Kadınlar Kulübü Günlük

ve bombanın küçüğü az önce patladı..

neden ağlamıyorum...

ağlayamıyorum...

üzülmüyorum da artık...

perşembe çabuk gel nolur?

sana ihtıyacım var perşembe..

yüzü bir kişiye dönük iki kişi varsa ve ben o iki kişiden biriysem hiç durmam; çekilirim aradan...:umursamaz:
bir kişi yüzünü bana döner ama gözünü başkalarına da kırparsa yine durmam; duramam...:eek::eek:
a.s.

of gunluk of..
yarin yuksek lisans mulakati var.. ve ben hala ne giyecegime karar veremedim..
lacivert bi gomelgiim var tercihim ondan yana ama altina ne giycem kararsizim iste..
cok formal olmak istemiyorum alti ustu bi mulakat zaten.. ama kot pantolonla da gitmek istemiyorum.. beyaz pantalonum yok.. lacivert gomlekten vazgecicem sanirim. ya da bilmiyorum.. yazin giyinmek neden bu kadar zor geliyo bana ya..
neyse gunlugum sonra is gorusmesine gitmem lazim.. 2 yer var ikisi de gorusmeye cagirdi.. babamla konustum uzakta olani daha mantikli geldi.. benim kismetim hep yollardan uzaklardan yana mi dersin gunlugum?
mulakat cok guzel gecer umarim ya.. bugun mu yaptirsam saclarimi yarin mi yaptirsam henuz karar veremedim.. zaten 2 saat yolda her sekilde bozulcaklar ama :KK43:
icim kipir kipir ya ne yapacagimi sasirmis bir haldeyim..
once kek borek yapip ardindan utumu yapayim sonra dusa gireyim kuaforeden gelince de ojelerimi sureyim..
hazir miyim sence?
off hic degilim :KK43:

Ben Geldim Döndüm Günlüğüm..Herkese çok teşekkür ederim günlüğüm senin aracılığınla çok güzel şeyler yazmışlar gerek özle mesajla gerekse rep'lerinde.. bu arada tatil boyunca beni telde yalnız bırakmayan deruş'uma derenime ve barbiduyguma çok teşekkür ediyorum.. Günlüğüm zati muhterem elimi uzatıyorum dedi ve gitmeyi önerdi yani kaçmayı önerdi ama cevabım belliydi bu saatten sonra.. içim çok acıdı canım çok yandı ama 8 gün boyunca çok düşündüm arkadaşlarımlada konuştum yazlıkta ve herkes aynı şeyi söyledi sonuç olarak düşündüm ve belinay kaybettiğin bişi yok kazandığın çok şey var olan 5 yılıma oldu oda başımın gözümün sadakası olsun diyorum..işe hattımı değiştirmekle başladım günlüğüm, toparlandım iyiyim merak etme sakın beni..
"RESETLEDİM FORMAT ATTIM KENDİME, YENİLENDİM DÖNDÜM"

Herkese bir kere daha çok teşekkür ederim yanımda olduğunuz için...:enbuyukkk:

ver bebek arabasını ben sürcem..
ver çocuğu,mamasını ben yedircem..
ver ben uyutayım..
bana ver bana ver bana ver bana ver......................

sen bunun tırnaklarını kesebiliyor musun?
(yahu cocuk neredeyse 7 aylık olucak ve bebeğime ben bakıyorum,başkası değil.
tabi tırnaklarını kesmek için özel adam da tutabilirim, doğru.. e niye her seferinde bu soru!!)

çenesi ıslak,ağzını sil..
sırtına havlu koy(halbuki terli falan değil çocuk..)
uzun kollu bişey yok mu giydirelim(hava 35 derece)

tavuktan ver eline,suyunu emsin.
çoraplarını çıkar hava alsın.

şimdi yerler de ileride yemezler
(illa bütün cocuklar eltinin iştahsız ötesi oğlu gibi olmak zorunda di mi?
sen 6 aya kadar cocuğa damla bişey tattırma,aman zararlı vs diye,
sonra illa benim kızım da iştahsız olsun.
tövbe yaa.. olmıcak işte olmıcak!!!!!!
her seferinde de bu söylenemez ama,olmıcağı varsa bile oldurmak ister gibi.....)

bana daha sık getir ben erkenden yürüteyim bu çocuğu(hee evet,özel kemik geliştirici gizli formül var galiba sende)

offffffff neyse ya..
wallaha daraldım..:nazar:

of be günlük...sanal ortam cambazlarından sıkıldım. neyin ne olduğunu bilmeden abuk sabuk yazıyorlar ya...can sıkıyorlar...gözünü yediğim teknoloji ellerinde heder oluyor be...

bugün yine hastanede nöbetteyim sabahtan beri günlük. ve taaa yarın sabaha kadar.

radyoda powerturk çalıyor. hasta yok denecek kadar az.pc nin başındayım ben bugün. kk da dolanıp duruyorum. biraz canım sıkkın evet. çünkü bugün pazar , bugün eşim evde ve dışarda çok güzel bir hava var herkes geziyor , eğleniyor. kıskanmadın dersem yalan söylerim dışarıya bakıp el ele gördüğüm aileleri. ama olsun ben de yarın sabah oğluşum Ardamı alıp annemle beraber anneannemi ziyarete gideceğim. bir kaç gün kalırım orda.Arda da çok seviyor Silivri'yi köy havası iyi geliyor bitaneme.

çarşamba günü tekrar nöbet var ve anca Çarşamba günü tekrar yazabilirim.o zamana kadar hoşçakal.

hoşçakalın..........( bi de diyetin ilk günü başım ağrıyor offff off)

Hava çok güzel günlüğüm, bense odamda sıcaktan bunalıyorum ve çıkmak istemiyorum.

Kitap bile okumak gelmiyo içimden düşün halimi....

Kimsesizim senağlama

Günlük

Ben Var Tırlatmak!!!! Annanemle Büyük Yengem Dünden Beri Bize Kamp Kurdu..
Bugün Akşama Küçük Dayımla Yengemde Geliyo..
Allahtan Yengem Gelicekte Kafam Dağılacak..
Ya Hayır Hani Başkalarının Annanesi Gibi Oturduğu Yerde Otursa Sorun Değil..
Bizimki Süper Ötesi Bi Annane Allah Nazarlardan Saklasın..
Sen Hiç 78 Yaşında Bi Kadının Laptop Aldığına Ve Manyak Ötesi Kullandığına Şahit Oldun Mu??? :1closedeyes:
Peki Sen Bu 78 Yaşındaki Kadının Arkadaşlarıyla Paris Seyahatine Gitmesine Ve Bunun Gün İçinde Alınan Anlık Bi Karar Olduğuna ??? :1shok:

Of Annanem Offf... Yedin Valla Ömrümü Yetişemiyorum Hızına..
Şimdide Alışverişe Gittik Geldik Ben Su Gibi Terlerle Boğuşurken O Geçti Kahvesini Almış Film İzliyo :umursamaz:
Ne Olur Allah'ım Yaşlanınca Onun Gibi Olayım.. :Saruboceq:

Selammm güynük

Akşam eşimin teyze kızının düğünündeydim,ohh dedikodu,eğlence,entrika süperdi..:jeyyar:
Bol bol dans edip,göbecikler attım bea..hihoyyyt
ohh sefam,olsun çekemeyenler ortadan ayrılsın...:jeyyar:
Unutmadan günlük bak bundan sonra sende dikkat et,çakma psikologlar dolaşıyor etrafta....:jeyyar:
Akılları kendilerine yetmiyor,iki gram beyinleri var kalkıyorlar bana ders vermeye...:roflol::roflol:
Ben mi ne yapıyorum hiç onlarla eğleniyorum....
kaydirigubbakcemile3:1closedeyes::roflol:

sevgili günlük
şu özel günlerolmasaydı diyorum bazen
biliyorum bencilce bir düşünce
bugün babalar günü
badem gözlümü baba yapamayışım birkez daha içimi acıtıyor
onun babalr gününü kutlayacak,ona hediye alacak bir evladı yok
ah günlük çok canım sıkılıyor çokk

selam günlük

ilk defa yazıyorum sana..

benim canımın için tatlişim niye yemiyo hiç bişey niye niye niye..

deliricem artık valla..

ben nerde hata yapıyorum acaba..

vazgeçemedi memeden..

üfff daral geldi deliricem..

iki kaşık yedimi dünya benim oluyo yesin artık üzmesin beni:gitme:

Selam pembişim zemuszemus

Bugün babişkolar günü :asigim:
Allah başımızdan eksik etmesin canım babamı. Günü kutlu olsun opuyorumnanaktan

111.jpg

selam günlüğüm, bugun babalar günü ve yıllar sonra bu günü babamla birlikte geçirdik, ama babacığım hasta, sabahtan beri gözünü açmadan yatıyor....

Son düzenleme:
selam günnüküm menim :)
bu gün hareketliydi, izmitte işim vardı biraz babamda izmitin araba pazarına gidicekti, benimkiyle babam orda buluşacaklardı. o yüzden sabah erkenden kalktık babamla yollara düştük. işimizi hallettik babamla benimki araba bakmaya gittiler pazara, bende çok yakın bir tanıdıkta oturdum. muhabbet iyiydi. sonrada ttuğumuz evin camlarının ölçülerini almaya gittik perdeler için ama ev sahibi olmadığı için alamadan geri döndük. çarşamba yeniden gidicem o zaman alırım ölçüleri.
bu arada yaz tatili dlayısıyla kardeşim işe başladı, parkta garson artık, o bir garson :roflol: oyyy kıyamaz avlası kuzucuğuna tosunum benim, onun yanınada uğradım ilk iş gününde Şeniz

neyse günlüğüm ben gideyim , bide babamı çok seviyorum kocaman hemde opuyorumnanaktan

selam gunlukcumopuyorumnanaktan
sana iyi bir haber veriyim
turkiyeme gidiyorum
biletimi aldim
heycanliyim yani :lepi:
hakettim demi onca seyden sonra ins hersey cok guzel olur
bu arada kazda cok ama insallah kimseye yolda birsey olmasin herkes sag salim gitsin gelsin
:Saruboceq:

günlük bugün babalar günü .aradım kutladım babamı.
ALLAH IM BABA OLMAYI ÇOK ÇOK HAKEDEN KOCAMA DA BABALAR GÜNÜ YAŞAMAYI KUTLAMAYI NASİP ET.HAYIRLISIYLA AMELİYATI SAĞ SALİM FAYDA GÖRMÜŞ OLARAK ATLATMAYI VE KENDİ YAVRUMUZU KUCAKLAMAYI NASİP ET.......

öyle işte günlük özel gün ya duayl a başladım ameliyat çarşamba biraz korkuyorum ama çaktırmıyorum.

merhaba günlükcüm.. sana yazmayalı neredeyse 1 buçuk yıl olacak :)) benim seni unuttuğum gibi sende beni unuttun eminim :))

Bugün babalar günü önce babacımın sonrada dedoşumun babalar gününü kutladım.. Bu ne büyük bir tesadüftür ki bugün benim de doğum günüm..

Sınavlarım bitti bir kaç gün sonra staj yapmak için görev alıcam... Umarm benim için herşeyin hayırlısı olur. Off off yıllar ne çabuk geçiyor.. dün dizimdeki dirseklerimdeki yaralara kaygılanırken bugünse hayat için kaygılanıyorum...

Tekrar gelip senle dertleşmek dileğiyle günlükçüm... kendine dikkat et.. sana verilen emanetleri güzel sakla...

X