Kadınlar Kulübü Günlük

günnükcüm...
birazdan bir kapi acicam ve bir daha arkama bakicam...
ve birininde yüzüne kapanacak o kapi...
bu eylemim ona mi aci verecek yoksa bana aci mi vericek yasayip görücez...
bu konular uzun ve derin mevzular senin kafani sisirmeyeyim...
annemin gelmesine sadece bir haftada kaldi...
kazasiz belasiz kavusucam insallah anneme...
gün sayiyorum yine günnüküm yine izmirime kavusmak icin...
her sene bambaska umutlarla gittigim izmirime bu sefer bos ve yürüyecegim sokaklarin anlamsiz gelecegini bile bile gidiyorum...
dua ediyorum yine hayirlisi icin, yikilmadan fazla yara almadan yeni yolumda dimdik yürebilmek icin...
rabbim duysun sesimi...

SeLam günnük Stop !
Ben qeLdim Stop!
HamiLeyim Stop! :CüvCüv:
Çok özLemişim Burayı Stop! :içelim:
BacıLarım beni ziyarete geLdi Stop!
Mutluyum Stop !
:lepi:

selam günlük.........
ay ben deliriyorum yine
adet günüm yaklaştıkça heyecanım artıyor
oysaki söz vermiştim kendime düşünmeyecektim
üzülmeyecektim..............................

selam günlük!mide bulantım dindi yaklaşık bir saattir.=)işlerim biter bitmez kendimi balkona attım kızımda yanımda akşama kadar oynadık balkonda havadar orası iyi geliyor yüzüm gözüm açılıyor biraz.kızımada yazık yaaaaa.biazcık geçsin şu dönemlerimde kendime geliyim diye sabrediyorum.günlükçüm küçük bir dua edicem amin de olur mu?allahım içimdeki küçük fasulyeye güç kuvvet ver .yanımdaki koca kızada sağlık ,sıhhat .allahım inşallah her şey yolunda gider zeynom varken kendimi iyi bir anne gibi hissediyordum.herkeste benimle gurur duyuyordu ..onu güzel büyüttüğümü söylüyorlardı.peki şimdi ne olucak ben ikisinede aynı şeyi sağlayabilicek miyim.biliyorum kafamdaki gibi mükemmel olmıcak ama elimden geleni yapıcam inş...ben savaşçıyım sessiz savaşçı.istersem yeter ki istiyim başaramayacağım şey yok.sadece rabbim senden güç, kuvvvet ,sabır ,sağlık diliyorum.sesimi duyduğunu biliyorum hep duyarsın zaten...bütün ruhumla inanıyorum sana .beni kimseye muhtaç etme=)kendi yağımda kendi mükemmeliğimi kurmama yardım et.yine aynı senaryoları yaşıcam biliyorum yine yalnız kalıcam ,yardımsız,çünkü herkesin birilerine bakması lazım.yine casko herşeyi yapar .o her işin altından kalkar diye yalnız bırakılıcam..yine sen ver bana desteğini yine sen yanımda ol.sen benim sesime kulak verdiğin müddetçe ben yıkılmam .ben herşeyin üstesinden gelirim.kimseye ihtiyacım yok aslında.birine gül gibi bakıyorum ikisinede bakarım misler gibi.yeter ki yuvamdan sevgi eksik olmasın.yeter ki sen yanımda ol.bana ruhumda kafamda oluşturduğum tüm olumsuz düşüncelerimde çabucak devam edebilme gücümü ver.sen verirsen olur herşey.güçlüyüm.ve hep güçlü olucam sana söz allahım.

slm günlük bugün kuzenim kocası falan dağda yürüyüş yaptık çok güzeldi bir sürü resim çektik
annem dayımla ist.a gitti ordanda teyzemle mersine gidicek kardeşim bizde kalıcak
yarında hep beraber balığa gidicez
klomeni kullanıyorum hayatımda bu kadar iğrenç bi ilaç görmedim tadı berbat çok acı dün boğazıma takıldı ve orda dağıldı iki saat kıvrandım ne bulduysam yedim:))
bugün korkarak içtim neyse bişey olmadı yarın sonhihoyyyt kurtuluyorum:))

Son düzenleme:

selam günnüküm opuyorumnanaktan
bi oğluşum olacakmış :emir_bebek: :emir_bebek:
cok şaşırdık babişkosuyla
biz hep kız diyorduk
süpriz yaptı bize :CüvCüv:
herkese nasip etsin yarabbim :Saruboceq:

Günlük;
Yarın günü birlik şehir dışına çıkıyorum fotoğraf çekmeyeopuyorumnanaktan
gezip yeni yerler görüp eğlenip geleceğim.
Benim içinde değişiklik olacak.
Herkese selamlar günlüğümopuyorumnanaktan

selam günlük
bugün 10.yılımız doluyo
kızanları bırakıp yemeğe çıkıcaktık ama herüf horluyo sanki hiçbu saatte uyurmuş gibi bi ağırlık çökmüş üstüne uyuzzzz

harika bir gündü...zemuszemus

sabah erkenden uyandım.. delikafadulden

ve sonrası yıne saat 1e kadar uyumusum..

başkada önemlı bişey olmadı günlüğüm... :))-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-:asigim:

Son düzenleme:
slm günlüküm.
bugün çıtçıtımla bir daha buluştuk. hasretime dayanamamış, yalvar yakar çağırdı beni. ben de kıramadım. ne de olsa yeğenimi taşıyor. üzmemek lazım onu değil mi?
çok sıkıcı bir gündü, çok sıkıldım. yarım saat ancak durdum yanında, sonra bir bahane bulup kaçtım hemen. kaydirigubbakcemile
bir daha da buluşmayacağım onunla.
hepsi aramızda kalsın günlüğüm. tamam mı?
-tatlicadiarzu-

:pinokyo smili: :kedi:

sonra bende bambamımla buluştum.. gun bıtmesin istedim..opuyorumnanaktan

sanki daha yeni başlamıstık sohbete..mafoldumben

ama bitti işte.. koca bı bes ay gırecek aramıza..mafoldumben

bugun sunu çok iyi anladım ki..!

dünyada bır sürü kanatsız melek var........:asigim:

sefgili günlük...

dertliyim bu günlerde
aşkım aramıyor beni hakkaride
artık yaşanmıyor bu şehirde
banada yer açık dertliler topiğindee:gitme:

yarın,
bugün gittiğimiz göle kayınvalidemleri de alıp beraber gidecekmişiz...

kız daha yeni uyudu.
mutfak bulaşık dolu.
ev iğrenç derecede pis.
her yer dağınık.
kızı uyutamadığım ve iş yapamadığım için psikolojim allak bullak..

ama neye seviniyorum biliyor musun?
sabahın nurunda kalkıp,
kızdan önce kalkmayı nasıl becerebilceksem artık,
pikniğe hazırlık yapıcam..
boş adamım ya ben,
tüm hazırlığı ben yapacakmışım..

Allahım ne fedakarım,
ne hamaratım ben-tatlicadiarzu-

tövbe yaaaaa...
yat zıbar bhk....

Ben buhranlar içinde ,düşmanlar peşimde
Ve bir kedi görmüştüm yine bu gece (gözleri yeşil)
Şike yok artık oyunumda ve hatalarım boynumda
Boylu boyunca bir hayatı kolaysa sen yaşa
Kısa olsun benim ömrüm, az ve öz
Sözlerimde uzun değil sadece bir kaç kelime
Otoriteyi ben kurmadım hepsini ben yaşadım
Yaşlandım ama inan fazla yoktu yaşım
Ben yine bu saatte gelirsin diye seni bekledim
Yoktun ne düşlerimde ne hayallerim nede hülyalarım
Rüyalarım da bitti son sahnesinde seni ben oynadım
Yeter artık ben kendimi oynamak istiyorum
Rol değil gerçekleri yaşamak istiyorum
Ama hayat her gün benim adıma senaryolarımı yazıyor
Bıktım artık canlandırmak bana çok zor geliyor
Yine bu gece diyorum çek git bu perdeyi kapat
Sonsuza kadar açma bi daha ne kendini nede bu rolü oyna!

Günlük sana bu günümü anlatmak için ne yazacağımı düşünürken birden bu satırlar geldi aklıma. Şiirle anlatmış oldum işte.Umarım anlatmak istediğimi anlamışsındır günlük.

sevgılı gunluk...
yoruldum sanırım hayatı cok hızlı yasıyorum hemde cok..bugun babam bana sen hayatı hızlı yasayıpda cabuk gıtme dedı..
bırgun ıcınde yasadıklarım pes dedırtecek sekılde ama sunu bılıyorum kı babamın ortaklarıyla sonunda kotu kapıscam babam hernekdara sabırlıysada ben haz alamıyom sonradan gelıpde koye yerleşmek olmaz!!! sabrım tukenıyo elımden bı kaza cıkıcak her yapdıgım ısın altından bı acık arıyolar yokb oyle bısı..butun gun bunları cekdıkden sonra yolda kotu oluyorum butun hızımı arabadan alıyorum babam da kızıyo artık arabayı napıyon duzgun kullan dıye..ama yapamıyom basdıkca basasım gelıyo gaza sınırlerım tepemde üffff tahammulum bıtttı artık!!!!

bu saatte hala burada ne işim var dimi..
nasıl gözümden akıyor uyku bilsen..
ders sevdasına uzak kaldık buralardan..
bi girip bakayım dedim giriş o giriş takıldım kaldım..
adam da haftasonu gece kusu..tv'de takıp ettiği programları var entel dantel kocemin..
yat yatmaz sabah da kalk kalkmaz..onun yüzünden ben de cozuttum bugün..
hic yapmaman gerek sınav öncesi uyku düzenimi sapıtmamam lazım..ilk ve son bu..
bugun kursun da sonuydu daha dogrusu benım ıcın öyle..gıtmeyecem zaten ıkı gunu kaldı..
evde calısmak daha mantıklı gelıyor..yol cok uzak hava cok sıcak dayanamıyorm valla..
canim arkidişimle konstum özlemisiz bırbırımızı...gurbet ah gurbet dagıttı bızı ulkenın ıkı ucuna..
ay o kadar yorgunum ki harfler gözümde büyüyor..
su sınav bıtsın bı geleyım kendime..dönecem eski formumla yine..

çok sevgili ismi dahi olmayan günlük;
bugün eşimin çok yakın arkadaşının düğünü vardı bol bol oynadık eğlendik,ondan sonra kaynanalara gittik.Görümcede ordaydı.Görümce ben ve eşim mutfakta takıldık konuştuk.Konuşmalarımla onlara birçok uyarıda bulundum anlayan anladı zaten. Şunu biliyorum günlük bir kadın ayakları üzerinde durabilmeli pısırık olmamalı yoksa ezen çok olur.Bunu anlattım işte görümceme. Ben ayaklarımın üzerinde dururum dedim..oda mesajı almıştır umarım.Ama aldı yani mesajı :))
Daha ne anlatayım günlük? söylenecek söz çok. neyse iyi geceler..

X