Kadınlar Kulübü Günlük

selam bitanecik günlüğüm sırdaşım mafoldumben
zaman geçmiyor bu aralar hiç geçmiyor biliyormusun, aşkımı istiyorum ben senağlama
şimdi onun kollarında olmak varken niye ayrı şehirlerdeyin biz yaaa :çok üzgünüm:
neden neden neden mafoldumben mafoldumben mafoldumben
aşkımı anlatamayacağım kadar çok özledim çoook :a015:
Allah 'ım lütfen en yakın zamanda yine kavuştur bizi lüütffeeennnn :Saruboceq:

Sevgili Günnük
Bugün Babalar Günü babamsız geçirdiğim 6. babalar günüü
Bugün sevgilimle pikniğe gittik ama ne bilim bi tuhaftımm içimde boşluk vardı.Sevgilimde farkındaydı beni neşelendirmeye falan çalıştı ama nafilee ağlamamak için zor tuttum kendimi:gitme:
Aslında bugün evde oturarak geçirmek istiyordum ama sevgilime önceden verilmiş sözüm vardııı.Birde bugün yanımda olmamı istedii sanırım verdiğim sözü de bahene etti birazcık
Canım çok sıkkın yaa babamı çok özledimmm hiçbirşey onun yerini tutmuyoooosenağlamasenağlama

Ben geldim günlüğüm . . .mafoldumben
Bu gün babalar günü günlük babamdan ayrı kutladıgım 10. babalar günü
sadece benden kilometrelerce uzakta ama ben onun yanında olamıyorumm
bu nası bısey be gunlukkk bu nası buı dunya bu nası bı adalet bazen hıc anlamıorum
canım cok yanıyo be gunluk
sevgılımde bu gunlerde bı garıp off offff
satjım bıttı gunlukkk nası da alısmıstım be gunlukkk
sımdı bı ıkı hafta dınlenıp ıs bakıcammm yaz boyunca calısmak ıcın
ıcımde anlam veremedıgım bı huzun bı korku bı endıse var be gunlukk
offf bı garıbım ısteee . . . .
malıbumdan da haber yok pofffmafoldumben
avazım cıktıgı kadar bagırmak ıstıorum gunluk
nolur bır Allah ın kuluda benı anlasın be gunluk Allah askına yaa mafoldumben
daralıorum gunluk ama kımse farkında deıll
ıcım sıkılıooo kımseye anlatamıorum derdımııı en kotusu de bu
kımse bana yardımcı olamıyorum
cok ozleıdm be gunlukkk canım cok yanıooo babamı cok ozledım be gunlukk cooookkk
ahhh be canım babammmmmm sımdı yanımda olsaydın da sana bı kere sarılsaydım
butun derdım kederım huznum gıderdııı
ılac gıbı gelırdı sana sımsıkı sarılmakkk bı yanım hep boyle eksık ıste be gunluk
Allah kımseyı annesız babasız bırakmasınnn
kolu kanadı kırılmıs gıbı oluyo . . . mafoldumben
gıdıyım ben gunlukk ıyıce bı aglayıp acılmam lazımmm mafoldumben

günlük...
eşim bir haftadır aramıyor hakkaride askermafoldumben
bugün anneme çok kırıldım mafoldumben
babalar günü babamın yanına gidemedimmafoldumben
eşimin köyünün pikniğine götürdüler beni ailem davet edilmedi bilemafoldumben
açıköğretim sınav sonuçlarımı aldım 7 dersten 3 ünden geçmişim...mafoldumben

günlük...ben niye yaşıyorum söylesene..:sinifsinif:

cevap ver bana :mymeka:

İnsanın susma hakkı olamaz mı be günlüğüm ?
İnsan konuşmak istemiyor olamaz mı ?
Olamaz mı ya mafoldumben

Sınava 5 gün kaldı. Herkes nedense birden mucizelere inanır oldu.
Hacer 5 gün çalışır, 90 alır, atanır gider bir yere düşünceleri sardı dört yanımı.
Görünen köy kılavuz ister mi ?
Biliyorum olmayacak.

Bıktım !
Herkesin benden yüksek beklentileri olmasından bıktım !
Üniversiteyi kazandım diye tebrik edilmeden, neden ilk 3e giremedim diye hayal kırıklığına uğrattığım insanların bunu bana direkt, hiç kırma endişesi duymadan söylemesinden bıktım !
Evet, hayatım boyunca her şeyi başarmış, başarılı olmuş biri olabilirim.
Ama benim de başaramama ihtimalim var.
Neden bunu anlamıyor kimse neden ?
Olmayacak biliyorum, kazanamayacağım o sınavı. Çalışmadım ya var mı ötesi ?
İnsanların senelerini verip gece gündüz çalışıp da anca kazandığı o sınavı ben 4-5 günde çalışarak kazanamam !
Dünyanın en zekisi olsam yine kazanamam. Neden anlamıyorlar günlüğüm neden ? mafoldumben
Neden herkesin superman'i benim ?
Neden ben her şeyi en iyi derece ile yapmak zorundayım ?
Ben istemez miyim bir yere atanıp, çalışmaya başlayıp, kendi düzenimi kurmayı ?
Ben istemez miyim iyi yerlere gelmeyi ?

Üstüme geliyorlar, kırıyorlar beni farkında değiller.
Kırılıyorum diyorum, konuşmak istemiyorum diyorum, canım sıkkın diyorum.
Ben yabancı mıyım, bana söylemeyeceksen kime söyleyeceksin diyorlar.
Bana değer vermiyor musun diyorlar. Ne alakası var bunun değerle ?
Asıl sen bana değer vermiyorsun, susma hakkımı elimden alıyorsun !
Asıl sen beni sevmiyorsun !
Yeter !!! mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Çok bunaldım yemin ederim günlüğüm. Başvuracağım yurtdışı programlarına, alıp başımı gideceğim.
Belki rahat eder herkes mafoldumben

Bıktım beklentilerden, isteklerinizden...
Bu sefer başaramayacağım anladınız mı ?
Başaramayacağım mafoldumben mafoldumben mafoldumben

günlük selam!!!

off off yazacak halim bile yok çok yorgunum hem bedenen hem ruhen,,

bugun canım dostum kardeşim evlendi ben yanında olamadım,,

çok üzülüyorum onu gelinlikle görmeyi okadar çok istiyodumki ve en çokta,,
onun beni yanında istemesi ve gidememem canımı çok yaktı mafoldumben

inşallah en kısa zamanda evine giderim çok özledim onu en son geçen sene agustosta görmüştüm sevdiklerimiz neden hep uzakta olur anlamam nese canları saglıkları iyi olsunda uzakta olalım dimi günlüküm!!!

çok bile yazdım bu yorgunluguma göre hadi ben kaçtım bebiş iyi bak kendine
:gitme:

naber çiko(sana günlük demeyi sevmiyorum biliyosun)
çiko,pati tatile gitti yurt dışına:a015:eek:da beni çok özliycek biliyorum,ama ben kankamı şimdiden çook ama çoook özledim:ecrin_bebek:
çiko,bu gün babalar günüydü,allahıma şükürler olsunki babam sağ allah uzun ömürler versin,ve biz ailecek babalar günümüzü kutlayabildik..hihoyyyt
babasını kaybetmiş arkadaşlarımızında babalarının mekanlarını cennet et allahım:Saruboceq:
sınavlarda bitti:nazar:sonuçları düşünmek istemiyorumdelikafaduldenkorkuyorum yine kalıcam die:çok üzgünüm:
aşkım zaten asker biliyosun,onu sana bile anlatmayı sevmiyorum,kızma bana bu yüzden:asigim:eek:nunla ilgili konuşursam asla susmam zatenopuyorumnanaktansende çok meraklısın ayrıca:dilcikar:özel hayat anlatmıcam demedimmi sana:mymeka:
şimdilik bu kadar çiko hadi eyvallah:eek:

slm günlüküm,
bugün çok yoruldum(yetişme telaşı)... 2 arkadaşımı daha evlendirdik zemuszemus
mutlu olsunlar inşallah. :asigim:
ilk düğünümüzde, ne zamandır bir araya gelemediğimiz 5' i 1 yerdeler toplanmış olduk. çok eğlendik :nazar:
şakalar, espriler havada uçtu resmen. herkes formundaydı kaydirigubbakcemile2 tadı damağımda kaldı...
biraz dolanayım kk' da. fazla giremiyorum, aklım burda kaldı.:kedi:

günaydın günlüğüm Şeniz

hafta sonum süper geçti :lepi:
cuma iş çıkışı eve gittik kocişle balkon sefası yaptık gecelere kadar hihoyyyt hemide KK lı kaydirigubbakcemile3
kociş oyun oynadı ben kızlarla soppet ettim zemuszemus
cumartesi geç uyandık kociş işe gitti evime arkadaşlarım geldi çay börek pasta filan masayı hazırladık balkonda keyif yaptık kaydirigubbakcemile2
akşam üstü çıktık evden alışveriş yaptık 3 kız
kendimize ciciler aldık zemuszemus
cadde cıvıl cıvıldı içim açıldı valla dedim tamam yaz geldi şimdi :lepi:
mini şortlar etekler gözümden hiç kaçmadı he kaydirigubbakcemile3
çok geç bi saatte arkadaşımla annemlere gittik
ertesi gün hepbirlikte pikniğe gideceğimiz için
babam bu saatte eve mi gelinir dedi :nazar:
dedim kocem izin verdi :dilcikar:
gelsinde sorarım ben ona :1shok:
bu ara yanyana getirmemem lazım onları kaydirigubbakcemile3
ertesi pazar sabahı hep birlikte çıktık pikniğe
hemide 150 kişi :lepi:
çocuklar gibi oynadım :ecrin_bebek:
akşam evime gittim
kocicimi özlemişim :asigim:
çok uzun zamandır aile ile ilgili bişey konusmuyorduk
dün ilk kez bişi konustuk
abisi aramış beni çok görmek istediğini konuşmak istediğini söylemiş
demiş Lady ile çok mutluyum ona sizleri hatırlatmak istemiyorum
özür dilesen de değişmeyecek kalsın böyle demiş :nazar:
sabrımın mukafatatı olsa bu gerek Rabbime çok şükür :Saruboceq:

günaydın günlüğüm,
prenses kül kedisine, fayton balkabağına dönüştü bu sabah...
yani 1 haftalık harika festivalimiz sona erdi.dün gece hariç tüm hafta tiyatroydu konserdi gezdik dolaştık.sositososito
ama en beğendiğimde yusuf güney ve zuhal olcay ile bülent ortaçgil'di.
yusuf güney gençlik konseriydi.coştuk oynadık falan çok hareketliydi.
zuhal olcay ve bülent ortaçgilde 1970lerden şarkılarla çok romantik bir konser verdi.
bülent ortaçgil sensiz olmaz diyerek geçmişe gönderdi biziopuyorumnanaktan

bu sabah yalnız uyandım sensiz olmaz sensiz olmaz
tanıdık kokular yok sensiz olmaz sensiz olmaz
kahvaltım anlamsızdı sensiz olmaz sensiz olmaz
ilk sigaram bile tatsızdı sensiz olmaz sensiz olmaz
anlaşılan alışmışım sensiz olmaz sensiz olmaz
bir verdiysem 2 almışım sensizolmaz sensiz olmaz
aşk bir dengesizlik işi sensiz olmaz sensiz olmaz
dengeye dönüşen bir sevgi sensiz olmaz sensiz olmaz
yine knd kndme sormadan duramadım,nie seni böle istiyorum die bulamadım
yalnızlık zor sokaklar çıkmaz sensiz olmaz sensiz olmaz
hep tek düze herşey dümdüz sensiz olmaz sensiz olmaz
anlamak çözmeye yetmez sensiz olmaz sensiz olmaz
biraz telaş huzursuz sensiz olmaz sensiz olmaz
gece gelmiş yatağım boş sensiz olmazsensiz olmaz
sen uzaktasın ben uzanmış sensiz olmaz
anlamak çözmeye yetmez sensiz olmazsensiz olmaz
zaman geçmez sabah gelmez sensiz olmaz

zuhal olcayda ben varım(bizim şarkımız:asigim:) diyerek kalbimizi fethetti.
bir akşam gözünde aşk tüterse,geçmiş günler aklından geçerse
kalbin bomboş ümitler biterse,sen üzülme ben varım
neler geçti kimbilir başından,sevgi umdun hep başkalarından
ağlama gidenlerin ardından, o giderse ben varım
zaman durdu sanki beklerken seni,ben bir tek sevgiye bağladım kalbimi
ayrılmam istersen hiç yanından, çağırsan gelirim çok uzaklardan
eskiden korkardım yalnızlıktan,korkmam artık sen varsın...

aşkımla beraber çok harika bir hafta geçirdik askerlik öncesi.opuyorumnanaktanzemuszemus
çok yoruldum.bütün bi hafta(cmrtsi pazr dahil) sabah 7buçukta kalktım gece 2den sora ancak yattım ama değdi bence.rüya gibiydi.
dün gecede kuzenimin düğünü vardı.cmrtsi maşa aldım.saçımı kndm yaptım,isteğime göre.
müzik falan berbattı.hiç açmadı beni. şöyle döktüremedim istediğim gibi.keşke daha iyi birini bulsalardı. ama olsun abim çok şekerdi akşam.pek yakışıklı olmuş. öle böle oda geçti gitti.kuzenlerden birini daha kaybettik yani. allah mutlu etsin onları
.

günnnüküüm ben geldim :lepi:
yorucu bi hafta sonu geçirdim
dinlendiğim pek söylenemez
bu akşam da misafir geliyor yemeğe
hadi hayırlısı :bbo:
kociş de beni superman sanıyo herşeye nası yetişebilirim acaba :umursamaz:

Bu bir veda, bir tebessüm,
Yaz güneşine,
Bir nefes dağ kokusuna
Açık kurşuni mehtap içinde
Bir veda,
Kaybolmuş aşklara, hayata,
Mağlubum.
Derin sevdalara,
Büyük ihtiraslara mağlubum
Ben hayatın mağlubuyum,
Derin sevdaları beceremedim mağlubum,
Ben hayatın mağlubuyum,
Derin sevdaları beceremedim mağlubum ...

mafoldumben mafoldumben mafoldumben​

Günlüküm öğlen dışarı çıktım yemeğe tam işyerine dönüyordum telefon geldi....
Annem kuzuyu evde bırakmış ekmek almaya gitmiş ve de anhatarı evde unutmuş.... :KK43:
Hemen taksiye atladım 15 dakikada evdeydim o 15 dakika hiç bitmedi...
Neyse ki kuzucuk uyuyormuş ya uyanık olsaydı senağlama
Çok şükür ki ucuz atlattık...

Neyse 5 dakka oturdum iş yerine geri dönmek için kalktım minübüse bindim...
ış yerinde yakın yerde indim 15 dk yürüme mesafesi var...
Tam indiğim yerde hödüğün biri laf attı "hey maaşallah kalça işi götürüyor" dedi. Çok üzgünüm çoook mafoldumben
Terbiyesiz adam gerizekalı mahlukat....
Zaten canım sıkkındı.. Beynime güneş geçmiş sıcaktan...
Yürüdüm gittiim onunla münakaşa edecek hiç halim yoktu..
Günlük bunların anaları, bacıları, karıları, çocukları yokmu çok merak ediyorum.
Hangi akla hizmet laf atıyorlar kötükedihüso

Günlükcü selam,
Akşam olmaya başladı içim çok daralıyor.
Kaynanamla eşim sabahın köründe herzamanki gibi kavga etti.
Eşim ne zaman kaynanam para konusunu açsa veya para ile ilgili birşey yapılacak olsa hep yok diyor. Bu sabahta yine yok diye bağırındı kaynanmda ikinizde çalışıyorsunuz ne yapıyorsunuz bu paraları dedi. Eşimde sana veriyoruz ya dedi işte orda kıyamet koptu.:nazar:(kaynanam kızıma para karşılığı bakıyor da günlükcüm:nazar:)
Akşam olmasın günlük zaman dursun günlerdir kavga etmiyorlardı yine başladılar ne yapcam ben bunlarla.Onlar kavga ediyor kabak bana patlıyor.
Özetle böyle benim sıkıntımın sebebi benim için dua et günlükcüm olur mu akşama sessiz sakin geçsin de bize sarmasın.:Saruboceq:

slm günlük,
kısa bir aradan sonra yine geldim yanına ama bu sefer acılarımı paylaşmak için değil mutluluğumu yazmak için geldim sana,eşimle barıştık,eve döndü ve bir bebeğimiz olacak,hamileyim,bu perşembe keseyi görmeye gideceğiz,inşallah sağlıkla gelir yavrum,1 haftadır yaşadıklarımı bir daha kimseye yaşatmasın Allah,geçen hafta bu günleri silmek istiyorum,yaşamadık farzetsek olur mu,şu an tek düşündüğüm miniğim ve miniğimin babası eşim,o kadar mutlu ki anlatamam sana,şimdiden başladık hayaller kurmaya,inşallah sağlıkla gelir yavrum ve dilerim ki bebek sahibi olmak isteyen herkes en yakın zamanda benim gibi bu mutluluğu yaşar,inşallah bundan sonra sana gelip mutluluklarımı yazarım Şeniz

slm günnük,
bi kaç gündür yoktum ist abim geldi 3 günlüğüne sırf benim bu halimi görmek için canım benim yaa onu çok seviyorum keşke oda burda otursaydı ama tek tesellim ağustosta burda doğuma tekrar gelecek oğluşuma ayakkabı almış nasılda güselll dayımızın ellerine sağlık 3 gün boyunca annemlerdeydim yatmaya geliodum eve sabahta kociş işe giderken bırakıodu oda akşam gelioduu gırgır şamata ne güseldii seneler sonra ilk defa evde tekrar dördümüz kaldık annem babam abim ve benn sadece bende fazlalık fardıkaydirigubbakcemile3...işte bölee...
dün evlilik yıl dönümümüzdü vede babalar günü sabahtan mezarlıa gittik kocişim canımm nasıl duygulanıo babasının mezerına gidince kaynım eşimin amcası ben ve eşim gittik mezarlığa dönüşte beni annemlere bıraktı..yinede kocişimin keyfi yerindeydi ona babalar günü hediesi aldım bu sene ben veriyim gelecek sene oğlun verir dedim çok hoşuna gitti neyse ben annemlere gittim ordan abimi yolcu ettikten sonrada eşimin amcasıgile gittim sonraa amcasının kızlarıyla çarşıya gittik güyaa gezecektik amaa kocişim yetişti yürümeyim die gezemedik doğru düzgün o gezdirdi bizi arabaylaa bebeğim benim yaaa sonra bi yere gittik ben beceremiom zevkine göre bşiler al kendine dedi evlilik yıl dönüm hediesii:asigim:aşkımm almam dedim bak yatırırım seni yere dedi yaprmı yaparkaydirigubbakcemile3sonra tekrar amcasıgile gittim yarım saat sonra beni aldı eve geldik ben bide evlilik yıldönümü hediesi almıştım onuda eve gelince verdimm yavrum benimm nasıl mutlu oldu sonra sabah 5 te kalktı ankaraya gitti akşam 9 da gelecek şimdide hazırlanıyım gitmem lazım amcasının kızının doğum günü günnük grşrzzzzzzzzzzzzalkisalkisalkis

Günlüğüm tam oldu derken alıştım derken yine bir maille sarsılmama yetti herşey..
"yapamıyorum olmuyo nefes alamıyorum,hayatında biri varmı eğer varsa bu beni daha çok yıkar daha çok mahveder,(yaa sen kendini ne zannediyorsun hemen sen hayatımda yoksun diye başka birinimi almalıyım hayatıma erkek manyağımıyım ben??? bukadarmı tanıdın benii!!!) hayatlarımıza birileri girene kadar görüşmeye devam edelim ben sensiz senden haber almadan duramıyorum hattının kapalı olması açıkcası çok koydu bana .."

Günlüğüm ne olurr ne olurr neolurr yalvarırımmm artık acım dinsinn bak resetledim kendimi dedim format attım hayatıma yenilendim geldim dedim aama ne olur virüsler bulaşmasın yaralamasın beniiii mafoldumben

sanırım birazcık kendimi kandırıyorum bukadar kolay değil diyorum sanırım güçlü görünmeye çalışıyorum :çok üzgünüm:

Günlüğüm ona bi oyun oynasammı diye düşünüyorum şeytanlar beynimde dolaşıyo yap belinay diyo ama duruyorum düşünüyorum doğru olurmu diye duraksıyorum, evet intikamımı aldım ailesiyle konuştum yani annesiyle ve ufuklada konuştum diceklerimi dedim ama yetmediki bu bana dahada intikam alasım geliyo ama dönüp bakıyorum yaşanmışlıklar var diyorum kıyamıyorum o bana kıyd ama ben kıyamıyorum işte.. . şuan cicikız rolünü oynasam aileni ikna et bak bana dediklerinin aynısnı eniştelerine babana de devreye sok onları ikna et aile desem sonra ailesini ikna etse belinay geliyoruz dese ve ben tokat gibi bu sözü vursam yüzüne "kusura bakma şimdide benim ailem istemiyo ailemi ezemem ufuk" bunu yapsammı diye düşünüyorum ama değermiki???

Son düzenleyen: Moderatör:
:nazar:
hiçbir zaman büyük konuşmamak lazım günlüğüm.
onların yaptıkları hataları, benim yapmamam lazım...

merhaba günlük
çok güzel keyifli bir hafta sonu geçirdim cumartesi günü kk sayesinde müthiş izmir buluşmasındaydım aylar sonra ilk defa çatlayana kadar eğlendim.herkes çok hoş ve eğlenceliydi hepsini çok sevdim.opuyorumnanaktan
ancak bugün hiç iyi değilim başım ağrıyor midem bulanıyor kolumu kıpırdatmaya halim yok mucizem ilgi bekliyor sürekli onu oyalıcak bişeyler buluyorum senağlama canım kızım ya onunlahergünkü gibi ilgilenecek halim olmadığını anlıyor galiba herzamanki ısrarcı olmuyor gamyoncuiremsu sanırım yarın anneme oradanda doktora gidicem çünkü iyi değilim bikaç haftadır bir terslik var farkındayım ben sağlığımla ilgili problem istemiyorum günlük kızımla hep ilgilenenbilmek için hep enerjik olmalıyım onunla koşup oynamalıyım
neyse günlük grüşürüz iyi bak kendineopuyorumnanaktan

X