aylar hayırlı olsun..hadi çiko kaçtım ben,sen msjımı ilet:eek:
kandil.jpg

saol tatlım senin ve tüm islam aleminin kandili mübarek olsun
kandil gecesi kim ne dua ederse rabbim onu versin inşallah.açılan ellerin duaları kabul olsun inşallah.
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bişi yapmadım valla bugün devirdim totomu yattım kkya takıldım arkadaşım geldi muhabbet ettik budur yaninaniknanik

günlük;
Hava çok sıcak oturduğum yerde ter döküyorum.
Deney yapıyorum o da olmuyor sinir oluyorum.
Cumartesi de bir gelemedi aşkımı görmek istiyorum ben ya.
Dün bi şirketten aradılar işi beğenmdim ben sizi ararım dedim içimin yağları eridi ohh hep onlar mı dicek ararız diye bu defa ben dedim :nazar:
Öyle işte günlük cumartesi alyanslarımızı alcaz biiiz:asigim:

KK daki herkesin kandili mübarek olsun günlük nice kandillere nice güzel günlere

X