Kadınlar Kulübü Günlük

Merhaba GÜnlüğüm,
Şuanda ağlıyorum okadar etkiledi bir topic..İstenmeyen gebeliği düşürmek için elinden geleni yapmış başaramamış..Şimdi bizlere soruyor nasıl düşürebilirim..
Bebeğin kaderine ağlıyorum ben hasretken cennet kokuluma..
Günüm çok güzeldi ama şuanda bütün neşem bitti..

günlüğümm katılyorum gülçinimee vereliniortak buarada söle ona yavuz ve beloşş onu çok ama çokk seviyorrrr sadece kısa etek ve topuklu ayakkabı istemiyoruz okadarr:roflol:
Bu aradaa günlüğümmm işlerim bitti evim çiçek gibi olduuu bende heyecan doruktaa herkes bişiler yapıyor yengem börek yapıyo diğeri kurabiye yapıyo ablam havuçlu tarçınlı kek, poğça kısır ve yaş pasta yapıyoo ayyy ayyy ayyy günlüğümm ve okuyanlarr dua edin banaaa.. :Saruboceq:
Not:Özel mesaj yoluyla ve rep olarak mesjlarını gönderen dua eden herkese teşekkür ederim onlar kendilerini biliyolarr.. Bu arada nilüfercim menüyü değiştirdim hani demiştin ya şunu değiştir die aynen değişiklik yaptım şekerim cokacimcoook
Herkesiiii çoook seviyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmbuyrunnnnnnnnnopuyorumnanaktan

Günlük Söylermisin Çok Seviyorum Beloşum Adına :asigim:
Ve Bende Onları Çok Sevmekteyim.. Ama Şu Topuklu Ve Mini Olayını Bi Şettirseydik :jeyyar:
Çok Gezdim Kıs Günlük Ayaklarım Zonkluyo Valla mafoldumben
Yavuzdan Fırsat Kalmadı Tabi 10 Dk da Bir Arar Mı Bi İnsan Neler Aldın Açık Olmasın Yok Kısa Olmasın Yok Belin Gözükmesin Çok üzgünüm çoook
Gına Getirdi Bana.. kaydirigubbakcemile3
Çekiyoruz İşte Başa Gelen Derdi :asigim:
Allah'ım.. Sen Sevdiklerimden Ayırarak Cezalandırma Beni.!!! Şeniz:Saruboceq:

günlükcüm
bugün çooook sıcak bi gündü. okadar sıcakki evin içinde bile oturduğun yerde terliyosun.
bugün benim kuzucuğumun yani yeğenimin doğum günüydü. hediye almak için akşamı bekledim çünkü gün içinde asla dışarı çıkılmıyor. saat 5-6 gibi çıktım kuzucuğuma hediye aldım akşam 8 gibi abimlere gittim ve doğum günümüzü kutladık. harikaa bi şekilde ama benim bi yanım bitanemdeydi. çünkü kocacım hasta olduğu için evde yanlız kaldı. mecbur olmasam asla gitmezdim bitanemi yanlız bırakmazdım ama napim mecburdum.
sonra eve geldim. kayınvalidem kayınpederim geldi hasta ziyaretine malesef bugün yine temizliğe başlayamadım. çünkü çooook sıcaaak yaaa
şuanda kocacım yemek yiyor bende yatmak için onu bekliyorum bugün yine çok yoruldum
iyi geceler sana:enbuyukkk:

sevgili günlük,bugün sunumum var,
inşallah emeklerim boşuna gitmez,bir aksilik olmaz,güzel birşekilde anlatır,katılanların sorularına cevap veririim,stresten karnıma ağrı girdi,içim daralıyor,çok heycanlıyım mafoldumben
Allah yardımcım olsun :Saruboceq:

günlük ben geldim
sabahın köründe geldin gene dedıgını duyar gıbıyımmm -tatlicadiarzu-
mecburıyet be gunluk
dun ısten cıktım pazar vardı toplanmasına yetıstım soyyyleee bı dolandım bı kac bısey aldım
gene parasız kaldımmmmm mafoldumbenmafoldumben
bısey de almadım hee bı kemer 4 tane bady
nolcak sonum ben bılmıorum gunluk yaa neysee Allah tan ıkı tane ablam var her daım bana kosan kredı kartımı odıyenn ıstedıklerımı alan cok sevıyorum onları gunluk ya Allah basımdan eksık etmesın Allah ım herkese oyle abla nasıp etsın :asigim:
onun dısında dun gece sevgılımle konustuk gunluk :asigim:
kontorumuz olmadıgı ıcın bayadır konusmuyoduk sonra dun ben ona sen benı sevmıosun ılk baslarda daha farklıydın falan dedım bı baktım babasından aradı :asigim:
sevıyorum onu yaaaa :asigim:
araba aldı ya sımdıı ben ona bak cok gezme dıorum o da bana dıokı askım sensız nasıl gezıyımmm :asigim:Allah ım ben bugunlerı gorucekmıydım ya -tatlicadiarzu-
baya konustuk dun gece 1 de kapadık teli sonra bene hemen uyumusum
gene uykusuzum anlıycagın sabah zar zor kalktım da geldım hala uykum var esnemekten agzım yırtılcak
cumartesı gunude sevgılımle bulusucammmhihoyyythihoyyyt
nereye gıtsek dıye karar veremıyoruz o tutturmus bogaz turu yapcakmısız sonra kalamısa gıdıcekmısız vs vs vs
bakalım bugun aklıma farklı bısey gelırse egerr solerım askımaa :asigim:
mutluyum be gunluk cok sukur mutluyumm bazen hayret edıyorum kendıme
yuzumun gulebıldıgıne mutlu olabıldıgıme . . .
cok dua ettımm onun ıcın ama hayırlısı dedım demek kı hayırlı degılmıs olmadıı
ve oyle bısey kı kafamda yuregımde tamamen bıttı dedıgım anda sevgılım hayatıma gırdı
bı anda her sey degıstı uzun zamandır hıc kımseyı duusnmuodumm ben bı anda aklıma gırdı
ben bısey anladım gunluk zor olan her sey benı cekıo kaydirigubbakcemile3 yanı baktıgın zaman sevgılımle olabılcek bı ınsan deılım o cok rahat kıskanclık vs yapmayan bı ınsan ben tam tersıyım ve tam tersı oldugum ıcın olmıycak bı ılsıkıydı yanı benım acımdan olmaz deıldı olurdu sevgılımın acısından olmazdı
ben hayatta kıskanc bı ınsanla bı ılıskı yasayamam dıo bana yanı eskıden kaydirigubbakcemile3 en fazla 15 gun sonra bıterdı sen cok farklısın dıo
nıe dıorum bılmıorum benı cıddı olarak dusunen ılk kızsın belkıde ve benım gercekten cıddı dusundugum ılk kızsın :asigim: farklı bı kız olsan 15 gun cıkar ayrılırdım falan dıo
bende dıorum kı bana ne kadar sure verıosun 1 ay 2 ay o da bana dıokı ben sana omrumu verdim askım :asigim:
mutluyum yanı gunluk ıcımde kelebekler ucuyooo kalbım cok hızlı carpıoo bole genel olarak bi sırıtma halı varr Allah ım bozmasın gunlugum ya:asigim::Saruboceq:
Allah herkese nasıp etsın mutlu olmayııı . . .
bugunluk boyle gunluk
ayrıca ben sıgarayı bıraktım gunluk yanı gecıcı bı surelıgıne hem maddı sıkıntı hem de İStanbulda ezıyet seneye bı daha baslarmmıyım bılmıorum ya da param oldugunda kosup alırım ben kesın sımdı paket alamıorum otlakcılık yapıorum zaten oyle cok ıcen bı ınsan deılım offffff
neyse gunlugum cok konustum cenem dustu gene
herkeslere slm sole gunlugum malıbuma da cok slm soyle cop opuyorum onuuŞeniz

:asigim:

pppşşşştttt günlüğümmm selaaaammmmma.s. ben geldim buyrunnnnnnnnn
napıyorsun bakalım bi yaramazlık yok demi. amaaannn haaa olmasın. herkesin keyfi yerinde olsun üzüntüler yer olmasın kimsenin hayatında emi hihoyyyt
ben cok mutluyum günlüğüm. bütün üzüntülerimin geride kalmasına o kadar çok seviniyorumki anlatamam. herşey yolunda şu anzemuszemus. hatta eskisinden dahada güzel birlikteliğimiz sevgilimle. arıtk birbirimizi hiç üzmüyoruz biliyonmu. birbirimizin değerini çok daha iyi biliyoruz. Aşkım artık benim üzerime daha çok düşüyor eskiye göre, bu da çok hoşuma gidiyor tabii. bitanem aşkım benim yaaa herşeyim o benim . Allah bi daha böyle bi ayrılık yaşatmasın bize, kimseye :Saruboceq:
bi an önce yanıma gelsin kavuşalım artık günlüğüm aşkımla olurmu. Aaaaahhh aaaahhh bi bilsen ne çok özledim ben aşkımı, öpüp koklamak sarılmak istiyorum doyasıya en kısa zamanda :asigim:
öyle işte günlüğüm. Güzel zamanların yanında, kötü günlerde bazen hayatımıza girip çıkıyor. Ders alıyoruz böyle olaylarla, olgunlaşıyoruz, tecrübe ediniyoruz. Bakalım hayat daha ne dersler sunacak bize. öpüyorum seni canım benim özle beniopuyorumnanaktan

selam günlük ne haber keyifler yerinde sanırım
ama benim hiç keyfim yok dün sitede biri canımı çok sıktı
insanları anlamıyorum neden yokmuşuz gibi davranmak istiyorlar
gereken cevabı verdim ama yok anlamıyor
ben şimdiye kadar kimseye saygısızlık yapmadım
kuraları ihlal etmedim
ama ilede uğraşacak birşey buluyorlar
yok sayılan bir miyetin
yok sayılan bir bireyiyim

günlüküm!!!

bugun biraz geciktim hep sana sabahları yazıodum....
ama sanmaki gecikmne sebebim işe filan girmek degil fırsat olmadı açamadım bili biliyi...

neyse bugun biraz keyfim yerinde gökhan özen bugun tv deydi onu sevrettim seviyorum bu adamı ya!!! :asigim:

önce bütün kasetlerini alırdım ögrenciyken ama şimdi hiç bitane bile cd si yok bi işe gireyim bütün cdlerini alıcam inşş.. opuyorumnanaktan

sonra son ses dinlicem rahatlıyorum onun şarkılarıyla.... hihoyyyt

sana bugunde beklediğim vede beklediğin haberi getiremedim artık bu hafta getiremem pazartesiyi beklicez sanırım hafta bitti tek cuma var bakalım hayırlısı

şimdilik hoşçakal iyi bak kendine!!!

bi gün seni sevindircem güzel haberlerle..... ogünler yakın bunu hissediyorumm

selam günlük..sana ilk defa yazıyorum..
zaten yazacak bişeyde yokkii...
herzamanki gibi evde salak salak oturuyorum...
bundan başka bi günde yazmam galiba..
insanın hayatında macera,ekşın olmayınca ne yazsınki...
bununla idare et..hayatımda eccik gıpraşım oldumu yazarım..
hoşçakal...

günnük kızım ben geldimmmm opuyorumnanaktan Şeniz
bugün bi yürüyümüşüm kii sormaaa yorgunluktan ölüyorum :sm_confused:
bnm bu kdr yürümeme bu kilolar gitmesse artık kaderim dicem kendimi yemeye vercem cokacimcoook cokacimcoook
tahtası eksik sevgilimden msj geldi..hatalıya attı msj :mymeka:

asipigrensesime cook sevndm hep mutlu olsun hep hep heppp :asigim: :asigim: Şeniz
sigarayıda bıraksın ne kdr zararlı :mymeka:
ayyyyyy kıyamam dur vurmayım ben ona öpeyimm Şenizopuyorumnanaktan

böyle işte günnüğüm..bi ekşın bi değişiklik neyim yok hayatımda
gidemde yemekteyizi izleyim
öperim şekerimm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

güzel bişiler yazıcaktım günlük sana
yine kısmet olmadı :çok üzgünüm:
tiyatro hocam felç geçirdi kör olmuş gözleri
zaten kulakları da duymuyor konusamıyordu senağlama
Allah yardım etsin sabır versin kendisine
çok üzüldüm çok senağlama

gunluk ben geldım nasılsın..
ben ıyıyım...bugun evdeydım...annemle dolma sardık kardesım geldı yedık ıctık...sımdık burdayım...
dun arkadaslarlaydık..gezdık alısvers yaptık...sonra sahılde oturalım bıseler alıp dedık...kardesımın arabasındaydık ...benle bı arkadassım ındık marketten kola ıvır zıvır aldık karsıya gectık tam bıncem arabaya baktım bı araba gelıyo..baktım benım rahmetlının arabasının rengınde..gozum plakaya ındı oooo...gunes gozlugu takmıs muzık acık yalnızdı...10aydr ılk kez karsılastık...ben bı kerde daha gormustum onu ama o benı ılk kez gordu...hıc bıse hıssetmedım..ama o bıse hıssettımı cok merak etım..gercı bıse hıssetse bole olmazdı...aksam bıraz duygulandım ama geldı gectı...
hıc olmıcak yerde hıc olmıcak bı saatte karsılastık...allahtan yanlız degıldım ve allahtan o yanlızdı..hep dua edıyrum allahım onu bana o kızla gosterme dıye...bılıyorum ya ben allahın sevdıgı kuluyum..buda bı sınavdı ebnım ıcın ..kendımı olctum ona karsı...artık ıyıce bıttı bende zaten bıtmesı lazım...allahıma bın sukurkı cok ıyıyım...
ıste bole gunlukcum dunya kucuk...ama ben ıyıyım...hepte ıyı oluyım ınsallah...hoscakal

günnüükkk sınaw sonuçlarım belli olduu kaydirigubbakcemile3
hepside coook ii :)))) aferin bana :)))) opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
ama moralim bozuldu :çok üzgünüm:
sınaw sonuçlarım cok ii ama ailemindogru düzgün umrunda bile değil pek bi duygusallastım gözlerim dolup dolup boşalıo :çok üzgünüm: mafoldumben mafoldumben
öle şte..
ama ii sonuçta inş hep böle ii olurr :)))
asipigrensesimde sevinir şimdi bnm için :asigim:
öptüm günnük hoşçakal Şeniz

selam gunlukk

off offf fınaller baslıo carsamba gunu bı stres oldum bı baslasa hemen bıtcekde su baslamadan once kendımı fena kasıorum allahım bana yardım et:Saruboceq:.yarından ıtıbaren calısmaya baslıcam.bugunude fınallerden once askımla uzun uzun bırlıkte olım dıe ona ayırdım cok guzel gectı gunumuz onu cook sevıyorummmŞeniz

dun gece ruyamda babaannemı gorddum canım benım cok sarıldım o kokusu geldı bana ne kadar ozlemısım sankı olmemıs gıbıydı allahım bana sık sık bole ruyada sarılmak opmek koklamak nasıp etsın.ruyam cok garıptı hem oldugunu bılıorum hem sarılıorum babanneme hemde sarılırken fatıha okuyorum.babannemı cok sevıyorum gunlugum ıns sımdı cennettedır :Saruboceq:Şeniz bu gece yatmadan yıne dua edıcem onun ıcın.:Saruboceq: off ıcım acayıp oldu olum ne kotu bıse ya sewdıklerımızın kıymetını bılmemız gerekıo bazen gereksız tartısmalar kalp kırmalarr.aslında hıc gerek yok bugun warız yarın nolcagımız bellı deıl.:1no2:

nese gunlugum ıı aksamlar sanaa gorusmek uzere

selam günlüküm
temizlik yaptım biraz bugün insanın evi kirli olunca rahat oturamıyo simdi rahatladım biraz
bari ev temiz olsun...
karar vermek ne zor bisey ya
böyle biri olsa bana su dogru desede bende yapsam..
ben isin icinden cıkamıyorum yaa
hayat cok zor cok acımasız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…