Kadınlar Kulübü Günlük

:roflol:duydumm duydumm Çok üzgünüm çoook çemkiririm ben onaaaa.. temizliğim olay olduu be kankammmkaydirigubbakcemile3
az kaldıı kankaam gına gelmesinnn ve memoya söle askerden çağrıyorlar birdahaaa turkbayragi

Sevgili Günlük
Sevgilime o kadar şey yapıyorum o kadar laf söylüyorum bana mısın demiyo yaa -tatlicadiarzu-
Gerçekten bu sefer değişti mi acaba delikafadulden
Ayrılmamdan korkuyoo kaydirigubbakcemile3
Hep böyle kalsa keşke yaa:Saruboceq:
Ben de sabrını çok fazla zorlamayım dimi herşey kararında güzel
Ama süründürecem beni az üzmedi ohhhh canıma deysinnnn:teytey:
Dur sen ben daha neler yapıcammmm:mymeka:
Neysem bugün çok sıkıldım zati sınavlar da bitti evdeyim sıkıntıdan patlıyorum yaa
İşşşşş istiyorummmmm Allahım ne olur en kısa zaman da bi iş buluyumm :Saruboceq:
Hade ben kaçtımm:ecrin_bebek:

iyi aksamlar günlükcüm
havalar burdadamı ısınıyo ne 2 gün günes bayagı var ama tadını cıkarabiliyormuyuz sanki
dün faturaları yatırmak icin cıktım bugünde bi bakkala cıktım sadece evde kös kös oturmaya basladım ben yine...
tatildeyken ne güzel gezyordum ya (
neyse günlüküm yazcak bisey yok bi ugriyim dedim sadece
görüsürük

sana ilk defa yazıyorum,yazma sebebim,canım kankam patient in yani patimin banlanması...kendisi yanlış anlaşılma sonucu banlandı,bunuda yönetim anladı zaten saolsunlar,kısa bir süre içinde kendisi aramızda olucak:1closedeyes:
yönetim zaten görevini o kadar güzel yapıyorki,kim doğru,kim yalancı herşey çıkıyo bir bir,bunları düşünen varsa rahat olsun yaniyerimseniben
bazıları kendini ikoncan,paris hilton falan sanıyo sanırım,idol edalarında geziniyor ortalarda,ama öyle komik duruma düşüyorlarki dışarıdan bakınca millet kahkahalarla gülüyoşakkıdı
patimin isminin anlamı sabırlı demek,ama bazı insanlar sabrımı öyle zorluyorki,bu kadar sakin olmıyabilirim diyorum kendime..burdan patimi çok sevdiğimi ve ismini yazmadığım tüm arkadaşlarımın onu çok sevdiğini söylüyorum..
kanka,herkezin selamı var,onların adına yazıyorum,seni hepimiz çok seviyoruz canım dostum:1hug:
günün sözü:
LAFA BAKARIM LAFMI DİE,SÖYLEYENE BAKARIM ADAMMI DİE
bu söze bayılıyorum günlük:içelim:

sevgili günlük insanlar ne kadar acayip..

olgun olmayı yada çocuk olmayı nüfus cüzdanındaki rakamlardan ibaret sanan insanlara yazık... birisi onlara gerçeğin öyle olmadığını anlatmalı sanırım ama bu kafayla anlayabilirler mi bilmem ki...

bazı insanlar bu kutuda bi hayat yazmışlar kendilerince, bi müddet sonra kendi yalanlarına kendileri bile inanmış gidiyorlar yazık..

çok karamsar gibi görünüyorum ama aslında ruhum huzurlu, kendi kendime üzülüyormuşum gibi bi görüntü olsada o insanlara üzülüyorum aslında.. acıyorum hatta...

bende geldim günlükkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
seni bulmak çok iyi oldu dertleşeceğim biri oldu.
valla bu aralar sıkıntım büyük eşim hasta kıl dönmesi oldu ve yatamıyo oturamıyo yürüyemiyo çok ağrısı var kıyamıyorum ona günlükcüm yaa. ne kadar üzülüyorum. bana ''aşkım çok ağrıyooo'' demesi yokmu içim paramparça oluyor. çok şükür bugün yine doktora gittik ve antibiyotik verdi doktor inşl en kısa zamanda geçer.
bugün evin içinde koşuşturmaktan böööö geldi yaa okadar yoruldumki şuan gözlerimi zor açıyorum. seni bulduğuma çoook sevindim günlükcüüm iyi geceler

günlük gecenin bir yarısı başını şişirmeye geldim.
yine uykusuzları oynuyorum.düşün düşün çıkış yolu bulamıyorum.
herkez ne kadar menfattci olmuş anlamıyorum günlük.
kafam o kadar karışıkki sanki etrafımızdaki hiç kimse iyi olmamızı istemiyor.
eşimle direniyoruz ama herşeye ragmen mutlu yaşamaya çalışıyoruz çocuklarımızla.
ama bize yaptıkları yenilir yutulur şeyler degil.inan hayatdan bıktırıyorlar.
herkez iki yüzlü olmuş yüzüne dost gibi görünüyorlar arkadan etmedik laf kalmıyor.
çok doluyum bugünlerde geçecek biliyorum ama yine derin izler bırakacak.
herşeyin ilacı zaman bunu biliyorum ve iyi günlerin gelmesini bekliyorum.
ve günlük bugün birşey daha ögrendim insanın aşşagılanması kadar kötü birşey yokmuş.
çok üzgünüm anlıyacagın günlük.
günlük biliyormusun benim tek dertleştigim kişi sensin.artık insanlara güvenmiyorum.
buraya yazmak sanalda olsa kendimi rahat hissetmemi saglıyor.
iyiki varsın. hadi iyi sabahlar günlük.

Günaydın günlük

Keyfisizim yine Akşam oğluşla kızımı saldık şöyle evin içinde bayağı bir tur attılar kızımız uçmayı daha yeni öğreniyora.s sağa sola çarptı hep kendini :a015:sonra nasıl pişman olduk bilemezsinbenneyaptımki banyolarınıda yapmıyorlar onlara özel sprey aldık sonradan farkettik ki kanadı biraz zarar görmüş kanamış:1no2: ben ağla ağla kendimi suçladım hepsenağlama ne yapayım bir onlarım var muhabbet kuşlarım oğlum ve kızım :asigim:umarım bugun daha iyidir benneyaptımkiaklım hep onda günlük

sevgili günlük;

bu kezde böle başlayım bakalım ama ne kadar değişik başlasamda sana anlatacak değişik hiç bişeyim yok biliyosun işte....
beni bekliyorum senide duyuyo gibiyim hala mı be boncuk yeter artık diyosun dimi ama napım yaaaa!!!!

dün gece hiç uyuyamadım ezan okunuyodu ben hala yatakta bi oyana i bu yana...
kalktım namaz kıldım dua ettim inşş kabul olur inşş.. en kısa sürede ararlar...
bukezde hüsranla sonuçlanmasın nolur bitanem sende dua et olurmu...

hadi bakalım belki yarın iyi haberler getiririm sana iyi bak kendine...
. mafoldumben

günlükkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
ben geldimmmmmmmmmmmmmmmmmm
cok uykum var cok yorgunum gunluk calısmak bana gore deıl yaamafoldumben
yanı bana gore ama bı temafoldumbenk erken uyanamıyorum
gunkuk 2 saat yol gelıorum abartısız 6 da uyanıorum
12 den oncede yatamıorum gece yaa off nolcak bole bılmıyorum neyse bı hafta bıttı sayılır
bü günü saymazsak 2 gun kaldı sonrada 2 hafta . . .
annemle aram bozuk gıbıydı duzeldı ama gunluk :asigim:
sevgılımle hala bırbırımıze cemkırıp duruyoruz :dilcikar:
onunda kontoru yok benımde gunluk sadece bedava msj hakkımız var
beyefendı msj atmayı sevmıyomusmuss gıcık ettı dun gene benı yaa
araba aldı 3 gundur o araba bakıo dıe konusmuoruz nerdeyse dun aldıda kurtuldum ya
aksam da mac varmıs onu ızlıorum dedı snra bı baktım ben arkadaslarımla dısarı cıkıorum dedı tabı benım cınler tepemde bende trıp yaptım sonrada uyudum
bugunde msj atmıycam ıste ık o atsın gercı o aksama anca uyanır ae ma olsun atmıycam msj falan ıste :dilcikar::dilcikar:
cok yorgunum bugun gunluk ya gozleırmı acamıorum eger bu gun bıterse aksam olurda ben eve gıdebılırsem hemen uyuycammmm
ay bıde burda sıgara ıcemıorum butun personel ablamı tanıyoo
ama yakında sınır kupu olup cıkıcammm cok gerılıorum ya
neyse ole ıste gunlukk baskasa degısıklık yok iş de yok
canım cok sıkılıyo belkı fotokopı falan cekerım bugun kaydirigubbakcemile3
neyse ben gıttım gunluk herkeselere selam sole
malıbuma cok ayrı selam sole onu cok opuyorum
a.s.

:asigim:

Son düzenleme:
Gitmeden Sana Bi Uğramak İstedim..
Kimin Ne Yaptığı Kişinin Kendisinden Başkasını İlgilendirmez..
Yaptıklarından Sadece O Sorumludur Dimi Günlük?
Ama Nedense Millet Olarak Alakamız Olmayan Konulara Burnumuzu Sokmak Gibi Bir Huyumuz Var.!
Sıkıldım... Bıkkınlık Geldi Artık.. Yeter.!! Çok üzgünüm çoook
Herkes Bi Sirkelensin Kendine Gelsin.. Paylaşamadığınız Şu Dünya O Kadar Güzelki..
O Kadar Kısaki Yaşam..Ne Kimseyi Kırmaya Nede Üzmeye Değmez..
Günlüğüm Alışverişe Gidip Kankamla Biraz Kafa Dağıtmak İstiyorum.. zemuszemus
Manita Beyde Zati Uyuz Etmekte :mymeka: Alıcam Ayağımın Altına Ama Sabrediyorum..
Beloşta Ondan Yana Oluyo İyice Çıldırtıyolar Beni kaydirigubbakcemile3
Ama İkisinide Seviyorum Be :asigim:

Sevgili günnüüüüüüüükkk :ecrin_bebek:
:mymeka: klava: klava: Sitemize saldıranların elleri kırılsın inşallah artık söyleyecek başka bir şey bulamıyorum...
Beni senden mahrum ediyorlar, doğru düzgün hiç bir sayfayı açamıyorum sinir oluyorum mafoldumben
Ama bugün güzel bir gün yine, moralimi bu saldırganların bile bozmasına izin vermeyeceğim.
Pembe gözlüklerimi taktım bugün onlarla dolanıyım biraz diyorum yerimseniben
Yine görüşürüs günnüüküüüüm opuyorumnanaktan

Selamlar sevgili günnük
Öncelikle dün burada bir arkadaş canımı sıkmak istedi ama beceremedi.
Benimle ne alıp veremedi hala anlayabilmiş değilim.
Onun gibi arkadaşlar için dua ediyorum sadece rabbim böylelerini sen ıslah et diyorum hiç
suçum yokken beni böyle üzdü.

günnükkk Şeniz
asipigrensesime söle ben onun içinde kendim içinde uyuyorum mirmirmirmir bi dee Şeniz
bugün yürüyüş yaptım bayaaa bi yürüdüm geldimmm bu diyet zor iş anacım :1no2: mesela canım şu an fena derecede tatlı bişe istio cokacimcoook keşkül olur puding olurr muhallebi olurrr cokacimcoook
neyse...
günnük benim sevgilimin 3 5 tahtası eksik galiba :mymeka:
annemde durmadan temizlik yapmamı istio ben yapmıom ne kötü evlatım :mymeka: ama canım istemio napiiimmmmmm gamyoncuiremsu
hadi ben kaçar bebekk Şeniz opuyorumnanaktan

Gunlugum,
Buyuk bir uçak kayboldu pazar gecesinden beri bulamiyorlar
Içinde 228 yolcu vardi
Içlerinde bir tanesi Turk vatandasimiz
Aileler perisan oldular
Haber alamiyorlar, Neler oldu bilemiyorlar
Onlara yardimci ol Rabbim...Senden umut kesilmez...Yardim et onlara Rabbim
Sevdiklerini bulsunlar..Ne olduysa, sonuç kotu de olsa...bulsunlar sevdiklerini
Sabir ver onlara Allahim...:Saruboceq:

günlükcüüüüüm ben geldim :) uzun zamandır gelemedim ben biraz nefes al istedim :)
iyiyim ben şekerim... haftasonu kuzenim evlendi ; konya ziyareti yaptım ; çok yorucuydu ama çok güzeldi... çok özlemişim kuzenleri filan... düğün de çok güzeldi... allah mesut etsin inşallah...

ilk dansta sabun baloncukları ; dumanlar filan süperdi yaa... mutluluğunu taa içimde hissettim valla... evlenmek isteyen herkes öle güzel gülümsesin inşallah :)

kankam da işe başladı izmirde ... eee değmeyin benim keyfime...

bir de ödemem için başvurduğum kredide de sorunsuz onaylandı...

daha ne yazayım ; çok şükür halime...:)

günlüğüm geçenlerde tırnağım batmıştı, çıkarayım derken daha da beter ettim, kaç gündür canım yana yana geziyordum, bugun çorabı zor çıkardım ayağımdan, iltihap akmış, çok canım yanıyor günlüğüm

şimdi maydanoz sardım, iyi gelir inşallah, yarın okula nasıl gideceğim bilmiyorum, işte böyle günlüğüm bu arada tatile bir hafta kaldı, çokkk şükürrrr

Merhaba a.s. a.s.

Evi aldığımdan beridir kendime gelememiştim dün nihayet adamıştım ev mevlüdü onu yaptım öyle güzel olduki huzurla dinledik kadının seside çok güzeldi herkez bebek mevlütlerine nasip olsun dedi..Aminn cümlesine ne isterlerse..

Sonrasında testlerin sonuçları için adaklarım vardı onlarıda yaptım birbir..Yatıp kalkıp şükrediyorum Allahım herkeze nasip etsin bu güzel duyguları..Hiç birşey kolaylıkla olmuyor olsun varsın zor olsun ama güzelliklerle bize gelsin :Saruboceq:

Annemlerde bendeydi bugün dinlendik hepimiz onun hakkını hayatta ödeyemem güzel annem benim a.s. birde film seğrettik dvd ıssız adamı fena değil günlüğüm elindekilere bile bile kaybetip ağlamak kafasızlık olsa gerek:)

Bu küçücük minimini hareketler yapıyor artık alt komşu ona kiraya verdim göbüşü naniknanikAbisi sürekli dua ediyor Allahım sağlıkla gelsin kardeşim diye..Ona minick bir biberon aldık ilk hediyesi sevip duruyor:))Herkez beklemede kız mı erkek mi:)Dün Şaka yaptılar bu konuda kafama tuz serpmişler ağzını ellersen kız burnunu ellersen erkek hadi bakalım kıyamet alkış meğer ağzımı ellemişim ne güldük hepimiz..Allahımm ne verirse hayırlısını versin cici tatlı sağlıklı bir evlat versin bizede..Şuan için hayatım böyle tabiki yavaş yavaş toparladım hem kafamı hem sağlığımı inşl bundan sonrası hep güzel olacak a.s. a.s.

günlük ya sana cok mutluyum bugün cok güzel bisey oldu
icim kıpır kıpır diye biseyler yazamayacakmıyım ben ?
hee be günlük hep off cekiyorum baska bisey yaptıgım yok
nası bi hayat bu ya??
ben de istiyorum güzel seyler yazmayı (
insallah bende sana bigün sıkıntılarım yavas yavas geciyo umutluyum hayattan dicem
bakalım güzel günler görecekmiyiz....
byeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…