Kadınlar Kulübü Günlük

Günnüküm
ben koca bi aptalım biliyo musun
koca bi aptal! mafoldumben mafoldumben mafoldumben
sana güzel haberle gelmek istedim ama yine olmadı
nası heveslendim nası sevindim bişiler olacak diye
sabah gelmeden hastaneye gittim test yaptırdım
hemde eşimden gizli gittim
neymiş sürpriz yapıcakmışım mafoldumben
yine üzülen ben oldum mafoldumben

Son düzenleme:

Sevmek karşılıksız olsa ne kadar güzel olabilir ki?
Ulaşılamayan güzeldir her zaman,ulaştın mı değeri kalmıyor sanki.
Birbirimizi hırpalıyoruz,yıpratıyoruz. Ama ne çare seviyoruz işte.Biliyoruz ki
Onunla olmuyor da onsuz hiç olmuyor.
Unutuyorum bazen ona ulaşmak için ne savaşlar verdiğimi ve daha neleri göze almam gerektiğini unutuyorum.

Nankör bir kedimiyim ben,bencil miyim?
Benim için çoğu kişinin yapmayacağı şeyleri yapsada bunlar bana doğal geliyor herkes yapardı diyorum.
Amaçları bitmişti oysa,sadece geçimi sağlayacak kadar çalışsa yeterdi.Kendini de yormak istemiyordu.Edindiği hobileri ile yaşamını sürdürebilirdi.Ona mutluluk veren tek şeyle müzikle hayatına devam edecekti.
Ben karşısına çıktım ya artık bir amacı oldu.Geleceğimizi en güzel şekilde geçirmek için elinden geleni yapıyor.Gece gündüz demeden çalışıyor.Bense yine bencillik yapıyorum daha çok ilgilen daha çok ara diyorum.....

Belkide son zamanlar yaşadığım sıkıntılar beni böyle yaptı.Babama layık bir evlat olamamanın verdiği üzüntüyü ömür boyu yaşayacağım içimde.Bitmeyecek işte ben bu hatamın cezasını ömür boyu çekeceğim.Okulum bitsede,hani istediğim hayalim vardı öğretim görevlisi olmak. Bu hayalim gerçekleşse bile daha iyi olabilirdim diyecektim...
Karamsarım bugünlerde elimde değil!
Belkide öyle olmak istiyorum,rahat battı derler ya öyle bir nankörlük benimkisi!

Kendimi bildim bileli bi yaz yok,dindirin bu güzlerimi..... :gitme:

ben hala çok kilo veremedim .eşimde biraz baskı yapıyor .
bu adamda boşansam nsl olur
onun sorunlarından bıktım da .

ana ayyyyyyyyy günlükcügüm seni unutmusum be ne cok zamandir yazmiyorum sana küsmedin dimi
vallahi hep stresten neyim kk da bile takilamiyom fazla
tatil heyeceni son anda bisey unutacagim stresi
malum bebek calismalarina basliycaz yine e onunda heyecani var tabi
neyseki bugun son is günüm persembeye kadar rahat rahat hallederim islerimi
bu arda is yerinden anlasmali olarak cikis aldim beni tekrar alicak tatil dönüsü insallah bi kazik olmazsa
baska saclarimi boyadim günlük kinali kuzu gibi dolaniyom yine yarin kahve aticam insallah güzel olur
su aralar seytan kulagina günlükcüm askitomla uzun zamandir küsmedik buyuk basari degilmialkisalkisalkis
neyse simdi bi dus alip diari cikicam ama kk dan ayrilamadim bi türlü simdi gidiyom sunuda okuyum gidiyom takilip kaldim vallagamyoncuiremsu
görüsüzvereliniortak

Son düzenleme:
olmuo gunluk yapamıorum
basaramıorrumm olduramıorummmmm
canım yanıoooo ne zaman duzelıcek her sey tam anlamıyla
ne zaman . . .. . .
mafoldumbensenağlama
senağlama
senağlama

senağlamasenağlamasenağlama

Sevgili Günnükk
Sevgilim arayıp sürekli evde misin bugün evde otur falan diyoo yaa
ALtından kesin birşey çıkacak
Geçen günde evimin tam adresini almıştızemuszemus
Ayy bilmiyorumm sürpriz mi yapacak eve bişi mi gönderecek
Saat 6 ya kadar evde oturacakmışım zaten hastayım dışarı çıkmayacağımı da biliyo
Büyük bir sabırla ve heyecanla bekliyorum :1closedeyes:
Gelişmeleri yazarımmm sana
Hade Dilay kaçarrrkaydirigubbakcemile3

selam günlüğüm ben geldim buyrunnnnnnnnn
uzun bi aradan sonra yine KK yuvama döndüm gördüğün gibi. o kadar mutluyum ki şu son günlerde. herşey hayal gibi geliyor şu an biliyormusun, sanki bi rüyanın içindeyim. aşkımın burda olduğunu bilmek, aynı yerde nefes almak bile o kadar müthiş bi duygu ki :eek:. keşke hep burda kalabilse diyorum hep. ama kaderin önüne geçilmiyorki günlüğüm. cumartesi sabahı yine ayrılık var. istenbula geri dönüyor mafoldumben. Ahhh be günlüğüm düşündükce hep ağlıyorum zaten :a015:
Buluşma anında o kadar heyecanlıydımki anlatamam. kalbim sanki yerinden fırlıcakmış gibiydi günlüğüm. ilk başta tam böyle ısınamadım itiraf ediyorum çekindim sevgilimden cünkü uzun zaman göremiyordum biliyorsun hep telefonla görüştük sadece. ama aşkım o kadar içtendi ki hep. karşılıksız kalamazdı demi yani, hemen toparlanıverdim bende :eek:. süüppeerdiii müthiişşşti herşey:asigim:. onun kollarında olmak gezmek yürümek öpmek koklamak herşey muhteşem ötesiydi Şeniz. aahhh be aşkım bi kez daha aşık oldum ben sana ...:nazar:opuyorumnanaktan

günlüğüm ne diyim bilmiyorum

hadi yüreğim ha gayret, hele sıkı dur hele sabret
başını eğme dik tut

bu bir rüyaydı farzet...

Ayy günnük ben geldim yine
Sevgilim eve çiçek göndermiş ayyy yaa nasıl mutlu oldumopuyorumnanaktan
Daha 1 ay olmadı bana bir kucak dolusu papatya almışşştı
Şimdide evime çiçek göndermişş:asigim:
Seviyorum ben bu adamı yaaaaa:kedi:
Neyse başka bi gelişme yok zaten üfffff daha o beklediğim yerden haber gelmedi sekreter arıcam ilk fırsatta dedi bu haftada aramadı yaa canım ona sıkkın birazcıkkk.Hayırlısı olsun be günnük napimm ilk önce okulumu bitiriyim de ders çalışmam lazım derssss:nazar:
Hade Dilay kaçarrrrrrrrrrsırnaşık şey

Çok yorgunum.
14 günlük işi 4 günde bitirdik. Sabah 8 gece 11 mesai yaptık. Kafam kazan gibi ama sonuç mükemmel. Hem de hakkını vererek. Güzel dostluklar da cabası. Ne kadar candan yardımsever ve çalışkan insanlardı inanamazsın. Ama yine de....
Eve dönmek gibisi yok..

günlüküm sana kaçtım geldim şu vakit oldu 1 saat sonra çıkıcaz müdür müsveddlerinden biri moralimi bozmayı başardı... Allahından bulsun hepsi.. Hepsini Allah a havale ediyorum....

pek muhterem gunlugumm

bugun cok rahatım oh degme keyfıme sınawlar bıttı:kahve:
sımdı otomasyona baktım sıgorta acıklanmıs 98 almısımm :lepi:matematıktende 64 olsun oda yeter bugunde hukuk wardı masallah oda kasmıs bayagı ama can dusuk olur dıe dusunuorum lülülülülülüsınawdan sonra askımla bulustukk ben parfum falan bısuru ıwır zıwır aldım sonra solaryuma gırdımm ewe geldım dus aldım sımdıde kk dayım bıraz takılım
aksama da dugune gıtcez pazartesıde askımla awsaya oh ya ne guzeel cok mutluyum:nazar:hadı sekerım gorusmek uzere byessopuyorumnanaktan

Good Afternoon Günnükzemuszemus
Nihayet izine çıkıyorum ama sadece 1 hafta laelaelaelaelae patron öle dedi elinden gelse onuda vermeyecek ya neyssse :eek:lmaz: yarını da izin dışı izin aldım lütfetti verdi zaten 2 gün yola çıkarsak ne kalıyor ki :jeyyar: sabah yola çıkacağız kocişimle sositososito bişey söylimmi 2. balayı yapacağız Şeniz bizim koca kazığı da anneannesine sattık onlar başka yere biz başka yere :lepi: Balıkesir/Ören'e gidiyoruz sositososito deniz kenarında şezlongda şemsiyenin altında serin esen rüzgarlar yüzüme vururken uyumak istiyorum sonra kızgın kumlardan serin sulara atlamak istiyorum:icecream: ülen bir haftalık tatil bile beni şair etti :roflol: internet kafe felan bulursam yine gelirim buraya ben KK'sız yapamam :enbuyukkk: daha akşama bavul toplayacağım çok işim var çoook hadi ben şarj oluyum da geleyim bari hihoyyyt hihoyyyt hoşçakalllll günnük ve KK'nın güzellikleri beni özleyin anacım :eek:

selam bugun 9. gunumuzdeyiz kizimin dogumu kolay oldu cok sukur
iki gundur hic uyumuyo karninin agrisindan tuvaletini yapamiyo
o agladikca icim gidiyo dayanamiyorum onun cani acimasin bnimki acisin diye dua ediyorum ben karnimin agrisina dayanamiyorum o nasil dayansin yuce rabbim :1no2:
onun agrilarinida bana ver lutfen kivranmasina dayanamiyorum dilide yokki agriyo dese canim benim uyuyamiyo bile su 3 ayi gecirsek gececekmis umarim hemen gecer beklemez 3 ayi :Saruboceq:
bugun benimde belim tutuldu kipirdayamiyorum kizimi yatirirken bi bicak girer gibi girdi kizimi bile resmen yataga firlattim nasil sert attiysam geri uyandi canim benim halada gecmedi kipirdayamiyorum resmen batiyo :çok üzgünüm: neyse kizim uyandi bi ara gelirim yine a.s.
oyle bir guzellik bahsettinki bana rabbim dilerim herkese tattirirsin :Saruboceq:

slm gunluk...bugun evdeyımsanada ugramadan edemdım...gezıyorum valla gunluk havalar guzel gezıyorum bende napıım..aksamda bakalım plan degsmezse sahıle gıdıcez okey oynucaz kızlarla...
cok acıktım ama burdanb kalkıp yemek yemeye gıdemıyorum...
bugun baya turladım kk da...ıyı oldu..ozluyorum ya...ama gunduz olmayınca gevce yorgun oluyorum pek zevk alamıyorum otuzden..neyse hadı ben gıdıyom babay. gene gelırım

çok sinirliyim günlük. :kızgın: içimi dökmeye geldim.
askerdeyken bile tartışabildik ya, helal olsun bize. sebep ise, haddini bilmeyen arkadaşları. insanların pişkinliğine mi, yoksa eşimin sınır tanımaz iyilik sevdasına mı kızayım, karar veremedim... yine onun, onların istediği oluyor. benim isteklerim 2.planda.
askerde olması dilimi bağlıyor. istediğimi söyleyemiyorum, yapamıyorum. kendi kendimi yemekle meşgulum. ya da ben istediğimi söyleyeceğim, asker kendi kendini yesin, bunu da yapamıyorum. mafoldumben
:

Son düzenleme:
günlük kardeş selam
bak anlattıklarım aramızda kalıcak ona göre aleyhime delil olarak kullanmayısın
nerden başlayım bu günün bir özelliği yok o yüzden bir kaç yıllık yazabilirim değilmi
şimdii ben doğduktan sonraaaa
oha yani dediğini duydum sanki yok okadarda değil
hayat zaten şimdi bakıyorum sanki kocaman bir günmüş gibi
ve ben o günün yarısını belkide kim bilir çoğunu harcadım
ne demiş şair yaş 35 ömrün yarısı
fakat bunu dedikten sonra 39 yaşında vefat etmemişmi
bizimde yarınla sözleşmemiz yokki
önemli heyecanlı bol ekşınlı bir günüm olursa söz anlatıcam sanada
kendine iyi bak sayfalarını kirletme emi

Dear günlük;
ne kadar pasaklı biri yazıyor sana bilmiyin sen ? :kedi:
Bu hıdırellezde keşke içimde iş,temizlik yapma arzusu olmasını isteseydim.Amanın amanın ki amanın yani !:bbo:
Bugün bir de elektrikler gitti 2 saattir kızcağız uğraştı birde herzaman fazla olan ütüm bugün daha fazlaydı.Abla sen bütün dolapları ütüleyeyim diye önüme mi koydun dedi kız ?:1shok:
Beni bırakırsa pasaklılığımdan değil tamamen ütümün fazlalığından dolayı bırakacak ahanda buraya yazıyorum:sinifsinif:
Alya'nın nevresimlerini değişirken birde bu bacaksız çıktı dedi benim kızıma.Diyemedimki bacaksız sensin gebeyim çünkü ona. :gitme:
O beni bırakırsa ben kime kırklandırırm evimi?He?mafoldumben

Başım ağrıyo günlük çok ağrıyo...

İyi gibiyim ama bi tuhaflık var geçmek bilmiyo ya mafoldumben

Kalbimin derinlerinde bi yerde az biraz huzur kaldı sanırım ona ulaşmam lazım.

Oğluma dedim ki babana hediye almak istermisin? okul gömleği alalım dedi ya :)

Babasını zerre kadar düşündüğümden değilde oğlum mutlu olsun diye ilgileniyomuş gibi yapmak zorundayım.

Öyle işte günlük 2 geri 1 ileri yürümekteyim.mafoldumben

Ancak Sen Bu Kadar Çok Sevilirsin..
Ancak Sen Bu Kadar Özlenirsin..
Tanrı'dan Dilenir,Gözlerime Hapsedilirsin..
Daha Gidecek Çok Yolumuz Olduğunu,Bunun Engebelerle Dolu Yorucu Bi Yolculuk Olacağını Biliyorum..
Ama Sana Sonuna Kadar Güveniyorum..Gözlerinde İlk Günkü Gibi Kaybolacağımı Adım Gibi Biliyorum..:asigim:
Sana Anlatsalar Yokluğunda Beni Acaba Yanımdan 1 Saniye Bile Ayrılmak İstermisin Sevgili.?!! :1rolleyes:

Bal'ım..Lokumum.. Biliyorum En Çok Sen Yakıştın O Resmime..
En Çok Seninle Renklendi Dünya'm :asigim::nazar:

X