Kadınlar Kulübü Günlük

sewgiLi günLük,
yarın sabah yazLığa gidiyorum,1 hafta ordayım..güzeL bir tatiL yapmaLıyım ki işe moraLim yerinde başLayabiLeyim :)
sewgiLim gemici oLmaktan wazgeçti çok şükür :)
şu anda daha makuL şeyLerden bahsediyor benim de keyfim yerine geLdi :KK70:
babam da geLse yaaaa çok acıktım yemek yiyeLim :)
yaaa akLımda acaip fikirLer war bi biLsen,uyguLayabiLirsem ne güseL oLur..tabi herşey zamana bağLı...merak ettin di miiiiiiiiiiii :)
oLunca yazarım...yaşasın babey geLdi tıkınma zamanı :p
öptüm.

sinirliyim günlük..
bir arkadaşım var yıllardır arkadaşız 5 sene felan rahat oldu.. ne zaman derdımız olsa birbirimize anlatiriz ama gel gor ki cocuk kiz arkadasindan ayrildgindan beri degisti resmen.. surekli beni ariyo soruyo goruselim diye israr ediyor sabah gunaydinlar aksam iyi geceler.. sevgilimden once gunaydin demesi beni sinir ediyor. yahu tamam arkadasimsin ama girme bu kadar hayatima.. ille goruselim diye cok tutturunca iyi dedim goruselim.. gorusmede hersey normal.. ama sonra aksam bana surda suratin neden asildi deyince yine tedirgin oldum.. o kadar takip mi ediyo beni?.. cok rahatsizim gunlugum bildigin gibi degil.. 5 senelik arkadasim olmasa donup dusunmezdim bile ama hem konduramiyorum farkli birsey dusundugunu hem de cok ama cok rahatsiz oluyorum.. bana ikide bir iliskinin kiymetini bil diyo bi de.. hah diyorum ben yanlis anliyorum.. ama sonra benimle ilgili ufak bi ayrinti soluyo yuh bunu nasil farketti diyorum.. en sinir bozucu kisim ise sevgilimden baska birinin benle bu derece ilgilenmesi.. istemiyorum girmesinler hayatima..
sen soyle gunluk atsan atilir satsan satilir mi bu durum?

üfff sıkıLıorum günnük yaa...
akşam oLdu mu geLiorLar bana...dışarı çıkmak sewgiLimLe gezip tozmak istiyorum...ama izin wermez babam sanırsam daha çarşamba günü akşam dışardaydım...
yazLığa gitmeyi hem istiorum hem istemiorum...istemiorm çnkü sewgLm burda...istiyorum çnkü karışan eden yok..gece kaçta geLirsen geL....
keşke sewgiLim de geLebiLseydi...püffffffff :KK43:

mezun oLunca we de iş buLunca ayrı ewe çıkmayı düşünüyorum..artık karışan eden oLmasın istiyorum,beLki sewgiLim de yanıma taşınır mutLu mesut yaşarız =)
hayaL kurmak güzeL tabi ama inşaLLah gerçek oLur...
o yüzden mezun oLur oLmaz iyi bi iş buLmam Lazım zaten bu sene kpss'ye de hazırLanıcam...
hade bakaLım hayırLısı...

sevgili günlük
geçen hafta bu saatlerde badem gözlümün kollarındayken şuan bir başıma sana yazıyorum
çok özledim günlüğüm badem gözlümü
aşığım seviyorummmm

Selam pembişim.
Şu anda moralim 0.
ınternetten bir araştırma yapayım dedim, yapmaz olaydım.
Bir tek insan dahi olumlu yorum yapmamış anacım, içim karardı.
Özel okul zordur, dershanede anan ağlar, ücretli öğretmenlik yaparsan seni ezerler, maaşını vermezler...
Ya günlüğüm delireceğim sanırım.

Sen 4 sene oku. Sonra KPSS denen bir illet ile uğraş. Milli eğitim bakanı teyzen değilse kalakal ortalıkta.
Neden okudum ki ben ?
Yarış atı gibi yarıştırılmak ne zaman sona erecek ?

Ya günlüğüm sanırım depresyona giriyorum.
Ya iş bulamazsam diye düşünüp duruyordum.
Artık ne yapacağımı şaşırdım.
Sanırım yarından itibaren 1 haftalık kampa giriyorum.
3-5 soru yaparım belki...

Ooof anam off...:gitme:

günnüküüüm
ben geldiiim hihoyyyt
bugün çok mutsuzdum biliyosun :çok üzgünüm:
sevgilime sarılınca bütün üzüntüm mutsuzluğum gitti Şeniz
iyi ki var, çok sefiyorum ben onuu :asigim:

haftasonu geldi günlük,
haftasonu :lepi:

seviyorum kocamla olmayı,
kızım,kocam ben,üçümüz birlikte vakit geçirmeyi...
her haftaiçi resmen geri sayım yapıyorum ben..

ohh içim kıpır kıpır...

yarın sabah erkenden göl kenarına gidiyoruz kahvaltıya..
kısçe uyanır uyanmaz kaçıyoruz evden..
önce kahvaltı,
sonra da göl kenarı etrafında nefis bir yürüyüş..

offff süper di mi günlük..
hala nişanlıyız sanki,
hala heyecanlıyım :nazar:

seviyorum ben bu adamı..
hem de çooook......

offffffff offfffffffff hafta sonu geldı demı bu hafta kızım ve bırıcık askımla vakı gecıremıcem pazar gunu evın ıcınde ustalar cırıt atıyo olucak badana ve mutfak ta ustalar var bı pazarımızıda onlara ayırcam kafayı yedım yaaaaaaaaaa

kociş kırıkkaleye arkadaşın düğününe gitti pazar dönecek onu şimdiden özledim odamızda yatamadım onsuz ve oturma odasında kanepede yatmaya razı geldim biran önce pazar gelsede kocişimde yanımda olsa

Günlük..

Yorucu bigüne başlamadan sana yazayım dedim..
Öğleden Sonra Kardeşimin Asker Arkadaşının Eşi Ve Ailesi Gelecek..
Çok Seviyorum Onları hihoyyyt
Biraz Yorulacak Gibiyim Ama Herşeye Değer Canlarım Benim Ya Özledim 1 Ay Oldu Görmüyorum Hiçbirini :kedi:
Gerçi Sabahtan İlk Aksiliği Yaşadık Annemle.. Sular Kesik :1shok:
Toplam 8 Hatun Artı 4 Bebe Gelecek Ve Sular Yok Olacak Şey Değil..
Umarım Onlar Gelene Kadar Gelir Sular :kızgın:
Neyse Ayrıntılarla Akşama Döneceğim Kuşum :1rolleyes::roflol:

selam günlüğüm senağlama
dün son kez yine buluştuk aşkımla. çok güzel vakit geçirdik mafoldumben
Ama ayrılacağımızı bilmek mahvediyordu.
kim bilir ne zaman görüşecez yine :çok üzgünüm:
ama bu sefer yine böyle uzun ayrılık olmayacak dedi,
en kısa zamanda yine gelicek inşallah mafoldumben
ayrılık anında bi kötü oldum bi kötü anlatamam,
keşke hiç ayrılmasaydık günlüğüm yaaa :a015:
senağlama senağlama senağlama senağlama

seviyorum ben bu adamı :asigim:
haftasonları kahvaltım enfes opuyorumnanaktan
kocem sağolsun canım benim
haftaiçi perperişan ne yediğimi görse bide :gitme:
yavrucağımda haftasonu babasına naz yapar gibi midemi hassaslaştırıyo ki sorma :asigim:
dışarı planlarımızı zorluyo
sağlıcakla gel meleğim :Saruboceq:

Merhaba Günlüğüm
Bugün oğluşumun doğum günü 9 yaşına giriyor yavrum benim
8 sene önce bu saatlerde hastanedeydim akşamın 9'una kadar
sancılar içinde kıvranıyordum.sanki hiç geçmeyecekti o anlar
ama taki oğluşum doğupta ağlama sesini duyana kadar
tüm sıkıntılarımı unuttum o zaman onu gördüğüm anda sanki bir anda bitti tüm acılar
anne olmayı çok istemiştim ama hayırlısını istememişim demekki şimdi oğlum yanımda
değil.bişeyi isterken hayırlısını istemenin ne demek olduğunu artık çok iyi biliyorum ben
hayat bana acı tecrübelerle öğretti bunu.
annecim,yanımda değilsin ama inan annen seni çok seviyor hep yüreğimdesin,aklımdasın:asigim:
bitanem benim doğum günün kutlu olsun Rabbim sana ömrün boyunca sağlık,mutluluk ve huzur versin inş.O gözlerinden mutsuzluktan bir damla yaş bile akmasın.Unutma annen yanında olamasa bile hep seni düşünüyor.özledim seni kaç gündür göremedim ama insan yüreğine taş basmayada alışıyor yeterki oğluşum iyi ve sağlıklı olsun:Saruboceq:
Seni Seviyorum Yavrum,hasret kaldığım,özlediğim,canımın içiopuyorumnanaktan
senin için herşeye değer iyiki senin gibi bir oğlum var ve iyiki doğurmuşum seni
iyiki Rabbim senin gibi bir evlat nasip etmiş bana..........
a.s.:Saruboceq:Şeniz
Rabbim tüm isteyen herkese ,yıllarca hasretiyle yanıp tutuşan herkese annelik denen harika duyguyu yaşamayı nasip etsin:Saruboceq:

merhaba günnük,
kaç gündür uzun uzadıya uğramadım sana fimi :)
evdeyim her zaman ki gibi. bi kaç gündür yatılı misafirimiz var teyzemin kızı eşi ve çocukları.
dünda gündüz oturmasına kayınvalidem ve nişanlımın teyzesi ve onun kızları geldi. koşuşturmaydı yani. yarın bi kaç işim var izmite gidicem.
ama artık sabır taşım sınırda. anlatmak istemediğim ve çekindiğim bazı şeyler var, çok sıkıldım!

Mehmet bu gün ve yarın 8 e kadar izinli gelmicek evine, işleri var biraz. aslında artık gelmeside gitmeside nedense zaman zaman çok bişi ifade etmiyor benim için, alıştım onu haftada bir yada iki haftada bir görmeye.

ben Rabbimden sadece sabır istiyorum diğer içimde kendi kendime problemli olduğum insana da akıl fikir ve vicdan istiyorum Rabbim!

neyse gitmeliym efkar bastı sigara molası :nazar:

Herşeye Rağmen Kendimi Seviyorum gerisi boş :lepi:

Selam günlük

Az öncd dr dan geldim kan tahlil sonuçalrımı ve eeg raporumu aldım ve nörolog hanıma teslim ettim çok seviyim ben bu kadını pek ilgili Uzmanı pzt bakacak yani dr.um sonuçlar pzt kaldı anlayacağın.Umarım herşey temiz çıkar :a015:

Sevgili günlük,
Çok karışık duygular içindeyim...
Durgun denizde yüzerken birden dalga çıktı fırtınaya tutuldum.
Sahilde bir köşede havluma sarıldım beklemedeyim...
Dua et sonum hayrolsunzemuszemus

Son düzenleyen: Moderatör:
pek muhterem gunluk
askımla alıswerısteydık bugun bısuru sey aldık
alıswerıs yapamayı sewıorum yaa:CüvCüv:
buarada dunya gercekten kucukmus dun gıttıgımız dugunde bızım sınıftan bı cocugu gordum adını bıle bılmıorum demekkı oda orduluymus tabıkı hıc konusmadım :1closedeyes:askımla cok yogun hazırlık ıcersındeyız gunes kremlerı mayokınıler ohh hemen pazartesı gelsınn yaaaa.yarında babalar gunu babıskomuda cok cok sewıorum canım o benım herkes melek anne der ama o benım melek babaammm:asigim:
sımdılık ufaktan kacım ben gorusmek uzere hayatımmŞeniz

Gittiler Günlük Ama Bende Bittim..
Şimdide Annanemle Yengem Bizde..
Çok Fena Belim Ağrıyordu 4 Gündür Dr Sinir Sıkışması Dedi İyimi mafoldumben
Çok Ağrım Var Herşeyi Kafama Takıyomuşum Ben :umursamaz:
Bugün Bebişte Vardı Bizde 40 Gezmesine Gelmiş :kedi:
Oy Oy Maviş Maviş Nede Güzel Bakıyordu :1rolleyes:
Allah Sana Uzun Ömürler Versin Emi Gökiş.. :asigim::Saruboceq:

X