Kadınlar Kulübü Günlük

günlük belimdeki nurtopu gibi olan nodülüm gene kendini belli etmeye başladı..
alya derinide bu belle yıkadım..Allahım bide ağırlaşmışki..zemuszemus
akşam kaynım ameliyat olmuştu oraya gidicez geçmiş olsuna..kekimi yaptım.ohh mis gibin..cokacimcoook
bu pazarda samsunlular olarak buluşmamız var heyecanlıyım...
anlatacak pek de bir şeyim yok be yavru..hayat işte böyle..

Sevgili Günlük
Erkekmisin kadın mı bilemiyorum ama bu kadar mesajı taşıdığına göre yaşlısın. Tek bildiğim bu....

23 Haziran'da sana güzel şeyler yazmak istiyorum ama bakalım sonuçlar nasıl çıkacak....

sonrası Allah kerim...

merhaba günlükk
sabah kalktim yürüyüs yaptim,hava güzel bu aralar...
yürüyüs bahaneydi aslinda..negatifi görmek pahasina test aldim,duramadim napiyim...
hani cok uyuyordum ya,hani dis etim bikac gün kanamistiya..hah dedim bu sefer hamileyim sanirim-tatlicadiarzu-
e yanii herseyden bi belirti cikaran biri var karsinda..ne bileyim..illa hemen olsun diye kendimi parcalamiyorum,elbette cok ama cok istiyorum ama her an her dakika bunu düsünerek stres yapmamaya calisiyorum..hayirliysa olsun ne diyim...
icim bi garipti bu defa..testi koydum,kapadim gözlerimi dua ettim..bi actim kocaman bi negatif yine...
üzüldümmü?evet sadece o an..toparlandim yine her zamanki gibi,mecburumm..
güya temizlik yapacaktim ya bugün..hic canim istemiyor..ööle ortaligi toparladim o kadar..
izini bekliyorum dört gözle..2 sene oldu kolay degil..ucaktan inince topragi öpücem..
birde diyorum ki ordami doktora gitsem??ne bileyim belki yeni biseyler duyar ögrenirim...
ama babamida üzmek istemiyorum..zaten korkuyormus ya bebegim olmazsa diye..kiyamam ona ya
hayirlisi ne diyelim...hakkimizda herseyin hayirlisi....

Ahhh günlük ahhh
hayat o kadar kısacık ki bir varmış bir yokmuş misali
ama bugün masalın kötü bir yanı var.
Çocukluk mahalle arkadaşım dün sabaha karşı bir trafik kazasında malesef ki malesef
yıllardır görmezdim gemilerde uzak yol kaptanıydı.
tatil için gelmiş ve daha geleli 2 gün olmuş.
Belediye anansıyla adını soyadı duydum inanamadım önce ama doğruymuş.
Hayat bu işte
bu gün bu sıcak havada gökyüzü bile ağladı Murat için
ben gidemedim anneciğine yanlız dayanamam gitmye zaten
Annemlerde ıstanbul'da gelsinlerde hayırlısıyla o zaman gideriz beraber
Dün doktorumuzla randevumuz vardı.
Benim meleğim artık be bir mercimek, ne de bie fasulye kadar
250 gr. 16,5 cm boyunda kocaman olmuş.
4. ayımıza girdik ama hala cinsiyetini göstermiyor
Olsun ne gelirse Allahımdan kız - erkek fark etmez.
Hayırlı evlat olsun, sağlıklı olsun bu yeter bize.
Çok ikilemdeyim son bir kaç aydır.
ışi bırakıp bırakmamakta
çokkkk bulandım işten artık
sabahları kalkasım yok hiç işe gelmek için zorla geliyorum.
Eşim evlendiğimizden beri bırak çalışma diyor ama
ben yine de katkım olsun istiyorum.
Allah'a şükür eşimin geliri iyi ama yine de nebilim işte.
Evimde olmak istiyorum.Evimi özlüyorum.
Arkadaşlar biraz daha sık dişini diyor ama sıka sıka diş kalmıyor ağzımda bu gidişle
Bu kadar işsiz varken bırakma mis gibi işin var diyorlar
Ama beni anlayan yok aslında ben de kendimi anlamıyorum ya neyse
Vallaaa günlük doğruyu söylemek gerekirse son 2 aydır aldığım aylık haram bana
Allahım günah yazmasın.
Sallana sallana isteksiz yapıyorum işleri
%70 bırakıcam gibi bu işi
Herşeyde bir hayır vardır diyorum yine de.
Hadi öptük biz seni

Günlük..

Daral Geldi Evde Pineklemekten...
Bizim Hatunlarda Nereye Saklandıysa Topluca Firar Etmişler Galiba Çok üzgünüm çoook
Neyse Ben Gideyimde Yemek Yapayım Bari :tomato:

günlüğüüüüümmmmmmm Şeniz beni özledn miiii hihoyyyt ayy giremedm ya KK yaa kafayı yicektim..
tatile girdim..
ehliyetede başladım kaydirigubbakcemile2
standda calıscam ama iş cıkarsa..kadın bana haber vercek buyrunnnnnnnnn
diyete başladım zayıfamam lazım bana yardım ettt senağlama
bi de şimdidenn sıkıldımm pöfff 4 ay nasıl geccek :1no2:

asipigrenseside cok özledmii söleeee :asigim: bi deee hayırlı olsn stajıı Şeniz

öptüm günlük bni özlee opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Günlük..

Daral Geldi Evde Pineklemekten...
Bizim Hatunlarda Nereye Saklandıysa Topluca Firar Etmişler Galiba Çok üzgünüm çoook
Neyse Ben Gideyimde Yemek Yapayım Bari :tomato:

günlüğümmm gülçin zillisine söyle bugünde evinde otursunnn hergün gezenti zatii bari bugün kırsın dizini otursunn.. bizim kızlar firar etti evet ama akşam toplaşırızz ona söle msn'ini açık tutsun memoyada kaptırmasın Çok üzgünüm çoook seviyorum onu topuksuz giyinse daha çok sevcem sonra ayaklarım ağrıdı diye dert yanıyoo ohhh çıkamamış bugün iştee süprizzzzz

Büyük Güne bugünüde sayarsak 2 Gün kaldıopuyorumnanaktan

Naber günlük

tüp bebek tedavisi gören arkadaşımız 2. denemede basarısız olduğunu aylar önce söylemişti
meğer hamileymiş haberi yok ve bugün bebeğini düşürdü :çok üzgünüm:
arkadaşıma bakan doktor nasıl doktor anlamış değilim bilmem tüp bebek tedavilerini ama
neticede hasta takibinde olmuyor mu
çok kızdım çok :1closedeyes:
inşallah yeniden hamile kalır :çok üzgünüm:

aslında bugün sana yazacağım çok şey vardı ama neyse..

uzun zamndır ilk defa yazıyorum sana :ecrin_bebek:hayatımın neresinde anlam yüklü olduğunu neresinin dolu olduğunu anlyacak bir durumda değilim şu sıralar sevdiğim adamla geleceğimizin olup olmadığını hayallerimin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum b günlerde bugün ayın 2 si ve ben tam 20 gün sonra 24 üme giriyorum koca 24 senemafoldumbenne verdi ne aldı bugünde işssizim ve evde yapayalnızm elimde sen aklımda sana yazacaklarım dilerim yakın zamnda en güzel haberlerle geri dönerim sana bu ilkdi ama emin ol son olmayacak hoşçakal:1no2:

günnüğüm naber
rahatsızım doktor raporr verdi evde yatıyorum
tabi bana evde yatmak haram
işe cağırıyorlar
raporun var diyorsun dimi günnük
kimse rapor mapor dinlemiyor nedense Çok üzgünüm çoook
cok sinirliyim günnük
insana insan gibi değer neden verilmiyor bu ülkede
neden bu kadar acımasız davranıyorlar
bende insanın hasta olabiliyorum dinlenmek istiyorum hakkım değilmi

dün bebişimi gördüm kocaman olmus kımıl kımıl dı :ecrin_bebek:
canım benim bi an önce gel kollarıma

o Patronu ben varyaaaaaa kötükedihüso:mymeka:
Günlüğüm inşallah bu minik mucize beklenemeyen sürprizzz annesi çok bekleten miniğimiz cinseyetide hayırlısıyla belli olsun artık yaa

:sm_cool: :1rolleyes: :1rolleyes: sevgili günnüüük opuyorumnanaktan
hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus hihoyyyt opuyorumnanaktan :sm_cool: :sm_cool:
:sm_cool: :sm_cool: çok güzel bişi oldu hihoyyyt
eğer kociş arıza çıkarmazsa başka bi işimizde çıkmazsaaaa
çok sevdiğim iki arkadaşım ve kocalarıyla önümüzdeki hafta buluşmayı planlıyoruz
yine KK'yı çatlatacak bi buluşma olacak :dilcikar:
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis çok heyecanlıyıııım
Allahım nooolur bi aksilik çıkmasın nolur nolur nolurr :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Ahh günlüğüm ahh ne çok beni sevenler varmışş nede çok taklidim çıkmışşşş ayybuyeni gençlik varya nerye ne yapıcağını şaşırmış durumda işte böle eğleniyorlarr napalım çocuk avutuyoruz bizde:roflol:
Ama zavallı çocuklarım birkaç üyelik alıpta yakalanmicaklarını sandılar amaa kuyularınıa düştüler işte böyle yakayı ele verirler ip numarası die bişey var yahuu eee be kardşimm sen beni ve bikaçımızı uyutabilirsin peki ya k.k'nin Adminlerini uyutabiliceğinimi sandınn hadi kendi kişliğine geri dön öle yazmaya devam et kısa süre sonra yine yakayı ele vericeksin hiiiiç şüphem yokkk :jeyyar:süprizzzzz
Evettt günlüğüm benden bukadar temizliğimde bitti ohh rahatım bi halılarıı sermeden önce yerleri silicem oda yarına artık :teytey:

günlük abim doğğru söylüyor :roflol:
bu arada 23 haziran için bizde dua edelimmmm :Saruboceq:

günnükcüm daha yeni gelebildim sana....
dört gün üst üste calistim ve arada birde sinavim vardi...
allahtan sinavimi gectim...
is yorucu gecmesine ragmen yinede güzeldi....
simdi üc tane dersim kaldi onlarida gecersem rahat bir kafayla izmirime gidicem...
ah günnük ahhh hatiralar beni yolumdan döndürecek diye cok korkuyorum...
kararimi verdim ben bu son direnisimdi ama olmadi iste en iyisi yollari ayirmak...
neyse günnükcüm ben yine ders calismaya gidiyorum...
yarin is, öbürgün sinav bana sans dile...

O’nu hatırladıkta başı göğe ermişçesine ya da asansör boşluğuna düşmüşçesine ürperiyorsa yüreğiniz... Ömrü saatlere sıkışmış bir kelebek telaşıyla O hüzünden bu neşeye konup kalkıyorsanız gün boyu nedensiz... ve her konduğunuzda diğerini iple çekiyorsanız bu hislerin... O’nunlayken pervaneleşen yelkovanlar, O’nsuz mıhlanıp kalıyorsa yerine, bir akrep kadar hain... sınıfta, büroda, yolda, yatakta içiniz içinize sığmıyor, O’ndan söz edilince yüzünüz, sizden habersiz, mis kokulu bir ekmek dilimi gibi kızarıyor, mahcup somurtuyor veya muzip sırıtıyorsa, ve O, her durduğunuz yerde duruyor, her baktığınız yerden size bakıyor, siz keyiflendikçe gülüp, hüzünlendikçe ağlıyorsa... dünyanın en güzel yeri O’nun yaşadığı yer, en güzel kokusu bedenindeki ter, en dayanılmaz duygusu gözlerindeki kederse... hayat O’nunla güzel ve onsuz müptezelse... elmalar pembe, kiremitler pembe, gökyüzü, yeryüzü, O’nun yüzü pembeyse, kışlar ilkbaharsa, yazlar ilkbahar, güzler ilkbahar... her şiirde anlatılan O’ysa... her filmin kahramanı O... her roman O’ndan söz ediyor, her çiçek O’nu açıyorsa... bir anlık ayrılık, bir ömür gibi geliyor ve gider gitmez özlem saç diplerinizden çekiştirip beyninizi acıtıyorsa, iştahınız kapanıyor, iştahınız açılıyor, iştahınız şaşırıyorsa... iştahınız, hasret acısında bile karşı konulmaz bir tat buluyorsa... eliniz telefonda yaşıyor, işaret parmağınızla ha bire O’nu tuşluyor, dara düştüğünüzde kapıyı çalanın O olduğunu adınız gibi biliyorsanız... mütemadi bir sarhoşluk halinde, her çalan telefona O diye atlıyor, vitrindeki her giysiyi O’na yakıştırıyor, konuşan birini dinlerken "keşke O anlatsa" diye iç geçiriyorsanız... kokusu burnunuzdan, sureti gözünüzden, sesi kulağınızdan, teni aklınızdan silinmiyorsa bir türlü... özlemi, sol memenizin altında tek nüsha bir yasak yayın gibi taşıyorsanız gün boyu... hem kimseler duymasın, hem cümlealem bilsin istiyorsanız... O’nsuz geceler ıssız, sokaklar öksüzse... ayrılık ölüme, vuslat sehere denkse... gamze gamze tebessüm de onun içinse, alev alev öfke de; bunca tavır, onca sabır ve nihayetsiz kahır hep O’nun yüzü suyu hürmetine... uğruna ödenmeyecek bedel, gidilmeyecek yol, vazgeçilmeyecek konfor yoksa... dışarıda yer yerinden oynuyor ve "içeri"de bu sizi zerrece ilgilendirmiyorsa, nedensiz küsüyor, sebepsiz affediyorsanız ve bütün bu hallerinize siz bile akıl erdiremiyorsanız... kaybetme korkusu, kavuşma sevincinden ağır basıyorsa ve aşk, gurura baskın çıkıyorsa bu yüzden her daim... gece yarısı kadim bir dost gibi kucaklayan tanıdık bir şarkı, bütün acı sözleri unutturmaya yetiyorsa... Her gidişte ayaklarınız "Geri dön" diye yalpalıyorsa ve siz kendinize rağmen dönüyorsanız, sınırsız, sabırsız, doyumsuz bir tutkuyla... ...o halde yarın sizin gününüz!.. "Çok yaşa"yın ve de "siz de görün"üz.

Günlüğümmmm İşte budur diyorum başkada bişi demiyorum benn... alkisalkisalkis Herkesaşık olsun ve herkes büyük aşk yaşasın gerçek aşkı bulsun kaybetmesin sıkı sıkı tutunsunnn Güzel şey be aşık olmakkk:asigim:a.s.

Ayyy çok yazdım ben bugün sana çok şişirdim kafanıı neyse kıpır kıpırım içim içime sıığmıyoo ama napimmm :teytey: haydi öptüm seni ve herbikescikleri opuyorumnanaktanzemuszemus

Günlük.. Söylermisin Şu Hatuna.. Kanka Dedik Bastık Bağrımıza Dediklerine Bak Hele naniknanik
Ohhhh O Temizlik Yapsın Evde Ben Geziyorum kaydirigubbakcemile3
(Laf Aramızda Yarın Öğlen Çıkıp Akşam Gelicem Şşş Söleme Ama Duymasın Emi alkisalkisalkis )
Manita Beyin Karıştığı Yetmiyo Bide Bu Çemkiriyo Bana Günlük Ya :1closedeyes:
Canımdan Bezdiriyolar Sağlı Sollu Ayol benneyaptımki
Bide Söle Kankama Memo Bey Erken Geliyo Bu Akşam Olmayabilirim senağlama
Çok Seviyorum Onu... Veeee Büyük Gün İçin Şafak Saymaktanda Gına Geldi laelaelaelaelaekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…